Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Oma kodus kaovad asjad nii, et neid ei leiagi üles
 
müstika täiesti 06. aprill 2014, kl 12.48
Mitu korda on juhtunud nii, et mingi asi lihtsalt kukub maha ja enam üles seda ei leia!? Näiteks, köögis kukub maha lusikas kraanikausi lauaservalt või kahvel. Kukub laua nurka, kuid kuid valamukappi avades leiaks ju üles sinna taha kukkunud eseme, aga seda POLE seal!!!!! Või kukub toas maha mitte liiga tillike ese vaibale või veereb eemale, kuid enam üles ei lea seda! Ja hiljem ka ei tule need asjad kusagilt välja! Kord keetsin 5 muna ära, kuid hiljem mui tahtsin neid koorima hakata, avastasin, et üks muna oli kadunud, kuigi ei mina ega laps seda polnud ära söönud. Ja siiani pole need mahakukkunud asjad välja tulnud, sest nad on nagu HAIHTUNUD olematusesse! Kuidas see võimalik saab olla, kas tõesti on üleloomulikke asju olemas!?
 
reaalsus 06. aprill 2014, kl 13.03
hakkad vanaks jääma
 
Tiina 06. aprill 2014, kl 13.21
See on sul tingitud spermavaegusest.
Hakka n i k k u m a ja leiad ka asjad üles.
 
naene 06. aprill 2014, kl 13.29
Ma ostsin toidulisandid, terve karp kadus reedel ära. Minema pole visanud. Kaks rinnahoidjat on kadunud, väiksed lusikad/ kahvlid. Sokid, mõned ehted, patsikummid, paar raamatut, huulepulkade korgid...jne
 
Maika 06. aprill 2014, kl 13.58
pole need asjad kadunud vaid pole lihtsalt kaua näinud
 
No samas 06. aprill 2014, kl 14.19
Usun, et tean mida mõtled. Endal kadus üks sõrmus kodus samamoodi ära... kukkus voodi taha, kuid kui sealt voodi alt ja voodi tagant otsima hakkasin, siis seda enam polnud kuskil. Ja on senimaani kadunud. On olnud veel niimoodi juukseklambri ja ühe puuviljaga. Samuti ei oska midagi sellest arvata.
 
kogemusega 06. aprill 2014, kl 14.36
Tere! minuga on sama lugu olnud, ainult selle vahega, et ma leian need hiljem mingit muud asja otsides üles. Just nii, otsin muud asja, leian ammukadunud asja ja enam ei kontsentreeru sellele, mida tegelikult otsisin. Lase lahti see mõte ja asjad tulevad mingi aja pärast tagasi.
Teine võimalus on ikkagi nii, et need asjad kukkusid maha, aga jäid kas teki külge kinni, vaiba narmaste sisse ja kuidagi hoopis teise kohta, kuhu sina arvasid.
Kolmas võimalus on tõesti nn. ajaauk. aga minu teada ajaauku ei kuku sellised igapäevased asjad, nagu puuvili, lusikas. erandlikeks ma loeksin sõrmuse jms, millel on sümboolika. Erandlik on veel see, mida sul on kohutavalt vaja: nt. tean lugu sõjaajast, kui 1 naine tahtis lapsega peole minna ja selleks oli vaja titele mütsi. Läbi ime ta leidis selle mütsi heinamaalt kastemärjalt rohult, müts ise oli veel kuiv, kuid hakkas võtma sisse esimesi kastepiisku. Sai mütsi, käis peol ära ja pärast seda pole toda mütsi enam nähtud....
 
Andromeeda Gaasianalüsaator 06. aprill 2014, kl 15.03
See fenomen on tõesti olemas ja levinud palju rohkemal määral kui arvatakse.
Inimesed ei julge sellistest asjadest tavaliselt rääkida, sest kardavad lähedaste poolt hulluks arvamist.
Nii lihtne see "teise dimensiooni" minek ongi tegelikult. Hea kui asi piirdub vaid pudukaupadega, kurvem on vaadata jäljetult kadunud inimeste statistikat, või mis...
 
aga 06. aprill 2014, kl 15.38
Meil viisid rotid kapsaraua minema.
 
hmm 06. aprill 2014, kl 18.00
olen kuulnud et vaimud v6ivad seda teha. Endal kogemust pole. Ehk tasuks maja energeetiliselt puhastada.
 
