Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
kokkuvõte selgeltnägemisest.
 
Pähh Oled 25. oktoober 2018, kl 21.55
Teene ettepaneku arutleda selgeltnägemisest ja muust esoteerikast selle udise abil.

Head arutlust.


http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti...

Võrus 2015. aastal kadunuks jäänud Markkus Ansbergi ema on läbi käinud müriaadi selgeltnägijaid, kuid kõigis neis pidanud pettuma.

Täna avaldas Facebooki grupp "Markkus Ansberg kadunud", mis aitab vahendada infot poisi otsimiseks, tolle ema pöördumise selgeltnägijate kohta.

Markkuse ema Marika Ossimova sõnul on paljud soovitanud ühendust võtta "niinimetatud" selgeltnägijatega. "Ma kinnitan teile, et oleme võtnud ühendust ja palunud abi peaaegu kõigilt selgeltnägijatelt nii Eestist, Venemaalt," loetles Ossimova ette nimed nagu Aleksander Šeps, Viktoria Raidos, Marilyn Kerro, Ilona Kaldre, Eesti selgeltnägijate tuleproovis osalenud ja võitjad ning "veel vast umbes 30 niinimetatud kaardimoori, pendeldaja jne."

Ossimovale on öeldud Markkuse saatuse kohta peaaegu kõike: alates tapmisest, õnnetusest, enesetapust, uppumisest. "Kõik see jutt on olnud nii pealiskaudne, mis ei anna meile mitte midagi," ütles ta. "Kui oleme palunud täpsustada, kuna tegemist on ikkagi proffidega, siis keegi järsku mitte midagi enam ei näe."

Oma sõnul oli Ossimova kunagi suur selgeltnägijatesse uskuja, "lausa fänn," täpsustas ta, kuid tunneb nüüd teisiti. "Kui ma nüüd kellegi liiga teen, siis pakun välja, et kes nn selgeltnägijatest või kaardipanijatest on nõus meiega kohtuma," andis ta võimaluse end ümber veenda. Naise usu taastamiseks piisab ta sõnul ka vaid sellest rääkida, mis puudutab nende elu või olukorda, millest ainult pere ise on teadlik.

"Kui keegi suudab mingil määral tuua mingit selgust meie muresse, siis ma kuulutan avalikult oma vaimustust," tõotas Ossimova.
 
Onu Pähh 08. november 2018, kl 20.36
Kas siinsed ennustajad (jm esoteerikud) võiks ennustada sellel teemal siin?

Head ennustamist.
isemaag 12. november 2018, kl 21.42
Onu Pähh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas siinsed ennustajad (jm esoteerikud) võiks ennu
> stada sellel teemal siin?
>
> Head ennustamist.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kustutasin vastuse näpuviga oli.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati isemaag 12.11.2018 21.50.
isemaag 12. november 2018, kl 21.46
Pähh Oled Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teene ettepaneku arutleda selgeltnägemisest ja muu
> st esoteerikast selle udise abil.
>
> Head arut
> lust.
>
>
> http://www.delfi.ee/news/paevauud
> ised/eesti/kadunud-markkuse-ema-on-kohtunud-kumnet
> e-kuulsate-selgeltnagijatega-ja-on-neis-koigis-pet
> tunud?id=84121318
>
> Võrus 2015. aastal kadunu
> ks jäänud Markkus Ansbergi ema on läbi käinud müri
> aadi selgeltnägijaid, kuid kõigis neis pidanud pet
> tuma.
>
> Täna avaldas Facebooki grupp "Markkus
> Ansberg kadunud", mis aitab vahendada infot poisi
> otsimiseks, tolle ema pöördumise selgeltnägijate
> kohta.
>
> Markkuse ema Marika Ossimova sõnul o
> n paljud soovitanud ühendust võtta "niinimetatud"
> selgeltnägijatega. "Ma kinnitan teile, et oleme võ
> tnud ühendust ja palunud abi peaaegu kõigilt selge
> ltnägijatelt nii Eestist, Venemaalt," loetles Ossi
> mova ette nimed nagu Aleksander Šeps, Viktoria Rai
> dos, Marilyn Kerro, Ilona Kaldre, Eesti selgeltnäg
> ijate tuleproovis osalenud ja võitjad ning "veel v
> ast umbes 30 niinimetatud kaardimoori, pendeldaja
> jne."
>
> Ossimovale on öeldud Markkuse saatuse
> kohta peaaegu kõike: alates tapmisest, õnnetusest
> , enesetapust, uppumisest. "Kõik see jutt on olnud
> nii pealiskaudne, mis ei anna meile mitte midagi,
> " ütles ta. "Kui oleme palunud täpsustada, kuna te
> gemist on ikkagi proffidega, siis keegi järsku mit
> te midagi enam ei näe."
>
> Oma sõnul oli Ossim
> ova kunagi suur selgeltnägijatesse uskuja, "lausa
> fänn," täpsustas ta, kuid tunneb nüüd teisiti. "Ku
> i ma nüüd kellegi liiga teen, siis pakun välja, et
> kes nn selgeltnägijatest või kaardipanijatest on
> nõus meiega kohtuma," andis ta võimaluse end ümber
> veenda. Naise usu taastamiseks piisab ta sõnul ka
> vaid sellest rääkida, mis puudutab nende elu või
> olukorda, millest ainult pere ise on teadlik.
>
>
> "Kui keegi suudab mingil määral tuua mingit sel
> gust meie muresse, siis ma kuulutan avalikult oma
> vaimustust," tõotas Ossimova.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Juba ilma ennustamiseta näen selgelt et sa oledki pähh. See või too kes ühe armukestepaari nimed siia nimekirjasse klopsis, riskib oma tervisega. Uskumatult loll tegu. Üks neist kahest, VÄHEMALT 1 NEIST KAHEST on võimeline sulle une kaudu külla tulema. Aga su oma asi. Kui ta on su üles otsinud, maini talle isemaagi, exju. Palu jeesukest, et sinu suhtes huvi ei tuntaks.
 
