Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
sensitiiv Volli
 
näiteks 02. mai 2011, kl 09.47
minu olemise tegi ta küll paremaks
 
ikka-ikka 02. mai 2011, kl 21.40
Volli on eestis kõige võimekam ja tublim ravitseja, maag, esoteerik, ennustaja ja nõid, kõiki hädasid ravib ja laeb kraanivett - jooge mõnuga! Ahjaa, ega ta tasuta ei teegi vist, ikka raha eest. Laetud karaaniveega saab isegi Vollimoodi raha teha, aga see on juba salajane loits, selle räägib teile Volli juba vastuvõtul.
 
kas 08. mai 2011, kl 21.16
kas Volli ka armumaagiat teeb ja palju tasu võtab?
 
mina 25. mai 2011, kl 16.24
Mina tahaks ikkagi teada selle Volli,Jelisejevi kontakte?!
 
palun! 25. mai 2011, kl 20.54
Kunagi oli selline: volli.org
aga see pole tähtis, olen käinud kunagi ammu selle vennikese juures, konkreetse asjaga, ka mulle ei meeldinud see, et ta hakkas minult pärima - mis mul viga on. Kui oled ikka ravitseja, siis pead ise teadma, loogiline ju. Vett laadis hästi, naljanumber, ma pidin helistama talle ja enne vee 3l purki panema, siis oli minutiga laetud, veits jõin sealt, aga täielik jama, absoluutselt mingeid muutusi ei tulnud, mis ta lubas, maksin siis 500 eek. muide keegi siin kunagi kurtis, et ei leia negatiivset vastukaja vollist, muidugi ei leia, ma ka otsisin siit midagi, aga see uuendus on kõik selle vana ära kustutanud. Vollit ikka materdati nii et aitab aga ta rahasummad muutusid ka ikka kosmilisteks. Olen seda lugenud siit foorumist, tollal oli see tervisemures. 2004-2005.aastatel. Niiet parem ära taha. Mine parem Mai Väljataga juurde, kes sulle värskendava massaaži teeb :)))) ja oled kui uuesti sündinud! Vana ja tark naine on.
Ega muide volli ei oska negatiivi ega muid nõidust-needust maha võtta, ta ei näegi seda. Ta ise ütles.
 
jah 25. mai 2011, kl 23.33
aga mina ei saanud Väljatagalt midagi:(
 
eks ole 26. mai 2011, kl 17.49
kes sai abi-kiidab, kes ei saanud abi-laidab, nii lihtne see ongi.Nii nagu arstid ei ravi kõiki patsiente terveks, ei "nõiu" kõiki terveks ka nõiad.
 
lo 26. mai 2011, kl 19.46
No küll sa mingit mõju Mailt ikka said, kui muud mitte, siis valu kindlasti. Ta on väga palju ise õppinud, uurinud ja lugenud naine, teab mis teeb. Oleneb muidugi - Mai on selline, kes mõnega saab hea kontakti ja kiirelt, mõnega ei saa seda hoopis.
Vollist olen väga palju halba lugenud, siin varasem kirjutis rahaküsimise kohta on õige, tervise nurgas oli sellest juttu ja summad olid tuhandeis kroonides, mingil hetkel tuli talle mania grandiosa peale :D, olen lasknud teda pendeldajatel mõõta ja senssidel vaadata, ei pidavat mingitki oskust ega väge olema.
Aga kahju, see lugemismaterjal on siit foorumist kõik kustunud, siis poleks siin neid mõttetuid kiidulaule.
 
taro 26. mai 2011, kl 19.50
Nii kaua, kui on olemas tegijad, on olemas ka nende mahategijad! See on looduse seadus. Konkurents ja mõne pettunud inimese masspostitused. See ei puuduta ainult Vollit, üldse kõiki! Isegi autodega pole kõik rahul. Võta üks kindel auto, on neid, kellele meeldib, on neid, kes laidavad) Selline on inimeste loomus! Kõik me oleme erinevad!!!
 
