Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
paraleelmaailm
 
imelised nähtused 13. juuli 2017, kl 20.29
Dr. Miikael Peterson Riikliku Parasiithaiguste Instituudi juht, dr. Peterson on avaldanud enam kui 60 teaduslikku väljaannet molekulaarse parasiitluse kohta.
21 aastat tööalast kogemust on temal.
Riiklik Parasiithaiguste Instituut avastas uue kvalitoosi põhjuse: nakkus.
Hiljuti valminud uuringus teatati, et parasiit jäätmed on mürgised ning võivad luua kasvulava bakteritele maos. See on põhjus, miks inimesetel, kes on nakatunud selle parasiidiga on halb hingeõhk.

Kõnealune parasiit pärineb paraleelmaailmast ja seda kantrollivad illuminaadid. See põhjustab gonotoksiat ja kilpnääret , sest paraleelmaailma asukad on kaetud kilpidega.
Teevad nad seda selleks, et vältida inimkonna teadasaamist teaduslikult tõestatud tõsiasjast, et Maa on lapik, mitte ümmargune.

Kuid nüüd on Riiklik Parasiithaiguste Instituut toonud rahva tervise edendamiseks seerumi, mis aitab seda vältida ja inimesed on saanud terveks ning nägema hakanud. Hiljuti nähti Kalamajas kosmilist ussiauku, mille kaudu paraleelmaailma joogavastased lihatoitlased käivad maa peal isikuid luupainamas. Nad püüdsid küll seda ussiauku Kim Jong Juni portreega katta, kuid see ei õnnestunud pealtnägijate tantraringi tõttu ning nägijad kinnitasid, et nad on näinud ussiauku, mis kiirgas mürgist energiat.
Kogu maailmast on juba miljoneid tellimusi sellele seerumile.
 
... 13. juuli 2017, kl 21.51
Koolivaheaeg ja kõik lapsed vist ei saanud malevasse kohta.
 
Elena Vanje 17. september 2018, kl 21.58
Kust oleks võimalik seda seerumit hankida.
Mu joogaõpilased ütlesid, et mul on halb hingeõhk. Kahtustan parasiite.
 
sapiens 18. september 2018, kl 20.41
Ma jälle kahtlustan, et oled jälle riknenud austreid söönud ja kalamaksaõli peale joonud. Parem kui sa ei söö üldse kui et sellist.
 
Elena Vanje 19. september 2018, kl 19.36
Teie, Sapiens, ärge provotseerige siin...
Praktiseeriva veganina ei võta ma sellist jälkust suu sissegi.
Mina luban endale vahest ainult vaba õrreaustri muna.
Olen oma silmaga Sputnikust näinud, kuidas pehastunud läänes vähimagi marksistliku mõttetera pärast miljoneid süütuid austreid saadetakse gaasikambrisse.
No pasaran!
 
sapiens 20. september 2018, kl 21.51
Leha järgi otsustades oli see viimane muna küll alles munemata. Ma saan aru, et suur kihk oli peal, aga nii hullusti üht õiget vaba õrreaustrit ei kohelda.
 
Elena Vanje 20. september 2018, kl 22.09
Zyclon-B, mu kaaskannataja meeltesanatooriumist sai just ilmutuse.
Austriast on ennegi kõiksugu asju tulnud - Jörg Haider ja Tema Ise... näiteks.
See poleks enam üldse imekspandav, et dr Miikael kestandoligi ka sealtkandist mitte pärit poleks.
Peab vist tudeerima mormoonide GENI-t.
 
sapiens 21. september 2018, kl 22.46
Pead silmas genitaale? Uurimisobjektidena kindlasti huvitavad elundid. Ainult võrdluseks mitte kasutada vaba õrreaustri mune ja härjasilmi. Doktor Dolbin leidis enda genitaalide pakendis sarnaseid jooni mormooni pakendiga. Ainus erinevus oli arvuline - kui mormoonidel oli keskmiselt kaks muna pakendis, siis doktor Dolbinil oli pakendis nagu viinamarja kobar. See tõsiasi doktorit naerma ei ajanud.
 
