Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
külli vahtra/peters-ravitseja
 
talvi 22. november 2009, kl 18.35
tere.
olen temast pisut kuulnud,ehk teab keegi paremini,kes käinud.
kas saab abi ja kuidas üldse aitab.
tänud
 
Külli Peters 07. detsember 2009, kl 16.13
Tere, Talvi!

Olen Külli Peters. Ma tänan Sind, et tunned huvi:-)
Ma püüan aidata neid inimesi, kes mu abi paluvad.Sellest, kas sellest kasu on/ei ole,sõltub suuresti inimesest endast.Tegelen bioenergeetigaga ja hüpnoteraapiaga.Ma olen kõigile öelnud, et minu juurde tulek on RANGELT VABATAHTLIK. Kui leiad, et vajad mu abi, siis olen vaid ühe telefonikõne kaugusel( 5108284) :-)

Austusega,
Külli
 
Leelo 27. jaanuar 2015, kl 18.35
Tere!
Olen käinud.Ausalt öelda ootasin paremat suhtumist.Seda enam, et reklaamib end ka kui psühhoterapeuti.Kiirustav, tõre ja väsinud tundus.Ka jääb see tunnike lühikeseks, seda enam, et vastab kõnedele ja abivajajaid jätkub.
Aga eks igaühel oma kogemus.Kindlasti on inimesi, kes on rahule jäänud.
 
hhhhhhh 27. jaanuar 2015, kl 18.51
Aga ta ju siin eespool kirjutab, et "Sellest, kas sellest kasu on/ei ole,sõltub suuresti inimesest endast."
ehk teiste sõnadega: "mina ei vastuta oma töö eest."
 
Liisu 30. jaanuar 2015, kl 13.33
Oleks hea kui keegi kirjutaks kes on konkreetselt abi saanud ja mis probleemi korral.
Tema enda jutt jutusaates küll paljulubav.
 
kuuldud 04. veebruar 2015, kl 04.37
Tuttav on selle ravitseja kunde. Mõnda aega käis ja oli täitsa rahul. Edaspidi hakkas juba hiiliv kohatu toorutsemine, kohatud märkused kunde suunas. Positiivne ja meeldiv suhtumine muutus kõigeks muuks.

Inimene on oma raskete hädadega jälle üksi ning viimasel sessioonil isegi kärgiti, miks ta vastuvõtul tahab viibida. Tõre suhtumine, mida ei tohiks mingisugusegi hariduse olemasolul järskult väljendada.

Abivajaja loobus, pettumus. Lootis rohkem arusaamist ja tuge... Nägin enda tuttavat ja tõesti oli pettunud ning üsna vilets.

Tehke ise omad järeldused.
 
Saavad 04. veebruar 2015, kl 08.23
oma rahaannuse kätte, siis näevad, et hakkama ei saa oma "võimetega" ning hakkavad tulema filosoofilised new-agelikud vastulaused: a la "Kasu sõltub inimesest endast, mitte minust", "See on sinu karma", "Haigus on õppetund", "Uuri, mida haigus sulle "õpetab"", "Sina pead positiivne olema, mina aga võin kunde suunas endale kõike lubada" jne.
Inimesed, võtke ennast kokku ja ärge jookske igasuguste posijate ja imetablettide järgi, mida teile alternatiivabina müüakse.
 
Leelo 04. veebruar 2015, kl 18.33
Jah, tõesti, oi kui tore inimene on saates, aga ega kokku saades muud midagi öelda polegi kui joo vett ja jaluta värskes õhus.Ja selle eest küsitakse 70E.
Inimesed, lugege parem raamatuid, seal sama jutt.
 
Saima 04. veebruar 2015, kl 18.39
Ja mina mõtlesin, et olen ainuke pettunud.Ega siis ei arvagi, et kohe sõrmenipsust terveks, aga ootasin pigem õiget suunda edasiminekuks.
 
noo 04. veebruar 2015, kl 18.47
Muidugi väsinud,pole kerge kuulata inimeste hädasid.
 
oo 04. veebruar 2015, kl 20.01
noo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Muidugi väsinud,pole kerge kuulata inimeste hädasi
> d.


Kui ollakse väsinud, siis puhatakse ennast välja ja minnakse ise loodusesse jalutama, mitte ei võeta igat soovijat vastu.
 
Kas 22. aprill 2015, kl 20.42
See tuttav ütles terapeudile, et talle tundub temaga käitumine toorutsemisena?
 
