Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Vajan vaflööri abi
 
Miia 12. veebruar 2018, kl 17.40
Vajan vaflööri abi.
Oleme lapsega mõlemad seestatud.

Abiks oleks ainult professionaalne klistiir.
Kas keegi teab mõnda andekat vaflööri soovitada.
 
Hūūàna 12. veebruar 2018, kl 20.56
Mul sama mure, mul oli mees vesipea - kaadrid näitasid seda otsekohe ja ma tundsin end günekoloogiliselt halvasti. Kuid siis käisin ma ravitseja Arzamassi juures kes andis kaasa maag Wolandi väestatud kassiliiva ja sellega vabanesime halva aura dilemmast.
 
andekas vaflöör 13. veebruar 2018, kl 00.11
ma muud ei teegi
 
Teemaalgataja 20. veebruar 2018, kl 18.06
Kuidasteiega kontakti saab.
 
andekas vaflöör 21. veebruar 2018, kl 18.47
Ma kontakte ei jaga, sest tööd on niigi nii et tapab.
 
Teemaalgataja 21. veebruar 2018, kl 20.47
Ma kahtlen, kas te olete üldse vaflöör ja oskate maagiat. Ehk olete hoopis petis kes väänab lusikaid nagu Uuri Kelder.
 
sapiens 27. veebruar 2018, kl 16.23
Ma ühte vaflööri tean. Ta töötab suflöörina eluteatris No-noh 69.
 
Hūūàna 27. veebruar 2018, kl 20.41
Ta ei tööta enam seal.
Juba sellest ajast kui poolalasti poris püherdavad meesartistid ta suflöörikasti kõrge kunsti nimel roojasid.
Nüüd on ta matusebüroos lilleneiu ja elu on palju lõbusam.
Seega teade pole aktuaalne ja mitte üldsegi õiges fookuses.
 
just 27. veebruar 2018, kl 22.28
Lisaks on ta orientatsioon vildakas...
 
sapiens 02. märts 2018, kl 23.11
Huvitav, kui kõrge see kunst peab olema, mis niimoodi roojama ajab. Ma olen kuulnud küll väljheite mängudest ja kui mõni juhuslik käest lipsanud pabul ka suflöörikasti tabas, ei anna see põhjust väärikast tööst loobumiseks. Tumedad lood.
 
Käest lipsanud pabul 04. märts 2018, kl 09.11
Teis räägib sallimatus ja et mitte öelda lausa fašism, siiis foobia.
Teie kohta tehakse ettekanne nikakalendrile ja ta on võimeline ostma oma elu teise keskkondasaastava avokaado.
Ise teate, millega riskite.
 
sapiens 07. märts 2018, kl 15.23
See pole nii lihtne. Avokaado keskkonnasaastamine on tema tõelise tegevuse kattevari. Pideva õhurikkumisega annab ta oma radistile märku, et too käivitaks seemnevedelikuga salakirju kirjutava paljundusmasina. Nimelt on oodata suurt vastasseisu Arktika ja Antarktika vahel ja kõik vilekohtunikud peavad kohal olema, et vältida liigset kõhutuule laskmist pealtvaatajate leeris. Sallimatus kõhutuule vastu on laialt levinud ühistranspordi kasutajate hulgas, nii et natsionaalsotsialismi või foobiaga vehkimine on alatu antud kontekstis. Juhised leiate teadete tahvlilt.
 
Tundematu 08. märts 2018, kl 13.49
Tere

Lugesin siin teemat ja kui ma kohvinurgas sellest rääkisin, hakkasid mutid naerma.
Aga millega see vaflöör üldse ennustab?
Ma ei tahaks enam sellist olukorda, kus mulle öeldakse, et ma ei sobi Elisa telefoniteenindajaka pikkade kohvipauside pärast ja mulle oleks sobivam minna kellegi kohtutäitur Tärno sekretäriks.
 
to Tundematu 08. märts 2018, kl 14.02
Vaflöör on vahvlite tegija ja sealt edasi loogiliselt järeldades ennustab ta vahvlimasinaga.
 
sapiens 09. märts 2018, kl 15.43
Paraku jääb Miia vist soovitud abist ilma, kuna vahlimasinast tulevaid ruudukirja vahvleid oskab seletada ainult üks hindu Bukthabun Punnh ja sedagi ainult sanskriti keeles, mille ta mööda naabervabariike ringi kolistades sootuks ära unustanud on. Kunagi oskas ta isegi tühje matemaatika vihikuid sirvides öelda õigeid vastuseid uudishimulikele.
 
