Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Palun soovitage sensitiivi/ravitsejat, kellest tõesti oleks kasu
isemaag 15. september 2011, kl 20.26
Oma klubis inimeste keskel on inimesist inimesemad, vana tuntud tõde. Aga veel küllalt noor inimene on kindlasti targem kui suurim osa vanainimesi, vanainimesed teevad ise endale teene noori aidates või midagimuud tehes.
 
teemaalgataja 18. september 2011, kl 01.20
Unustasin tõepoolest alguses siia oma meili lisamast. Kui keegi oskab mõnda sensitiivi soovitada, siis palun kirjutage aadressile: modernic@hot.ee. Sooviksin, et keegi teadja mind suunaks ja nõustakski, kui tervendamine kõne alla ei peaks tulema. Lihtsalt olen niivõrd ummikus omadega. Ma ei tea mida oma eluga peale hakata, sest miski ei paku justkui huvi ja tervis on ka ikka kehvapoolne. Koguaeg olen nagu puuga pähe saanud, uimane ja halb olla. Tahaksin nii väga, et asjad paremuse poole liikuma hakkaksid.
isemaag 18. september 2011, kl 11.22
Inimene, tunne ennast! Päris lihtne on alustuseks oma toiduvalikud üle vaadata. aigarsade.com . Aga ära teda ilma suure hädata tülita, võib telefoni sassi ajada.
 
mari 14. november 2011, kl 14.28
Tere,
mina tean ühte väga toredat taimedega ravitsejat kes on põlvest põlve oma vanaemade kaudu tarkusi edasi kandnud . Tegeleb ka inimestega pole veel siiani kedagi kes poleks temalt abi saamata jäänud,lisaks omab ta väga tugevat inimesetega kuulamise -tometuleku tarkust tema juures käies oled pärast puhanud ja positiivset energiat täis .See kuidas ta inimesi vastu võtab seda ma ei tea tal palju keda ta aitab ja järjekorrad väga pikad ja enamuses aitab ta tuttavaid. Usun et proovida tasub talle meilile kirjutade kas ta ka võtab vastu seda ei oska öelda!!Ta ei reklaami end kuskil ju siis pole vajadust rohkem nagu sõbralt sõbrale teema.Annan meili liizike5@hot.ee Päikest ja positiivset usku!!:))
 
jaana 14. november 2011, kl 15.10
väsimuse ja tüdimuse taga võib olla kilpnääre.Lase perearstil proovid teha ja siis mine era harsti juurde
 
minu hinnangul 16. november 2011, kl 19.34
on 99% inimeste haigustest põhjustatud hooramisest
 
LillyLlipre 10. veebruar 2012, kl 20.17
Tere

Kas olete juba abi leidnud ?
Noor inimene.
Kui olete huvitatud siis vaataks teie imun. susteemi labi, Tasakaalustaks energiad ja kui vaja siis vaatame veel mis vaja.
Olen inimestega palju aastaid tegelenud.
Aga koike head teile.

paikest

Lilly Lipre
 
inimene 10. veebruar 2012, kl 20.29
kellega siis enne inimesi tegelesid, kas sul foolium mütsike ka on??
 
Kallexx 10. veebruar 2012, kl 22.31
kui kallis see taskaalusatmine ja läbi vaatamine on, ka mõned probleemid milledele otsin abi, seni ei ole leidnud, aga väga tahaks
 
hind 11. veebruar 2012, kl 08.39
480 eurot
Uriinia 11. veebruar 2012, kl 14.18
"Kallis, raisk...", ütles Keldri-Peeter mune sügades.
Ta pidavat isegi psühhiaatrite käest odavamalt saama, kui jutt jookseb.
 
kallis jah, armu või ära 11. veebruar 2012, kl 16.45
psühholoogidest rääkimata, neilt saab vahest isegi 15-ga, kui võlusõnu kasutad

480-! ega ma teda koos suguvõsaga endale ei taha osta, tahtsin ainult nõu küsida.

Üks kiisu küsis ka ulme hinda, teised hurjutama, et tule mõistusele.
Kiisu vastab, et tean jah, et ulmekas aga nädalas üks purupurjus somm ikka juhtub siia ja sellest mulle piisab,
nädal jälle mureta.
See hinna määr on üks indikaatoreid aferisti ära tundmiseks, kui ikka küsib ulmekat, siis on selge, et lollide püüdja.
 
j 11. veebruar 2012, kl 17.11
_See hinna määr on üks indikaatoreid aferisti ära tundmiseks, kui ikka küsib ulmekat, siis on selge, et lollide püüdja._

Ekstaole. Pakub ka vastu ulmekat.
 
Lilly Lipre 30. september 2024, kl 03.51
-------------------------------------------------------
> Tere
 
Kunagi 30. september 2024, kl 08.01
Kunagi ammu, aastaid tagasi, sain head abi inimeselt, kelle meil algas nii: exsolar777@
Aga tõesti ei tea, kas see inimene veel asjaga tegeleb..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!