Pähh Oled 23. september 2018, kl 22.23
Paralleelsete maailmade (Parallel Universe) all mõeldakse, et ju leidub muid maailmasid kui see, mis meil siin maakeral paistab. Näiteks siis fantaseeritakse nii, et köögis nähtav on meie maail, kuid lisaks asub köögis meile mittenähtav maailm, kus olendid kõnnivad läbi meie esemete köögis nagu muinasjutu vaimud, ja võib muid nähtamatuid asju köögitoas olla. Neid siis nimetatakse paralleel maailmadeks.
Noh ja ma saan aru, et ei peagi just köögi ruumis maailmad asuma, mõni võib asuda mõtetes kui seeni süüa, ja mõni asuda lusika sees, kus siis elutakeemia osakesed suhtlevad omavahel ja elavad. Et siis igasugused fantastilised maailmad on teemaks, nad ei pea eksisteerima kuidagi matemaatiliselt paralleelselt, ega kohakuti, seega pole vajadust sõnale "paralleelne", okai?

Teeme siis jutulõnga lahti nende maailmade osas.

Või mis selle teema eesmärgiks on?

Mõni näeb unenägudes erinevaid maailmu ja mõni kui näeb omamoodi pilveid, siis arvab ka kohe, et ju need erilised pilved on teisest maailmast korraks nähtavale tulnud.

Kõik need maailmade nägijad näevad omavahel erinevalt, üks näeb näiteks sisalike maailma ja mõni fantaseerib sipelgate maailmast, aga mõlemad samat maailma ei näe. Ei ole kuulda, et üks patsient kirjeldaks samasugust maailma kui teised. Seega tekib küsimus, et miks siis nii? Miks siis kõik ei kirjelda sama asja? Kui leiduks tõesti mingi paranähtus või lisa maailm, siis võiks ju mitmed seda ühtemoodi kirjeldada. Näiteks Tartu linn eksisteerib kindlasti, kuna mitmed suudavad seda ühtemoodi kirjeldada. Nad kõik räägivad samu kirjeldusi selle linna kohta, mis tõestabki, et see linn on olemas. Kuid paranähtuste osas, ja sh maailmade osas, pole küll kuulda et räägitaks ühest ja samast maailmast. Vaid on fantaasiarohked erinevad muinasjutud ja luulud. Seega võiks esmalt mõelda, et miks paralleelmaailmad pole nagu Tartu, vaid on igal patsiendil erinevad?

Täiskasvanute muinasjutud ei sisalda punamütsikesi ja nõidu vaid räägitakse igasuguseid muinasjutulisi lugusid maailmadest, kristallidest, ennustamisest ja muust- need on siis täiskasvanute muinasjutu teemad. Kui fantaseerimine maailmadest pakub rahuldust, ju siis inimese aju vajab fantaseerimist. Teeme siis jutulõnga lahti ja pange kirja paralleel maailmade teemal oma fantaasiad.

Head fantaseerimist.
 
Elena Vanje 24. september 2018, kl 19.20
See on kohutav, kuhu peavooluteadus on avardatud mõtte viinud - mülkasse.
Täiesti tõsimeelselt räägitakse mõttesanatooriumi kuluaarides, et dr Dolbin on salajuut Dolb-Yobin ja pärineb gaaza sektorist, ning tema niinimetatud "pakend" paikneb perpendikulaarselt õõnsa Maakera kontsentrilise ekvaatoriga.
Julgemad peavoolumõtlejad on teda pidanud koguni lätlaseks.
 
