Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
vajan selgeltnägijat
 
mure (mitte sokuke) 21. detsember 2010, kl 12.24
kas keegi saab aidata!
 
mure 21. detsember 2010, kl 12.25
tahtsin küsimärgi panna, aga murest .... läinud, vabandust.
 
ja jah 21. detsember 2010, kl 19.23
neid vist Eestis ei ole!
 
käidud 22. detsember 2010, kl 00.08
 
mure 22. detsember 2010, kl 09.27
käidud,
see vist nali jah?
 
käidud 22. detsember 2010, kl 14.24
Mis naljakat oli?
 
mure 23. detsember 2010, kl 10.43
kas sa mõtled seda "tuleproovi kaardi Kristit", siis minu arust tema ei ole ju selgeltnägija, ta ennustab kaartidega?
ei ole mingi kerge mure ja mehe järele nuhkimine, täiesti tõsine eluline mure on (väga pika-aegne), ei tee nalja, oleks vaja nõu, kus ma vea olen teinud.
 
$ 24. detsember 2010, kl 00.34
Kui sul tõsine mure on ja veel pikaajaline, siis annaksin sulle ühe aadressi, seda kasuta juhul, kui oskad hästi vene keelt nii sõnas kui kirjas
pochta@kefir-prod.ru
Kui jälgid hetkel kanal 3+ ist vene sensside tuleproovi, siis tead juba, millega tegu. (teisipäeviti kell 21.00), saada sinna aadressile oma foto (või selle oma, kes vajab kiiret abi) ja palu abi, minu tuttav tegi seda ja sai tõelist tuge ja tervise ja muude asjade paranemist. Ja ma ei tee nalja, olen ka ise kunagi kohutavas hädas olnud, siis sellist võimalust polnud. Muide - tuttav sai abi tasuta, ei tee ma mingit vene reklaami ja promo, püüan vaid inimest aidata!!!
 
mure 24. detsember 2010, kl 12.32
Suur tänu. Ei ole jälginud seda saadet, ise ei oska vene keelt, selliselt, aga minu mees oskab hästi. Ma isegi ei tea kohe mida arvata, aga aitäh.
 
kass katusel 24. detsember 2010, kl 13.30
Mina näen selgelt - eriti öösiti..
 
jess 24. detsember 2010, kl 20.31
mina olen kah üsna tänuväärne, et see mail siia pandi. paar korda olen saadetes näinud seda vilksamas aga pole pähe jäänud. otsinud olen seda küll, aga isegi googlest pole leidnud, kuigi sealt olen saanud kõikide osavõtjate kohta lugeda mitmete otsingute läbi. see viimase saate Nonna on absoluutne nägija ja Bagirova ka-tema muide võidab selle saate, mida hetkel näidatakse. sa abivajaja vaata ise googlest ja las mees tõlgib, löö lihtsalt sisse- bitva ekstrasenssov-ja kohe tuleb.
ja usun ka et nad raha ei küsi. kõige parem oli Tursunoi, selline lihtne keskeas naine, meeldis mulle väga. häid pühi kõigile.
 
looda 24. detsember 2010, kl 21.05
looda sa , et ei küsi!!
mulle kirjutati, et täpsemalt saan ainult vastuvõtul.
peab end kirja panema ja vastuvõtt on kuni 500 euri.
sinna pole veel protseduurid sisse arvatud!
Uriinia 25. detsember 2010, kl 02.38
Eks need šarlatanid seni nöörivad neid eluga puntrasse elanud inimesi, kuni...
...saabub tõehetk:
http://www.postimees.ee/?id=362218
 
