Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ravitseja aavo Üts
 
kullekupp 28. august 2013, kl 11.10
Kas keegi on Aavo Õtsi juures käinud? Kui jah, siis kas saite abi ning mis probleemile?
 
dyygy 28. august 2013, kl 11.45
aavol on arvatavasti eesti suurim tööriist ja võid olla päris kindel, et see ka aitab kõigi probleemide korral
 
Leida 28. august 2013, kl 13.11
Lainele 5+
 
autor3 28. august 2013, kl 18.23
Sama küsimus jääb, ootan asjalikemaid vastuseid.
 
lzz 29. august 2013, kl 16.54
Luu murdudega sain abi,oli paistetus,punetus,valu.Ma ei mäleta mitu x käisin,aga paistetus kadus ja valu siis koos sellega.Sellel hetkel oli mulle parim abi,komberdasin karkudega hullult vaevaliselt,hiljem käisin karkudega jne.
 
Juta 30. august 2013, kl 11.59
minul oli küll kasu, julgen soovitada. Eks oleneb natuke probleemist ka. Minul olid põletikuga seotud valud ja sain abi...
 
Liblikasmam 25. september 2013, kl 20.23
Kas keegi teab Aavo Utsi kontakt andmeid?
 
marina 01. november 2013, kl 12.33
55581124 aavo üts, tel
 
Marika 16. november 2016, kl 21.13
mina ei saanud. käisin novembris 2016. suve lõpus kukkusin ühele õlale, mis valutas ja ka käsi ei liikunud täie raadiusega. teises õlas olid ülekoormusnähud. ehk et mõlemas õlas põletik. seanss kestis 20 minutit. küsisin, kas pean tagasi tulema, öeldi, et pole vaja, kõik on korras. ei ole korras, absoluutselt mitte. mul ei ole mitte miski paremaks läinud: ei ole paranenud liikuvus, ei ole vähenenud valu. hind ehmatas mind ka. 20 minutilise seansi eest 50 eurot on ikka palju. mitte millegi eest. väga-väga nördinud olen ja mitte ühelgi tuttavale teda ei soovita.
 
M47 17. november 2016, kl 14.59
Ta tegi mulle väga mõnusat eesnäärmemassaaži. Abi sellest suurt ei olnud, aga hea oli olla selle toimingu ajal. Andis mulle pepule laksu ka samal ajal ja nii võttis ka ekseemi vasaku kannika pealt ära. Soovitan soojalt Ütsi Aavot.
 
Marikale 17. november 2016, kl 15.10
võib olla peaks siis tagasi minema ja sellest rääkima. Ega siin poriloopimine küll tervist paremaks ei tee!!! Mind ja tean teisigi, keda on aidanud aga vahel tuleb ikka rohkem, kui 1 kord käia...
 
Jaanus k 28. detsember 2017, kl 10.24
Käisin. Maksin 50euri. Ütles et seljahäda taandub paari päevaga. Läks hoopis hullemaks. Uskusin et aitab aga olen pettunud. Arvan et tegu jutumehega
 
Fh 31. detsember 2017, kl 00.29
Ei ole jutumees, on paljusid sportlasi aidanud, tuttavate tuttavad soovitavad. Tean kaht inimest, kes said abi ja üht, kes ei saanud. Mul oli muu teema, ega väga arvanudki, et selles ta aidata saab, aga käte energia oli täiesti tuntav, kui ta neid mu kohal hoidis, vaatasin korraks, et kas tõesti puudutas, aga ei, käed olid õhus. Ta on tugevam põletike ravimises, olen aru saanud.
 
irw 03. jaanuar 2018, kl 20.35
Milliseid sortlasi? Rehemaad ja Šadeikot?
 
Fh 14. jaanuar 2018, kl 12.14
Korvpallurid, jalgpallurid, võrkpallurid, motosport, rattasport - vigastustega seotud põletikud, sportlasi on tegelikult rohkem kui kaks... Ka üks selline avariis vigastada saanud inimene sai abi, kes algul väga skeptiliselt suhtus. Tundub, et Üts on põletike ravis päris tugev. Ega teda peagi tegelikult reklaamima. Mina läksin pool-skeptilisena sinna, aga see, et nii tugev energia oli, et käte kohalhoidmine mõjus puudutusena, oli küll lahe.
 
tore 14. jaanuar 2018, kl 22.16
platseeboefektiga terveks
 
Hea 21. mai 2021, kl 13.20
mul oli põlvedes põletik ja ta ravis ära! :)
 
Soovitan 07. jaanuar 2022, kl 00.12
Käisin vist 2009 tema juures psoriaasiga. Ütles kohe, et mul peensool umbes, pani kõhu mulksuma, kordagi mind reaalselt ei katsunud ja nädal-paar hiljem olin psoriaasist puhas, niiet olin väga üllatundu. Aga kui 2011 sama probleemiga tema juurde läksin ja ootused olid kõrged, siis nagu ei toiminud enam samamoodi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!