Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Otsin nõida
 
Otsija 03. juuni 2014, kl 00.11
Otsin oma nõida, mulle võib jätta info saamiseks meili aadressi näiteks...
 
mmm 03. juuni 2014, kl 00.19
ära muretse, kyll leiad oma nõia, pärast vaata ikka kuidas temast lahti ka saad!
 
Otsinu 03. juuni 2014, kl 07.41
Usu, selles foorumis ei leia mingeid kontakte, siin ainult labasus, isemaagid ja sõim.
Proovi teistest kohtadest otsida.
Eesti keelseid esoteerika foorumieid jätkub.
 
Otsijale 03. juuni 2014, kl 13.03
Otsija Kirjutas:
------------------------------------------------------
> Otsin oma nõida, mulle võib jätta info saamiseks
> meili aadressi näiteks...
------------------------------------------------------
oma nõid katsu ikka ise üles leida....keegi teine ju ei tea, milline ta välja näeb )))
 
Otsija 03. juuni 2014, kl 13.37
No tark ei torma, seega vaatan igalt poolt!
 
sabrakad 03. juuni 2014, kl 15.02
Nõia leiad tutvumisportaalist. Vali mõni hulgus ja varsti saadki endale nõia kaela.
 
Ok 03. juuni 2014, kl 18.27
Ei tohi siin kirjutada, tegijatest. Siin on teatud inimesed, kelle reklaam on igas teises postituses ja mailid. teiste suhtes hakkab alati pasarahe tulema.
 
to rõeline maag... 03. juuni 2014, kl 18.46
kus, kus on maagiatuba???
 
to: Otsija 03. juuni 2014, kl 21.16
Otsid oma nõida, aga kas ole valmis ka selleks, et kui sa selle leiad, siis võib ta ennast su külge aastakümneteks iminapaga imeda ja sinult (üksikjuhtudel ka sinu pereliikmetelt) ohjeldamatult energiat ammutada ja vaikselt sa tühjened ja kustud... Oskaksid sa ennast sellise olukorra eest kaitsta?
Nõid vajab tegutsemiseks energiat ja seda on tal kõige parem ammutada ohvrilt, kes talle meelepärane. Kuigi jah, energiat on võimalaik ka muud moodi saada, aga tihti minnakse lihtsama vastupanu teed...Eriti kui tegu iseka nõiaga...
Kõik eelöeldu ei tähenda, et ilmas pole olemas ka ausaid nõidu, kes saanud oma ande vanavana(jne) vanematelt ja järgivad kõiksuse seadusi...
Miskipärast tundub, et sinu otsingud pole siiramate killast...Võin ka loomulikult eksida.
 
Otsija 03. juuni 2014, kl 21.24
ärme anna hinnanguid eks ;)
sellepärast küsisingi, äkki keegi tore inimene jätab oma hea kogemusega meili aadressi ja siis ma kirjutan ise talle ja ehk jõuan oma mure ära rääkimiseni ka kunagi.
Kui ma leian oma nõia/maagi eks siis tema otsustab, kas ta tahab mind aidata või ei. kas mu otsimine on siiras või.... üleüldse kuidas otsimine saab ebasiiras olla? siiralt ja südamest otsin noh :)
 
ikkagi 03. juuni 2014, kl 21.31
mis sind vaevab, armas Otsija, et kohe nõida vajad? Seda viimast vajatakse üsna viimases hädas...kui enam oma mõistus ei võta või keegi engeriaväljas kummitamas jne. või vaevled hoopis armuhädade küüsis...ja soovid armumaagiat. Oh, Jumal hoidku selle eest!!!
 
Nõid 03. juuni 2014, kl 21.36
Olgem ausad, Sa ei vaja tegelikult nõida. Sul on vaja midagi proovile panna, aga see Sul ei õnnestu.
 
Otsija 04. juuni 2014, kl 02.27
Proovile panna- ei! Minu mure... Üks daam, aastakene tagasi, sõnus mu elu ära ja kahjuks on nii läinudki! soovin seda nüüd hädasti muuta... Otsin abi ikkagi!
 
Kallis Otsija 05. juuni 2014, kl 12.19
Loe siin samas foorumis teemasid. Siin on mitmete teemade all erinevaid kontakte. Küll Venemaalt, küll Eestist :)
Vali omale sobiv ja kirjuta oma probleemist kellegile.
 
to otsija 06. juuni 2014, kl 19.58
Siit müstikanurgast ära sa küll neid otsi. Näed ju ise, kuidas neil fantaasiad lendavad. Üks targem kui teine, aga nägemist pole ollagi.
 
Otsija 07. juuni 2014, kl 23.00
 
Otsijale 08. juuni 2014, kl 00.01
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!