Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Armuloitsu tagasisidet
 
naine 07. detsember 2010, kl 10.42
olen ka uurinud ja tahan lihtsalt ütelda, et praegu on saabunud aeg, millal saab kõige tõhusamat nõidust teha!! jätta halb siia aastasse, uuel aastal olla õnnelikum.
 
tunnen huvi 07. detsember 2010, kl 11.29
Kas keegi kirjeldaks kuidas see asi välja näeb ? Mitte kuidas maagiat tehakse vaid kui maagia on tehtud, mis siis edasi saab.
Näiteks suhte puhul kus on või oli armastus aga mingil põhjusel on omavahelistes suhetes segased lood - kas siis mees või naine tuleb näiteks ühel päeval tagasi ja kõik läheb edasi?
 
marta 07. detsember 2010, kl 19.25
No aga kui MINA ei taha tagasi oma endist abikaasat? Mitte et ma teda vihkaksin, aga vot kui ei taha üldse mehele, ja mingit "unistuste printsi" ka ei oota. Abielunaise mängimine on end ammendanud. No tahan kasvõi kloostrisse minna. Ja siis tuleb keegi oma "magega" - huvitav mis siis toimuma hakkab?
 
to marta 07. detsember 2010, kl 19.44
siis mine kloostrisse....
 
marta 07. detsember 2010, kl 19.58
No kloostrisse ulatub ju ka maagia mõju või ei ulatu?
Tglt klooster oli pigem piltlik väljend, kirjeldamaks veendunud vanapiiga mõttemaailma.
Selline armumaagia on ikkagi vaba tahte vastane tegevus.
 
marta 07. detsember 2010, kl 20.02
nik1000 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei tohi soovida võõrast inimest.
> Pole midagi halba selles, kui lihtsalt tahad
> proovida taastada suhted, või tuua olemas
> olevasse suhtesse uut tunnet jne.
On küll halba kui üks pool avastab, et abielu ei ole ikka see, mis ta elult ootab. On veendunud vanapoiss või vanatüdruk tegelikult, aga on sattunud üldsuse survel abiellu.
 
martale 07. detsember 2010, kl 20.05
arvan, et sinu kartused on asjatud.
vanapiigasid eriti ei taheta, tahetakse ikka temperamentseid ja särtsakaid, kes ka sexis hästi jagavad.
kuigi kloostris ja teistes Jumala kodades, maagia ei toimi. Seal on oma ,kirikumaagia. Kas see just parem on, seda ei tea. Seal tehakse sust teistmoodi zombi.
kuid sind, marta, ei ohusta keegi,ole kindel.
 
marta 07. detsember 2010, kl 20.52
Asi pole selles, kas MIND midagi ohustab. Ma oma eksilt mingit maagiat ei oota (ta pole nii loll selle jaoks, ja ma olin suht kehv naine ka). Aga mind huvitab asja teoreetiline pool.

Kujutame ette siis endist prostituuti (kes tegi oma tööd kutsumusest), aga kes otsustab uue lehekülje pöörata elus ja edaspidi tsölibaati pidada. Pole just eriti sagedane stsenaarium, kuid pmst võib ette tulla küll selliseid.

Kuidas on armumaagia eetikaga sel puhul? MInd üldiselt hämmastas, kui palju naised armumaagiat tellivad. Ma polnud varem Delfi müstikanurka lugenud, ja see mis siin on, see hämmastas mind. Ma olin üsna sinisilmne, ja arvasin, et armumaagiat kasutatakse ainult mõnel haruharval juhul.
 
olen kuulnud 07. detsember 2010, kl 22.18
Ei võta ju maagid kõiki soove vastu. Sellise juhtumi puhul nagu Marta kirjeldab nad tõenäoliselt näevad, et seal ei ole midagi teha ehk ühel poolel puudub olenemata kunagisest suhtes igasugune huvi suhet omada, veel vähem vana jätkata.
 
