Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Maagia venemaalt
 
Nelli 31. mai 2018, kl 14.47
Tere.

Sooviksin küsida, et kas keegi on tellinud maagiat venelastelt ning kas käisite ise venemaal või leidsite kellegi eestist ja kuidas jäite rahule. Tänan siiralt juba ette inimesi, kes jagavad kogemusi mitte ei lõõbi niisama.
 
Libelle 31. mai 2018, kl 21.35
Mina tellisin maagja kuulsalt Tuula maagilt Serafimilt ja see aitas.
 
omg 01. juuni 2018, kl 07.52
Maagia tellimine Venemaalt on sama mis saata raha Nigeeria "kuningale", et ta saaks oma miljonid pangakontolt kätte.
 
Marina 09. juuni 2018, kl 12.55
Soovitan tellida maagja Suurelt maagilt prof.Albert Stepanjanilt.
See aitab.
Leida saab teda Hüpnoositeater OY.
Kodeerimine, loitsud, tshkrad,tervis, armastus.
palju põnev valgus teie peale
Halpa hinta.
 
Emma 25. juuni 2018, kl 07.38
Stepanjan loitsudega ei tegele!
Ära levita valeunfot!!!
 
Emma 25. juuni 2018, kl 07.44
Maagia ja loitsude tellimine venemaalt on väga õige samm!
Sest eesti nn.maagidel puudub vägi,nende loitsud ei hakka toimima!!!
Ära proovitud kordades ja tean,mida räägin!!
Vene-ja ukraina maagid väga tugevad,neil vägi nagu emapiimaga kaasa antud,mida tellid,seda ka saad!!!
Ei pea kuhugile kohapeale sõitma,kogu töö käib fotodega!
Ära proovitud ja tean,millest räägin!
Rahakott peab muidugi ka paks olema,aga must maagia on väga ohtlik nii tellijale,kui ka tegijale ja arusaadav,et seda 10€ eest ei saa!!!
Saan soovitada väga väekaid tegijaid ja rääkida asjast lähemalt,kui annad mingid oma kontaktid mulle!
 
to Emma 25. juuni 2018, kl 11.29
Nii labaselt ei tasu küll inimestele valetada.
 
Emmale 25. juuni 2018, kl 13.08
Tere.
Oleksin huvitatud sinu kogemustest ja soovitustest, et kelle poole pöörduda.
Jätan oma meili ka siia.
 
Kikilipsik 25. juuni 2018, kl 19.50
Pooldan ka Õigeusu maagjat.
Olen setu ja tean, mis räägin.
Sain hiljuti ühelt oma kliendilt süüfilise ja nina hakkas juba ära kukkuma ning hambad olid välja langenud.
Tellisin loitsu kuulsalt Venemaa maag Wolandilt ja oh imet - mulle kasvas uus hammas, mis sest et rauast aga ikkagi.
Nüüd ei pea mannaputru enam läbi hakklihamasina ajama enne söömist.
Süüfilis ja pidalitõbi näitavad ka taandumise märke ning ma võin varsti jälle oma põhitööga tegeleda.
 
P.B. 25. juuni 2018, kl 20.22
Kikilipsik Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pooldan ka Õigeusu maagjat.
> Olen setu ja tean,
> mis räägin.
> Sain hiljuti ühelt oma kliendilt sü
> üfilise ja nina hakkas juba ära kukkuma ning hamba
> d olid välja langenud.
> Tellisin loitsu kuulsalt
> Venemaa maag Wolandilt ja oh imet - mulle kasvas
> uus hammas, mis sest et rauast aga ikkagi.
> Nüüd
> ei pea mannaputru enam läbi hakklihamasina ajama
> enne söömist.
> Süüfilis ja pidalitõbi näitavad k
> a taandumise märke ning ma võin varsti jälle oma p
> õhitööga tegeleda.

Luunja Eesti kurk ei pärine eestist ja kaubanduses pole mingit tähtsust kust miskit pärineb või mis sildile kirjutatakse. Näitena võite osta Luunja kurki, mis ei pärine Eestist aga silt ütleb eesti. Või ka ostate muud Eesti maasingat ja pole eestri.
Kui ostate Extra Virgin õli, siis ka tavaline õli indiast, olgugi, sest pole olemas Virgin alates 1920a ja kaubanduses pole oluline mis riik ja info on sildil.
Sellep pole oluline kas oled Setu või Petu.
Selleprä pole oluline kas oled eestist või venest või ameerikast.
Pole olu mis räägid.
Pole vaja varastet rahvalt. Mõist sa suur nõid Hiina?
 
