Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
sõrmusega suhtlemine
 
nõia lapselaps 18. mai 2012, kl 23.22
Olen ennustanud sõrmusega mõned korrad elus eriti segastel eluhetkedel ja alati on läinud üldjoontes täppi. See käib siis pendeldamise põhimõttel veeklaasi kohal.

Nüüd mõned päevad tagasi oli jälle suur-suur segadus hinges ja otsisin oma perekonna reliikvia taas välja, et ta aitaks mul mõnes küsimuses selgusele jõuda ja teerada valida. Minu rõõmuks tulid sellised vastused, mis mind tõesti edasi aitasid ja loogilised tundusid.

Korraga aga tabas mind hirm ja skepsis: mis siis, kui ma omaenda energiaga mõjutan pendli ehk siis sõrmuse liikumist soovitud moel?
Ma ei tea, kas seda tohib teha või on see Jõudude narrimine, aga ma palusin neilt luba teha ühe katse, mille ma siis ka läbi viisin. Tulemused hämmastasid mind.

Kõigepealt võtsin ma plaadiriiulist kinnisilmi suvalise plaadi, omamata vähimatki ettekujutust, mitu lugu sellel on. Katsin selle riidega ja küsisin lugude arvu kohta. Sõrmus kõlksus sama arvu, mis ilutses plaadikarbil!!! Ühe katse tegin kinnituseks veel. Küsisin, mis number on veemõõtja näidikul viimane. Ja jälle läks täppi!

See rahustas mind ja enam ma ei kahelnud varasemates vastustes. Kas kellelgi teist on ka midagi sarnast juhtunud? Millised kogemused teil on sõrmusega ennustamisel?
 
ma 19. mai 2012, kl 01.30
ma ennustasin endale ema abielusõrmusega , mis tavalise niidi otsas rippus 14-aastasena mehelemineku aega, st vanust. 23 oli vastus ja tagantjärele selgus, et täppi läks :) abiellumise ajaks oli see meelest läinud, aga täditütar tuletas mu pulmas seda meelde, et näe, täppi läks.
 
???? 19. mai 2012, kl 09.37
usute ka sellist jama?
 
teemaalgatajale 19. mai 2012, kl 09.43
pendel on kummastavalt täpne
ise alles harjutan ja tahaks teada kuidas pendel "arvu kõlksub"?
 
nõia lapselaps 19. mai 2012, kl 10.31
Pendel kõlksub arvu sedasi, et sa hoiad teda kolmandiku osas täidetud veeklaasi kohal, natuke allapoole serva. Kui esitad arvu nõudva küsimuse, siis ta kõlksub serva vastu selle arvu kordi. Mõnikord lihtsalt tekib küsimus, kas mõni väga õrn kõlks, mis on tulnud tugeva kõlksuga koos, läheb arvesse või mitte. Kui peopesa või millegi muu kohal ennustada, siis seda võimalust pole. Siis ta lihtsalt kas ringitab või liigub sirgjooneliselt.
 
nõia lapselaps 19. mai 2012, kl 10.35
Vastuseks skeptikule, kelle nimeks küsimärgid: ei usuks, kui poleks saanud väga täpseid vastuseid. Nüüd ootan põnevusega seekordsete ennustuste täitumist (või siis mittetäitumist... eks väike umbusk käib asja juurde.)
 
iwar 19. mai 2012, kl 11.09
mina näiteks ei saa pendliga hakkama - ta liigub nii nagu mina seda tahan. vastused peab saama alateaadvusest, mitte enda teadlikest mõtetest. mõnel töötab jah. tubli tüdruk!
 
triki 19. mai 2012, kl 16.33
iwar
mina arvan ka, et ma ise alateadlikult liigutan sõrmust ja saangi soovitud vastuse.
aga miks peab olema veeklaasi kohal?
miks mitte laua kohal näiteks?
 
kysiks 19. mai 2012, kl 17.31
kas nii saab kysida ainult arve v6i ka "ei" ja "jaa" vastuseid?
 
