Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Rahamured
tegin 17 aga ikka pole raha :(
 
Nääh 03. märts 2009, kl 08.46
Miks nii kauuuuaa ? Tegin pojaga ühel ja samal päeval, pojal juba reedel käes, minul ainult tühjad pihud ...
 
,,,,,, 03. märts 2009, kl 08.58
Kas tõesti olite sina ja su poeg ainukesed deklareerijad? Inimlikkus, rahvas, inimlikkus on kadunud täiesti. Arvan, et paljudel praegu seda raha vaja ja kindlasti ei ole kõik siin halisemas käinud, et neil ikka kõige rohkem vaja. On ju antud tähtajad, millal peavad rahad kantud olema ja keegi peab ju paratamatult olema esimene ja teine ja kümnes ja nii edasi. Ja see kolmekümnes ei pea sellepärast halisema, et talle on liiga tehtud....
 
jaa 03. märts 2009, kl 09.20
mina tegin 16.ndal ja ka siiani raha pole. tahtsin linnukest teha e- maamaksuteatele, seal aga öeldi, et mul pole maadki, mis teadet ma nõuan. raha aga ikka pole. nüüd selgus, et mehel, kes on mitu aastat tagasi omale e- maksuteate tellinud, pole seda linnukest deklarisse teinud ja sellepärast arvatavasti siis raha ei laeku. eile tegin linnukese ära, no on alles asjaajamine....
 
egle 03. märts 2009, kl 10.08
minul sama lugu. maad pole, kuid linnuke igaks juhuks tehtud ja sama ka mehel. tegime tuludeklaratsiooni juba 15 veebruari õhtul ja samuti pole midagi tulnud. tean paljusid, kellel on maamaks tellitud e maksuametis, pole siiani veel raha näinud, kuigi möödas juba paar nädalat. see maksuteatisega asi on neil mingi jonn seal. osad inimesed, kellel ei ole e arvena maamaksu teatist tellitud said raha kätte mingi 5-6 päeva jooksul. siin vist mingi meeldivuse järgi. kelle nimi meeldib, sellele maksame
 
kala 03. märts 2009, kl 10.27
Kallid inimesed, delfis ei oska teid keegi aidata, Kannatust. Ega teie üksi ei oota raha. Praegu alles märtsi kuu.
 
to egle: 03. märts 2009, kl 11.01
katsu nüüd ette kujutada, et sul on ees virnade kaupa deklaratsioone ja kõik kohad on täis rahulolematuid inimesi, kes oma raha ootavad ja leiavad, et neile on liiga tehtud. Ja siis sina, kui maksuametnik, otsustad, et lasen läbi selle deklari, kelle nimi meeldib- hallooooooo- tal ilma selletagi seal kiire kui kirbul- hakkab ta jeee arutlema nimede üle.
Appi milline loogika. Krt, mul õde töötab maksuametis, miks ma pole siis juba oma raha kätte saanud? Nii tutvuse kauda oleks ju võinud juba ammu olemas olla...
 
Oleneb 03. märts 2009, kl 13.16
Oleneb sellest, mis sul seal peal on. Mul pole muud kui sissetulekud ja tulumaks - lihtne juhus. Tegin kohe, kui sai - oli vist 16. veebruar? - ja raha sain 25. veebruaril.
 
jura 03. märts 2009, kl 14.31
Tegin ka 16-ndal deklaratsiooni ära, maamaks on tellitud elektrooniliselt, tulu oli ühest kohast palk. Tagasi oleks saada ühe lapse pealt, aga siiani ei midagi. Elukaaslasel ammu raha käes - tal ka ainult palk, üks laps, aga maamaksu pole vaja maksta. Ei oska seisukohta võtta.
 
einoh 03. märts 2009, kl 17.40
tõesti võiks veidigi mõistust olla. mitu deklaratsiooni suudab üks inimene päeva jooksul töödelda? 16. veebruarist on olnud 12 tööpaeva aga deklaratsioone on esitatud 400-500 000. see on 4700 tükki päevas. ma ei tea, palju maksuametis töötajaid on, aga kindlasti ei ole deklaratsioonid enamiku ülesandeks. iga asi tuleb ju üle kontrollida, otsus sisestada, ülekanded kinnitada jne.

jätke kuu-paari jooksul mittevajalikud asjad ostmata ja koguge omale vähemalt kuu aja varuraha. siis pole vaja paanitseda, et millal saab.
 
. 04. märts 2009, kl 11.36
jah, tegin kaa 16, ei ole tulnud.. alguses kaa muretsesin, nüüd arvan, et juu ta tuleb siis kui ta peab tulema
 
Aigar 09. märts 2018, kl 14.16
tegin 15.dal kohe laks ära. naisel ka. tal raha nädalaga arvel. mul mitte halli tra otsagi :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!