# 08. aprill 2014, kl 12.38
see on ikka päris hirmutav, ma mõtlen, et kuidas saavad need asjad sinna nn. ajaauku kaduda, et kuidas see toimib kõik ? mis imeväel? ja mis on see füüsiline või muu jõud, mis need asjad sinna 'ajaauku' toimetab? kas siis 'keegi' tõesti võtab need ära või? et nagu tõesti vaim saab sellise asjaga hakkama? minul endal on ka vahest mõni asi kadunud olnud, hiljaaegu kaotasin hinnalise suure smaragdiga kuldsõrmuse ära ja no nii kahju oli ja lausa paanika, et äkki on korteris varas käinud vms, teadsin et panin sõrmuse tuppa lauale ja hiljem otsides seda ei leidnud, siis otsisin mitu korda kõik lauaaluse läbi ja kõik nurgad ja sahtlid ja mida pole seda pole, aga siis koristuse käigus viisin veel riideid pesumasinasse ja seal siis kuule et midagi koliseb seal ja hakkasin vaatama et misasi see on ja leidsin sõrmuse üles. siis oli küll müstika, et kuidas see sõrmus toast laua peale pesumasinasse sai, aga ju ma olin imselt ikka seal neid riideid sorteerinud pessu viia ja nii saigi sõrmus koos riietega kaasa krahmatud. aga otsides oli ikka paanika küll, et kuhu see siis kadus ja mida pole seda pole.
 
auguhaldjas 08. aprill 2014, kl 23.11
Hajameelsus on üks seda fenomeni põhjustava tondi nimi. Logish, et hajameelsus ei karju kui kallale tuleb. Ikka vaikselt, et mitte härrat/prouat ehmatada...
Kui palju jäetakse pangakaarte ATM-desse!? Pangad võiks selle shokeeriva numbri avalikustada. Suures ostukeskuses töötanuna tean, et iga päev jätab seal 3-4 atm kasutajat oma kaardi masinasse. Ja ei ole sellist trolli nähtamatust maailmast kes teie kaardi ära kaotab ajaauku...
 
K 18. mai 2014, kl 09.41
Minul on sama probleem kodus. Siiamaani arvasin, et mis seal ikka, eks sellel mingi loogiline seletus on. Aga eile avastasin, et viimasteks jõuludeks kingitud kuldkõrvarõngad, mida ma ei olnud veel kordagi kandnud, on karbist kadunud. Ja nüüd mul tekkis paanika. Terve õhtu nutsin ja vandusin, et leian selle põhjuse, miks asjad kaovad. Väärtuslikud asjad on magamistoast riiulilt kõik ühest kohast läinud: 3 kuldsõrmust, 200€ (mis oli karbi all peidus ja keegi peale minu sellest seal ei teadnud) ja nüüd need kõrvarõngad. Muidu on kadunud veel riideid, komme (mis sai eelmine päev poest ostetud) ja kõige müstilisem on tolmuimeja. Homme helistan tuttavale selgeltnägijale ja vaatan kas tema saab sotti mis viga. Kaamerad panen ka üles ning peibutise välja, sest mul on villand sellest. Liiga paljudest emotsionaalselt väärtuslikest asjadest olen ilma jäänud!
 
Andromeeda Gaasianalüsaator 18. mai 2014, kl 13.18
Hajameelsus hajameelsuseks.
Need hajameelsuse asjad annab välja filtreerida, aga alles jääb liiga palju kahtlasi kadumisi.

Lähiminevikust lihtne näide teiste omasuguste seas:
Pillasin köögis teeseene purgi puruks ja nägin kuidas seen libises külmutuse alla. Oli selline pontsakas, nii et kuskile mikroskoopilisse põrandaprakku ta end peita ei saanud.
Uskuge, köögis pole ka selliseid pragusid.
Ahjaa, ma polnud sel hetkel üksi, pere nägi asja pealt.