Onu Pähh 13. november 2018, kl 02.07
isemaag Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
> > Juba ilma ennustamiseta näen selgelt et sa oled
> ki pähh. See või too kes ühe armukestepaari nime
> d siia nimekirjasse klopsis, riskib oma terviseg
> a. Uskumatult loll tegu. Üks neist kahest, VÄHEMAL
> T 1 NEIST KAHEST on võimeline sulle une kaudu k
> ülla tulema. Aga su oma asi. Kui ta on su üles o
> tsinud, maini talle isemaagi, exju. Palu jeesukest
> , et sinu suhtes huvi ei tuntaks.

Kas sa oled suuteline aru andma oma selle postituse kohta?
Kui jah, siis esitaks koheselt küsimused selle postituse teemal.

Esimene küsimus oleks nii sulle kui ka siinsele kasutajale Q1- te mõlemad ähvardate, et maagikesed tulevad teiste unenägudesse. Kas te saaks seda demonstreerida? Seda pole eales varem tehtud, isegi miljoneid dollareid pakutakse selle ülivõime demonstreerimise eest. Andke aru, kuidas me korraldame selle eksperimendi, et saaksid unenäosse külastust tekitada? Võin rõõmuga ise olla katseisik, või pakkuge ise tingimused ja isikud, kuidas seda adekvaatselt teostada. Kui te ei vasta, ega ole suutelised aru andma, oma unenäo külastuse jutu kohta, siis mida teist võiks arvata?

Teiseks, kas sa keelad taas Leeninist rääkida, Naastjast rääkida ja sõnavabadust? Seekord siis keelad ajakirjandusel artikleid kirjutada, või keelad taas siinseid postitajaid rääkimast? Kuidas sa soovitad suhtuda sellistesse keelajatesse? Oled sa adekvaatne aru andma oma keelamis soovide osas?

Esmalt siis anna aru nende 2 punkti üle.

Kui ei ole võimeline aru andma, siis ei jää muud üle kui taas ja taas saab tõestust sinu 7 aastane haiguslugu. 7 aastat haiget soga ja aina haigemaks läheb.

Head aru andmist.
isemaag 13. november 2018, kl 04.03
Onu Pähh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> isemaag Kirjutas:
> -----------------------------
> --------------------------
> > > ,,,,,,,,,,,,,,,,
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
> > > Juba ilma
> ennustamiseta näen selgelt et sa oled
> > ki pähh
> . See või too kes ühe armukestepaari nime
> > d s
> iia nimekirjasse klopsis, riskib oma terviseg
> >
> a. Uskumatult loll tegu. Üks neist kahest, VÄHEMA
> L
> > T 1 NEIST KAHEST on võimeline sulle une kau
> du k
> > ülla tulema. Aga su oma asi. Kui ta on s
> u üles o
> > tsinud, maini talle isemaagi, exju.
> Palu jeesukest
> > , et sinu suhtes huvi ei tunta
> ks.
>
> Kas sa oled suuteline aru andma oma sel
> le postituse kohta?
> Kui jah, siis esitaks kohes
> elt küsimused selle postituse teemal.
>
> Esime
> ne küsimus oleks nii sulle kui ka siinsele kasutaj
> ale Q1- te mõlemad ähvardate, et maagikesed tuleva
> d teiste unenägudesse. Kas te saaks seda demonstre
> erida? Seda pole eales varem tehtud, isegi miljone
> id dollareid pakutakse selle ülivõime demonstreeri
> mise eest. Andke aru, kuidas me korraldame selle e
> ksperimendi, et saaksid unenäosse külastust tekita
> da? Võin rõõmuga ise olla katseisik, või pakkuge i
> se tingimused ja isikud, kuidas seda adekvaatselt
> teostada. Kui te ei vasta, ega ole suutelised aru
> andma, oma unenäo külastuse jutu kohta, siis mida
> teist võiks arvata?
>
> Teiseks, kas sa keelad
> taas Leeninist rääkida, Naastjast rääkida ja sõnav
> abadust? Seekord siis keelad ajakirjandusel artikl
> eid kirjutada, või keelad taas siinseid postitajai
> d rääkimast? Kuidas sa soovitad suhtuda sellistess
> e keelajatesse? Oled sa adekvaatne aru andma oma k
> eelamis soovide osas?
>
> Esmalt siis anna aru
> nende 2 punkti üle.
>
> Kui ei ole võimeline ar
> u andma, siis ei jää muud üle kui taas ja taas saa
> b tõestust sinu 7 aastane haiguslugu. 7 aastat hai
> get soga ja aina haigemaks läheb.
>
> Head aru
> andmist.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Nii pikka joru ma ei viitsi lugeda.

Onu Pähh
08. november 2018, kl 20.36
Kas siinsed ennustajad (jm esoteerikud) võiks ennustada sellel teemal siin?

Head ennustamist.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, VASTAN: Selliste tugevate sensside laimamine võib tuua karmi karistuse, kui keegi neid teavitab ja kui nad viitsivad sinuga tegelda. See teine võimalus on väga väike, kuid oleneb nende hetketujust.
 
Onu Pähh 13. november 2018, kl 04.24
isemaag Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ,
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, VASTAN:
> Selliste tugevate sensside laimamine võib tuua
> karmi karistuse, kui keegi neid teavitab ja kui na
> d viitsivad sinuga tegelda. See teine võimalus on
> väga väike, kuid oleneb nende hetketujust.

