Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kas keegi on teinud küünlaga rituaali?
 
kohutav mure 03. juuli 2011, kl 18.30
Olen kuulnud, et kui on mingi eriti suur mure, siis saab paberile panna oma soov ja see ära põletada ning mõjub. Kas on keegi proovinud?
 
irww 03. juuli 2011, kl 18.42
no ma pakun et mitte, muidu ju töötuid poleks. muud polegi kui enne cv saatmist soov paberile ja tuli otsa.
 
jahh 03. juuli 2011, kl 18.51
Aitab ikka, pane mure paberile, tuli otsa ja saada tuhk ilma kätte (toas ka WC-st alla ja vesi peale). Aga seejärel tuleb mure lahti lasta. Kui hakkad otsast peale, et kas ikka toimis, tulebki tagasi. Usalda ennast ja ära muretse.
 
gee 03. juuli 2011, kl 19.19
jah, et ennast rahustada ja asjast üle saada, tuleb kõik trikid läbi proovida. tähtis pole, on see müstika või mitte. aga psühholoogia on see küll.
 
päriselt huvitab 03. juuli 2011, kl 19.32
kas see võõraste hädade nägemise vastu ka võiks aidata, et sedalaadi info lihtsalt ei jõuaks minuni, ei tekitaks mu mõtetes mingit vastukaja? Või tuleks mingi kaitse ehitamisega asja lahenda? Ma olen küll füüsilises mõttes neist asjadest distantseerunud, aga sellest on vähe.
 
jahh 03. juuli 2011, kl 19.38
Kohale jõuab see info, mis enesega haakub. Tuleb ennast puhastada ja nn. puhta infoga laadida, siis nii ongi. Ehk parim kaitse on puhas hing. Edu!
 
küsimus 03. juuli 2011, kl 21.30
Kui ma tahaksin oma väga kallile inimesele ühe heateo teha ja selle soovi paberile panen, kas nii või?
 
küsimus 03. juuli 2011, kl 21.30
Lõpus pidi olema, kas nii võib?
 
lxxx 03. juuli 2011, kl 23.29
ei või teise inimese ellu sekkuda kui ta soovib teeb ise. sinu tehtu oleks vägivaldne.
 
ei 04. juuli 2011, kl 18.57
Ei aita see midagi. Olen teinud aga hoopis keerulisemaid trikke, kõike on proovitud aga tulemust pole. See on jama, mingi psühholoogiline soovitus. Kui sedagi, sest mõistus ju töötab. Mis see küünal siia puutub, ei saanudki pihta. Ahju või kaminasse visatakse rämps, nagu joonistused ja kirjad ja nimed.
 
kindlalt mitte 04. juuli 2011, kl 19.50
Kirikuküünlaga saab näiteks kodu puhastada ja ennast ka aga soovi põletada, kust selline mõte. Pole kuulnudki, soovida saad ka näiteks kirikus, enne soovi anneta kerjustele ja siis mine paluma, kui naine siis Jumalaema juurde ja sinna ka küünal oma sooviga põlema. Mis paberile, ja miks soove põletada. Ei saa aru ja kes seda sulle õpetas?
 
ty 04. juuli 2011, kl 20.33
Oluline on, et igapäeva elu rituaalile vastu ei töötaks. Ehk siis ühekordne rituaal tehakse igapäevase eluga tihtilugu nulliks või viiakse lausa miinusesse. Kui teed mingi otsuse ja rituaali, tuleb end niipalju ümber muuta, et vastupidist ei loo.
 
sa 04. juuli 2011, kl 20.33
.....pane põlema, õigemini viska tulle parem see, mis on paha, joonista oma paha suurele paberile ja viska tulle, seda tehakse, mulle ei aidanud ei see ega muu, mida keegi senss soovitas, aga proovida ju võiks. Plätserda see kogu enda sees olev halb paprile ja kogu lugu, tulle. Aga mitte küünlaga. Soove ikka soovitakse vastavate rituaalidega, aga ma pole ka põletamisest veel midagi sellist kuulnud. Soovi peaks just hoidma. Seda pidevalt uuendama ja uskuma. Ja kui mure on ja jääb, siis ei aita soovimine ka, sest oled üdini negatiivne, pakun et pead ennast enne puhastama kui midagi soovida.
 