ma võin ka eksida 17. detsember 2010, kl 10.51
elasime aastaid koos elukaaslasega... oli nii paremaid aegu ja halbu... oli ka nii, et tahtsin tema juurest ära minna, aga ta ei lasknud... no elasime edasi... saime normaalselt läbi ja hõiskas kuidas tema mind armastab jne...mingi aeg sain aru, et midagi on viltu ja tuligi välja, et suhtleb ühe abielus naisega ja tema ei lõpeta suhtlemist ja suhet selle naisega... elukaaslane muutus täielikult teiseks inimeseks... läksime lahku...peale seda olin mina nii jube inimene tema jaoks ja eks ta tunnistas ka seda, et parem kaitse on rünnak...ta oligi, nagu sombi, või hõljus pilvedel... selle abielunaisega nad kohtusid harva, aga oli ka teisi naisi...no mehel ikka vaja oma vajadusi rahuldada...kui ta kohtus selle abielunaisega, siis ei tohtinud isegi tema laps talle helistada... ütlesin talle, et ei saa aru, mis ta peas toimub...ta ei teadnud ise ka, siis mõni aeg hiljem arvasin, et tal on psüühika häired...sai ise ka aru,et midagi on temaga, siis olin mina jälle süüdi... ta tundis, et kõik mida ta teeb... kõik on õige... minujaks muutus ta täielikul psüh. terroriks... selle abielunaisega oli ta kohtunud paar korda ja see naine oli tema jaoks kõik...suhtlesime ikka temaga lapse pärast... vahepeal nagu rahunes maha ja hakkasime paremini läbi saama...see naine loomulikult teadis seda, et me suhtleme... sai endise elukaaslasega kõigest räägitud ja ta ütles,et ta ei tea miks ta selline on ja nii käitub, siis tuli tal selline perjood peale, et tahab vahepeal kõigist eemal olla, et mitte kedagi kuulata, ega näha jne...ma ei pidanud sellele kõigele vastu ja lõpetasin temaga suhte ära...selle abielunaisega kohtuvad harva... minu arusaamise järgi on sellel abielunaisel temaga vahepeal hea aega veeta... viimasel ajal siinset kõike lugedes ja juba mõtlen, et kas keegi on talle loitsu peale pannud... ma ei saa nendest inimestest aru, et kes sellise asjaga tegelevad...kui muidu ei saa, siis kuidagi peab saama...kõik, mis toimus, kõike siia ei kirjutanud...rohkem teadjad ehk oskavad öelda, et kas võib olla tegemist loitsuga
 
*** 28. detsember 2010, kl 21.34
Lihtsalt huvitav oleks teada, kellele see maagia siis tõesti mõjunud on. Ega maagia toimimise kirjeldust polegi vaja. Tahaks lihtsalt teada, kes on maagia mõjul mehe tagasi saanud või vähemalt arvab, et see juhtus maagia mõjul.....
 
naine 28. detsember 2010, kl 22.09
Mina olen selline, kes saab kinnitada, et sain mehe tagasi. 4 kuud peale maagia tellimist. Mees tuli ise, hiljem rääkis, et nagu mingi sisemine hääl oli tal viimased kuud, et peab minuga olema ja hirmus igatsus oli tekkinud.
Preagu on endine pereelu. Mees käib tööl, toob vahel lilli ja nagu poleksi seda jama olnud. Nüüd tahan seda õnne talismani tellida.
 
karina 28. detsember 2010, kl 22.12
Huvitav teema. Tõesti tahaks kogemusi kuulda.

Aga, kas see suhte tugevdamine on siis alatise või ajutise olemusega?
 
naine 28. detsember 2010, kl 22.17
Mulle seletati nii, et maag teeb sellise tegemise, mis mõjutab mehe alateadvust ja annab võimaluse meil uuesti alustada, hiljem pean ise juba seda suhet hoidma.
Praegu oleme juba pool aastat jälle koos! Koos tema alateadvusega, parandati ka minu energiat ja isegi mees märkis, et olen tema jaoks plaju veetlevam .
 
karina 28. detsember 2010, kl 22.20
aitäh selgituse eest.

Aga mida tähendab, et inimestel on erinevad energiad ning kuidas neid ühildatakse? Ja mis sellest siis muutub?