Paraplära 15. jaanuar 2022, kl 12.29
On niinimetatud hüpoteetiline universum või ka universumid ajalises või dimensionaalses mõttes meie maailmaga ja praeguse ajahetkega paralleelsed. Selle all võib “meie maailma” mõista kui osa möödunud või tulevasdest ajaperioodidest või kõrgema dimensiooniga universumist ja ka antimaailmast. Kõik need süsteemid eksisteerivad ikkagi ühel ajal meie praeguse universumiga. On ka psüühikauurija J.W. Dunne esitatud teooria mille kohaselt universum suundub iga kord kui keegi meist teeb mingi valiku füüsiliselt uuele haruteele samas kui universumi teine eksemplar võtab alternatiivse suuna. P. arvatakse eksisteerivat erinevates aeg ruumi kontiiniumites. Meie aeg ei vasta nende omale ja meie ruumi mõiste erineb täiesti nende omast. P-de olemasolu oletatakse seetõttu et Maa mis tundub olevat täiesti tihke koosneb suures osas tühjast ruumist. P-e teooriaga on püütud seletada ka UFOsid. Need võivad pärineda mõnest meile nähtamatust paralleelmaailmast. Paralleelmaailma tajutakse vahel ka teadvusekaotuse või narkoosist ärkamise ajal Meie maailma on ilmunud piltidega kivid millel inimesed ja saurused elavad koos. See on meie maalilmapildi kohaselt võimatu. Nendel kividel on kirjeldatud ka kosmosereise jne Ilmselt on tegemist paralleelmaailmaga kus saurused ei hävinenud
http://www.world-mysteries.com/mpl_10rapw.htm
Enamus maailmast on meile tajumatu seetõttu võib arvata, et paralleelmaailmu on lõpmatul hulgal. Ma võrdleksin seda valguslainetega nähtav valgus, mida me näeme, on ainult väga väike osa kõigist erinevadest võimalikest sagedusest. Nii on ka universumil eri sagedused mida me lihtsalt ei taju. Kui teadvust natuke niiöelda nihutada võiks olla võimalik mõnda muud maailma näha. Võibolla just see juhtub und nähes ja ehk on midagi sellist ka niinimetatud hullumeelsete nägemuste taga Teooria mille kohaselt universum suundub iga kord, kui keegi meist teeb mingi valiku, füüsiliselt uuele haruteele samas kui universumi teine eksemplar võtab alternatiivse suuna sellisel juhul on ju neid paralleeluniversumeid VÄGA palju. huvitav vaid, mis ajast see nii hakkas olema juhul kui see teooria tõsi on. päevas teeme me ju sadu valikuid. ja nii iga inimese kohta, kes teab kui kauaaega tagasi juba ei mahu pähegi kui palju neid Parasid olla võib Lääne Siberis asub Okunjovo energiakeskus.Seal on ka viis maagilist järve. Samuti asub seal maa all Hanumani tempel, kus hoitakse muistsete tsivilisatsioonide kristalli. Muuseas Omski oblasti kaardil on maakoore murdekoht ja Saitani järv asetseb kahe sellise murdekoha ristumiskohas. Murdekoha piirkonnas toimuvad võimsad plasmoidiidide väljumised mida tihti peetakse ka UFOdeks samuti toimuvad siin ruumilis ajaliste kanalite avanemised, millesse võivad sattuda nii inimesed kui loomad. Need kanalid on omapärasteks väravateks paralleelmaailma Samuti räägitakse haldjarahva kohta et nad läksid oma arengus eest ära kõrgemale sagedusele ja seetõtte me neid enam ei näe. See oli vist nii, et kui meie ole hetkel 3D tasandil, siis nemad olid 5D kuid ma ei julge väga täpselt selle suuruse taga seista, kuna ma ei mäleta millisest autorist ja teosest ma räägin ja otsimine võtab hulga aega. Kuid point siis selles, et kunagi me oleme neid näinud ja suhelnud kuid nüüdseks on jäänud ainult mälestus müütide ja muinasjuttude näol. Ehk jõuame ka kunagi jälle niikaugele, et satume samal sagedusel elama. On tundlikke inimesi kes praegugi neid tajuvad ja näevad kuid need on harvad erandid Üks teadlaste grupp on arendanud välja mudeli, mis eeldab lisaks ajale ka 10 ruumidimensiooni olemasolu. Nad teoretiseerivad, et Suur Pauk tekkis selle tulemusena, et kaks kolmemõõtmelist membraani