Õudne unenägu 26. aprill 2018, kl 17.49
Ma nägin täna unes, et Püha Moskva oli varemetes ja mahajäetud, ning seal sõitsid koerarakenditega ringi üksikud samojeedid.
Neil kõigil kõlkusid nartakreslade küljes päikesekuivatatud avokaadod.
Mis see võiks tähendada, kas see on kuidagi vaflööridega seotud?
 
sapiens 27. aprill 2018, kl 21.55
No kuidas see Püha Moskva siis mahajäetud oli, kui üksikud samojeedid seal ringi sõitsid. Ega neid üksikuid samojeete palju rohkem polegi - kõik pereinimesed. Kuivatatud avkaadosid käisid nad lõunast toomas. Õigemini tahtsid nad vahetuskaupa teha. Oma kärgpere koosolekul otsustasid nad lastele 1. aprilliks vahvleid kinkida, aga kuna täpne laste arv oli teadmata siis jäi 200 nartatäit üle ja siis otsustasid nad lõunarahvastega kaupa teha. Aga kui nood nägid millise väega külla tullakse, siis putkasid lõunamaalased metsa peitu ja keegi ei takistanud avokaadoaedu rüüstamast. Vahvlid jäeti leppimise märgiks ühe kohaliku joodiku, kes polnud võimeline põgenema, triiphoonesse. Nii palju või vähe ongi see kurbmäng vaflööridega seotud.
 
Õudne unenägu 27. aprill 2018, kl 22.46
Mina teid, sapiens, ei usu.
Te püüate alati kõik naljaks pöörata aga ma räägin tõsiselt.
Sellised ringiuitavad samojeedid võivad saada ohtlikuks näiteks üksikutele allesjäänud ravikristallide poodidele, ja mis veel hullem - kiisude hoiukodudele.
Kas keegi on üldse koostanud sellisele stsenaariumile keskkonnamõjude auditi?
Keskpikas perspektiivis võib selline hoolimatus initsieerida konservatiivsete avokaadode kontrrevolutsiooni ja põhjustada selliste ebateadusharude, nagu näiteks parafreenia ja oligofreenia õitselepuhkemist.
 
sapiens 28. aprill 2018, kl 00.10
Asi on naljast vägagi kaugel, sest koos taganeva lumepiiriga jäävad ka olemasolevad nartarajad lühemaks ja murelikult peatutakse üha sagedamini aiatööriistade kaupluse vaateakna taga, sest peagi läheb ka Põhja-Jäämere ääres hoogsaks juurviljaaedade harimiseks ja kõplad peavad siis valmis olema pääsmaks kaale-kapsaid ründava umbrohu eest. Parafreenia ja oligofreenia õitselepuhkemist pole sealsetes piirkondades karta, kuna nad ei tea, millega on tegemist. Üks suur mure on jäänud: sel kevadel sulas kuivkäimla esmakordselt ära ja pole, millest uut kuivkäimlat ehitada. Ka Keskkonnaministeeriumilt loa saamine on väga keeruliseks tehtud. Ilma kinnitamata torustiku projektita ei või enam palja maa peale ka enam häda teha. Järelvalve pidi väga sagedasti nüüd sealkandis liikuma.
 
Õudne unenägu 28. aprill 2018, kl 11.47
Kodanik sapiens, teil on väga kallutatud ja arhailised arusaamad põhjarahvaste väljakäigukultuurist.
See õnnetu juhtum peldiku ärasulamisega leidis aset juba kollektiviseerimise algperioodil, ning asjassepuutuvad isikud on vastutusele võetud.
Nagu laiemalt haritud üldsusele teada, nimetati see õnnetul kombel mitte ilma rahvusvahelise imperialismi mahituseta ärasulanud peldik vesiklosetiks.
Kui antud teemat veel puututakse, siis tulevad, nagu Hando Tõnumaale külla mehed mustas ja õpetavad maakera õiget kuju.
 
