Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Selgeltnägijad
 
mammukas 11. august 2013, kl 16.47
Kas keegi siinsetest kõlalistest on omanud kontakti selgeltnägijaga, kes on öelnud tõde ja kelle sõnad on täide läinud?
 
Otsin kedagi 11. august 2013, kl 17.01
juba mõnda aega selliste võimetega inimest ja nõus hästi tasuma...aga kahjuks ei ole siiani leidnud. Kui keegi teab kedagi, kes on usaldusväärne ja kes tõesti näeb "kardinate" taha, siis olen infost vägagi huvitatud.
 
hispaania dracula 11. august 2013, kl 17.02
Finantsküsimustes pidavat Jürgen Ligi olema selgeltnägija.
 
ghm 11. august 2013, kl 17.31
olen suhelnud ja igasugu jama kuulnud, ausalt- ei usu
 
to hispaania dracula 11. august 2013, kl 18.48
Itsitab :)
 
t 11. august 2013, kl 19.27
Kusagil ju on inimesed , kes tõesti näevad ja teavad. Lihtsalt nad tuleb ülesse leida. Ju see on ka saatus, et kas nad satuvad me teele või mitte.
Lihtsalt foorumit külastab nii palju inimesi, keegi ehk teab
 
nodsu 11. august 2013, kl 19.45
mäheedgar näeb sust lausa läbi, loeb pisarad ülesse ja palju ini8mesi sind ümbritseb, ja palju sa aborti oled teinud ja palju lapsi ilmame toonud. kõik näeb ära.
 
Alar ( selgeltnägija) 11. august 2013, kl 21.29
Võin öelda, et mingeid võimeid siiski oman. Kui tõesti vajad abi, siis usun et oskan sind aidata.

Elan tartus ja konsultatsiooni hind on 5 või 10 eurot. Hind oleneb teema raskus-astmest.

Ennustamisega ei tegele.

Kontakti on võimalik saada e-maili teel.

takjapoiss@hot.ee
 
tom 11. august 2013, kl 21.56
küsimus nüüd foorumlastele - kas kellegil on olnud kokkupuudet Alariga Tartust?
 
hihi 11. august 2013, kl 22.24
Kuulge, miks te nii õelad olete. Tegemist on müstika- foorumiga. Küsida saab müstika-alaseid küsimusi. Ja küsija võib eeladada ka normaalseid vastuseid.
Ehk on kusagil ka huumori- teemaline foorum, nilbuste- teemaline, jne. Otsige.
Ehk, siis kui on müstikafoorum, siis ei ole mõtet naeruvääristada selleteemalisi küsimusi.
 
tahad 11. august 2013, kl 22.37
Tahad tõsist suhtumist ja asjalikke soovitusi,
loe www.para.ee foorumit ja suhtle seal teistega
 
lihtne 11. august 2013, kl 23.32
ette on näha, et surete varsti kõik ära, lollemad enne ja targemad hiljem, erandeid on ka muidugi. Mõni targem lüüakse maha ja mõni mürgitatakse ära, lollidega juhtub sama ja veel lollemaid asju. Mõni loll on nii loll, et ei oska isegi ärasurra, siis targemad aitavad tavaliselt enne pensioniiga või kohe peale seda.
 
tuutu 12. august 2013, kl 19.42
Seal para.ee foorumis ei saa midagi vastuseid. Olen proovinud prvaatselt. Ega ei teagi kellelt küsida ja foorum ei ela, suhtlus ei toimi
 
¤ 12. august 2013, kl 19.59
tuutu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seal para.ee foorumis ei saa midagi vastuseid. Ole
> n proovinud prvaatselt. Ega ei teagi kellelt küsid
> a ja foorum ei ela, suhtlus ei toimi

foorumlaste keskmine vanus 22
 
Iffi 13. august 2013, kl 18.29
Peaksite Uriinia poole pöörduma.
 
y 14. august 2013, kl 00.04
ma käisin selgeltnägija (ei tea kas on õige termin) juures ning ta ennustas kätelt. osa tulevikust on juba täide läinud, samuti pani täppi mu mineviku, perekonna, iseloomu, tervise ja anded/hobid.
 
xz 14. august 2013, kl 09.30
Ja tema tasuline telefoninumber on?
 
y 14. august 2013, kl 12.03
kätelt ennustatakse telefoni kaudu?
 
Irina 99999 18. jaanuar 2023, kl 00.07
Ärge proovige selgeltnägija Inga juurde minna, ta võtab Tartu linnas vastu - tel-5510638 - kulub palju raha, pole mõtet!!!! PETTUS!!!!
 
kioftsii 21. jaanuar 2023, kl 01.45
lahendan teie probleeme, ennustan lähitulevikku. tasu ei võta.
 
kioftsii 21. jaanuar 2023, kl 18.18
Unustasin lisada, et ma teen ka erinevaid joogateraapiaid, avan tšakraid ja annan teie tarkadele lastele ülikoolidiplomeid.
Raha ja väärisesemed võite panna esikus kapi peal asuvasse kirsasaapasse.
 
Syncroonsus 25. aprill 2023, kl 15.35
Selgeltnägijates.

Palu politseilt inimesi, kes on prohveti võimega. Portreteerijad näiteks. Nemad suhtlevad jumalaga. Ning annavad võimaluse.

Kirjuta kellelegi neist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!