lo 26. mai 2011, kl 20.01
Kui hetkel siin olen, siis küsin ka, mida tähendaks see lause...mõne pettunud inimese masspostitused...., et keegi oli pettunud ja siis hakkas üksi teda siin foorumis maha tegema, ebaloogiline ja võimatu. Ei mõistagi, kas oled selline sabaliputaja ja nuhkur, nagu neid siin liigub, kui mõnest, kes neid endale ligi meelitab, ei kannata absoluutselt kriitikat, või on selle Volliga mingi muu asi, kahtlane igatahes :D.
Mehele tehti telekas suurt reklaami, Reikop oleks hetkel Volli sõnul juba ammu maa all, kui poleks olnud TEDA, oma suure abiga, on teisigi saateid, kuhu see Volli on pidevalt kutsutud, peaks asja uurima hakkama. Tean juba praegu, et selliseid "nuhkidega" sensse on meil 4, aga Volli taust on mulle kahe silma vahele jäänud :)))), kui nüüd keegi veel mulle siin peapesu teeb ja vastu vaidleb, läheb asi huvitavaks....
 
to lo 26. mai 2011, kl 20.13
Seal oli ju kirjas, et see postitus puudutab kõiki tegijaid)) Miks sa kõike kohe nii isiklikult võtad? Sulle ei tohi kohe vastu vaieldagi?? Oled nagu oarvapartei, kes ei mõtle nagu sina, on kohe vaenlane?? Huvitav indiviid oled, liiga kõrge egoga!!
 
)))))) 26. mai 2011, kl 20.25
Volly on parim!!! Kes proovib vaielda on ise ........
 
lo 26. mai 2011, kl 20.28
Rahu, ainult rahu, pole mu ego nii kõrge midagi ja olen mitte huvitav. Lihtsalt Eesti senssidega hästi tuttav ja ise selle kamba sees olnud, sellepärast tean rohkem vast, kui teised. Neist mõned on lihtsad kohutavalt naeruväärsed, on selliseid, kel mingi võime on, aga sellest ei aita ja on täielikke petiseid, järeldubki siit see, et Eestist on korralikku abi võimatu saada. Ma tunnen hästi sellist, kes EGO maha lööb, kui talle midagi inimese juures vastu hakkab, aga ka mina oskan seda teha, kuigi see on kuritegu. Tulin lihtsalt siia ja nägin Volli teemat, olen seltskonnas kuulnud, mida temast arvatakse ja ikka tean ise ka natukene, no panin kirja. Kõik ju kirjutavad siin, mis tahavad. Kas see pole hoopis liig kõrge EGO, kui üks ise haige ja tugevas ülekaalus mees ütleb, et kui teda ja tema abi poleks, siis Reikopit elavate kirjas enam ei oleks....see on jube, niimoodi avalikult telekast välja öelda. Ah, ma ei viitsi vaielda. Minege ja ise vaadake, ehk on vahepeal võimed saanud :))))))
Üldiselt olen rahumeelne ja annan siin nõu, kui oskan ja tean, aga vaidlus ja selline pommitamine kommidega ei istu mulle küll mitte, on targematki teha!
Tegelge, naised, rohkem lastega, oma lastega, soovitan siin istumise ja vaidlemise asemel :D
 
to lo 26. mai 2011, kl 20.34
õige tegele endaga!!!!
 
Mila 26. mai 2011, kl 21.26
kas te mõtlete seda kinnisvara maaklerit vladimirit jelissejevit või, kas on see nüüd sensitiiviks hakand, ma tunnen teda hoopis majade ja maade müügiga seonduvalt.
no muidugi võib nimega viltu olla, aga selline maakler oli küll olemas. mis ta koduleht ja kas on seda.? lugesin, et volli.org, aga kas volli või volly?
 
Mila 26. mai 2011, kl 21.36
...kahjuks ainus mis leidsin, oli see:..."kolm aastat tagasi India reisil tõsteti Volli pühakuks: suur valge mees ravis püha mehe terveks. "
Uriinia 26. mai 2011, kl 22.38
Uskmatus Volli imetegudesse ei tee teile mitte au...
Volli on üks põhjapoolkera võimsamaid nõidu.