Kas Sa naine oled nüüd suhtes kuidagi parem või kindlam või üritad rohkem või mis?
 
naine 28. detsember 2010, kl 22.35
Tahtsin juba magama minna, kuid vastan.
Energiate parandus, seda seletati nii, igal inimesel on energia, millest oleneb, kas inimene on sulle positiivne, või ei ole. Arvatavasti oled ka ise võõras kohas tundnud, et tundmatud inimesed on mõned nagu head, aga mõned algusest negatiivsed sulle.
see sõltub inimese enrgiast. Mina pausin oma energiad mehele positiivsemaks muuta. Kindlam olen suhetes kindlasti ja mees aktsepteerib rohkem mind ja minu soove.
 
to naine 28. detsember 2010, kl 23.08
kui kaua te lahus olite, enne kui maagia tellisid?
 
to: naine 29. detsember 2010, kl 01.02
Oled sa nõus avaldama, kelle käest sa abi said?
 
to: naine 29. detsember 2010, kl 10.39
kuidas see protsess välja nägi - mees tuli peale 4 kuud tagasi ühel päeval või oli see etapiline, et hakkasite jälle suhtlema, suhted paranseid jne. ?
ning jah, kas ütleksid, kes sind aitas?
 
naine 29. detsember 2010, kl 12.16
Ei, see ei juhtunud ühe päevaga, alguses lihtsalt hakkas helistama ja nagu muuseas pärima, kas saaksin teda andestada. Siis tuli õhtul lilledega ja jõime kohvi jne. Üldiselt pirtsutasin veel paar nädalat ise, et marki hoida)
Abi sain W käest.
 
to: naine 29. detsember 2010, kl 12.54
aitäh jagamast!
 
karina 29. detsember 2010, kl 18.56
aitäh info eest. Ainult üks küsimus veel. Kui kaua läks aega, enne kui hakkasid mehes esimesed muudatused ilmnema, nt helistamine, vabandamine jne.
 
Merka 17. jaanuar 2011, kl 22.31
Tere,
Kas oskate soovitada, kelle poole pöörduda suhte- või armumaagia küsimusega?
Või siis kust saada teavet armuloitsudest ja nende läbiviijatest?
Kas kellelgi on isiklikke kogemusi, mida jagada - näiteks tellitud maagia või loitsud on andnud ootuspärase tulemuse, st on tagasi saadud kallis inimene...Kontakte armumaagia või loitsude tegijatest võite saata minu meilile: svemar@hot.ee Tänud ette :)
 
hm 18. jaanuar 2011, kl 01.20
kes see W on, vabandan, olen siin uus.
 
.. 18. jaanuar 2011, kl 01.57
Sain abi A käest
 
to naine 18. jaanuar 2011, kl 21.58
Aga kuidas sa ise toime tulid terve selle nelja kuu vältel? Kas igatsus oli, armukadedus? Kas te ei suhelnud üldse siis selle aja jooksul? Või olid rahulik ja ootasid?
 
mees pole naise omand 19. jaanuar 2011, kl 02.15
Et naisisikud, kes oma enda tegevusega teiste ümbritsevate elu rikuvad saaksid enne tegutsemist järele mõelda, siis neile mõningaid tõlkeid vanadest ürikutest. Tõlkija kindlasti ei pahanda.

1. Nüüd toimus ka meie teadvuse langemine
ning aste-astmelt Üksolemise-teadvuse kadumine,
luues aluse uuele “eraldatuse” teadvusele.
See uus teadvus oli meile kõigile täiesti võõras ja uuelaadne kogemus.
Ühes selle uue teadvuse tõusuga
ilmusid meis esile ka täiesti uued emotsioonid,
mõned neist nauditavad, mõned aga valurikkad
– ahnus, kadedus, lõbujanu, erutus, hirm ja ihad sisenesid meisse.

Osa meist aga võitles endiselt tarmukalt edasi,
püüdes säilitada Üksolemise teadvusele sarnast olemust,
üheskoos esilekerkinud uue teadvuselainega,
muutusime me võimelisteks kõiki neid samu emotsioone kogema,
ilma et need oleks saanud meis valitsevaiks.
Need, kes meist seda teha suutsid,
neid hakati kutsuma Ühe Seaduse Lasteks.