Teen kokkuvõte su vastusest:

Sul ei olnud midagi kosta selle kohta, mis tõestas su vaimuhaigust (haiglane sõnavabaduse keelamine, haiglane unenägudega ähvardamine). Kuid sa vahetad teemat, lootes õnne uute nippidega. Uus nipp/teema/väide, on siis seekord, et nn senssid/esoteerikud võivad karistada ka muul viisil kui unenäod. Seekord kordaks taas, et:

1. ealeski pole su senssid ja esoteerika toiminud. Isegi miljoni dollari eest mitte.
2. teiseks, olen rõõmus osaleme eksperimendis, tulge unenägudesse jatorkige oma nukke, misiganes. Või loome üheskoos koos muud meetodid demonstratsiooniks. Teatepulk on sinu ja nn esoteerika käes, teie samm on teha, tehke näidake, juba aastakümneid palutakse teil näidata, miljonite dollarite preemiaga.

Kuna sa ei olnud pädev vastama küsimustele, siis ma ei hakka järgmisi küsimusi küsimagi.
Jään põhiväite juurde, et oled haige ja nõrk, ning nii ka kogu sinu esoteerika.

Naasen põhiteema juurde tagasi- kas kellelgi on mingeid kogemusi ja mõtteid selgeltnägemise teemal? Kust see nimetus üldse pärineb?

Head arutlust.
 
Oled Pähh 15. november 2018, kl 19.17
Magnettorm põhjustab isiksuse kahestumist.
Eriti tugeva energiaväljaga maagid võivad magnetormi ajal neljastuda või isegi viiestuda.
Magnettorm mõjub inimestele. «Väga tugevalt mõjutas inimeste alateadvuse varjatud pooli ja võimendas nende agressioonide ülestõusmist ning probleemide esilekerkimist. Sealt ka need appikarjed ja püüded otsida lahendusi». «Nõrgematel tüüpidel jooksis lihtsalt juhe kokku. Kindlasti mõjutab inimesi sügis ja pime aeg. Aga november ongi selline raske kuu. See on nn. ärakukkumise aeg. Detsembris läheb paremaks, jõulude paiku tuleb taas üksildustunne. Ja kevad on samuti raske.»

«Tõepoolest, inimestega tegeldes oleme täheldanud, et eriti magnettormide eel ja järel olid terviseprobleemidega patsiendid halvemas seisus (väsinud, südameprobleemid jne.) kui muidu. Ilmnes ka üleüldist jõuetust,» sõnab ka professor taat Malaat, kes hindab inimeste tervise seisu Kirliani piltide abil. Kirliani efekt on objekte ümbritseva välja nähtavaks tegemine aparatuuri abil. Tugeva elektrivälja mõjul saab nähtavaks teha objekte (ka inimest) ümbritsevat välja (aura). Iga inimese organ avaldab mõju aurale.
Ma saan teid aidata teie arkaadja teel

Head auravaatlust.
 
Onu Pähh [logimata] 15. november 2018, kl 22.03
Oled Pähh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Magnettorm põhjustab isiksuse kahestumist.
> Erit
> i tugeva energiaväljaga maagid võivad magnetormi a
> jal neljastuda või isegi viiestuda.


Esimese lausega ütled, et inimesed kahestuvad, tekib 2.
Teise lausega ütled, et tekib 4 või 5.
Kumma arvu, siis lõpuks valid neist?
Kui valid 4, siis on su ülejäänud arvud valed, kui valid 2, siis on taas ülejäänud valed, kui mõtled uue arvu välja, siis on kõik su arvud valed.

Seega pead otsustama, kas eksisid kõiges, või ainult osas asjades.

Head otsustamist.
 
Oled Pähh 18. november 2018, kl 13.37
See on ikka jube, mis tehakse sõnumitoojatega.
Ma pole siia maailma tulnud, et anarhosündikalistid mind narrida saaksid.
Olen lõpetanud kutsekooli ja saanud sealt märkimisväärsed oskused.
Te ei jaga üldse kristalltehnoloogia olemust.
Minuga juhtus ka nii, et alles 18-aastaselt õppisin ma kirgiiside käsul sõjaväes lugema, kuid nüüd kriban ma 24/7 oma ravivaid tekste ja maailm on õnnelik mu üle.

Teadus teenib rahulolu eesmärke, filosoofia rahus elamise eesmärke. Mõlemad on vajalikud, tuleb vaid õppida neid tasakaalukalt kasutama.
Teaduse keeles tähendab mürk elusorganismi hävitavat ainet, millest tuleb eemale hoida või mida tuleb hävitada. See on materiaalne maailmanägemine. Vaimselt asjale lähenedes on kõik loomises ja hävimises ehk hävinemine on loomisprotsessi lahutamatu koostisosa. Teadlased otsivad tõestust, vaimuinimesed tõde. Tõestus on lõplik, tõde lõputu. Tõestus kehtib ühe konkreetse asja kohta, tõde kehtib kõige kohta. Tõestus on käegakatsutav, meeleorganitega tajutav ehk materiaalne, tõde on hingega tunnetatav, tõestamatu ehk vaimne. Vaim on taevane, põhjuslik, primaarne. Keha on maine, sekundaarne, tagajärg. Hing on maise ja vaimse maailma side, kokkupuude.

Mürki iseloomustatakse kui organismi elutegevust pärssivat ainet. Kui aga sedasama mürki lahjendada miinimumini, siis on see mürgine aine raviva efektiga. Niisiis on probleem hoopis kontsentreerituses, mitte heas või halvas aines.

Peale materiaalsete mürgiste ainete, mille juurde kuuluvad ka meelemürgid, tunnevad inimesed veel hingemürke, milleks on kõikvõimalikud süüdistamised, solvamised, alatused, silma sisse valetamised, hurjutamised, reetmised, lubaduste täitmatajätmised, truudusetus jne. Hoopis vähe aga tuntakse vaimumürke, kuigi me puutume igapäevaelus sellega paratamatult ja hoopis rohkem kokku, kui me aimatagi oskame.

