Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Taro müntide V
 
iiah 25. juuni 2015, kl 19.03
Tere,
Palun asjatundjate seletust tarokaartile Müntide Viis. Olen kuulnud, et on mitmeid tähendusi, aga minu ladumises need kuidagi ei sobi. Ei oska ilmselt hästi aru saada. Aga ehk tulebki vaesus. Muidu sobiks hästi kokkuhoidmine rasketel aegadel ka, aga kuidas teie teate?
 
tangonienda 25. juuni 2015, kl 20.11
Sõltuvalt kontekstist olen lugenud seda sinu pakutud tähendustes (vaesus või kokku hoidmine rasketel aegadel), aga on sobinud ka mõte, et turvaline koht või võimalused on lähedal, kuid neid ei märgata, kuna mõeldakse ainult sellele, kui raske on (inimesed kaardil lähevad kiriku aknast mööda või on selle poole seljaga)
 
1 naine 29. juuni 2015, kl 21.15
ehkki kaart tähistab kõige sagedamini materiaalseid raskusi ning rahanappust, võib ebapiisavus avalduda igas eluvaldkonnas. Neile kõigile olukordadele on omane ühine joon: küsija või keegi küsijaga seotud isik soovib rohkem, kui ta saada võib.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!