Hajameelsuseks polnud ka aega, sest põrandal loksus klaasikillulisanditega siirupine ookean mis vajas viivitamatult puhastusteenust.
Sai siis külmutust kallutatud ja nihutatud ja keerutatud, et ehk on põhja külge kleepunud.
Külmutus paigast ära, seent ei kuskil.
Igav liiv ja tühi väli.
Otsustas lihtsalt sellest dimensioonist lahkuda see imeline riisikas...

Küllalt juhtumeid, kus ka inimesed on käigu pealt teiste juuresolekul haihtunud.
See on täiesti toimiv fenomen kahjuks, ja omamoodi hirmutav.

Aga kas teist keegi aru sai, kuhu Kati karu sai?
 
mustmaagHeino 23. mai 2014, kl 02.29
Tee poltegeistiga pepusexi, tal nälg ja varastab asju ajaaukku... kui soovid lisainffi anna teada
 
no 23. mai 2014, kl 17.03
Minul kadus võti ära.olen otsinud igalt poolt ,ei leia.Leidsin küll kadunud koolutaja .
 
Yx müstiline kaotaja 24. mai 2014, kl 16.55
Ma pole vana, kuid endalgi "kaovad" asjad ära. Kui vaja, ei leia. Kui pole vaja, siis tean, kus need on. See pole müstika, vaid hajameelsus ja kehv mälu. Tunnistan endal vähemalt seda. Tuleb kodus kapitaalkoristus teha, siis leiab kõik kaotatud asjad ülesse. Ma olen isegi õuest muru seest asju leidnud, ja tean, et mu väikesed sõbrad on need lahkesti mängimiseks toast kaasa haaranud, nii et ma ise ei tea seda. Nii on meil köögisahtlikraami, seal hulgas ka söögiriistu, "müstiliselt ära kadunud" . Mina olen õppinud mõned asjad lihtsalt kõrgele kappi panema ja/või kindlasse kohta.
 
Ka kogenud 10. mai 2020, kl 22.16
Minu kamm kadus ära ja üles ei leidnud. Kuigi ruum on nii tilluke. Ka ei tulnud see kusagilt välha ka siis, kui uue kammi ostsin. Sqmuti kadusid ära ka mu boyfriendi alukad, mida me ka pole üles leidnud.
Ja mõni aasta tagasi kadus mul 1 ilus kõrvarõngas samamoodi. Oli küll odav, hiina poest ostetud kõrvarõngad, kuid nad olid nii ilusad. Kolimise käigus panin need ühte karbikesse. Kui tahtsin kandma hakata ühel päeval, siis oli vaid 1 karbis alles. Ma otsisin kõik kohad ja kohvri läbi, kuid kusagil polnud seda. Ja polnudki muud valikut, kui allesjäänud kõrvarõngast teha kaks väiksemat. Alles siis sain neid kanda. Kuid pool aastat hiljem leidsin kadunud kõrvarõnga hoopis kohvrist, kust olin otsinud palju kordi! Seda polnud siis seal, kui taga otsisin. Ka katp, milles need olid, polnud kordagi lahti läinud, et üks neist saanuks välja kukkuda ka kohvis "peidus" olla. See oli küll MÜSTIKA!
 