Inimese teadmised võib jagada kolme keerukusastmesse: materiaalne, hingeline ja vaimne. Materiaalsete teadmistega saab valitseda materiaalset maailma, hingeliste teadmistega emotsioonide maailma ja vaimsete teadmistega vaimuilma. Tulevik toetub minevikule ja olevik kaotaks oma mõtte, kui poleks tulevikku. Teame ka seda, et materiaalsed teadmised toetuvad kindlale usule ja usk omakorda on vaimne teadmine. Probleem hakkab kasvama sellest hetkest, kui me tahame oma usku kindlustada. Kindlustatakse aga alati vaenlaste vastu ja omade kaitseks. Samas võib kindlustatav selles kindluses tunda end vangina ja vang, kes elab vanglas, tunda vanglat enda jaoks kindlusena. Kõik kindlused aga vananevad ja kaotavad aja jooksul oma mõtte. Sama lugu on ka kindlate teadmistega. Ainus kindel asi elus on see, et midagi ei ole kindlat. Tahtmine oma elu kindlustada on hirm tuleviku ehk tundmatu ees.

Üheks ohtlikumaks vaimseks mürgiks on kindel usk, et head peab armastama ja halba vihkama. Vaimsele ehk primaarsele mürgistatusele järgneb hingeline mürgistamine ja sellele omakorda materiaalne ehk aineline mürk. Lausa uskumatu naiivsusega tormatakse hea suurendamise eesmärgil halba hävitama. Kindla usu kammitsates olevate inimeste probleem on see, et nad eitavad kõike, mis ei mahu nende usu raamidesse. Eitamine omakorda isoleerib neid elust ja eituse suurus määrab isoleerituse suuruse. Osaliselt elust ilmajäänu aga jääb ilma ka neist teadmistest, mida see eitatav osa elust talle pakkuma tuli. Tulemuseks on eluline naiivsus. Kõik teavad, et parim politseinik on endine kurjategija, et parim kindral on endine reamees, et truim naine on endine prostituut, et isa on eriti armas siis, kui ta on sind õiglaselt karistanud. Halva eitamine viib meid selleni, et me tunneme ennast järjest rohkem halvasti ja niimoodi jätkates kaotame me lõpuks oma elumõtte. Tahtmatult haarab käsi mingisuguse mürgi järele selleks, et oma halba enesetunnet leevendada, nõrgestada, olematuks teha ehk hävitada. Olgu selleks siis alkohol, narkootikum, lõbumaja, püstol või poomine. Lõpuks saab inimene selle, mida ta ihkas, saab ka selle, mida ta vihkas. Hea eesmärgi nimel on ajast aega vabatahtlikult pead tulle topitud, ohverdatud ja vabasurma mindud.

Vaimne mürgitamine ehk vaimu nõrgestamine hakkab tavaliselt pihta juba sellest momendist, kui laps sai viljastatud. Lapse algse arenemise määrab ema usk rasedusega toime tulla. Kõik olemasolevad ema hirmud takistavad lapse normaalset arengut. Ema hirmud mehe, raha, mustuse, viiruste, mikroobide, haiguste, kurjategijate, enda vanemate, ämma ja äia, sugulaste, tuttavate, võõraste ja riigi pärast võivad juba algselt tekitada lootel sellise segaduse, et see laps võib otsustada nii rasket katsumust mitte vastu võtta ja teise ilma tagasi kolida.

Head arutlust.
 
Onu Pähh [logimata] 18. november 2018, kl 14.10
Oled Pähh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See on ikka jube, mis tehakse sõnumitoojatega.


Taas tsiteerime ühe ja ainsat Leeninit, aga rääkida tema fantaasiatest ei julge ega oska.

Toon ka viite su tekstile:

http://www.aigarsade.com/raamat/pt4.htm

Kui saan mahti, siis teen eraldi sädeme teema, kus saate harjutada.

Head harjutamist.
 
Onu Pähh 29. november 2018, kl 17.33
Kas kellelgi on vahepeal tekkinud huvi esoteerika kohta ja rääkida selgeltnägemise või muudel teemadel?

Mina igatahes meelelahutasin end siin küll mõnusalt 2-3 tundi kohviga, leidsin arutlusteemasid küllaga, kuid ei leidnud arutlejaid.

Naljakas on see, et kasutatakse sõna "nägemine", tegelikult ju on sageli tegu tundmusega. Teie nn alateadvus tekitab kõhkluse tunnet ja muid tundeid, seejuures midagi ei näe, lihtsalt valite oma valiku nagu teadvustamata. See pole ju nägemisega üldse seotud, vaid tunentamisega. Seega on selline vildakas nimetus või mis?

Head arutlust.
 
vastused 01. detsember 2018, kl 17.43
https://www.ohtuleht.ee/903841/marilyn-kerro-vastus-kadunud-markkuse-emale-mina-isiklikult-vanematega-kohtunud-ei-ole

Võrus 2015. aastal kadunuks jäänud Markkus Ansbergi ema kirjutas sotsiaalmeedias, et on abi otsinud mitmelt selgeltnägijalt - nende hulgas meie kuulsimalt nõialt Marilyn Kerrolt -, kuid pidanud neis kõigis pettuma. Kerrol on asjast aga teine versioon.

