Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kas keegi on teinud küünlaga rituaali?
Uriinia 11. juuli 2011, kl 23.01
Jajahh...
Aga meil on siin üks lutikas kinnipidamisasutuse müüride vahelt, kes kavatseb oma ennustusportaaliga naiivitarid puhta kuivale tõmmata.
isemaag 11. juuli 2011, kl 23.49
Naiivitarid tuleb puhta märjaks ajada. Edasi on väga loomulik asjade kulg.
Uriinia 11. juuli 2011, kl 23.59
 
-kt- 12. juuli 2011, kl 00.29
irw, keegi humorist tegutseb jälle -
11. juuli 2011, kl 22.22
11. juuli 2011, kl 22.23
11. juuli 2011, kl 22.23
;))

kl 22.05-le -
vaevalt et Ireen rohkem vihasemaks enam minna saab, kogu tema elu ainult vihkamisest koosnebki. Üliväike murdosa selle ebardi postitustest -
http://naistekas.delfi.ee/foorum/search...

- seal on ka kahe aasta vanuseid. Tahaks loota et tal on skisofreenia progresseeruv vorm, siis on lootus et ühel hetkel saavad ta lähedased, kolleegid jne. aru et tegu on vaimuhaigega ja võtavad midagi ette.

Oma nime (Ireen) ei meeldi sellele saastale kohe mitte üldse enam kuulda. Isegi sellise süütu teema lasi kustutada, kus ta ise välja ütleb et ta nimi on Ireen. Väga tahaks teada, millega ta põhjendas modedele, mille pärast see teema kustutada oli vaja. Kas iseenda jutt ei meeldinud talle enam või ? -
http://www.hot.ee/kt6de/tooandja.html

isemaag -
Sinu kl 23.49 postitusega olen küll nõus. Lisaksin sellele veel maaparandustööliste hüüdlause - kus vähegi märjem koht, sinna toru sisse!
Mis tehnikaga muidu naiivitare märjaks ajad, kas libetamisega -
?
;)



Toimetatud 2 kord(a). Viimati -kt- 20.07.2011 12.36.
Uriinia 12. juuli 2011, kl 00.38
Nii lihtne see siis oligi...
isemaag 12. juuli 2011, kl 07.23
Ei lase ta midagi kustutada, see teite Ireen ise kustutab, osav häkker teeb mida tahab. See delfi on ikka täitsa sageli maas olnud, mulle nii on räägitud. Ilma vahepealse tulemüürita ärge sisse logige kui ise hiljem puhastada ei oska. Ja mitte mingil juhul tele2 kaudu, sel firmal pole sooja ega külma mis tarbija arvutisse sisse tuleb. Mõnes mõttes kasulk, saab tasuta muusikat tõmmata.
See mind aastaläbi ähvardanud psühhopaat kasutajanimega brem, Magnifico1+++ mitukümmend tema libanime teeb nii nagu hoog innustab.Tema kõneviis on vadasiin:
http://portal.ok.ee/users/maagnifico1. Minu truu peni kogutud teosed.
 
häkkerlusega tuttav:) 12. juuli 2011, kl 19.14
Hea küll ilkujad, lugu nii et siin ei saa keegi teada saada mitte ühegi kommentaatori IP-d, see on seadusega karistatav kuritegu, ma ei kujuta ettegi,kuidas oleks võimalik häkkida delfi serverisse, saate täie rauaga selliste tükkide eest, ma siin hoolega lugesin, et mis pas-ka aetakse, mingi idiootlik lollimäng käib ja uriinik nii lahjaks jäänud, sina uriinik, ei saa küll kellegi IP-d teada, olgu sa häkker või rooma paavst. kui politseis töötad, siis ka ei saa, ilma prokuröri loata mitte mingil juhul. sinu arvamus, palun, aga hoia endale. tuletad mulle kangesti ühte "kirjanikku" meelde, see oli samasugune ja samade "naljadega", märk - P. S.
 
noh? 12. juuli 2011, kl 21.54
uriinikut siin ka pole, eile möllas mis hirmus, muudkui tema teab kes kirjutab ja kelle IP-d. Uuri nüüd, kas siin olen ka ainult mina postitanud või keegi teine või kolmas, oled ehk ise see isemaag ka juba, ma võiks oma pojal lasta kõik välja uurida, kes oled, kust oled ja milliste brauseriete ja serverite pealt või alt kirjutad siin.
kusjuures - ON SEADUSEGA KEELATUD, ja lasen model välja uurida, kes sa selline oled! kui siin oma möga ära ei lõpeta, villand sinust juba täiega - mõtleks kui haritud ja tark me oleme, oi milline erudeeritud kodanik ja millise fantastilise huumorisoonega. Kohe panen teise läppari otsa :)))))
isemaag 12. juuli 2011, kl 22.35
Kohe läeb loits teele.

