Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Väetooted
 
Wiccca 18. august 2016, kl 18.47
Taimemaagia, värvimaagia ja muude sümbolitega oma elus soovitu esile kutsumine on mulle alati huvi pakkunud. Siis leidsin välismaalt sellised tooted, mis hämmastasid mind! Seal oli õlisid ja vanni ja kodupuhastus vedelikke ja palju muud erinevateks eluvaldkondadeks ning hakkasin uurima, kuidas need toimida võiksid. Võibolla on lihtsalt bullshit?! Jõudsin järeldusele, et teatud taimede kooslus võib esile kutsuda võimalusi ja teatud energiat inimese elus, et saavutada soovitud eesmärk. Muidugi võimaluste kasutamine ja nende vastuvõtmine jääb ikka inimese ise teha.
Kuna energia ei liigu, vaid transformeerub siis ühildub näiteks õli energia inimese energiaga ning energiaväli hakkab ligitõmbama sama vibratsiooniga situatsioone või inimesi.

Mis arvate teie taime ja värvimaagiast? Minu elus toimusid igatahes ägedad ja maagilised muudatused. Usun, et kui inimene oskab kooskõlastada oma sisemine tahe ja jõud loodusejõuga siis võib vägevaid asju korda saata! Muidugi ikka häid asju. ;)

Panen siia ka lingi, kus neid tooteid nüüd Eestis on saadaval: http://vaetooted.ee/


Rõõmu ja armastust kõigile! :)
 
???? 18. august 2016, kl 19.18
Väga hea koht, tasuta igasugust shitta reklaamida ja lollidele pähe määrida
 
ega lolle ei künta ega külvata 19. august 2016, kl 15.39
need kasvavad ise, nagu umbrohi:) ei jõua välja katkuda
 
õ 19. august 2016, kl 16.27
Soola oma solk sisse!
 
Kalevi 25. august 2016, kl 17.08
Hea reklaam küll, aga kas keegi on proovinud?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!