"On palju inimesi kes soovitavad ühendust vôtta nn selgeltnägijatega.Ma kinnitan teile ,et oleme võtnud ühendust ja palunud abi peaaegu kõigilt selgeltnägijatelt nii Eestist,Venemaalt (Aleksander Šeps, Viktoria Raidos, Merilin Kerro, Ilona Kaldre +Eesti selgeltnägijate tuleproovis osalenutega ja vôitjatega ja veel vast umbes 30 nn kaardimoori, pendeldaja jne). Kinnitan et nad kôik on öelnud erinevaid asju (alates tapmisest, õnnetusest, enesetapust, uppumisest, jne)," kirjutas Marika Ossimova Facebooki grupis "Markkus Ansberg kadunud".

Kerro vastab sel teemal oma Facebooki lehel: "Sellel ajal kui noormees kadus, olin ma parasjagu oma eluga Moskvas. On suur vahe, kas antakse omapoolne kommentaar asjale või tegeletakse otsimisega kohapeal personaalselt. Viisin end kiirelt kurssi läbi õe ning jagasin oma hinnangu ja oma nägemuse Markkuse vanematega samuti läbi oma õe. Mina teiega isiklikult kohtunud pole head vanemad. Mure on mõistetav ja suur, kuid kordan veelkord. Probleemidega oleks tulnud tegeleda juba varasemas eas. Mitme tuhande km kauguselt andsin oma arvamuse asjale mida tunnetan. Minust on see jäänud aastasse 2015. Rohkem ma ei anna sellele kommentaari. Inimesed ei kao, inimesed lähevad. Kes mõistab seda, mõistab elu."

Postituse all vastas Kerrole ka Markkuse ema: "Ja ka minu kommentaar on selline, et ma sain teie õe kontaktid. Me olime temaga palju kordi ühenduses ja ma palusin, et saaks teiega isiklikult kohtuda jne. Mulle öeldi, et teil on palju tegemist ja peate puhkama. Jah, te andsite läbi minu täditütre arvutis infot ühe korra. See oli ju väga üldine. Siis ma loobusin, et kui nii, siis nii. Siis te tulite Eestisse ja ma palusin jälle õde, et äkki saaks kas või 5 minutiks kohtuda. Ta lubas vaadata. Siis helistasin korduvalt, et äkki... Ei võetud enam telefoni vastugi. Viimasel õhtul, kui te veel Eestis olite, proovisin veel ühe korra ja siis teie õde ütles, et te puhkate ja tulite just seminarilt. Äkki homme, aga ärge helistage, vaid me helistame ise. Ma jäingi seda kõnet ootama. Siis loobusin ja rohkem ma teid tülitanud ei ole. Ja nagu jälle mõistujutt... varasemas eas. Ta oli väga tubli ja korralik poiss ja meie peres oli kõik kõige paremas korras. Ja kuhu neil kõigil inimestel minna on siin väikses Eestis. See ei ole vihakõne, vaid minu selgitus olukorrale."
 
vastused 01. detsember 2018, kl 18.02
mõelgem
/
28. oktoober 2018, 15:48
ega jalaga uksele prõmmides ja suhteliselt pealetükkival viisil teenindust nõudes pole imelist vastuvõttu lootagi. te ei kujuta ette, kuipalju on selliseid nõudjaid ja kohtumise soovijaid! ka kerro pole robot, kes 24/7 kõigile saab vastu tulla ja ennast jagada. arvaku selgeltnägemisest mida keegi tahab, aga inimese füüsilisele võimele ja ajale ei saa ju ometi vastu vaielda.
 
Kokkuvõte 01. detsember 2018, kl 21.13
Panen kirja kokkuvõtte:

1. esimene reaktsioon on eitada kõike ja vassida. Näiteks öelda, et tegelikult tema ei puutugi asjasse, tema oli puu otsas üldsegi. Antud juhul siis tehakse seda egoistlikult haiget võtet sedaviisi, et öeldakse puu asemel Venemaa. Oluline on mõista, et selline esmareaktsioon on haiglane, egoistlik, hoolimatu, sedalaadi rahvas soovib ainult oma kukrut täita ja enda heaolu kasvatada. Esimene reaktsioon peaks olema abi osutamine, ohutamine jms inimlik.

2. Punktis 1 toodud egoistlik põgenemise soov ei oma mingit väärtust, kuna see ei kõrvalda isikut juhtumist. On fakt, et isik oli juhtumiga seotud. Sel pole tähtsust, kas ta oli seotud läbi õdede või kirjatuvide või telefoni või läbi advokaadi seotud, aga fakt on, et ta oli seotud juhtumiga. Nimelt pidas ta õde oma teenriks vms, kes sisi edastas tema mõtteid. Seega pole mingit tähtsust, mitu õde oli vahel teda vahendamas. On fakt, et isik oli seotud asjaga, olgu vahendajaid ja esindajaid kasvõi must miljon. Isik oli juhtumiga seotud, andis oma selgeltnägija teenuse edasi läbi õe.

3. Peale vassimiste ja muu haiglase reaktsiooni on tulemus selline nagu see alati on olnud esoteerika puhul. Juhul kui selgeltnägija raha ei võtnud oma ebateaduse eest, siis see asjaolu leevendab tema süüd. On fakt, et selgeltnägemine poel eales toiminud, kuid selle eest on miljardeid kasumit teeenitud ja vaimset kahju tekitatud. See on fakt ja ka seekordne lugu tõestab seda.

4. Lisakas mainitakse muud vastuolulist soga. Et tal polnud aega vms. Ometi on fakt, et isik oli juhtumiga seotud ja tegi oma töö ära. Tundub, et eesmärgiks on lihtsalt iga hinnaga end eemaldada juhtumist, esmalt eemaldada end Moskva puu otsa, seejärel öelda, et tal pole üldse aega, jne- tüüpiline haiglane enese pesemine.

Esmalt siis sellised mõtted.

