Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Veet Mauno kontserdid
 
Priskilla 09. detsember 2016, kl 23.54
Kuulsin, et Härra Veet Mauno on taas meile külla tulemas.
Kui ta eelmine kord käis, siis tervenes ainult tema aurast 88% eestimaa rahvast paljudest haigustest ja hädadest.
Kas Veet Mauno kontsertidele veel pileteid on saada?
Kus neid müüakse?
Eelmine kord Veet Mauno tervendas, kuid nüüd teeb energiavõnkeid ja teeb ka käbinäärme praktikumi Pärnu lähedases kuurordis.
Väga paljud on tema ime läbi tervendunud.
Tantrakoolitus, energia amunisatsioon, lobotoomia, astraalkeha avamine ja aura.
Needuste mahavõtmine, psüühilise tasakaalu saavutamine oma tähemärgis ja palju muud.
Sajad miljonid inimesed ka teistelt planeetidelt on saavutanud läbi Veet Mauno kontserdite katarsise, isiku aura puhastumise ja nirvaania.
Veet Mauno valdab iidset Bhutani sansabarilla nõidust, mis ravib kõik haigused.
Mitmed rahvusvaheliselt tunnustatud ülikoolid on öelnud, et kui Veet Mauno kontserte külastab kasvõi 0,1% elanikkonnast, siis tõuseb maailma energeetiline võnketase üle 60%.
 
möödakäija 10. detsember 2016, kl 09.54
Mine ja võta enda rohud ära.. ning ilmselgelt paned kokku ühe suvalise nime, mida kuulnud oled ja oma luulud.. väga haige jutt igal juhul.
 
Tartlanna 10. detsember 2016, kl 10.10
Ma pole vee kuulnud-näinud, et Veet Mano mingeid kontserte annaks, veel vähem tervendavaid. Priskilla, maga kaineks ennast :)
 
Tikerpää 10. detsember 2016, kl 16.25
Kas seal kontserdil tantsida ka saab?
Ma armastan väga tantsimist ilusate onudega.
See pole kontsert kus tantsida ei saa.
Ma ehk olen pisut keevaline, sest kui ühe kadunud vanatädi matustel alles matusepärga maha mängiti, tundsin et ma tahaks tantsida.
Aga ma olin kiluvõileiva mõju all ka.
Pärast öeldi veel, et ma pidavat aju tooner olema ja minu punased sukad olid rõvedad.
Mis neist tahta, enamus on emoroididega kängurud aga mina töötan advogaadi juures puhastusteenindajana, mitte mingis maksiimas ja mul on toktorikraad, sest ma käisin koolitusel.
Ma tegin sellele suguvõsale laminiidide loitsu.
Kas keegi oskaks öelda, kuidas telepaatiliselt maksta tv ja elektri arveid?
 
omg 10. detsember 2016, kl 18.57
ma sain vist ühe naerukortsu lisaks.
 
Ur 10. detsember 2016, kl 21.47
 
maniila 10. detsember 2016, kl 23.18
no kes siis omaaegset Priskillat ei teaks, rahu tema põrmule. oli ikke üks tubli jumalakuulutaja. ei naera, sest surnuid ei mõnitata.
 
Arve Ametnik 10. detsember 2016, kl 23.42
Kuna sa, Tikerpää (andestad ehk selle lihtlabase "sa" - ma olen lihtne inimene), oled ka suur tantsulemb, oleks selles telepaatilises pingutuses rohkem jõudu, kui sa leiaksid endale ka telepaatiahuvilisi tantsukaaslasi, kellega mõne arveametniku (jumala pärast minuga mitte seostada) kontori- või koduakna all väike line-tantsu stiilis manatants lahti lüüa. Kuuldavad sõnad võiksid jääda arusaamatuks, kuid telepaatiline sõnum oleks jäigalt selge.
Käisin kunagi meie Seegi saadikuna leivalõikamistöödel Togos ja ka nemad laulsid pidevalt küll põua, küll liigvee vastu. Vanemad olijad olid teadnud ka tv- ja elektrivärgi sõnu, aga olid unustanud need tarbetuse pärast, kuna pärast esimest laulu- ja tantsuüritust olid kolonisaatorid nii tv- kui ka elektrivärgid minema viinud.Igaveseks.
 