aga 04. juuli 2011, kl 20.41
Kuidas peaksin seda tegema siis, kui sooviksin, et üks väga halb ja vägivaldne inimene mind rahule jätaks? Kirjutan soovi paberile ja põletan ära?
 
kunagine 04. juuli 2011, kl 22.35
No eks kirjutand kohe, et sul vaenlane on. Sellest jagu saamiseks on hoopis teised meetodid, mingi soovi põletamine ei aita. Soov on siis lahti saada ta rünnakutest, jah. Nõia juures oled käinud?
Miks asjalikku nõu pole saand?
Mida sulle tehtud on?
 
aga 04. juuli 2011, kl 23.13
Ma pole nõia juures käinud, mõtlesin, et äkki saaks kuidagi ise mingi rituaaliga asja parandada. Tegu on ühe minu boyfriendiga, kellest tahaks täielikult vabaneda, ta joob ja mõnitab ning ahistab mind. Korter kuulub minule,minu ostetud juba enne suhte algust. kuid ma ei saa kuidagi temast lahti. Tahaks lihtsalt, et ta korjaks oma kompsud ja lahkuks, mitte midagi halba ei soovi talle.
 
kunagine 05. juuli 2011, kl 01.29
Siis teine asi, see pole vaenlane, ise pead hakkama saama, mingi rituaal ega maagia siin ei aita. Kui korter on sinu, siis pole tal saada ega tahtagi midagi. Joomine on tema probleem, maagia teeks talle veel hullemini liiga.
Siin pole muud soovitada, ikka ise teed lõpu ja palud tal sinu korterist lahkuda. Kui sa teda armastaksid ja sooviksid, et ta joomise lõpetaks ja soovid temaga peret, siis on maagia (õigemini ravitsemine) omal kohal, sinu juhuse puhul ei ole.
 
to kunagine 05. juuli 2011, kl 10.58
Mul väga suur mure just joomise lõpetamise kohta abikaasal. Kas siin oleks abi mingist maagiast?
 
lxxx 05. juuli 2011, kl 12.01
vii ta Wismarisse ja on veel AA ja Stepanjan, aga ta peab ise tahtma. kui ta ei taha siis ei ole mõtet sul oma elu ja energiat tühja raisata. meil kõigil on üks elu ja ega sa talle ise kärakat ei osta ja suhu ei kalla.
 
kunagine 05. juuli 2011, kl 19.30
Enam ei ei saa aru mitte midagi, on ta sul mingi tüütu elukaaslane, abikaasa, lihtsalt mingi meesaustaja, kes??? Nüüd kirjutad juba, et sul on mure oma abikaasa joomise pärast, misasja sa siin vassid? Joob, mõnitab, ahistab ja tahad tast lahti saada.....ise ka aru saad, mida tahad.
Maagiat joomise vastu on piisavalt, siingi on nik1000 poolt üles pandud neid linke, kust saad venekeelset inffi ja igasugu rituaale, aga sa pead venet valdama, vaevalt et sellega hakkama saad. Kui raha on piisavalt, ainult siis saad viia Wismarisse, aga selles haiglas ei ravita alkohoolikuid, seal tehakse vaid deintoksikatsiooni, ei muud. Et ta maha ei sureks joomise kätte maakeeli. Ja haigla on era ja väga kallis!
Tee endale selgeks, mida sa üldse tahad, eks siis kirjuta, kui tead ja ikka konkreetselt mitte hämades, no kuule tõesti...boyfrend. Abikaasa on seaduslik mees.
 
kunagine 05. juuli 2011, kl 19.31
vabandan, desintoksikatsiooni tehakse!
 
noh? 05. juuli 2011, kl 23.20
ei taha enam midagi vastata?
tee siis nii - võta see pudel, kust mees on juba natuke joonud ja vii see kalmistule täpselt oma mehe nimelisele hauale , selle pead juba eelnevalt välja vaatama. Natuke kallad hauale, siis kork peale ja sinna jätagi, midagi ei ütle keerad ringi ja lähed kohe kärmelt minema tagasi vaatamata. vot siis vaata, mis mees tegema hakkab, jälgi olukorda. See on selline suhteliselt süütu asi ja igaüks peaks ka hakkama saama, üks nõrgemaid vahendeid. Selliseid rituaale tehakse ka keerukamalt ja zagovoridega, aga ju sa venet ei oska ja hakkama ei saa. Eks selliste maagiliste värkide pärast hoiatatakse ka, et surnuaialt ei tohi mitte midagi üles korjata, kaasa võtta, pudeleid korjata jne. See kes võtab, saab joomatõve endale. Muidu võtab selle ära selle surnu hing, nii on mõeldud see asi.
Seletasin nüüd nii, et koolilaps saaks kah aru.
 