Lisaks mainiks, et tehke selgeks, mida tähendab sõna "vastus". Siin foorumis on legendaarne Isemaag ka postitanud asju pealkirjaga "Vastus", paraku poel tema sellise vastamisega tehtud postitamisel sees midagi sisulist, ei vastata küsimusele sisuliselt. Postitus ei ole vastus, olgu postituse tiitel mistahes. Kui ei oska rääkida ja vastata, ja lisaks on haiglane aju ja madal eetika, siis ongi tulemus nagu siin juhtumis, et inimkond kannatab selliste käes, antud juhul siis on kannatajaks lapse vanemad, keda selgeltnägijad kahjustasid.
 
Jo 04. detsember 2018, kl 05.31
Lapse kaotus on perele alati traagiline.
Misiganes asjaoludel.
Miks see 3a. vana juhtum siin nüüd lahti kakutakse on ebaselge nii inimlikust kui sisulisest aspektist.

Et kanaliseerida oma viha esoteerikute vastu ja tuua katteks kriipiv keiss hukkunud lapsega?
Ja kas tõest ainult needsamad esoteerikud olid antud juhtumi juures kõige suuremad patuoinad?
Aga politsei? Interpol? Samamoodi ei leidnud ka nemad tükk aega mingeid jälgi ja andsid rohkem kui ebaselgeid vastuseid. Ometi on kadunud inimeste otsingud nende otsene töö ja kohus, mitte hobi nagu nendel selgelt või segaselt nägijatel.
Ikkagi, politseid mingil põhjusel siisetes järelhüüetes ei kiruta?
Ei kiruta ka hukkunud poissi ümbritsenud seltskonda, kes ilmselgelt varjas ja vassis ning juurdlust takistas.
Ei kiruta isegi poisi vanemaid, kel puudus oma poja hingeelust või toimingutest sisuline ülevaade või isegi aim ja kes jõudude mobiliseerimise asemel reaalseteks otsinguteks kolistas mööda igasuguseid soolapuhujaid või ennustajaid raisates väärtuslikku aega ja ilmselgelt ka raha.
Miks nad seda tegid? Meeleheitest? Mõistetav. Kuid kui ühelt ei saanud selgust, teiselt, kolmandalt ka mitte, no mida hekki veel lisaks mingi 10ne juurde väisata?

Kuigi mures meel ehk teebki lollusi...

Oma lapsega seotud surmast aga teha hiljem kollase ajakirjanduse pealkirju teemal "kõik selgeltnägijad on petised" vms - no anna abi. :(

Siinseid teema algatajaid mõistan aga veel vägem.
Väiklane ja äärmiselt ebaobjektiivne lahmimine läbisegi vihakõnega kasutades kollase ajakirjanduse mentaliteeti.

Ei näe vajadust rohkem siin teemas sõna võtta.
 
Head vastamist 04. detsember 2018, kl 06.03
Teen kokkuvõtte su jutust.

1. Sulle ei meeldi, et ajakirjandus tegi kuupäeval "25.10.2018" artikli. Ja lisaks, ei meeldi sulle arutlus. Sulle meeldib vaikus ja jonn, ajupesu jms. Kas see punkt on tõene? Nii jääb mulje sinust.

2. Kaitsed esoteerikuid ja süüdistad politseid. Paraku politsei pole eales väitnud, et nemad suudavad maagilisi lahendusi pakkuda, nad ei eksinud midagi, neilt keegi ei ootagi midagi imelist. Seega, miks soovid esoteerikute süü veeretadap olitsei kaela? Ootused esoteerikutele olid aga pädevad, kuna nende miljardikäibega hobi on end justnimelt reklaaminud kui muinasjutuliselt võimsana. Seekord antigi esoteerikale võimalus end tõestada ja esoteerikud rõõmuga asusidki appi. Ka käesolev põhitegelene Moskva puu otsast andis oma esoteerilise abi. Politseilt ei oodatagi maagilisi tulemusi, küll aga esoteerikalt, seetõttu politsei ei eksinud, kuid esoteerika eksis.

3. Muu ajupestud jutt on sul üldiselt eelmise kahe punkti segu. Põhiline noot on sul kaitsta süüdlasi/esoteerikat. Sa ei ütle ühtegi klauslit süüdlaste suunas, nagu ka põhisüüdlane ise vassis ja eitas kõike. See on ju ajupestud haige käitumine. Sama oleks kui vene president laseks maha mõne ajakirjaniku, siis kogu Vene meedia kiidaks. Ja eks ongi kiitnud kogu rahvaga, kui nende ajakirjanikud surevad. Sama siin, et kiidetakse esoteerikuid ja nende süüd. Kui aju poleks pestud, siis näeks esmalt neid selgeid punkte, mida tõin, 1-4. Need punktid on selged ja ammendavad, paraku ajupestud silmad neid ei taha näha.

Kui oled 3 punktiga päri, siis võime need 3 punkti detrailselt läbi arutada. Andke vähemalt 1 argument oma esoteerika hobi kaitseks. Head pingutamist.




Jo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lapse ...
 
Jo 04. detsember 2018, kl 17.14
Ei näe endiselt mõtet arutleda antud teemat ja eriti eelkirjutajaga.

Selle erinimelise, kuid selgelt äratuntava püsikirjutaja ehk nn. Onu suhtes aga:
olenemata teemast ikka seesama üldistav lahmimine ja jonnipunnilik lasteaiajutt täis vihkamist mingite esoteerikute nimetaja suhtes. Seda teemast teemasse.
Onu, su vastused on juba täiesti etteprognoositavad. Vabandust, kuid sellest tulenevalt ka ebahuvitavad.
Arutlust pole, lugeda sa ei oska, objektiivsus puudub. Reeglina mitte mingit loogikat ja ikka mingid lapsikud üldistused.
Seda enamike teemade ouhul, milles siin kirjutad.
Lisaks tüütu ja teemaväline tähenärimine, pidev teiste halvustamine ja siiski kuidagi ebanormaalne (haiglane?) eneseupitus. Ikka kõik teised on ekslikud või lollid ja sina ainsana mitte. No lasteaed mis lasteaed.