põrkasid neljandas ruumimõõtmes omavahel kokku. Teine teooria mis käsitleb midagi paralleelmaailmade sarnast, räägib sellest et Suur Pauk tekkis ühe teise universumi mustast august mis sageduse nihke puhul väljendub et kõik muutused üleelanud ja kohanenud suudavad oma teadvuse viia astraali ja nii kogeda 4D maailma (pikkus, laius, kõrgus, astraali sügavus/valgustatus + aeg) Teadlased peavad tõeseks ühte suurt kosmose ruumi või universumit kuid iga universum istub veel suurema otsas mida nimetatakse multiuniversumiks või domeeniks ning sellest veel suurema otsas ning iga universum on veel pidevas paisumises millel ei tulegi lõppu. Esiteks dimensioone on meie ajamaatriksis 15 ning 5 erinevat tasandit. Iga tasand sisaldab kolme dimensiooni ning iga dimensioon sisaldab 12 aladimensiooni. Meie elame üldistatult öeldes 3ndas dimensioonis ehk viie meele reaalsuses millega on vist kõik nõus. Täpsustades on planeet Maa tegelikult üle tihendatud ja üle Magnetiseeritud mis tähendab, et me oleme ajapikku järjest rohkem langenud me ei tohiks olla nii tihedad kui oleme. Me asume 3dimensiooni väga algelises astmes, sest nagu ma ütlesin iga dimensioon sisaldab 12-st aladimensiooni ning me oleme umbes 3,2-4. See aladimensioon sõltub tegelikult igast indiviidist eraldi milline on tema dna aktiveeritus näiteks indigolastel on see kõrgem kui tavainimestel mis tõttu on ka nende reaalsus natuke varieeruv. Olete kindlasti kuulnud ka imeravitsejadest kes viivad oma käe patsiendi kõhtu ja muudavad seal tema struktuure ilma midagi vigastamata. Ta suudabki viia oma käe teise aladimensiooni kus keha on palju hõredam. Atlantise ja Lemuuria ajastul olid inimesed kindlasti palju hõredamad ja suuremad sest mida suurem on sagedus seda hõredam sa oled mida suurem on vibratsioon seda tihedam sa oled ning mida kõrgem dimensioon seda suuremaks ja hõredamaks su keha muutub ning lõpuks oled sa üks suur valgus olend suure teadvusega ilma füüsilise kehata. Alates viiendast dimensioonist enam tegelikult füüsilist keha ei eksisteeri. Lisaks on veel paralleelsused ning ka neid on 12 tükki. Absoluutselt igal inimesel vastavalt oma dimensioonile on kaksteist paralleelsust ehk sind igaühte on tegelikult 12 veel ning kui sa lähed kõrgematesse dimensioonidesse siis sind on veel omakorda 12. Lisaks on sind veel igal 15 dimensioonil igal aladimensioonil juba olemas 12 tükki mis võrdub 1728 korda 15 veel võrdub 25920 indiviidi aga ka see pole lõpplik ning ma ei aja seda keeruliseks sest ma ka alles õpin seda. Teie kõik juba eksisteerite kõrgemates sagedustes ja dimensioonides ning teie kõrgeim Mina võib asuda kõikidel dimensiooni astmetel sellepärast et alguses inimene eksisteeris 8ndas dimensioonis ning ta hakkas ennast jagama 12ks. sest ta ei suutnud sellise mahuga kogeda muutusi. Ning osa loomet liikus kõrgemale allika poole ning osa madaldas end ja liikus langusesse et kogeda madalaimaid dimensioone- ning siin me nüüd oleme ning vaikselt hakkab see protsess nüüd ülespoole tagasi minema allika poole. Ühesõnaga meie ajamaatriksis on siis 15 dimensiooni ning 5tasandit, millest iga tasand omab 3-e dimensiooni ning iga dimensioon omab 12 aladimensiooni mis võivad asuda täiesti samas ajas ja ruumis ning lisaks on paralleelmaailmad mida on ka 12 tükki kuid ärge arvake et ainule teid on 12 tükki paralleelis vaid samamoodi planeete, päikesesüsteeme galaktikaid ja ka universume. Mis te arvate, kus te asute või mis toimub kui te näte und? Mis asi on üldse uni?
Iga inimene omab oskust teha astraalrändu kui ta magab isegi kui ta seda ei tunnista. Unenäos olemine on puhas atraalränd ja mõelge kui palju te seda juba teinud olete kuid see ei tähenda, et te kohe oskate ka teha teadvel olekus astraalrändu, kus sa oled ärkvel ja kotrollid seda see on juba teine tase. Nii see mida te kogete unes on see MIS TOIMUBKI TÄIESTI REAALSELT.