sapiens 28. aprill 2018, kl 13.19
Kui mehed mustas arvavad, et maakera on nende pea kujuline, siis on see selge teadmatus emakese Maa lapikust olekust, juustust valmistatud kuust ja taevavõlvile joonistatud päikesest. Pealegi nende nõrkuseks on vahvlid. Palju vahvleid. Ja mul on aadress, kust neid saab. Üks lõunas kaubareisul käinud ja tagasimatkal orientatsiooni kaotanud samojeet jättis mulle selle. Näitasin hommikuse omleti peal meie asupaika ja kohta, kus ta iglu asub. Reisumees kihutas kohe minema. Tänutäheks jättis ta mulle ka paar avokaadot. Ma viskasin need tema lahkumise järel prügikasti, sest poliitikaga ma ei tegele.
 
vaflöör 28. aprill 2018, kl 16.12
Lugedes asjassepuutuvaid postitusi, tunnen end nagu ulgumerel seilav täi köömnel.
Ainuüksi see, et arutelus on mainitud vaid mõned arvamusliidrid nimepidi, tekitab düstoopset onomastikat.
Miks ei ole ära märgitud kasvõi joone all meie palati töökas kollektiiv, kelle fundamentaalsete uurimusteta jääks globaalne
(kordan; globaalne, mis näitabki ümarmaalaste kantseliidi vohamist meie ajudes mürgiste vaktsiinide tulemusena)
õhinapõhine teadus suuresti seitsmepenikoormasaabastes mülkasse tammuma, nagu mõni sammuv ekskavaator teel vaflööriliste teadmisteni?
Uskumatu.
 
sapiens 28. aprill 2018, kl 19.25
Kui sind pole siin, siis sind ei ole olemas! Nii kõlas kunagi üks reklaamlause. Ma olen ühte arvamusliidrit näinud. Too lebas teki all nagu surnud latikas, pea padjal. Alles pärast järjekordset süsti tuli eluvaim sisse ja ajas kõiksugu jaburdusi suust välja. Vahel ka nõudis aatomivahvleid ja vibutas rusikaid Põhja-Korea suunas. Aga äkitsi tunnistati ta terveks ja pärast sõnavõttu purgisuppide valiku kohta meie poodides kadus ta jälgi jätmata.
 
päris vaflöör 05. mai 2018, kl 13.57
Tuleb tunnistada, et purgisuppide valik on võrreldes Nõukogude ajaga tõesti kehvaks jäänud.
Olin neil õnnelike aastatel sm Rüütli isiklik kammerkaardipanija ja tuleb märkida, et värske okroška oli alati laual koos aserbaidžaani teega.
Mis on sellest hiilgusest tänapäevaks alles jäänud?
Isegi rahva juhid peavad kuivatatud kebabile hambapastat peale määrima, et söönuks saada.
See on lubamatu käitumine, mille on põhjustanud see, et meie riigi juhtidel pole enam isiklikke ennustajaid ja vaflööre.
 
sapiens 05. mai 2018, kl 19.24
Tänases äriilmas on võimalik kõike osta, müüa, vahetada. Tavakodanikud saavad kohe aru, kui tegemist on mingi võltsinguga, kui uus abistav vaflöör on endale mustalt turult paberid hankinud. Paraku riigipapad saavad sageli oma vaflöörid läbi vahendusfirmade. Ja kui vajatud kaup kätte saadakse pärast kümneid vahendamisi, on ka kaup elanud iseseisvat elu ja naeratab igale uuele omanikule uute paberitega. Nii jõuabki pahatihti vaflööriametisse inimene, kes on oma kogemused ja tarkused kogunud avalikes käimlates ja kabiinide seintelt. Ja kui on astutud tähtsasse ametisse, siis hoitakse mikrofon lahti ka joobnud sõprade seltskonnas või loomaaias, et ükski mõttetera ei läheks kaduma ja jõuaks tervelt leivaisa kõnepulti ja sealt lehepoistele.
 
päris vaflöör 05. mai 2018, kl 20.16
Jään kahjuks isegi meie palatis opositsiooni mõtteteraga, et tavakodanikud saavad kohe aru, kui tegemist on mingi võltsinguga.
Ei nad saa.
Nõustun samas, et õukonnavaflööri pakkumusteks tuleb siiski vähemalt kolm varianti võtta ja see on ka õige, et loomaaias tuleb telefon taasesitamist võimaldaval režiimil hoida.
 
sapiens 05. mai 2018, kl 22.02
Miks taasesitamisel? Kui otse teleekraanil määgimiseks ja mõminaks läheb on selgelt tegemist etteöeldu kohese esitamisega. Nii on ka võltspaberitega vaflööril võimalus märkamatuks jääda ja saada oma tahtmist. Nagunii vahetatakse ta pärast etteütlemist välja teise osava jutumehe vastu, et siirduda oma lemmiktegevuse juurde - teadmiste kogumist peldikuseintelt ja poetagusest.
 