Tikerpää 11. detsember 2016, kl 02.03
Ära pane tähele.
Need on lollid
 
Arve Ametnik 11. detsember 2016, kl 02.20
Need seal Togos või? Minu arust olid need ühed targemad inimesed, kuigi nad midagi ei teadnud ja millestki aru ei saanud. Nad lihtsalt ei näidanud oma rumalust välja. Nad olid aina ninapidi igal pool uudishimutsemas ja üritasid kõike probleeme tantsude ja lauludega lahendada.
 
Tikerpää 05. august 2017, kl 15.12
Sõbrants ütles, et Weekendil on ka Veet Mauno aga ei old ültse.
Täitsa pläkk kuidas festivalihunte kiusatakse.
Ma veel panin teksad ja topi aga pidin ikka Oksmaad kuulama.
Kõik olid mornid nagu nunnad vabamüüri koosolekul.
Isegi delfi kirjutab, et Armin van Buuren tegi tantrat aga Kroonikas pole sõnagi.
Neile on tarvis teha homofoobija nõidust surnuaia mullaga.

Mulla tuleb sedasi otse emiraatidest, sutaan selgas ja siis ta turban plahvatab - Plärts.
See kõik juhtub homofoobide kohvikus.
 
Jaaanica 17. oktoober 2017, kl 16.30
Päike on ära kustunud.
Selles on süüdi rahvusvahelised imperialistid, kes naeruvääristavad Veet Mauno kontserte.
Veet Mauno viimasel kontserdil tehti kõrgemal vibratsioonitasandil isikutele käbinäärme akustilist triangulatsiooni kirliani efektiga.
Kõik uuringud näitasid, et ekskremendis osalenute võnketasand oli suurenenud ligi 12 hektoluumenit.
Kahjuks aga peavoolu massimeedia suutis selle imelise saavutuse ära labastada.
Ja nüüd on tulemused käes. Kuid on veel viimane võimalus ühiskond päästa; Vähemalt 400 inimest peavad tooma minu kätte igaüks 100 eurot, et saaksin selle edastada imetegijale ning paluda tal veelkord päästa maailm.
Sellega on väga kiire, homme on juba hilja.
 
to Jaaanica 18. oktoober 2017, kl 13.00
Halleluuja!
 
Viia 09. detsember 2017, kl 15.39
Tähelepanu!
Mingid veet mauno kontserdid on eilane päev.
Eesti suurim meditsiiniajakiri Maaleht tutvustab 3. jaanuaril oma koosseisulise astroloogi, härra Igor Mangi võnkeid.
Veel on pileteid suure maagi etendusele. Ka seisukohad saavad õnnistatud Tema vaimu väljavalamise läbi. Samas müügil kristalliaabits ja rahvusvaheline bestseller "Seitse ilunippi välismaalasele mehele saamiseks".
Kiirustage.
 
Triticale 27. veebruar 2021, kl 14.03
Kas kellelgi on veel imetegija Veet Mauno kasseti laenata?
Mul omal oli kõik lindistatud, aga lapse mängukaaslane kallas mänguhoos sinna alkoholi sisse ja nüüd ei saa enam meditatsiooni kuulata.
 
eelmisele 27. veebruar 2021, kl 17.27
Võiksid parem oma lapse järele vaadata, et alkoholiga ei mängiks, mitte mingit jama kuulata
 
Triticale 27. veebruar 2021, kl 21.19
Te olete sama sallimatu nagu enamus siinseid offkorse.
Minu laps on teist kõigist targem, sest ta on autist.
Autist tähendab, et temast saab suure virma autokooli lingvist.
 
Emiilie 25. veebruar 2024, kl 11.59
Kas keegi saab aidata Veet Mauno raamatuga?
Mu kallis poeg Kalle, kes on ainult minu armastust nautinud, muutub ilma Veet Mauno teoste retsiteerimisteta vägivaldseks.
Olen küll järginud filosoof Himaanuel Gandhi kaasava eelarve teraapjat ja pole oma kallist poega kunagi tööle käskind minna. Teda pole kunagi tööl ka nähtud, nii et a on süütu.
Aga eila öösel läks asi käest ära. Ta hammustas Sofiia Rotaaru heliplaadist tüki ära ja läks õue.
Ta on relvastatud - tal on kaasas jupp nööri ja kolme jalaga taburet.
Kui keegi näeb Telliskivi piirkonnas sihitult jalutavat Kallet, palun teatada mulle.
Tihti püüab ta maskeeruda ja esitada end kui kuivatatud õuna.
Inimesed! Olge valvsad!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!