Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
kas 85 aastane ka mingit laenu saab taotleda
 
taat 01. juuni 2011, kl 23.27
tahaks veel korteriremonti teha,aga pensionist jääb väheks.naise ja lapsed olen maha matnud ja puuduvad ka toetavad sugulased.vanus muidugi paneb kõik paika,aga kui võimalik,siis tahaks ikka eluga edasi minna.
 
noh 01. juuni 2011, kl 23.29
smslaenu ja pankade kiirlaenu vast ka aga noore pere laenu ei pruugi saada
 
ei tea 02. juuni 2011, kl 00.26
hüpoteek laenu peaks natuke ikka saama
 
Ferrratumist 02. juuni 2011, kl 07.00
saab laenu kuni 70a.Kahtlane,et 85 üldse antakse . . .
 
taat 02. juuni 2011, kl 10.01
ei saa siin ühtegi kiirlaenu,kõigil vanusepiirang 70.eks pelgavad,et homme ära suren.ega muud üle jäägi,see ju mõeldamatu.kui praegu siin 50 aastasedki naljalt tööle ei saa,siis minusuguse laenumõtted ei tule kõne allagi.ma täitsa imestan,et mu 75 aastane sõber veel tööl käib ja teda hoitakse,sest ümberringi töötud mehed ja noored juba aastaid lonkimas,elatakse oma vanemate pensionist.
 
tohoh 02. juuni 2011, kl 23.12
see on nüüd küll vanuseline diskrimineerimine.
 
hah 04. juuni 2011, kl 23.54
Ma kõigest 52 ja kah keelduti pangast laenu andmast põhjusel, et ma liiga vana juba :(
 
Regina 05. juuni 2011, kl 08.05
Ma ka kuulnud,et 70 on viimane piir kiirlaenudel siis. Seal pidi ikka räme % lisanduma,mina ei soovitaks võtta.
Teisalt,ega pangad ka nii väga üle 60 laenajate üle ei rõõmusta, ilmselt kardavad jah,et viskab lusika käest ja ei saagi raha tagasi.
 
võlausaldaja 16. juuni 2011, kl 11.06
oleneb tagatisest võib ka saada laenu 101 aastane...
 
tütreke 17. juuni 2011, kl 18.56
taat, katsu nyyd kuidagi rahududa sellega, mis sul juba on. pension on pisike, millest sa seda laenu tagasi maksaksid? milleks veeta oma elu lõpp tõelistes rahamuredes ja stressis?
pane iga pensipäev natuke kõrvale (muidu peaksid ju selle pisku laenu tagasimakseks kulutama), osta paar purki värvi ja tee väike värskendus. kaltsukatest saab soodsalt lõbusamad kardinad, osta sealt ka paar rõõmsavärvilist katet oma kiiktooli jaoks ja hea kyll. ära rumalusi tee.
 
no 24. juuni 2011, kl 11.03
kui juba nii vana siis võid võtta laenu igalt poolt kust saad,sest tagasimaksmisega sul probleeme ei tule,sest sind lihtsalt pole
 
oi-oi 24. juuni 2011, kl 20.08
no see küll libakuulutus!Vaevalt, et mingi 85-aastane siia delfisse oma rahamuret tuleb kurtma:)Pigem mingi 85-aastase papi lapselaps,kes taati ilma tema teadmata võlaorjusesse tahab mässida
 
? 20. jaanuar 2012, kl 11.10
Armas nali jah.
Jäin mõtlema, et milleks vaja vanainimesel remont teha, kui pärijaidki pole enam?
 
