Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Selgeltnägemisvõimed
 
poiss 29. juuni 2014, kl 21.20
Ma olen sellega harjunud ja elangi sellega koos. Ma ütlsein, et ma ei hakka sellega tegelema vaid aastas ühe korra. Ma tegelen ravitsemisega, kus ravin kätega.
 
sa 29. juuni 2014, kl 21.37
poiss võid oma kirjastiili muutmisega vaeva näha palju tahad, aga oma tõelist olemust sa petta ei saa.
Sa ei ole see, kellena ennast siin "näitad".
Miks sellist tsirkust teed, tead ise ja teab see, kes näeb ka asjade taha...
 
naine 30. juuni 2014, kl 10.36
to poiss

Minu poeg on haige. Kas tema tervis paraneb või läheb aastatega kehvemaks? Kas sina raviksid teda?
Ja kas sa näed, milles seisneb minu poja haigus?

Tänan vastamast, poiss!
 
to naine 30. juuni 2014, kl 11.00
Tead vanasõna: Ära kutsu kurja kaela.
Haigus pole manipuleerimiseks...
 
poiss 04. juuli 2014, kl 23.08
Teie ei tunne mind ja see mida ma siia kirjutasin on minu kirjutatud ja see on fakt.
 
poiss 05. juuli 2014, kl 00.16
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> to poiss
>
> Minu poeg on haige. Kas tema tervis paraneb või läheb aastatega kehvemaks? Kas sina
> raviksid teda?
> Ja kas sa näed, milles seisneb minu poja haigus?
>
> Tänan vastamast, poiss

Tere, saada mulle sõnum jaanooras9@gmail.com ja seal räägime edasi.!
 
??? 05. juuli 2014, kl 11.49
Kas naine tõesti usaldab sellist ravijat ja selgeltnägijat, kes on vaid 3 kuud harjutanud? Siin delfis on neid teenustepakkujaid hulgim, kuid nad on kõik poolikute teadmistega, mille tagajärjel võib vastaspool saada kahju. Ühele sellisele tegelasele tuleb litakas tagasi kui ta juba seda kätte saanud ei ole...
 
poiss 05. juuli 2014, kl 20.28
??? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas naine tõesti usaldab sellist ravijat ja selgeltnägijat, kes on vaid 3 kuud harjutanud? Siin delfis on neid teenustepakkujaid hulgim, kuid nad on kõik poolikute teadmistega, mille tagajärjel võib vastaspool saada kahju. Ühele sellisele tegelasele tuleb litakas tagasi kui ta juba seda kätte saanud ei ole...

Ma olen ravinud kaks inimest, kel oli silmapõletik ja valutasid jalad ja puusad, mis kadusid samal päeval õhtul ära.
 
keegi 05. juuli 2014, kl 22.28
Tead poiss, minul on ka üks küsimus Sulle.

Palun ütle, mis suhe on minul Loojaga ja miks?

Müts maha kui õigesti ära ütled.
 
To: poiss 06. juuli 2014, kl 10.55
Kui inimesele on määratud olla ravija, siis saadab Looja tema juurde hädalised, mitte et ta ise läbi meedia otsib omale kliente ning püüab reklaamida oma oskusi.
 
poiss 06. juuli 2014, kl 11.17
Ma ei otsi kliente keda ravida ja see naine tuli ise, mitte mina ei öeldnud, kes tahab, et mina ravin teid.
 
To: poiss 06. juuli 2014, kl 23.22
Kes on "supikana" ja kas ta on väga haige tegelane või lihtsalt alaarenenud eksponeerimisvajadusega lollakas?
 
poiss 07. juuli 2014, kl 08.26
Ohoh, kes ütleb! Loe kõik korralikult läbi.
 
kuule poiss 07. juuli 2014, kl 10.17
ütle kuidas ma saan jagu end vaevast hädast mis varsti ka välja paistab...
olen 49 a. naine, neitsi tähtkuju
kas see häda lõpeb mingi ootamatu sündmusega või vaibub tasapisi?
 
poiss 07. juuli 2014, kl 16.08
Kas sul on mingi kõhuga probleeme, mingi haigus? Ma ei näe, mis hädad inimesel on.
 
To poiss 08. juuli 2014, kl 00.25
No kas ta on siis haige või räpakollist lollakas? Sa ju näed selgelt!
7 päeva st. 24/7 oli hommikul ja õhtul, öösel ja päeval ühe ja sama kleidiga, öösel veel magas ka sellega (ise blogis kirjutas!). Täna jälle saates turses ja loppis ja juuksed nagu tuustid, ikka sama ürbiga, olgugi, et oli vaba päev juu...
Küll võib seal õudne hais olla :(
 
poiss 08. juuli 2014, kl 10.43
Ma ei saa midagi aru, kas see kes minuga räägib on üks sama inimene?
 
To poiss 08. juuli 2014, kl 13.28
Mitu posijat töötab Delfis?
 
poiss 08. juuli 2014, kl 17.28
Kes posija on? Sinu mõttes on üks.
 
To poiss 09. juuli 2014, kl 12.57
See oli konksuga küsimus.
 
tahan ka teada 09. juuli 2014, kl 22.53
Mind huvitab see, et kas ma saan lahti oma "haigusest" vöi oskan ma tulevikus suunata omi mõtteid ja teha muutusi iseendaga.
Teine asi on see, et kas oskad öelda, mis on mulle südamelähedane harrastus millega tegelen intensiivselt.
 
Plagiaator 12. juuli 2014, kl 21.23
Mis saab edasi minust ja sellest, keda armastan ja kes väidetavalt armastab mind?
 
mommi 26. august 2014, kl 19.57
Päris korralikud küsimused 15 a.poisile, jõudu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!