Te rändate sõnaotses mõttes reaalsetes maailmades, kus te näete ennast oma sõpru sugulasi viha vaenlasi kõiki inimesi ei midagi uut isegi oma maja näete mis on peaaegu täpselt samasugune nagu ta peabki olema aga loomulikult näete sest meid ja teid kõiki ongi 12 tükki ja nad kõik elevad täpselt sama reaalset maailma kui meie siin. Kuid nagu ma ütlesin kõik on peaaegu, kui te hakkate tähelepanelikumalt asju uurima unenäos isegi kui te olete unes oma enda majas siis on alati pisidetailid erinevates kohtades kui ta on teie reaalsuses ehk kõik on pm. täpselt sama, kuid miski on erinev ehk need maailmad ei ole puhtad kopeeringud neil on varieeruvusi nad asuvad teise nurga all ja tulevik minevik on pidevas muutuses mis teeb selle maailma veelgi huvitavamaks. Loomulikult kellel on kõrgem dna aktiveeritus võib rännata unes ka teistes dimensioonides ning näha väga huvitavaid ja harmoonilisi maailmu kuid paraku enamus inimesi rändavad siiski ainult oma paralleelides sest nad pole valmis minema kaugemale. Kuid kust algab puhas orgaaniline maailm ilma mingi kurja ning hea vahel võitluseta. Puhas orgaaniline maailm algab 12ndast dimensioonist 4 tasandi lõpus kus elavad üli spirituaalsed ilma füüsilise kehata valgusolendid ja nii haiglane kui see ka pole on ka neil veel asju millest õppida ja veel edasi areneda 13,14 ja 15ndasse dimensiooni ning kui te arvate, et sellega asi piirdub siis te eksite sest see on ainult meie ajamaatrix kui ajamaatrikseid on miljardeid mõne arvates lõppmatu palju. 12 dimensioonist allapoole jäävad anorgaanilised olevused. Et te teaksite need keda siin nimetatakse peaingliteks ülestõusnud meistriteks ja veel palju igasuguseid valgusolendeid ei pürgi üle 6nda dimensiooni. Peaingel Miikael on näiteks Alfa Omega Kentauri Androomi Anunnaki Draakoni Nekromitoni kollektiivi väljendusvorm kes asub 4ndas dimensioonis. Sellest allpool on muidugi ka astraalmaailm 3nda ja 4nda dimensiooni vahel kus pesitsevad igast parasiitolevused deemonid reptiloidid surnud kinni jäänud inimesed mõned inglidki haldjad hallid jne. Isegi need meile väga head paistvad pleiaadid veenuslased andromeedlased on palju spirituaalsemad kui meie aga ikkagi segunenud juba kurjusega ning võitlevad hea ja kurja vahel ning kuuluvad kõik puhtasse anorgaanikasse. Arusaamiseks tõeline harmoonia orgaanika headus ei võitle mitte kunagi millegi vahel need olevused ei lange nii madalale see poleks võimalik. Võitlus toimub ainult kurja ja kurja vahel inimesed on väga ekslikult aru saanud sellest et kui hea võitleb kurjaga siis hea alati võidab jne. Kuidas ta saab hea olla kui ta juba langes võitluslikule tasemele. Nagu näha on meil pikk tee puhta orgaanikani ja tõelise valgustumiseni kuid on olemas juba inimesi kes suudavad tajuda ka orgaanilisi maailmu ning nende tee sinna on palju lihtsam kui inimeste tee kes võtavad peaingleid kui jumalaid ja spiruaalsuse tipuna nendel tuleb ette palju takistusi et saavutada puhas rahu ja valgus. Selle valgustumise saavutamiseks on palju harjutusi ja meditatsioone ning kes tahab see suudab. Me oleme kõik kõikvõimsad olendid ning meie potentsiaal on palju suurem kui nendel astraalsetel olenditel kes küll praegu valitsevad meid aga kui me avame oma silmad siis sammume me neist lihtsalt mööda.
 
On olemas 29. jaanuar 2022, kl 12.01
Täiesti on olemas,, see teine maailm. Seal elavad hinged ja majavaimud jms
Ja uskuge, majavaimud on tõesti olemas.. Pea kõik maja omanikud, teavad seda ja on seda tunnetanud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!