Eia 22. oktoober 2019, kl 19.22
Aga ma olen kuulnud, et vaflöörid on tegelikult ka olemas. Nad tegutsevad varjatult selleks et mitte reeta maila esoteerilisi saladusi.
 
Varföör 23. oktoober 2019, kl 00.46
Vaflööri asemel on Varföör abiks Skandinaavia mütoloogiast.
Tahtsin nüüd hakata lisama elutarkusi müto valdkonnast, aga teeme nii, et seekord räägite teie.
Head rääkimist.
 
Sisko 27. oktoober 2019, kl 08.58
Tere jälle.
Ei ole saanud pikalt teile siin vaimuvalgust jagada, sest nad panid mu järelemõtlemise tuppa kinni ja unustasid sinna. Isegi käimlasse ei saanud.
Tegemist oli otsitud põhjusega, et ma seentejoovastuses hakkasin enda homoerootilisi pilte levitama. Kinnitan, et see on labane vale.
Ma avasin lihtsalt hulgi tšakraid ja ma ravin teid rääkimisõpetuse abil.
Sest õpetamise/ravimise juures on vägi siiski selles, et me laseme patsiendil ise avastada. Nagu koolijunsu puhul- me ei ütle talle, kuidas on lahendus, vaid laseme tal see ise avastada ja see jääb talle palju kauemaks meelde ja arendab teda vaimselt palju tugevamalt. Seega, olge ettevaatlikud kui õpetate või üldse selgitate.
Tulles tagasi arenenud kultuuride juurde, siis tutvustaksin arenenud kultuuri eriharu Skandinaavia filmi esmalt. Teie rahvus on naljakalt naiivne, et tahab end sageli Põhjamaade hulka arvata.Jah, mõned õudusvilmid on nii kohutavad, et und ei tule- aga siis räägimegi üheskoos, et mis on uni ja mis on hirm, ja millal ajaloos esmalt hakati muinasjutte kirjutama; teeme lühilausena: õpime rääkima. Näiteks siis te lakute konni seal eestimaal eksole, mis siis on kõige vanem asi, mida te seepeale näete? Kas arvelaudu näete või? Need on küllalt vanad asjad tõesti, aga tõenäoliselt te olete neid elus oma silmaga reaalselt muuseumis enne näinud. Aga, ega teie keeles ongi keerulisi sõnu. Näiteks, paljud teist pole kuulnudki oma keeles sõna "mütseel". Minu jaoks on see igapäevane sõna, mis on enamikes keeltes ühesugune, ka minu emakeeles. Ja kui te nüüd näete sedalaadi igivana asja oma silmis täiesti reaalsena mitme nurga alt, ja see pole siiski päris sarnane kusagil raamatus skitseeritule, siis see oleks küll küllalt vana asi ju. Kui te soovite õppida rääkima, või on mingi muu arengu soov, näiteks esoteerika hobi, siis rääkimise võimega saate kindlasti edasi oma arengus.
Kui soovite, siis praegu on oravad viimast aega liikvel ja sel vältel ka ravin meeleldi teid ja teie rahvust. Nad ütleksid, et sa ajad valet asja. Seega oled vähemuses, kuid äkki on väike tõenäosus, et oled pioneer ja tutvustad mingit uut tõde? Sel juhul võiksid proovida rääkida. Räägi ,et mis on stabiilne, stabiliseerimine? Kas see on vaikimine nagu parasiidid teevad stabiilselt loomorganismi sooles? Kui jah, siis on raske mõista, miks soovitad seda. Sellise liiga täpse metoodika tulemus on läbikukkumine, kuna te ei mäleta ju koolis õpitust midagi. See on fakt.

Head rääkimist.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!