tõde 25. detsember 2010, kl 23.18
Vat üks suur tõde on see, et ega neid selgetnägijaid polegi olemas! Otsisin kah, aga ei leidnud, Eestist küll mitte. Kaardimoorid pole mingid nägijad, oleks vaja just sellist kes pildi järgi jutustab kogu su eelneva elu ja siis "õunte pealt" vaatad, kas üldse tegemist temaga teed või mitte. "looda" kommentaar võib hetkeseisuga ka õige olla, aga nii aastat 2-3 tagasi sellest saatest küll keegi raha ei tahtnud, kel polnud veel mingeid kindlaid kontoorasid olemas ja olid algajad, tean seda kindlalt! Ise helistasin TNT kanalisse ja sain suhelda neist ühega, aga arvan et see 500 euri on utoopia, siis parem juba raha anda Nažijale, kes tõesti on selgelt NÄGIJA. Eks teda teab ka ainult väike osa siinsetest ja tema telefone ka, ei hakka siia neid riputamagi.
Teematajale ikka nii - kui tahad, vajad abi, siis ära pelga ka raha välja käia, aga anna ikka õigele, kontrolli ta läbi. Sellist leiad ainult idanaabrite seast, kahjuks, meil neid pole. (Nažijat muidugi kontrollida pole vaja, see paneb kogu su elu ette silma vaadates :D.)
 
? 25. detsember 2010, kl 23.26
Kas tõesti siis keegi pole Kristi juures käinud ja tema ennustused täppi läinud?
 
tõde 25. detsember 2010, kl 23.52
viimasele: Jäta palun see Kristi sinnapaika, sama mis oleks minna näiteks Intsu või Caldalia juurde :D, eks. Võiks muidugi veel katsetada Volli Jelissejevit, Veliksit jne, neid ikka leidub siin ju, või minna Tarmo või Nastja juurde...aga ma vaatan, et see teemataja vajab siin abi, mitte lolle soovitusi!

Muide - jätsin mainimata ühe toreda naise, kes näeb, Tallinnas Sõle tn.-l, see on Ksenja. Olen ise talle helistanud, kui soovin midagi ette teada ja alati on ta öelnud ka, aga muidugi on palju asju, millest ta jagu ei saa. Mul oli üks probleem ja käisin ta juures, vaatas ja ütles, et ärgu ma muretsegu, ma saan selle, mida ootan, sain....no ja paljude asjadega on nii olnud, mu noorukesel tütrel nägi ette komplikatsioone sünnitusel ja täpselt nii juhtuski, kuigi tegime kõik et ei juhtuks, aga läks kõik õnneks nagu ta ütles.
 
mure 26. detsember 2010, kl 00.39
kui sa oled ikka täielik võhik (mina), siis on raske millestki aru saada, aga sellist raha katsetamiseks ma ei leia, sest siis oleks mu võlad veel suuremad ja seda ma ei taha.
Aitäh arutlejatele, ju pole mul veel see aeg, et ma kedagi ei leia.
 
? 26. detsember 2010, kl 01.07
Vabandust, et Kristit mainisin. Kuna üks tuttav käis tema vastuvõtul, siis selleks ka märkisin siin. Kas tõesti Kristi ennustusi ei tasu kohe üldse uskuda?
 
suur mure 26. detsember 2010, kl 02.17
minu mure on väga suur ja olen ka viimasel ajal mõelnud,et oleks vaja head selgelt nägijat.Olen oma murega juba üle aasta ja kõik reaalselt ettevõetud asjad ei ole tulemusi andnud.Lisaks sain teada täna teada,et perekond kes mulle seda muret valmistab käib mööda sentsiteeve.Kas keegi oskaks ka mulle nõu anda ?
 
uskuja 26. detsember 2010, kl 02.30
Sinu koduleht ütleb, et sinu peas valitseb suur segadus. Korrasta oma mõtted ja PÜHENDU ühele asjale, mis on sinu elus esmatähtis (ja muud asjad tulevad pärast tagantjärele). Mina usun nii.
 
uskumustest 26. detsember 2010, kl 02.32
Kord küsiti kelleltki, kas ta usub needusesse ja see inimene vastas: Mis needust elus vaja on, elu on niigi raske.
Elu ongi raske. Ja ei ole needus selle põhjuseks.
 