iwar 19. mai 2012, kl 18.11
ei peagi veeklaasi kohal ja et just sõrmusega, see on pigem selline nö. maagilise õhkkonna tekitamine. tavaliselt pendeldatakse laua peal, kasutatakse igasugu graafikuid või skaalasid paberil joonistatuna - numbrid näiteks. või näiteks, et jah vastus tähendab üles-alla liikumist, ei=horisontaalset liikumist. olen ühtkomateist küll lugenud, aga head pendeldajat minust ei saanudki, küll aga saan see eest hakkama tarotkaartide, hüpnoosi ja astroloogiaga :)
mu isa kasutas vaskvardaid väga edukalt, mingite vastuste saamiseks
 
nõia lapselaps 19. mai 2012, kl 20.15
Iwar, väga põnev! Kuidas sa hüpnoosi teed? Sellest mina ei tea midagi. Kas teed endale või teistele?
Mina peamiselt tegelen tarot ja ruunidega. Pendeldamisega on mul seatud see diil, et teen ainult siis, kui on väga tähtis küsimus. Tunnen, et selle eest pean ma ise rohkem vastu andma kui kaartide panekul või ruunide tõmbamisel. Isegi pelgan natuke seda pendlivärki, selline tunne on, et ma ei ole seal üksi.
 
iwar 19. mai 2012, kl 21.05
nonii nõia lapselaps! hüpnoos on üsna lai teema, ei tea kust otsast seda seletadagi. tavaliselt tekib hüpnoosist rääkides silme ette meil pilt mingist teleshowst, kus osavõtjad sõrmenipsu peale magama jäävad, eks. tegelikult vajab iga inimene individuaalset lähenemist. ise kasutan hüpnoositehnikaid iseenda sügavale minekuks, nagu vaimurännakuks ja olen selleks puhuks omale vastava programmi mp3-playerisse teinud. üldpõhimõte on selline, et inimesel kästakse lõdvestuda ja sõnadega püütakse talle kujutluspilte silme ette manada. siis kui nähes, et ta on piisavalt sügavas faasis, hakatakse oma jutu sisse tasapisi tooma seosetut juttu - inimese meel muutub nii tasapisi sinu kontrolli alla ja annad käskluse magada. õnnestumise korral ta kuuletub nüüd sulle ja võid temasse positiivseid asju laadida. praktikas muidugi on see tunduvalt keerulisem. aga on ka lihtsaid tehnikaid - paned inimese ntx. patjade otsa istuma, käsid tal tasapisi lõdvestuda (ise juhendad kaasa) - silmad, nägu, pea, kael, käed, jalad jne ja siis ootamatult lükkad ta kerge tõukega pikali, öeldes kõva häälega - TERVENE! või JÄTA SUITSETAMINE MAHA! vmt. Inimeses tekib paanikahoog, tema teadvus kaotab valvsuse ja soovitud sõnum lipsab tema teadvusest mööda - sinna kuhu see jõudma peab, alateadvusesse. tõesti aitab! Muidugi tuleb arvestada, et inimene kukkudes viga ei saaks (panna vatitekk alla või teha seda õues murul) ja arvestada tema vanust ja muidugi ei sobi see hoopiski ju südamehaigetele.
 
triki 19. mai 2012, kl 21.19
iwar
mina ei julgeks endale hüpnoosi teha lasta. mingi sisemine tõrge on.
kuigi uudishimu on suur, sest tahaks midagi oma alateadvuse käest küsida. äkki saaks hüpnoosi all olles vastuse.
mul on nimelt 2 küsimust, millele tahaks vastust saada. midagi hullu pole, lihtsalt sihukesed seletamatud asjad. üks neist isegi naljakas.
isemaag 19. mai 2012, kl 21.35
Peeter Vähi toode /nii nimetatakse kaasajal/:
http://pereteraapiainfo.blogspot.com/2009...
Kunagi ammu sai proovitud, toimis täiega. Aga pendliga tegutsemiseks on protsendiskaalad, + ja - sama poolringi peal, saab ka ise joonistada nagu inspiratsioon ette näitab. Minu meelest nagu laste mänguasi, kaardiladumine on täpsem.
 