Olen abi saanud 22. aprill 2015, kl 21.15
sest olen seda väga tahtnud...Algul ei olnud ma harjunud sellega, et minult küsitakse nii otsekoheseid küsimusi...see hirmutas mind ja ma tahtsin ennast kaitsta, sest see tundus mulle ründav...see oli ka arusaadav , sest ma ei tundnud teda ...viiendas teraapias sain aru , et mu isa oli minuga samuti rääkinud....konkreetselt...ilma vigurdamata...kuna kardan oma isa siiani ja arvan , et pean ennast tema eest kaitsma...aga vot ei pea, sest TA EI TAHA MULLE PAHA vaid konkreetsust ja et ma ei valetaks ja vassiks...sain aru, et näen oma isa läbi enda tõlgenduse...MA EI NÄE TEDA! Ja see on juba keerulisem teema :) Olen käinud teraapias tänaseks juba kuus kuud ja olen väga rahul!
Ma loen neid kommentaare ja imestan, kui vähe te tegelikult seda inimest teate ja kui kiiresti hukka mõistate...Ma rääkisin viimasel korral Külliga sellest ja ta naeratas ning ütles midagi sellist: "Selle vastu ei saa, et inimesed anonüümselt kommenteerivad...Neil inimestel on endal midagi pahasti ja ma tunnen neile südamest kaasa...Kümnest inimesest kaheksa ootavad, et keegi nende probleemi nipsuga ära võtaks...Ise ei taha midagi teha ...Arstid on süüdi...Valitsus on süüdi...Keegi teine pole inimest haigeks teinud...Ikka inimene ise oma viha ja kibedusega ja sellega , et ei suuda andestada...Ja et muutused toimuksid, pole paitamisest alati kasu vahel tuleb ka olla karm...Minu aeg, minu reeglid...Kellele ei meeldi , see parem jätku tulemata...See on kellegi jaoks ülbus aga kellegi jaoks konkreetsus...Iga inimene ise valib oma südametunnistuse järgi, kuidas oma elu elab...Minu südametunnistus on puhas-magan rahulikult!"

Ma imetlen seda naist! Milline energia ja hoolivus! Aitäh! :)
 
Kle, sa viimane õnnetu! 25. aprill 2015, kl 21.57
Pane siia oma aadress, sulle peab VÄGA KIIRESTI Seewaldi brigaadi järgi saatma ja hullusärki kinni panema. Vähe sellest, et POOL AASTAT OMA raha sellele puugile tassid, sul jätkub jultumust tulla teisi agiteerima ja mõjutama! Vist hakkab varandus otsa saama ja suurest õelusest vaja ka teisi sama lolliks teha.Muidugi siin mainitud "visiiditasu" on ammu aegunud! :)
Nüüd hakkab ka selginema, kes neid "imeja ja neelaja"
kaitsekõnesid koostab, sellise järjekindlusega!
 
Käisin ka! 27. aprill 2015, kl 17.17
Käisin tema juures poolteist aastat tagasi. Mulle piisas ühes seansist ja minu elu muutus sellest hetkest kardinaalselt. Kui enne oli mul oma elust täiesti ükskõik, siis pärast tema juures käimist hakkasin ma elu palju rõõmsamates värvides nägema. Sellest sai alguse väga suur muutus. Enne tema juurde minemist oli nagu terve maailma raskus mu peal aga pärast oli väga kerge olla ja see kergus on siiamaani. Ma olen talle väga tänulik. Jah, tal on väikesed lisad aga ta on väga aus ja inimest aidata sooviv. See kas inimene selle abiga midagi teeb, on inimese enda teha.
 
Abi 27. aprill 2015, kl 20.34
Mis asjad on "väikesed lisad"?
 
Käisin ka! 28. aprill 2015, kl 11.44
Lisa alla pidasin silmas, et ta teeb pakkumise liituda võrkturundusketiga, mis tegeleb turismiga.
 
ja 28. aprill 2015, kl 12.20
Käisin ka! Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lisa alla pidasin silmas, et ta teeb pakkumise lii
> tuda võrkturundusketiga, mis tegeleb turismiga.


...liitusid ja elu muutus lausa kardinaalselt? Need "suunanäitajad" näitavad ikka väga omapäraseid suundi kätte.
 
peegel 28. aprill 2015, kl 17.33
Miks tal nii suur rahaisu on? https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=393466557388559&id=379744168760798

Palun rääkige halbadest kogemustest, et inimesed saaksid valida.
 
Eestlane aga 29. aprill 2015, kl 22.36
pole kunagi rahul! ;) Halavad, et on haiged ja keegi ei armasta! Raha ei ole ja vaesus tahab ära tappa! Siis paluvad abi! Aidatakse! Siis kiruvad aitajaid! Siis kommenteerivad anonüümselt , et aitajad ei taha neid aastatepikkustest hädadest tasuta välja aidata ! Haigemaja! Kirjutatakse ju, et tema juurde minek on RANGELT VABATAHTLIK! Krt! Millest te aru ei saa!? :( Ärge siis minge ja ärge siis halage ka! Minge siis hulludele päevadele või osturallile ...
 
eelmisele 30. aprill 2015, kl 09.01
Eestlased, eestlased, eestlased....Milline üldistamine...Kas mitte seesama "aitaja" pole ise ka eestlane? Ah et kiruvad? No missakostad. Aga võibolla kiruvad asja eest neid ahneid sharlatane, kes pesitsevad iga nurga taga ja nimetavad ennast "suuna näitajateks". Keeravad käised üles ja kipuvad aitama. Ala, kus ei pea omama vastutustunnet, kuid raha tuleb. Ala, kus keegi ei sa kontrollida, kas see "aitamine" on ka õieti tehtud, kuid raha tuleb. Ala, kus oma möödapanekuid võib kõik kliendi kaela ajada, kuid raha tuleb. Ala, kus tegija oma möödapnekute eest mitte kunagi ennast süüdi ei tunnista, kuid raha tuleb....jne.jne.
 
Eestlane aga sellepärast, et 30. aprill 2015, kl 12.40
siin ju kommenteerivad eestlased!?
 
eelmisele 30. aprill 2015, kl 12.56
Ja kes sa ise oled, mis rahvusest? Sõna "eestlased" näitab üldistamist, niipaljukest võiks ikka teada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!