Valmis!
Uriinia 12. juuli 2011, kl 22.53
See on muidugi tore, et teil poeg on.
Kas tast pilti ka saaks?
 
noh? 12. juuli 2011, kl 23.07
isemaagile - sama sulle tagasi! :))))) (need pole loitsud, ikka teistmoodi kutsutakse selliseid asju)

kas tundsid ennast puudutatuna, miks küll? kas ei oska aadressi välja uurida või ei julge?
 
to kunagine 12. juuli 2011, kl 23.31
Kas võib ka nii teha, et valan pudeli tühjaks lihtsalt, või peab ka korgi kindlasti peale panema ja osa jooki sisse jätma?
 
Mait 13. juuli 2011, kl 01.25
kui selle "noh" v "kunagise" v vahet pole kes siin sigatsemist õpetab, kusagilt surnuaiast tabaks, siis tuttipidi veaks raisa politseisse.
mõtlesin, et tatikad surnuaedades vandaalitsevad, aga kas sa näe "soliidses eas sibulad" hoopis õpetavad surnuaedade mustamist.
kas sulle meeldiks oma lähedase haualt mingeid viinapudeleid jms leida?
kas sa oled see sama moor, kes ka klaasikilde soovitas jõkke visata???
häbi võiks sul olla, aga no mis sellise 4 klassi haridusega inimesega rääkida, aga kui vahele jääd, siis pikka jutu pole, vaid tuttipidi....
 
,,,,,,,,, 13. juuli 2011, kl 09.39
küünlaga rituaali, ikka oleme teinud vajadusel, kui muud pole käepärast.
 
... 14. juuli 2011, kl 11.29
Olen Maiduga nõus!!
Tehke oma rituaale ja nõidust kui tahate, aga jätke loodus, avalikud ja pühad kohad enda järel puhtaks. Tegelikult ajaks harja punaseks küll, kui kadunukese hauaplatsile keegi alkoholi kallaks ja pooliku pudeli sinna vedelema jätaks.
Nüüd siis sain targemaks, suvatsen mina selle võõra läga sealt veel ära koristada ja viia, saan joodikuks. Ei no tere tore tõesti.
Imelik on, et vene maagia on tugevalt kirikumaagia. Tuleb välja, et õigeusu kirik pooldab rüvetamist ja süüta kõrvalseisjate kaasatõmbamist nõidusesse. Või on viga lihtsalt selle foorumi külastajates ja nende meetodites? Kord soovitate õigeusu kirikus ristimist, õnnistatud küünlaid sealt jne, sealsamas musti tegusid pimeduses. Keda te õigupoolest kummardate, ise ka teate?
 
imelik :( 14. juuli 2011, kl 20.06
Kuhu kõik eilsed kommid kadunud on, kõik siit kustutatud?
Kõik need Ireeni asjad puha kustutatud, kas Ireen nüüd ka tabuteema, ei saa aru millestki.
 
viimasele 14. juuli 2011, kl 20.36
pille, kuule, lõpeta nüüd ära juba.
isemaag 14. juuli 2011, kl 20.42
Vene õigeusu maagid on jumala orjad, mul 1 selline paks raamat oli, müüsin ära ammu ilma kahjutundeta. Nendel on Õige jumal nii nagu muudel usklikel on Vale vaim. Ja mitteusklikud üldse pole inimesed.
 
imelik :( 14. juuli 2011, kl 20.59
Ma pole mingi Pille. On ju kõik viimseni kadunud, mingi nõmedust alles jäetud.
 
§137 15. juuli 2011, kl 08.20
hoopis pedofiiliaga seostuvad teemad kus nendes foorumites unetuna kondavale, oma tigedust, kurjust, viha väljaelavale, tuletatakse meelde ta musti kuritegelikke tegusid, kustutatakse.
 
tere 15. juuli 2011, kl 12.40
kallis Ireen! Sind polegi veel hullumajja saadetud e. "vinnatud"?
See on sinu tegu, palusid vist modesid põlvili olles, et nad siinsed sind puudutavad tekstid kustutaksid, on nii?
 
