Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
miks ma näen unenäos et mees petab?
 
naine 03. aprill 2010, kl 00.54
Selline küsimus ongi...Miks ma näen unenägudes, et mees mind alandab ja petab? Flirdib teiste naistega? Hing on nii haige... :( Ja korduvalt..
 
? 03. aprill 2010, kl 00.59
MIda sa libatsed siin.
 
kogemus 03. aprill 2010, kl 01.09
....mul oli selline kogemus, nägin unes, et mees ütles mulle: ma jätan sind nüüd maha, mul on teine...ärkasin selle peale kohe üles ja hakkasin nutma, kuna see kõik tundus nii reaalne ja see õudne tunne, et võin temast ilma jääda, halvas mind täielikult, kell oli 5 hommikul...5 kuu pärast sai mees teada oma diagnoosi...aga ma hakkasin tema elu eest nii palvetama ja tegin kõikvõimaliku, et ta ellu jääks ja et op hästi läheks, oleme siiani koos, mu palved võeti kuulda!
Tee sellest ise järeldused.
 
viimasele 03. aprill 2010, kl 01.15
......mis järelduse tegema peaks,seleta ? Kelle 5 ma ka ei ärka.....
 
kogemus 03. aprill 2010, kl 01.43
Arvan, et järeldus on selline - see uni ei tähenda, et mees sind petab, võib ka üldse tähenduseta olla.
Ma olen juba selline unede ettenägija, lapsest saadik, ootasin ka seda, et järsku ütlebki mulle päriselus ka sama, et ta jätab mu maha...aga ei olnud otsest tähendust, ainult viide! Viide millelegi, mida oleksin pidanud ise endale lahti seletama...me oleme noored ja sellist asjade käiku ei tulnud pähegi.
 
naine 03. aprill 2010, kl 12.00
Miks ma peaksin libatsema?
Viimasel ajal kordub see petmise unenägu ja teine, et minu auto varastatakse ära. Mõlemad on jube kohutavad unenäod.
 
rivo 03. aprill 2010, kl 12.07
väga hea ju,kui näed. adrenaliini peab ka unne jaguma. muidu ei tõusegi enam ülesse
 
mkn 03. aprill 2010, kl 19.05
2 varianti: kas kardad alateadlikult, et petab ja selleks näedki unes või petabki. Minul ntks oli see teine variant. Mees lõpuks tunnistas üles ka.
 
naine 04. aprill 2010, kl 07.12
Kõik te arvate...kas keegi unenägusi seletada ka oskab?
 
oo jaa 04. aprill 2010, kl 11.54
Siin on selliseid, kes oskavad, aga tulevad ja kirjutavad, millal ise tahavad, midagi ette heita ju ei saa.
 
tulen, millal tahan 04. aprill 2010, kl 15.57
Alateadlik hirm ,naine!
 
naine 04. aprill 2010, kl 16.23
...tulen millal tahan...kas alateadlikust hirmust on võimalik vabaneda? need on nagu õudusunenäod
 
?? 04. aprill 2010, kl 17.25
Ara pabista mind kummitavad tihti sellised unenåod just kui seriaal.See alateadvus on mul ammusest ajast jåånud ning pole suutnud vabaneda nendest unenågudest millegiparast :(
Aga noh,mine sa tea ehk kunagi t6esti v6ib see nii juhtuda......:( Ma nåen alati selgelt,et mees jåtab mu maha mingi tibi parast kuid hiljuti nagu oleks mu seriaalil l6pp tulnud....ta otsustas minu juurde jååda.
Nadal tagasi nagin kuidas mu s6branna yritas mu meest v6rgutada :(
 
realist 04. aprill 2010, kl 20.20
kui mina selliseid unesid nägema hakkasin - tuligi peatselt mehe pettus ilmsiks. ma isegi nägin ära. missugune see naine välja nägi ja see vastas tegelikkusele.
 
naine 04. aprill 2010, kl 22.20
appi-appi! kui ma unes ei ei ela seda üle ja nutan, siis reaalis ei elagi...:))) loodan, et unes halb tähendab päriselus head!
 
reaalselt 04. aprill 2010, kl 22.24
Ole valvas ja vaata kõiki naisi, kes sinu mehe ümbruses liiguvad kahtlustava ja armukadeda pilguga, ehk läheb õnneks ja ei julgegi.
 