tänapäev 31. juuli 2020, kl 13.52
Kui sa mõtled mingile tisele asjale, probleemile, mõttele ja tegutsed, siis nagu ei pane tähelegi, misasju puudutad, veeretad, sätid, asetad, liigutad ja ise kõnnid või istud mujale....Mida tahaks öelda: Kui keegi pole sul külas käinud, et saaksid peale tema käiku väärisasjade kadumist märgata, siis ka tavalisi asju oled ise enda liikumise ja sahmerdamisega ära pannud, lasknud veerada, nihutada, ümber tõsta jne...Näiteid : mingi vidin kukkus maha ja kadus, samas oli tegemist kruvide lahtikeeramisega kapi lammutamisel, vat ei ole ja kõik...käpuli maas sai otsitud , lõpuks oligi vidin vaipkatte nurga all. Kuidas ta sinna sai, nimelt liigutas töötaja jalgealust vaipa töö käigus edasi- tagasi ja samas kui vidin kukkus maha, liigutas ilmselt töötegija vaipkatet tagasi vanale kohale ja takerdunud vidin jäi vaiba nurga alla. Igal asjal on loogiline seletus. Vanem proua jutustas, et tema sõrmused ja kõrvarõngad vahetavad kohti hommikuks, ei ole seal kuhu asetab vaid laua teises servas...Selgus, et põrand on aja jooksul veidikene kiiva tõmmanud ja laud seega ühest otsast madalam, öö jooksul nihkusid lauakesel tema asjad teise nurga poole. Sai kontrollida mitu korda ja mõõta laua kõrgust. Jne...Kõik on seletatav. Ka prügiga äravisatav nipsasi, pesumasinasse sattunud lutid või toast kadunud sussid.
 
See 16. oktoober 2020, kl 23.11
Tähendab, et kuradid on olemas ja nemad tembutavad sedasi. Et võtavad asja ära. Ja hiljrm sokutavad tagasi, kusjuures hoopis teise kohta, kust poleks otsimise peale tulnudki! Või siis samasse kohta tagasi. Et kui sai otsitud 10 korda samast kohast ja seda polnud seal ja siis äkki ühel hetkel on asi sealsamas, kust enne sai otsitud nii palju.
 
hoplapla 22. oktoober 2020, kl 19.34
See ongi hajameelsus, mitu tegevust ühe korraga, sahmerdamine otsimise ajal. Mälu kah on nagu on.
 
Kurb mõelda 26. oktoober 2020, kl 12.09
Mul juhtus ka võtmetega selline asi. Olin just üürikorteri üles öelnud, kus sai 4 aastat elatud. Nüüd olen suhtes ja me üürisime elukaaslaega teise kohta koos korteri. Kuid endise korteri võtmed kadusid jäljetult vahetult enne seda, mil tahtsin need onanikule üle anda ja sellega ühele poole saada. Need võtmed kadusid müstiliselt praegusest kodus. Hoidsin võtmeid jopetaskus, mis oli kindlalt suletud. Kui hakkasin neid võtma, et endisele omanikule tagastada. Avastasin, et neid POLNUD seal taskus enam. Otsisin läbi käekoti, seejärel elukaaslane aitas kogu korteris iga nurga ja riiuli läbi kammida, kuid võtmeid EI KUSAGIL! Ja enam.need välja ei ilmu ka. Isegi kui see ime peaks mitu kuud hiljem sündima, ei ole nende leidmisest enam.mingit kasu. Sest endises kohas omanik plaanib lukud ära vahetada nüüd! :(
Ja mina nüüd kaotasin oma tagatisraha seetõttu. :'( sest see läheb kahjumi hulka, mida võtmete kadumine mulle põhjustas!
 
tänapäev 28. oktoober 2020, kl 20.35
Panid võtmed taskust mööda( kukksid prügikasti või mujale kilakola sisse) või teise riietuseseme taskusse, ajasid mõnede teiste võtmetega segi, jätsid kuhugi laua peale, nurga peale teise ruumi , teise kotti jne...
 
Kurb mõelda, to tänapäev 30. oktoober 2020, kl 10.35
Paraku ei saanud võtmed mujale kukkuda ega teiste asjade vahet ka ei leidnud kadunud võtmeid. Siiani pole need endiselt välja tulnud. Otsimise päeval ma isegi kallasin prügikoti põrandale tühjaks, et äkki võisid kukkuda sinna, ja sorteerisin prügi läbi. Kuid seal võtmeid polnud. Said ka pimedad nurgad heleda telefonilambiga läbi valgustatud. Teist kotti ega jopet ka ei kasutanud, et oleks sinna saanud unustada.
Niiet need võtmed kadusid ikka tõesti MÜSTILISEL moel!
 
tänapäev 02. november 2020, kl 14.26
Kui teile sobib nii mõelda aga tavaliselt on ikka enese sahmerdamine ja segadus see, mis asjad kaduma saadab või silma alt ära. Siin pole mitte midagi üleloomulikku ega salapärast. Muidugi kui just keegi teine ei ajanud asja segaseks ega ise neid kuhugi ära pannud.
 