st 06. juuli 2011, kl 04.22
On võimalik ka lõket sellisel viisil teha. Korjad sobiva hulga "oksakesi" , süütad lõkke ja iga oksakese või puutükiga mõtled lõkkese selle, mida tahad, et kaoks elus. Peaks aga jälgima, et asjad poleks seotud teistega, vaid ikka endaga. Kui keegi on teinud haiget, siis tuleb seda valu lõkkesse visata, mitte seda teist, kes haiget teinud on.
 
Küsimus 06. juuli 2011, kl 19.10
Mul oleks vaja seda rituaali teha aga kui mehe nimi on selline, et seda ei leia surnuaialt, mida ma siis teen? Et siis küsimus noh?-le. Mingitel 90-date alul ju pandi imenimesid, nii ka minu mehel on selline imelik ja sobimatu see.
 
Natta-Ly 06. juuli 2011, kl 20.06
Mul selline mure, et tahaksin ka küünlaga rituaali teha,aga sellist intiimsemat.
Aga samas nagu patuseks ei tha ka jääda.
Üks sõbranna ütles meie klassist,et küünal tuleb lasta ära õnnistada õigeusu kirikus.
Äkki preestrid naeravad mu üle,kui lähen.
 
kunagine 06. juuli 2011, kl 22.04
19.10-le: jah see on üks suurimaid probleeme meil Eestis, et vastava nimega hauda on raske leida, üks võimalus on vaadata, et kokku läheks eesnime 3 tähte, aga mõju on muidugi minimaalne või küsitav. Teine variant on, mees viia kirikusse ja lasta ta ristida uue nimega, see on kindlasti hoopis raske, need joodikud on pujäänid ja lollid. Kui ta joomist ei taha maha jätta, siis lase kodeerida, mõju on 50-60% äärmisel juhul. See on hirmu alla panemine ja kahjustab isiksust.
Ei tea sulle midagi soovitada, see kõik mida tean, on vene maagia ja kõik ka venekeeles. Ei saa teha minu soovitust mööda joomahullusest vabanemist, kui on nimeks mingid väljamõeldud, millel pole tüve, näide: Maria - Maarja, Marianne, Mari jne. Ainus väljapääs on ristinimi,muud ma ei tea.
 
no 07. juuli 2011, kl 11.42
aga kui pole isegi sellist, kus 3 tähte kokku läheksid, nimi on tõega üsna kummaline, kas 2 tähte ei saaks, siis vist ei toimi hoopis. kodeerima ta ei lähe, ristitud on lapsena, aga nime pole mingi antud, luteri kirikus ei anta ju nimesi. seda tean et surnuaial saab suurtest jamadest lahti, visatakse raha ja ehteid haudadele et ennast surmast ära osta, aga mis veel teha, kui joob?
 
nii 08. juuli 2011, kl 20.25
To Natta-Ly osta küünal õigeusu kirikust need ongi õnnistaud.
 
kunagine 08. juuli 2011, kl 20.44
no-le : ei, 2 tähega ei saa mingit rituaali teha, sa paistad olevat ka liiga noor, ära võta ettegi. Nimi peab olema sama nimi ja kõik!!! Saate aru!
Kui kodeerima ei lähe, oma asi ja las joob, otsi nik1000 postidest, seal on ka alko vastu igasuguseid palveid. Vene keeles.
............
nii-le: ei, mitte kõik õigeusu kirikud ei müü juba pühitsetud küünlaid, need peab ostma ja siis jätma küünlalauda (letti) et nad teenistuse e. liturgia ajal ära pühitsetakse. Kõike rituaale saabki teha vaid pühitsetud kirikuküünaldega, muud sellisteks asjadeks ei kõlba hoopis.
 
avely 09. juuli 2011, kl 16.15
Aga mida siis soovitate teha, kui mehel on armuke. Tahaks, et armuke kaoks tema elust. Mida peaks tegema?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!