miks 04. aprill 2010, kl 22.25
miks sa näed, ehk alateadvuses kardadki seda.
 
naine 04. aprill 2010, kl 22.31
..reaalselt...ja kes on liiga ilus ja väga armsalt mehele naeratab, selle võib kohe kallale karata- liiga ilus-järelikult ohtlik eks! :))
tnx lohutamast, hing ikka haige..:(((( !
viimase paari kuu jooksul oli see vähemalt 4-s unenägu...kus mees üleolev flirtides, konkreetset naist ei olegi neid on palju...ja ta on maganud teiste naistega...ja mina nutnud lohutamatult, et rikkus meie suhte ära..
 
no 04. aprill 2010, kl 22.57
nüüd ilmselt oled juba selle unenägemise-seriaali enesele alateadvusse salvestanud ja nüüd muudkui tuleb neid seeriaid...
lase lahti sellest põhilisest hirmust, et mees sind kellegi teisega petab ja kõik ongi ok :)
 
?? 05. aprill 2010, kl 00.51
Mina lasingi juba ammu lahti kuid nyyd någin,et mu s6branna v6rgutas mu meest (kusjuures oli ta mingi aeg våga ammune mehe pruta) ja nyyd me ei ela yldse låhestikku.
 
Hmm 09. aprill 2010, kl 12.49
Äkki mõtled sellistele asjadele ärkvel olles ja kardad, et nii juhtub.
 
K 31. mai 2011, kl 12.21
See , kui näed , et mees sind petab pidi tähendab hoopis seda , et tunned , et mehe tähelepanu sinult on ära näiteks töökaaslasel , mingil uuel seriaalil , mingil uuel hobil , millel iganes. See ei tähenda kaugeltki mitte , et mees sind tegelikult petab. Mina näiteks näen ka väga tihti seda und ja maailma son üleüldse kõige populaarsem uni see , et nähakse , et tema partner petab. Minul tavaliselt see uni tuleb peale tüli või üldse kui midagigi nihu meil siis kohe nän , et petab , tegelikult tunnen , et teeme vähe koos asju , tahaksin rohkem lähedust ja õrnust ja mind häirib ka see , et meelsasti läheb ja saab ta kokku oma sõbraga aga vb minuga ta ei viitsi igale poole kohe rõõmsalt kaasa tulla. Seega ärge hakake survestama kohe meest , et ta petab , unenägu on ikka pigem sinu enda mõttemaailmas ja emotsioonides kinni :) kindlasti su mees ei peta sind kui sa seda und näed. Lihtsalt midgai on kuskilt nihu. Räägi mehega sellets kindlasti aga ära süüdista. Mina ka rääkisin ja muska lubas rohkem tähelepanu mulle pöörata ja minuga tegeleda rohkem oleme 3 aastat koos elanud ja loogiline et mõlema dka mingid omad tegevused aga nüüd üritame kõike koos teha ja usun , et unennäod kaovad. :)
 
v 31. mai 2011, kl 21.21
Ei tahaks teemaalgatajat hirmutada, kuid ise sain ka kõigepealt mehe kõrvalsuhtest teada unes. Ilmsikstuleku šokk paar nädalat hiljem enam nii hull polnudki.
 
Ellen 02. juuni 2011, kl 13.05
Ka mina sain mehe petmisest teada unes. Ei uskunus, et need unenäod tõsi on. Aga hulk aega hiljem sain teada, et nii ongi - pettis.
 
piret 05. juuni 2011, kl 22.39
naiste alateadvus on nii võrd tugev,et seda alahinnata kindlasti ei tohiks.endal nii,et kui näen und,mis peale ärkamist väga selgelt meeles,on kindlalt tähendusega.kui tihti unenägudel on symboolsed tähendused,s.t näed näiteks laeva,siis vastavalt selline milline on laev ja vesi selle ymber,on sinu elu hetkel või tulemas,niisamuti maja,milles hetkel oled unes.aga suhteteemalised unenäod tähendavad otseselt seda,mida unes näed.liiga mesimagusad unenäod aga ei tähenda ka midagi head-tähendavad valet,ebasiirust,võltslikkust jne.yldiselt peaks usaldama seda tunnet,mida tunned kohe peale ärkamist,kas syda on rahulik või hinge jäi midagi kripeldama.need on minu tähelepanekud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!