Kes ei usu, see võtku teadmiseks, et Volli on koguni meie lauluema Reet Linna kodust mustad augud ära viinud. Eelnevalt piinasid need augud Reeta kõvasti ja üks neist osutus nii suureks, et suutis endasse tõmmata ka Ivo...
Aga Ivo eksterjööri hinnates peab tõdema, et see auk oli tõesti suur.
Ja seal musta augu kõrval, keset kööki on energisammas!
Halleluuja! Parandage meelt, sest maailmalõpp on oktoobrini edasi lükatud!
Viide: http://www.ohtuleht.ee/166868

Aga see pole veel kõik!
Volli on avastanud enda jaoks idamaise tervendamise ülla kunsti.
Ja see on juba tõeline ime!
Tasub vaid minna Jägala-Joale kui sarapuuvõsast astub raginal välja Volli, ning te saate andeks ka oma laste patud!
Aga üks pilt räägib rohkem kui meie palati ekskursiooni memuaarid...
 
Ln 27. mai 2011, kl 00.54
Ohhhhh...miks nad ei võiks jääda oma liistude juurde.
 
Mila 27. mai 2011, kl 22.20
Tea kas ravib seal joa juures oma aju või mediteerib niisama? Paistab kangesti rahakerjamise e. -loitsu moodi välja. Vaatasin seda ja sees tekkis imelik tunne, et mees vajab rahalist ja ka psühhiaatrilist abi. Kus ta elab või teab keegi ta kontot?
On ta FIE ja kuidas tal ka TMA-ga lood on, sest...nagu ansip ütleb, et rahaasjad peavad riigis korras olema ...
 
Tiina 28. mai 2011, kl 10.20
Volli teeb kätega imesid ja laeb energjaga vett
Olen Volli juures käinud ja abi saanud. Seda eluvett joon ka ja see teeb tõepoolest imesid. Ka kodu lasin ära puhastada ja selle kohta annab kinnitust minu koerakene, kes varem magas ainult minu kõrval, aga nüüd tuleb talle uni ka esikupõrandal.
Kellel vähekegi probleemid, peaksid helistama Voolile või siis kirjutama.
Ravitseja Volli
Tallinn Kopli 27 kab.214
6603306
5589281
volli.pollist@rambler.ru
 
kotiga 28. mai 2011, kl 23.02
Palju vaja raha kaasa võtta? See lisa kah.
 
viimased andmed 29. mai 2011, kl 11.13
visiit tema juurde -60, kojutulek 200, vot nii.
Ja seglitagu siin mõni uskuja, kuidas on võimalik vett laadida telefoni teel?
 
kas 29. mai 2011, kl 12.52
need summad 60 ja 200 on kroonides või eurodes
 
need 29. mai 2011, kl 13.09
need summad on mongoolia tugrikutes
 
kui 29. mai 2011, kl 20.45
ma 2009 a ta juures käisin, maksin 800 kr. sain abi. mitte terveks, aga jõudu oma probleemiga edasi minna. nüüd on kõik ok.
 
appike! 30. mai 2011, kl 22.10
Ainult 60 EEKu või, siis on ta oma hinnad lõplikult alla lasknud, kunagi küsis 6000, siit need arutelud kustunud puha, just otsisin aga pole.
Kuule Uriinia, kas selle video abil saab ennast ravida lasta, nagu vanasti selle Kašpirovski ees? Mida ta seal üldse teeb, seleta lähemalt, kui siia kiikad?
Uriinia 30. mai 2011, kl 22.29
Seda on raske seletada, mis ta seal teeb.
Ma kardan, et diagnoos ei saa positiivne olema...
 
No 31. mai 2011, kl 22.36
tänan, Uriinia, selle video eest. See simsalabim tõi mu tossis näole laia naeratuse. Ehk tulevad ilusad unenäod.
 
No-le 31. mai 2011, kl 23.24
Su laiast naeratusest on vähe kasu, kui Volli juurde lähed. Rahast oled siis igal juhul lage, kui siinsed hinnad eurodes on :(
 
katt 01. juuni 2011, kl 12.40
...aga mina usun,et on inimesi kes suudavad aidata,on järele proovitud...
ja need sensitiivid töötavad Moskvas.-telesaade:tdk
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!