Tony 15. juuli 2016, kl 13.01
Lollikari! Olen 75, käin tool ja kavatsen veel uue auto osta.
 
pankur pepu 15. juuli 2016, kl 22.31
muidugi saab laenu tagatise vastu - nii vana inimene peaks elust juba aru saama.
 
noaga 16. juuli 2016, kl 15.51
sellises vanuses on sms laen parim,las kogub intresse ja lõpuks jäävad ahnepäitsud ikka pika ninaga
 
ka tütar 01. august 2016, kl 16.13
minu isa on 83 ja tegi just remonti, käisime küll abiks - aga suurema osa tegi ise. sõidab autoga ringi, käib ujumas, seenel, teatris jne. Laenu ei vaja, kui tegi terve elu korralikult tööd ja kasvatas üles 4 asjalikku last, kes iga kell õla alla panevad.
 
ikka saab, kui pank tahab 05. september 2016, kl 18.01
ikka saab. isegi vanainimese maksevõimet ja vanust-tervist ei uurita.
seda tehakse niimoodi, et korteriühistu juhid otsustavad, et kogu maja tuleb renoveerida, võetakse mingi hirmkallis hinnapakkumine, pank finantseerib, ning laenu summa jagatakse kõigi korterite vahel ruutmeetrite suuruse järgi. minu 75a ämm maksab nüüd järgmised 20a sellist 100+€ laenu iga kuu koos oma korteri komm.maksude arvega oma 250€ pensionist.
ükski jurist ka selle peale ei köhi, sest "juriidiliselt olevat kõik korrektne",
selline asi toimus ühe pärnu korteriühistu ja swedpanga kokkuleppel.
 
eelmisele 05. september 2016, kl 20.26
See on sul küll täielikult sulepeast väljaimetud väljamõeldis. Ilmselgelt pole sul ka ähmast aimugi, kuidas pank hoone renoveerimiseks antava laenuga käitub.
 
politseinik 06. september 2016, kl 11.14
Selle kuulutuse postitaja on paljupalju noorem kui 85-aastane ja papi ei ole ta ka.

Keegi tahab ühele vanainimesele pahandusi kaela tuua - aga õnneks ei lähe see tal läbi.
 
NO VANADUS ,,ÜTLEB KÕIK 24. november 2016, kl 12.37
taat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tahaks veel korteriremonti teha,aga pensionist jää
> b väheks.naise ja lapsed olen maha matnud ja puudu
> vad ka toetavad sugulased.vanus muidugi paneb kõik
> paika,aga kui võimalik,siis tahaks ikka eluga eda
> si minna.
LÄHED IKKA KORTERI REMONDI AVALDUSEGA OMAVALITSUSE UKSE TAHA,,,,
,VÕI VALLA AMETNIKU JUURDE ;;
KÜLL NEMAD SINU KORTERI REMONDIVAD --HILJEM KA RAHAKS TEEVAD ;;
 
SÕIDAB OMA AUTUGA ? 24. november 2016, kl 12.44
ka tütar Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> minu isa on 83 ja tegi just remonti, käisime küll
> abiks - aga suurema osa tegi ise. sõidab autoga ri
> ngi, käib ujumas, seenel, teatris jne. Laenu ei va
> ja, kui tegi terve elu korralikult tööd ja kasvata
> s üles 4 asjalikku last, kes iga kell õla alla pan
> evad. KA nelja NELJA LAPSE ISA
ON IKKA VANAMEES ,,TERVIS ON KORRAS ;; IME ET PAPI AMETLIKULT TÖÖL EI OLE?
LAPSED ON OMA ELUS IKKA ASJALIKUD ::
 
mõtle ise 21. detsember 2016, kl 14.43
vanus on siis kriteerium kui sellest sõltub tagasimakse. taodelda saab alati, kas antakse on teine asi. tavaliselt pangad hea meelega annavad kui on hea maksevõimega käendaja või kinnisvara tagatis - miks nad ei peakski kui riske ei ole.
ilusate silmade eest aga ei saa, kui pole mingeid tagatisi või töötamise ajalugu, isegi siis kui oled verinoor ja pakatad tervisest.
 
kuupäeva ikka vaatate? 22. detsember 2016, kl 16.29
See 85-aastane, kellele kõik usinasti vastavad, on nüüdseks 90-aastane.
 
taat. 25. detsember 2016, kl 12.07
no olengi, aga laenu pole ikka saanud. aga uue naise võtsin, tegemist on piisavalt ;D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!