iwar 19. mai 2012, kl 21.52
to triki
ilmselt isegi ei tahaks, et keegi võõras mind hüpnotiseerima hakkaks :D või noh pole mõelnud sellele. seepärast hüpnotisöörid on ka väga head psühholoogid (mitte mina, mina pole ju prof. hüpnotisöör) ja inimene üldiselt hakkab neid ka usaldama. teiseks - ammuilma on kindlaks tehtud, et hüpnoosi all oleva inimese käest ei saa nõuda asju, mida ta teha ei taha - rääkida välja väga isiklikke saladusi või teha näiteks midagi nilbet.
 
triki 20. mai 2012, kl 01.16
iwar
olen näinud hüpnoosist mitmeid dokusid ja seetõttu arvan, et ega alati ei saagi hüpnoosi usaldada. sest hüpnoosi all olev inimene võib hakata rääkima hoopis neid asju, mida hüpnotisöör talle tahtlikult või tahtmatult sisendab. st hoopis hüpnotisööri mõtteid.
mõtlen siin just niisuguseid senasse, kus tahetakse teada saada midagi inimese minevikust, eelmistest eludest jne.
arvame, et see mälestus inimese elust või alateadvusest, tegelikult võib aga olla hoopis hüpnotisööri fantaasia:)
 
laki 20. mai 2012, kl 07.40
ma siin lugesin ja tuli meelde Kaspirovski hüpnoosid nõuka ajal TVs....oli rahustava häälega jäin alati teleka ette magama ja telekas hommikuni lahti,nii raske uni tuli. oi kuidas praegu oleks hädasti tarvis hüpnotiseerijat, kes mu kupli paika paneks,,,
 
nõia lapselaps 20. mai 2012, kl 10.28
Vastuseks küsimusele kysiks 19. mai 2012, kl 17.31:
enamasi küsitakse tõesti "jah" ja "ei" vastuseid ja nendest vastustest lähtuvalt "kaevatakse" edasi, kuni ikkagi saab mingi pildi. No ja nagu ma ennist kirjeldasin, ka arve nõudvaid küsimusi saab küsida.
Minul on sõrmusega pendeldades tekkinud huvitavad dialoogid, sellepärast ma seda nimetangi sõrmusega suhtlemiseks. On juhtunud, et ma küsin mingi küsimuse vahele juhuslikult, nt ei või olla, kas tõsti on nii, ja ka selle peale sõrmus reageerib, nagu kinnitaks mu pobisedes öeldud sõnu.
Aga ned, kes kasutavad tabeleid ja graafikuid jne, saavad täpsemaid küsimusi küsida. Mina sellega pole tegelenuud
 
to nõia lapselaps 20. mai 2012, kl 11.07
Mitu kolksatust tähendab JAH või EI vastust. Olen ka sõrmusega proovinud ringide ja edasi-tagasi võngete põhimõttel, aga veeklaasi kohal tundub konkreetsem. Kuidas neid kolkse tõlgendada? Ja ma polegi aru saanud, kas kiviga sõrmus võib ka olla, või keti otsas kujuke?
 
Hüpnoosist? 20. mai 2012, kl 11.08
Tahaksin saada lahti esinemishirmust. Tean, kuidas ja mis hetkel see mul lapsena tekkis ja sündmustest sellega seoses. Arvan, et hüpnoos võiks aidata. Äkki saan ise kuidagi seda hirmu kaotada. Palun andke nõu, kui keegi oskab.
 
nõia lapselaps 20. mai 2012, kl 11.22
Ringid = jah; naine/tütar
Edasi-tagasi liikumine = ei; mees/poeg
Niisiis saab ennustada ka laste sugu.
Kõlksud vastu klaasi serva = arvud (nii mitu kõlksu tuleb, see ongi vastuseks)

Igaühe käes see värk ei tööta. Peab mõtte hästi vabaks laskma, muidu hakkame ise neid liikumisi suunama.
 
nõia lapselaps 20. mai 2012, kl 11.28
to Hypnoosist:
olen ka ise sellest olnud huvitatud, üksvahe olin lausa veendunud, et hüpnoos aitaks mind, kuid nüüd sain suurematest jamadest ise üle muul viisil.

