Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Selgeltnägemisvõimed
 
Aken12 16. juuni 2014, kl 01.11
Minu kirjelduse:) Rohkem ei küsinud ju!
 
Ega 16. juuni 2014, kl 08.46
selgeltnägemine ja maagia ei ole vaimsus, sest ta on seotud mõistusega.
Vaimsus on seotud hingega ja vaimsusel pole mõistusega mingit pistmist.
Igaüks võib harjutamise teel ära õppida kaardipanemise, keskendumiskunsti, posimise või muu jura, aga ega see ei tähenda, et ta hing on arenenud.
Niiviisi tulevadki need kilkajad, kes avastavad, et nad on harjutamise teel saanud mingid "võimed", topivad omale mingi ennast ülendava tiitli kaela ja kilkavad foorumites a la "arenege!", mõistmata ise, mis asi see "arenemine" tegelikult endast kujutab.

Aga noh, poisule edu ja jaksu, tal terve elu ees, küll õpib.
 
poiss 16. juuni 2014, kl 20.51
Ega, ma ei mängi kaardi mängu, kus peab arvama, mis kaart on. Sa ei tea,millega ma tegelen, kui tahad teada, siis ütle mulle jah
 
k 16. juuni 2014, kl 23.40
Mis elukutse mul on?
 
glüklich 17. juuni 2014, kl 01.07
poiss
millise nime all ma siin enne kirjutasin?
 
Ega 17. juuni 2014, kl 09.19
poiss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ega, ma ei mängi kaardi mängu, kus peab arvama, mi
> s kaart on. Sa ei tea,millega ma tegelen, kui taha
> d teada, siis ütle mulle jah

mind ei huvita, mida sa teed. Ma nii madalale ei lasku et iga kommentaatori kohta koguda mingit infoprahti. Küll aga tean paljusid "vaimlejaid", kes istuvad nagu kanad õrrel oma arvuti ees, siis pööritavad silmi oma meditatsioonis või vahivad kristallkuulikest, uurides kes kirjutab ja mida ta teeb. Nad räägivad suure suuga oma tühjusest, kuid endil on pea täis mõttetut infoprahti nagu täislaotud prügikast. Mida sa teed ja kuidas sa teed, see on su oma isiklik elu.
 
poiss 17. juuni 2014, kl 11.27
Mina ei näe elukutseid ega nime. Ma tegelen rohkem tervendamisega.
 
absoluutselt 18. juuni 2014, kl 22.48
no nii, ja mida sa minu kohta näed?
 
poiss 19. juuni 2014, kl 00.09
Absoluutselt
Sa oled naisterahvas, sul on pruunid juuksed ja sinu vanus on kas 30 või 50 ja sa elad linnas.
 
absoluutselt 20. juuni 2014, kl 01.42
kas sa midagi rohkem ei näe?
 
poiss 20. juuni 2014, kl 13.41
Sul on 2 last vist.
 
absoluutselt 21. juuni 2014, kl 13.41
...olen naine. helepruunid juuksed ja elan linnas aga vanust ja lapsi puudutav on vale.
 
Sirli14 21. juuni 2014, kl 14.14
Aga kirjelda nüüd pind ka pliiz!
Kas ma leian selleks suveks endale kuuma suvepoisi?
 
poiss 21. juuni 2014, kl 16.24
Mul on nägemused segapuder, et näen tulevikku ja olevikku.
 
Narnika 22. juuni 2014, kl 11.16
:) Sooviksin ka katsetada.
Kuigi see, et naine olen, on niigi teada ma arvan.
 
poiss 22. juuni 2014, kl 23.19
Mida sa, Narnika, mida sa mu kohta oskad öelda?
 
Narnika 23. juuni 2014, kl 18.10
Võib-olla katsetada oli vale sõna selleks. Mõtlesin rohkem, et katsest osa võtta. Et mida sina oskad öelda.
 
