Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
Tervitus
 
Mrtn 01. juuli 2023, kl 03.03
Tere, teema on natuke ebamugav muidugi, aga nimelt mul suri vanaema ära, tegutsesime kõik siis matuste asjus kui kuulsin, et vanaisa mainis, et vanaema arvele tulid pensjoni rahad, ja kuna seadus nii nõuab ja inimest enam ei eksisteeri, tuleb see riigile tagasi maksta. Mina muidugi olin hämmingus sellest ja raidusin, et mida iganes, et võetakse surnult ka veel püksId jalast ära jne. Aga jah selgitas mulle ära, et kui inimene lahkub, jääb materjaalne jalajälg siiski sisse süsteemi, millega tuleb tegeleda. Minu küsimus siis tublidele naisteka daamidele/härradele: kas tõesti peavad lahkunud inimesed riigiga veel mingeid asju õiendama, pensionikopikad, laenud võlad jne? Vanaisa seniilne minuarust veel ei ole, et välja mõelda sellist sousti
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!