Aga 27. november 2020, kl 15.40
Mul juhtus lapsena koolis müstiline kadumine. Mäletan seda praegugi selgelt. Oli 1 õppeklass väljaspool koolimaja. Seal oli tund tulemas. Mul oli vaja korraks koolimajast läbi astuda, sest pidin klassist ühe asja võtma. Panin mantli koos mütsi ja salliga garderoobi, et korraks teisel korrusel oma klassist läbi astuda. Teised olid läinud õppeklassi, kus tund oli algamas. Ma võtsin selle aja oma sahtlist ja ruttasin alla garderoobi. Hakkasin mantlit selga panema ja avastasin, et müts oli kadunud. Hoidin seda koos salliga mantlivarrukas. Mäletan väfa hästi, et klassi ruttasin TÜHJADE kätega, kaasas midagi polnud. Hakkasin mütsi taga otsima, kuid see oli kadunud. Olin murest murtud, sest ilm omi tol päeval külm ja kodus oleks vihastatud, kui okeksin ilma mütsita koju läinud. See otsimine kestis ja ma ei jõudnud õppeklassi. Teised hakkasid seslt tulkes pinnima, et " miks sa tundi ei tulnud" ja klassijuhataja ise korraldas mulle ristküsitluse puudumise tõttu.
Kuid oma klasdi jõudrs tabas mind šokk! Minu müts, mis garderoobis oli ära jadunud oli minu lauasahtlis! Täielik müstika! Ma ju EI VÕTNUD seda kaasa, kui ruttasin sealt läbi! Kuid keegi ei uskunud mind! Minust tehti lausa kurjategija, kes meelega puudus ühest tunnist.
Ainus loogiline seletus saaks olla see, et sel ajal kui mina klasdi garderoobist kiirustasin, otsustas keegi minu arvelt nalja saada ja võttis sel ajsl mu mütsi ära. Ja sel ajal, kui ma seda garderoobis taga otsisin, sokutas see võtja selke mu klassis minu sahtlisse.
 
noora 29. november 2020, kl 12.52
Asi oli nii, kui sa tuuseldasid mantliga, toppisid mütsi varrukasse, kas garderoobis või tee peal kukkus su müts varrukast välja, keegi hea kaaslane teadis, et see on sinu müts ja viis salamahti tagasi su laua sahtlisse. Avalikult ei julenud tunnistada, sest...teda oleks narrima hakatud. See oli hea koolikaaslane.
 
Aga to noora 04. detsember 2020, kl 14.41
Ei, see polnud kindkasti nii! Kui keegi HEA koolikaaslane tahtis tõesti mulle HEAD teha, siis ta oleks tulnud ja tunnistanud üles, et tema mu mütsi võttis, säästes mind ristküsitlusest ja pinnimisest, mida taluma pidin! Oleks säästnud mind popitegija sildist, mille külge sain ilmaasjata! Pidin ju isegi äärepealt direktori juurdegi minema seetõttu!
 
Noorale 04. detsember 2020, kl 14.57
Sa vist ise oled selline alatu,kes teiste arvelt nalja tagab saada ja asju peidab. Ja siis teeskled, et tahtsid tega vaid head? Võtad teise inimese asja ja sokutad mujale, aga ise varjad oma "heategu" ja lased sel inimesel asjatult kannatada ja otsida. Itsitad pihku, kui nurga tagant või kellegi selja tagant piilud tema enesetunnet ja võib-olla isegi nutmist!?
 
vaadake voodri vahele 05. detsember 2020, kl 10.56
Vaadake ka voodrite vahele, minul olid ka võtmed taskust kadunud, aga hiljem avastasin nad jope välisriide ja voodri vahelt. Pöörasin tasku pahempidi ja seal oli üleval tilluke auguke, mida kätt taskusse pannes üldse ei tundnud. Samuti oli ühe kotiga, mille lisatasku vooder oli ülevalt veidi halvasti kinnitatud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!