Algselt siia lugema tulles selline stiil isegi võlus oma äkilisusega.
Nüüd sain aru, et see on valdavalt siinsel onul kantud siiski mingist püsivihast ja mind paraku sellise vihahoiaku toitmine ei köida.
Kelle või mille iganes suhtes.

Jo.
 
Kulla Jou, 05. detsember 2018, kl 04.33
Sa ignoreerid küsimusi/argumente ja hüppad aina uutele teemadele/väidetele. Ja see on fakt, tõesti fakt mis fakt. On fakt, et sa ignoreerid argumente. Seda nimetatakse jonnimiseks.
Ma selgitasin täiesti ammendavalt, et esoteerikud/esoteerika on süüdi, ja kahjulikud. Sama oleks kui lugeda uudist, kus selgitatakse, et psühhopaat on teinud kuriteo ja on süüdi. Sellepeale ei ütle sa ühtegi sõna kurjategija tegude kohta, ja annad mõista, et hoopis politsei ja artikli avaldaja on süüdi. Seejuures ei kommenteeri sa sõnagagi kurjategija tegu. Nagu ka siin, et ei kommenteeri esoteerikutest süüdlaste kohta midagi, isegi nende haiget "vastust" ei soovi sa kommenteerida. See on haiglane reaktsioon. Ajupestud Venemaal on selline ajupestud käitumine, et kui näiteks Puutin mõrvaks suvalise ajakirjaniku, siis keegi ei tuleks selle pealegi, et mõrvamine pole eetiline, isegi selle mõtte peale ei tulda, kuna aju on niivõrd pestud, et aju tekitab koheselt reaktsiooni kiita tapjast Puutinit, ajusse muu mõte ei teki. Sama on siin, et ajupesu on niivõrd haiglane, et ei üelda piuksugi esoteerikute süü kohta. Selleks ma siin olengi, et ravida sedalaadi haigusi.

Head paranemist.
 
Jo 05. detsember 2018, kl 19.34
Sa ju ise võrdled kuritoe toimepanijat ehk mõrtsukat mingite selgeltnägijatega.
Et just viimased on süüdi.

No on jah, haiglane.

Mis krdi puutin ja venemaa? Mis absurdsed oletused.
 
Head vastamist 05. detsember 2018, kl 20.20
Seega hüppad nüüd uuele teemale sellega, et ütled, et minu võrdlus pole arusaadav ja on halb.
Sellepeale kordan eelmise postituse esimest lauset:
"Sa ignoreerid küsimusi/argumente ja hüppad aina uutele teemadele/väidetele. "
Kõik on punktihaaval kirja pandud, mitmeid kordu üle seletatud, igale su argumendile vastatud.
Seekord siis ütled, et selgeltnägijaid ja kurjategijaid ei ole õige võrreleda.
Sellele vastame nii, et on fakt, et selgelt nägijad tegid kurja, kuriteo ohver on viga saanud nende käest. See on fakt. Seetõttu on tabav võrrelda esoteerikuid kurjategijatega.
Kas see fakt on ammendav üheskoos teiste faktidega või on ajupesu ja jonn nii tugev, et eitame kõike? See on psühhopaatiline.

Võime taas punkt punkti haaval läbi võtta kurjategijatest selgeltnägijate tehtud kurjuse ja haige vastuse. Kõik ammendavad punktid on juba toodud, kuid võime uuesti tuua ja lisaks lisavõrdlusi juurde tuua. Eks näidete toomine võrdluste jm kaudu on sageli abiks, kuna aitab mõista.

Kui kellelgi on kinnis-idee, et esoteerika on hea nagu venelastel on kinnismõte, et nende juht on hea, siis sellise ajupestud suhtumisega rahvastele on küllalt keerukas selgitada fakte.
Lisaks vaadake puuõõne esoteeriku kuritegusid ja haiget vastust sellele, ning rahva ajupestud pimedat suhtumist sellisele vastusele. Nad on nii pimedad, et ei suuda nähagi selle esoteerikust kurjategija vastuse haiglaslikkust.

Kui te ei suuda mingist faktist aru saada, siis teen ettepaneku, et toome mitu näidet, kus paneme teid ennast näites osaleja rolli. Eks mõned näited ei pruugi sobida/ravida, nagu antud juhul jäi pimedal mõistmatuks Venemaa ajupesu näide. Seetõttu toomegi mitmeid lisanäiteid ja vahetame Venemaa välja teie endiga. See on meetod, mida soovitan siis üheskoos läbi teha.

Head arutlust.


Jo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa ju ise võrdled kuritoe toimepanijat ehk mõrtsuk
> at mingite selgeltnägijatega.
> Et just viimased
> on süüdi.
>
> No on jah, haiglane.
>
> Mi
> s krdi puutin ja venemaa? Mis absurdsed oletused.
 
Jo 05. detsember 2018, kl 20.37
Lisaks. Sa ei ravi, kulla Onu. Sa õhutad vaenu.
Kasutad selleks demagoogilisi võtteid, lapsikuid üldistusi, ebaloogilisi mõttekäike, süüdistad põhjendamatult ja õhutad viha.
Lihtsalt mingi nn. esoteerikute nimetaja suhtes üldiselt.
Sama oleks väita, et kõik mehed on sead või muu sarnane lapsikus.
Oleme sel teemal rääkinud, oled isegi kinnitanud, et üldistamine on ebaõige, kuid jätkad ikkagu oma üldistava esoteerikavastase kampaaniaga nagu hullunud fanaatik.
Su nn. ravi on täiesti ebatõhusaks muutunud.
Su vaenuõhutamine tekitab vaenulikkust aga eelkõige sinu enda isiku suhtes paraku.