CCC 26. detsember 2010, kl 09.03
Vene Bitva ekstrasenssov on show (muidugi on seal ka tegijaid), aga ilma rahata ei tee nad mitte kui midagi. See on suur rahategemise kontor, sugulane käis isiklikult kohal Moskva kontoris ja jättis sinna pildi ja meie rahas 5000-10 000 kr. (summad on seal kolussaalsed) ja abi polnud midagi. Ei saa isegi pilti enam tagasi. Meil on ka tegijaid, tuleb nad lihtsalt üles leida ja vaadata, kes sulle sobib, sest üks ennustaja ei saagi ju kõigile meeldida. Siin ei saa soovitada, peate ise leidma ja kui ei leia - jus siis polegi ette nähtud.
 
mure 26. detsember 2010, kl 23.18
Tegelikult on nii, et kusagil viisteist aastat tagasi ma teadsin ühte selgeltnägijat (ta luges isegi mu mõtteid), aga siis olid meil siin asjad nii uued ja mina nii noor. Ta pidi mulle rääkima midagi, millest ma ise jagu ei saa, kunagi kui ma olen endaga tööd teinud, aga mul jäigi tema juurde minemata, sest ta sai üsna pea surma. Olen olnud ummikus üle kümne aasta ja väga (liiga pikk), ka Nekrassovi raamatutest ja tema seminarist (kuigi seal oli palju õpetlikku), pole ma abi saanud ...jah. (ei ole oodanud kiiret muutust, aga see on juba ...)
Ei taha ennustajat, paluksin sellist inimest, kes näeb ja oskab "teeotsakese" kätte juhatada, ülejäänud tuleb ikka endal ära teha, mul on vaja oma viga teadma hakata.
Miks mitte siit otsida, see ei ole ju halb. Tänaval ei röögi ju, et vaja. Minu tuttavad ei tunne "teadjaid" (vähemalt ma arvan nii).
 
pluff 28. detsember 2010, kl 18.25
sellega siin meie maal aidata ei saa, siin pole selliseid.
 
Pastor Osas Ben 06. märts 2013, kl 09.47
Tere,

Kas otsite äri laenu isikliku laenu, maja, auto laenu, õppelaenu, võlgade konsolideerimise laenud, tagatiseta laenud, riskikapital jne .. Või olete lükatud laenu pank või finants-konfiguratsiooni ühe või mitme reasons.You pigem oma krediidi lahendusi! Olen pastor, erakreeditor, laenutamise ettevõtetele ja eraisikutele madal ja taskukohane intressimäär 2%. Huvitatud? Võta meiega raviks laenu jälgida
üle 48 tunni. KONTAKT: pastorosasben@gmail.com
Rakenduse üksikasjad

nimi:
Sünniaeg:
Sugu:
Perekonnaseis:
aadress:
asukoht
staatus:
sihtnumber:
Riik:
Telefon:
E-mail:
Riigi eesmärk laen:
Laenusumma:
Laenu Kestus:
Kuu netosissetulek.

Tagasi mulle ASAP eespool nimetatud teabe lisateavet.
Loodan kuulda.
Tänu ja Jumal õnnistagu teid,
Pastor obstruktiivset uneapnoed Ben
 
To: mure 06. märts 2013, kl 11.09
Kirjuta mulle meilile, annan kotakti.
am134@hot.ee
 
eelmisele 06. märts 2013, kl 13.17
kas tegid kolm aastat näpukat ja nüüd siis viimaks ärkasid
 
MCDONA CROSS 18. märts 2013, kl 18.37
Pakume erinevaid laenud eraisikutele (isiklik laen) ja koostööd organitega intressimäär 3% annul.This on aidata teil täita oma rahalisi kohustusi, eriti praeguse üleilmse finantskriisi. Võite laenata 1000 50000000 (naela, eurodes või dollarites) edasiseks uurimiseks, palun võtke meiega ühendust e-posti teel (oceanfinancefirm1965@xnmsn.com) osas.
 
mr clamson 26. märts 2013, kl 17.43
Kas sa vajad laenu alustada äri? Kas sa vajad laenu, et maksta ära oma arveid? Pakume praegu õppelaenu, äri laenu, eluasemelaenu, Põllumajanduse laenu, isikliku laenu, Auto laen jne Kui teil on vaja laenu märkige oma huvides, et saaksime saata täpsemalt teile.

võtke meiega ühendust e-posti teel clamsinloan@gmail.com



laenupakkumist
 
Nora 27. detsember 2013, kl 00.07
Tere

Olen sensitiiv Nora ja ma saan Teid aidata.

Minuga saab ühendust 58199054
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!