Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Taat Malaat ja Vaba Tahe
 
O.P. 15. jaanuar 2019, kl 20.16
Kiidan aktiivsuse eest, esoteerikahobilised.
Sain seenesöömisest veidi vaba aega ja tegin lingamimassaaži.
Selle käigus avanesid mu ees uued prospektid.
Kõik need, kes mu õpetust ei kuula, saadan ma ära Plejjadide planeedile, kus nad peavad reptiile orjama oma elupäevade lõpuni.
Ma võtan teilt ära kirjaoskuse, mis rahvus see on.
Aga siis on veel lootust, sest siis tulen mina üleni valges ja puhun jeeriku trompetit.
Kas te tõesti soovite seda, te harimatud ollused, kes rääkimisravile ei allu.

Head teadmust.
 
Haha 16. jaanuar 2019, kl 20.41
Mis sellest külahullust arvata. Käskis mul alluda :D
Kui sa sooda siin veel kirjutad, siis järelikult oled mulle allunud. Iga minu provokatsioon kulutab su elust asjatult tunde.
Pritsid segast, arvad ennast ravitsejaks. Naera puruks. Kõik mis siiani kirjutanud oled, kirjutad vist endale. Ma tavaliselt ei loe su jama üle ühe lause, seekord lugesin kaks. Palju õnne mulle rekordi puhul. Oksele ajab su seosetu plädin. Targutad ja arvad ennast targaks, aga tekst on juba esimeses lauses nii vigane, et häbi lugrda
 
O.P. 16. jaanuar 2019, kl 22.31
Kas leidsid gramamtika vea või tekst oli liiga lai?

Haha Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> , aga tekst on juba esimeses lauses nii vig
> ane, et häbi lugrda
 
Dr. Aibalit 17. jaanuar 2019, kl 04.33
Kiidan! Sa oled imetlusväärne patsient! Analüüs on selge edasiminek. Loe korduvalt oma tekste ja ole julgelt kriitiline. Kirjavead, lohisevad laused ja väärastunud minapilt. Muidugi ei saa sind üksi selle eest kiita. See allumine on teie rahvuse eripära. Teiega on kerge manipuleerida ning terve rahvana on teid ka varem ravitud.
 
O.P. 17. jaanuar 2019, kl 11.56
Ütled, et mul on kirjavead.

Aga need, kes minu ravile on allunud siin mitu kuud, nemad enam küll ei virise kirja vigade, laiuse jms ebaolulise üle. Seetõttu oled ebasobival tasemel võrreldes teistega, oled nagu algharidusega isik meie siinsete põhiharidusega seltskonna seas. Soovitan, et naase sinna, kus on sinusarnane seltskond, kus räägitakse õigekirjast jne. Siin oled peorikkuja, metslane, keegi sind siin ei mõista, ega sinuga ei suhtle.
Palusin kellelgi siin hiljuti tõüestada, et näidaku oma rääkimise oskust ja ta ei suutnud näidata, ainus, mida suutis, oli siia vaikuse tekitamine. Eemaldasin vaikuse ja sooviksin nüüd raviga alustada. Kirjavigade tasemel inimeste raviks vaba tooli pole võtta, seega palume, et kao minema siit ja pakkusime ka sobiva koha kuhu minna.

Võib üldistada nii ,et iga minu postitus on teemakohane, haakub vähemalt enesearendusega jne. Sinu puhul on teemaväline jonn ainult. Sa ei oska rääkida ja oled piduriks meile, meil pole aega sinu ja sinusuguste jaoks.

Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kiidan! Sa oled imetlusväärne patsient! Analüüs on
> selge edasiminek. Loe korduvalt oma tekste ja ole
> julgelt kriitiline. Kirjavead, lohisevad laused j
> a väärastunud minapilt. Muidugi ei saa sind üksi s
> elle eest kiita. See allumine on teie rahvuse erip
> ära. Teiega on kerge manipuleerida ning terve rahv
> ana on teid ka varem ravitud.
Mädaprits 19. jaanuar 2019, kl 11.51
Kui teha kirjavigu, kas see tähendab, et isikul polnud vabat tahet kui ta neid tegi?
 
Dr. Aibalit 19. jaanuar 2019, kl 12.11
Kõik on inimesed. Eksimine on inimlik. Oluline on mõte, mitte tähed reas.
Sellega seoses meenub üks uuring. Allikat ei mäleta aga seal kirjutati, et nn "õige inglise keel" on hääbumas, kuna kõik räägivad nii nagu oskavad ja oluline ongi edastada mõtet.
Muidugi on oluline keelekasutus teaduses kus täheviga nt. ladina keeles võib kaasa tuua surma. Ka on olulised kirjavahemärgid, nendes on minu arust suuresti teksti mõte peidus. Kõnes on lihtsam, seal me mängime toonide ja pausidega, kirjapildis aga keerukam. Siinkohal ma arvan, et ka eesti keel vajab ajas korrigeerimist. Mitte ainult uute sõnadega aga ka moodsama keelekasutuse tõttu vajab üle vaatamist reeglistik. Nt. mõttekriips teksti alguses jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!