Uudistaja 15. juuli 2011, kl 15.41
Kes see Ireen on, keegi ennustaja või? Pole ammu siin käinud ja nüüd ajast maha jäänud. Miks ta teile ei meeldi või mis ta teinud on, et ärapanemine käib?
 
-kt- 15. juuli 2011, kl 16.04
Hea meel on tõdeda, et nimi Ireen on hullule tädile külge jäänud nagu pigi ;) Postitab küll elu eest erinevate nimede alt, aga näed, pole midagi teha, inimestele meeldib pas_ka ikka mingi kindla nimega seostada. Nimi Ireen sobib väga hästi selleks. Meenutuseks et see ei ole mingi laim ja ei ole laest võetud info, panen siia koopia kustutatud teemast kus Ireenikene ise oma nime ilusti välja ütleb –

http://www.hot.ee/kt6de/tooandja.html

Ei tea miks küll iseenda jutt teda nii hullusti häirima hakkas et eelneva teema delfist kustutada lasi. Oma nime ta häbeneb millegipärast. Temasugune pedofiilia vastu “võitleja” võiks ju uhkusega oma nime välja hõisata. Koos perekonnanimega soovitavalt ;)
 
Uudistaja 15. juuli 2011, kl 16.20
Siiski jääb arusaamatuks milles point. See link avab ju mitte midagi ütleva nutulaulu feministi nurgast? Selliseid leiab sealt sadu ja tuhandeid, ei midagi märkimisväärset. Millest punase joonega alla tõmmatud Ireen räägib, ei saa üldse sotti, osad postitused vist vahepealt ära kustutatud.
isemaag 15. juuli 2011, kl 16.40
See teema on täitsa pasaks aetud. Täiesti kontrollita koht see delfi. Lubatakse halvustada, kordkorralt ja jätkuvalt. Mingil kilkajal ei tohi olla võimalusi aina edasi kedagi mõnitada. Aga ikkagi sammuke etem kui too mis toimus ok.ee-s 6 kuud tagasi.
isemaag 15. juuli 2011, kl 16.43
Muuseas, mina olin just See, kes tolles kohas avaliku sõimu saatmise kinni panin.
Kulus aega, kulus jõudu. Ei olnud hää olla. Praegu on väga hää olla.
 
-kt- 16. juuli 2011, kl 00.29
mulle õpetati, et küünla abil saab siia maailma kinni jäänud hingesid vabastada. Eelduseks on et
1) küünal peab olema valget värvi
2) küünlajalg peab olema metallist
3) pendli abil määrad, kui kaua ja millises ruumi punktis see küünal põlema peab
4) küünla süütamise ajal ütled ka midagi, annad küünlale ülesande - umbes et palun aita sellel hingel vabaneda, mingu ta sinna kus on tema õige koht vmt, sõna-sõnalt ei mäleta, ühe korra olen kasutanud seda ainult.
Eks võibolla kirikust toodud küünal on parem, mina ostsin jyskist pika valge küünla. 2tk ostsin, esimesega proovisin igaks juhuks et kui kaua ta põleb, et midagi viltu ei läheks - et kas annab ikka vajaliku aja välja või ei. Minu õpetaja kasutab tihti tavalist teeküünalt. Võib ka vabalt nii olla, et kui küünla süütaja vaimne vägi väiksem, siis peab küünal pikem olema ;) Pakun, et kui vägi suur, ja tead mida teha tuleb, pole mingit küünalt üldse vaja. Energiat ei pea tingimata saama tulest.
Uriinia 16. juuli 2011, kl 00.34
Kui on küünlas vägi, aita siis Irenkat.
Ta on nöörile juba väga lähedal.
 
-kt- 16. juuli 2011, kl 00.59
oled ikka hea inimene vist, Uriinia, isegi Irenkale suudad kaasa tunda... Глаза такие добрые-добрые sul arvatavasti, nigut Leeninil ;)
Esmaspäeva hommikul näed, mida Irenka sellest nööri asjast arvab.
Kuigi enam kui kindel on et ta selle arvamusega enda suletud ringist ei välju, tuleb nigut grammofonilt jälle. Muuhulgas on kindlasti sihikul pedofiilia ja PREverdid, junõu ;)
Uriinia 16. juuli 2011, kl 01.06
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!