Aga meile vastandusid kõik need,
kes olid kaotanud kas täielikult või siis ise tahtlikult allasurunud
oma viimsegi killukese Ühe-teadvusest.
Nemad kõik muutusid meie jaoks eksinuiks
või kaotsiläinuiks ning täielikku eraldatusse sissemähituteks.
Asudes Üksolemise teadvusest väljapool,
muutusid nad emotsioonide poolt täielikult tõugatavateks
ning viimaks pühendusid end sellel füüsilisel tasandil
täielikult isikliku väe, võimu ja naudingute suurendamisele.
Neid kaotsiläinud vendi-õdesid hakati kutsuma Beliali Poegadeks.

2. Ühe Seaduse Lapsed, kes endistviisi mäletasid,
et me kõik olime “alla laskunud” siia tasandile selleks,
et päästa ainelisse aheldatusse kinnijäänud õdesid-vendi,
püüdsid igal võimalusel seda Suurt Tööd
ehk vangistusse jäänute teadvuse tõstmist jätkata.
Arendati välja ning viimistleti paljud meetodid ja distsipliinid,
mis kõik teenisid Üksolemise ja meie vaimse olemuse teadvustamise,
arendamise ning säilitamise eesmärke.

Beliali Pojad, lähtudes oma isekusest ja ihadest,
tahtsid kasutada inim-loomi aga üksnes oma mugavuste ja naudingute tarvis.
Sellest arenes välja arusaam, mis suhtestus neisse
kui “lemmikloomadesse” või kui tööjõudu.


Aga viimaks sai see Suur Töö valmis.
Inim-loomade teadvus suudeti tõsta inim-teadvuse tasemele,
et nad oleksid võimelised ise oma teekonda jätkama,
ise oma esialgse vaimse olemuse suunas edasi liikuma.
Kuid sellel kõigel olid ka oma järelmõjud.
Kas pole sa siis kordagi inimesi enda ümber jälginud?
Kas pole sa siis kordagi märganud osade inimeste juures
õrnu loomalikke kalduvusi, käitumismustreid või näojooni?
Need ongi nemad – meie esimese laine päästetud “õed-vennad”.

Kuid sellest hoolimata, et inim-loomi maailmas enam pole,
jätkub pingeline võitlus pimeduse ja Valguse vahel tänase päevani
- Ühe Seaduse Lapsed ühel pool,
valgustamas Isetu Armastuse teed kui valguse majakad;
aitamas kadunutel ja eksinutel leida väljapääsu nende algse vaimse päritolu juurde
- Beliali Pojad ja nende “etturid” teisel pool,
püüdmaks teha kõike, et maailmas säiluks inimeste vaimupimedus,
nende eraldatus, orjus ja võim nende kõikide üle.
Ja nad püüavad hävitada igaühte,
kes vähegi valgust siia pimedasse maailma särada suudab.

Aga see on ju mõttetu tekst mingist kohletanud paberilt.
 
a 19. jaanuar 2011, kl 08.39
maagia puhul kui arvate, et toimib- võib ka olla paras kokkulangevus.
teiseks: ma arvan, et õige "nõid" sellist palvet ei täidaks kellegi jaoks.
siis: mis juhtub, kui tahtejõuga kedagi kuhugi suruda? tagajärjed? need ei ilmne kohe.
 
a 19. jaanuar 2011, kl 08.49
kõige parem nõidus on siis, kui räägid inimesega otse enda tunnetest ja jääd iseendaks. armastataks ju sind, mitte su näilikku poolt.
annad talle valida. kui sellele ei vastata, siis polegi midagi teha, ta pole sinu jaoks. kurb, aga nii on.
tõsi, alati ei saa armastust valida, sest sõltub mitmest erinevast asjaolust. muidugi pole valedes elamine ka lihtne. kes kuidas otsustab, aga 80% muutub uus, keelatud suhe, samasuguseks.
 
Naine93 25. detsember 2021, kl 14.35
Kas kellelgi on veel kogemusi armumaagiaga? Või üldse maagiaga?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!