Ma usun, et see küsimus on väärt lausa omaette teemat, kuna hüpnoosiga tegelejad või sellest huvitatud ei pruugi sõrmuse-teemat lugeda. Mis sa arvad?
 
Hüpnoosist? 20. mai 2012, kl 12.00
Olen ammu juba tahtnud seda uurida, aga pole leidnud võimalust. See on väärt eraldi teemat ja kui siin leidub teadjaid või huvilisi, võiks koos proovida sellega tegeleda.
 
triki 20. mai 2012, kl 12.00
mina loen küll mõlemat teemat.
sõrmuse kohta kahtlustan samuti, et ma ise ikka alateadlikult liigutan seda ja ikka soovitud suunas:))
 
iwar 20. mai 2012, kl 12.03
jah, teema on natuke kõrvale kaldunud, minu süü, väga vabandan!
vastan hästi lühidalt trikile - eks paljuski oleneb sellest, kuidas hüpnotisöör inimesega manipuleerib, kas surub omi mõtteid peale või laseb tollel vabalt liuelda. hüpnoos nn. eelmistesse eludesse on lausa omaette haru olemas - regressiivhüpnoos. näed jõudsime lõpuks müstikasse :) mida see eelmine elu endast kujutab, mina arvan et täiesti tavaline shamaani unenäo rännak, omaloodud fantaasiamaailmas.
igasugu raamatuid on ilmunud enesehüpnoosist, lisaks selgetest unenägemistest, astraal projektsioonist jne.
 
to iwar 20. mai 2012, kl 12.05
Kas saan ise seda esinemishirmu kaotada või peaksin pöörduma hüpnotisüüri poole? Kui, siis kelle? Või oskad ise aidata?
 
nõia lapselaps 20. mai 2012, kl 12.23
Oh, iwar, vabandada pole küll vaja! Väga huvitavad teemad on need mõlemad. Ja mina loen meeleldi siin mõlema kohta. Miks mul tuli pähe mõte eraldi hüpnoosi teema kohta, on see, et kuidas netist teemasid tänapäeval leitakse - googeldades. Et sellised juhuslikumad lugejad, mitte igapäevased foorumikülastajad, leiavad teema märksõna järgi kergemini üles ja kasutegur oleks suurem.
Aga loomulikult ei "keela" mina siin millestki rääkida, vastupidi, tore on.
 
iwar 20. mai 2012, kl 12.29
seda saab ise, arvan, ja et väga lihtsalt isegi. väga hea raamat on näiteks "Enesüpnoosi raamat", aga on teisigi.
tean paari inimest, grupihüpnoosi läbiviiat, aga okultse suunitlusega, meie nn. grupist. enne sügist aga seansse ei ole planeeritud.

kahjuks kedagi kindlalt nii soovitada/eelistada, neid ikka meil on:
http://www.teraapia.com/?topic=86

mul on isiklikud kogemused ainult lähedaste tuttavatega, amatöör hüpnoosija ja hirmust värisev klient ei ole kindlasti parim kooslus, heal juhul saab kõhutäie naerda.
 
iwar 20. mai 2012, kl 12.59
loitsukelleris peaks saadaval olema siis pendleid, selle diagramme ja raamatud "Pendlikursus" ja "Vitsamehe käsiraamatut algajale". viimane tundub kuidagi eriti ahvatleva nimega :)

http://www.loitsukeller.ee/ennustamine.htm
 
Hüpnoos? 20. mai 2012, kl 13.05
Tänan iwar, uurin neid raamatuid. Mul on probleem just suurema publiku ees, omavahel olles hüpnotiööriga, ma küll värisema ei hakka. Aga kuna ma tean selle probleemi teket ja tagamaid, nagu enne kirjutasin, siis arvan, et just hüpnoos aitaks selles ärevusest lahti lasta. Kahe nädala pärast on mul tähtis esinemine, ehk jõuaks midagi ettevõtta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!