Mina Olen 26. juuni 2018, kl 12.52
Miks te elate oma elu raskeks?
 
Taat Malaat. 14. juuli 2018, kl 20.01
Naljakas näha, et inimesed räägivad vene maagiast või eesti kurgist või saksa autodest.
2018 aastal peaks olema selge, et ei ole olemas riikide tasemel asju.
Võtame näiteks Eesti riigi.
Siin on igasuguseid kurke, osad on Luunjast, osad Poolast, kes kurat teab kust, pole mõtet rääkida "Eesti kurkidest". Samuti pole mõtet rääkida Vene maagidest. Venemaal on ajupesu tõttu paljuski sarnased inimesed küll, saab öelda "vene ajupestud inimene", kuid siiski mingil määral on seal demokraatia ja seega erinevad inimesed ja arvamused.Puutinit kiidavad loomulikult seal kõik, kuna on ajupestud. Kuid maagia, spordi või muudel aladel on siiski erinevad seisukohad ja inimesed ka Venemaal. Ei saa üldistada terminiga "Vene maagia" ega Kreeka Veinid.

Kirjutate siin, et te "tellite maagiat Venemaalt". Mis moodi see tellimine siis välja näeb? Oletan, et teete nn VuuDuu'd, et saadate "maagile" ümbrikuga oma tööandja fotod ja teete Paypal'iga maagile ülekande, seejärel maag saadab vastuse, et tööandjale satub peagi õnnetusse. Ja see ongi siis kogu tellimus.
Kui nii, siis kordaks taas, et Venemaal on mitmesuguseid ärikaid ja miks te arvate, et kõik vene ärikad kuidagi ausad on? Pigem on loogiline eeldada, et vaesusriikide ärikatel on niisuur rahajanu, et nende ärieetika on väga madal.
Teiseks, miks te üldse arvate, et mingi "maagia tellimine" või mistahes esoteerika kuidagi mingit tulemust annab? Tänaseni pole küll esoteerika midagi suutnud teha, kuidas ta siis täna hakkaks tegema ja Venemaalt justnimelt?

Arvan, et ärge matke oma rahanatukest mingite maagide alla, vaid arendage endas mõtlemise ja rääkimise võimet. Selle jaoks on kogu internet valla, minge arendage rääkimist, kasvõi oma esoteerika teemal. Nn Maagide kasu teile on, et nad räägivad teiega, see aga on arengumaa inimestele uudne tegevus, kuna rääkimine oli ju keelu all ja tänaseni pole näha rääkimise kultuuri. Seega rääkimine on eksootiline ja eks eksootilised asjad muidugi liigutavad aju natuke. Kuid miks ikkagi matta raha maagiga rääkimise peale, kui võiks tasuta rääkida igaühega ja ise peas mõtteid mõlgutada? Jah, raske on algul, vajab õppimsit, rääkimine ja hingamine vajavad õppimist. Kuid inimeseks olemine ongi siiski suures osas, et õpite rääkima ja mõtlema ja see omakorda arendab muus osas. Kui maagide juures raha matta 30 min kuus, mõni tund aastas, siis areng on suht olematu kokkuvõttes. Parem arutlege mõni tund kusagil internetis ja sama tulemus. Minu patsiendid arutlevad läbi skaibi ja minu teenuse nimi on "psühhiaatriline nõustamine". Ma õpetan inimesi rääkima ja edaspidi nad on iseseisvad ja arenevad ise edasi. Mida aga teeb mingi Vene maag kui talt midagi tellida? Sarnaselt pläkutab teiega ehk, kuid tal pole reaalselt mingeid psühhiaatria alaseid oskusi.

Minu jaoks hämmastav, et keegi tellib kuskil mingit maagiat/esoteerikat. Huvi pärast soovitaks tellijatel teha eksperiment, et enne tellimust fikseerige/avalikustage oma tellitav maagi toode. Seejärel tellige, kajastage dialoogi, arutleme, seejärel esitlege tulemust, arutleme. Kuni sedalaadi eksperimente poel tehtud, senikaua inimesed on teadmatud, naiivsed ja kulutavad raha rumalustele.

Arukamat kulutamist!
 
Autorile 04. oktoober 2021, kl 02.44
Ei toimi need vene maagiad ka mitte kui midagi, eks ikka on prooviks tellitud, et veenduda selles.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!