Plagiaator 23. juuni 2014, kl 20.01
Ütle, mis minust ja temast saab ja millal võiksin selgust saada? Aitäh!
 
poiss 24. juuni 2014, kl 00.26
Kellest ja millest?
 
aga teeme vastupidi ka 27. juuni 2014, kl 15.06
poiss on helepruunide juustega, kondisemat sorti, 16-17 aastane. ei ela tallinnas vaid m6nes teises keskmise suurusega linnas, neil on kass, triibik. elab koos emaga, isa on kas tihti eemal v6i teda praktiliselt ei ole, kodus on pruuni värvi k6larid, tekstiilides on pruunikat. tundub, et nad elavad puumajas, seal on ahi v6i kyttekolle.

punane auto seostub ka. mitte uus, vaid vanemat sorti

niih poiss, kas ja mis pihta läks?
 
lisan 27. juuni 2014, kl 15.46
see poiss on kusagil 30 aastane naisterahvas, kae lapse ema ja ükisk, kogu jutt poisist on jama
 
Narnika 27. juuni 2014, kl 15.53
Ei midagi?
 
poiss 28. juuni 2014, kl 10.30
aga teeme vastupidi ka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> poiss on helepruunide juustega, kondisemat sorti,
> 16-17 aastane. ei ela tallinnas vaid m6nes teises
> keskmise suurusega linnas, neil on kass, triibik.
> elab koos emaga, isa on kas tihti eemal v6i teda p
> raktiliselt ei ole, kodus on pruuni värvi k6larid,
> tekstiilides on pruunikat. tundub, et nad elavad
> puumajas, seal on ahi v6i kyttekolle.
>
> punane auto seostub ka. mitte uus, vaid vanemat sorti

> >
> niih poiss, kas ja mis pihta läks?


Ma olen 15 aastane poiss, minu vanemad elavad koos ja meil on suur pere ja meil on kivimaja ja seal on kamin ja puupliit ja meil on valge auto. Ma elan maal ja meil on valget värvi kassi.Meil on musta värvi kõlarid.Mul on pruunid juuksed. Mulle kõhutunne ütleb, et sa kirjutasid suurema osa enda elust.
 
to aga teeme vastupidi 28. juuni 2014, kl 11.52
Kae nalja, kui suured selgeltnägijad siin koos. Palju sellised "valgustunud" oma tunnitasuks nimetavad?
 
poiss 28. juuni 2014, kl 16.24
Siin on neid vähe. Sina oled lihtne inimene.
 
Mul on 28. juuni 2014, kl 17.11
lihtsa inimesena igati hea kõrvalt vaadata, kuid need mittelihtsad (või üliinimesed?) oma selgeltnägemisvõimeid harjutavad. Kuidas teil see küll täppi ei lähe, ma lihtsa inimesena ei saa kohe mitte kudagi aru....))
 
poiss 29. juuni 2014, kl 09.44
Ma olen sellega tegelenud 3 kuud. Ma tegelenenud voodooga, tervendamisega ja ilma muutmisega veidi jne.
 
to poiss 29. juuni 2014, kl 16.41
Mida sa siis nendelee vuuduu vaimudele inimese tervise eest ohverdad? Või oma tseremoonias seestud ise nende vaimude poolt? Tsiviliseeritud maailmas ei kasutata mingeid Lõuna-Aafrikast pärit metslaste võtteid, seda enam kui tegemist on inimeste tervisega.
 
poiss 29. juuni 2014, kl 18.28
Ma ei tee voodoo kaudu teisi inimesi terveks vaid iseenda, aga ma pole sellega kaua aega tegelenud ja pole vaja ka. Ma oskan kätega ja mingi asjaga inimesi ravida. Ma ei suuda halba teha, sest see halb tuleb mulle topelt tagasi või veel rohkem.
 
to poiss 29. juuni 2014, kl 19.36
Troopilistes kliimavööndites ei leia me kunagi ei teadlasi ega ka religioonifilosoofe, sealsed elanikud on fanaatikud, nagu poleks neil neerud korras. Ka oma vuuduu usuga. Jäta oma vuuduu sinnapaika ja arene parasvöötme kliima kohaselt. Parasvöötmes on 4 aastaaega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!