Näiteks ma ise olen esoteerikute suhtes neutraalne olnud.
Nende seas on kahtlemata manipulaatoreid ja soolapuhujaid, kuid on ka häid, erilise kaastunde ja läbinägemisvõimega isikuid.
On selliseid ja teistsuguseid. Nagu igal alal.
Siinset vaenuõhutamist aga mingi rühmituse suhtes ma ei saa tolereerida.
Seega olen su enda õhutusele vastureaktsioonina asunud nüüdseks neid kaitsma.
Ja see pole jonn nagu sa kõike enda seisukohtadega mittenõustuvat nimetad.
See on normaalne, inimlik õiglustunne.
 
Jo 05. detsember 2018, kl 20.47
Ei, ma ei väida, et kõik esoteerikud on head.
Sa väänad taas sõnu.
Kuid ma väida ka seda, et kõik esoteerikud on halvad.

Mitu korda peab ometi ütlema: üldistamine on demagoogiline lapsus.
Õpi lugema ja kasva lasteaia tasemest välja juba.
Ajupesus kahtlustan sind ennast.
Selline vihkav fanatism ja nonstop vaenupropaganda pole kaugeltki adekvaatne ometi.
 
Head vastamist 05. detsember 2018, kl 20.57
Jo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lisaks.

Mis mõttes "Lisaks"? Pole vajadust hüpata lisateemade juurde närviliselt, võtame 1 küsimuse korraga. Ei ole arukas käistleda korraga sadat asja/väidet. Enne kui liikuda suu uute väidete juurde, teema lõppjärelduse eelneva 1 fakti kohta. See fakt tõestati väga selgelt ära ja pole mingit vajadust hüpata mingitele lisa temaatikate juurde. Siin teemas ei olnud mitte kui kuidagi näha toimivat esoteerikad, selle kohta toodi ammendavad argumendid ja vastuargumendid lükati ümber, lõpuks vastuväitjad ignoreerisid küsimusi ja jonnisid. Mida tähendab küsimuse ignoreerimine? See tähendab et nõustutakse küsimuses oleva väitega. Näiteks kui kurjategijalt küsitakse, et kas sinu kodust leitud varastatud ese kuulub sulle, ja ta ei vasta selgelt sellele, vaid annab ignoreeriva vastu "ma lugesin, et politsei on korruptiivne", siis see tähendab, et tema kodus varastatud ese ei kuulu talle ja ta ongi varas nagu küsimus mõista annab. Seega, toodi faktid, vastati ammendavalt, ja sa ignoreerisid vastuküsimusi.

Sellise juhtumi kohta tuleb nentida fakti, et eksisid.



> Sa ei ravi, kulla Onu. Sa õhutad vaenu.
> > Kasutad selleks demagoogilisi võtteid, lapsikuid
> üldistusi, ebaloogilisi mõttekäike, süüdistad põh
> jendamatult ja õhutad viha.
> Lihtsalt mingi nn.
> esoteerikute nimetaja suhtes üldiselt.
> Sama o
> leks väita, et kõik mehed on sead või muu sarnane
> lapsikus.
> Oleme sel teemal rääkinud, oled iseg
> i kinnitanud, et üldistamine on ebaõige, kuid jätk
> ad ikkagu oma üldistava esoteerikavastase kampaani
> aga nagu hullunud fanaatik.
> Su nn. ravi on täi
> esti ebatõhusaks muutunud.
> Su vaenuõhutamine t
> ekitab vaenulikkust aga eelkõige sinu enda isiku s
> uhtes paraku.
>
> Näiteks ma ise olen esoteeri
> kute suhtes neutraalne olnud.
> Nende seas on ka
> htlemata manipulaatoreid ja soolapuhujaid, kuid on
> ka häid, erilise kaastunde ja läbinägemisvõimega
> isikuid.
> On selliseid ja teistsuguseid. Nagu i
> gal alal.
> Siinset vaenuõhutamist aga mingi rüh
> mituse suhtes ma ei saa tolereerida.
> Seega ole
> n su enda õhutusele vastureaktsioonina asunud nüüd
> seks neid kaitsma.
> Ja see pole jonn nagu sa kõ
> ike enda seisukohtadega mittenõustuvat nimetad.


Kogu su selle teksti mõte näib olema mingi jonn. Et mul on halb metoodika jms. Me oleme sel teemal varem ammendavalt rääkinud. Võime selle ja muud teemad läbi käia, kuid teeme ikka 1 asja korraga.

> > See on normaalne, inimlik õiglustunne.

Sinu käitumine ei ole normaalne, vaid nagu tõestati, see on haiglane, ajupestud ja väär. Seda oleme juba ka tõestanud. Näiteks ajupestud on su käitumine, kuna sa ei ütle midagi taunivat esoteerika kahjulikkuse kohta, sest ajupestud isikud ei usu ega näe. Haiglane on õigustada kurjategijaid. Ja su väited on osutunud vääraks. Seega pole sul mingit inimlikkust ega õiglust ega midagi.

Teen siiski taas ettepaneku, et konstrueerime näited, millesse paneme sinu enda, et mõistaksid seda juhtumit. Ega see lihtne ei saa olema, kuna ajupestud isikud ütlevad sellsite võtete peale, et nad ei saa näidetest aru, või ütlevad, et pole pädevad näited, vms. Lisaks pakun, et teeme dialoogi, kus annad Jah/Ei vastuseid. Näiteks küsime 10 küsimust sult, nendest üks oleks näiteks: 1. Kas tunnistad, et selgeltnägija osutas juhtumis esoteerilist äriteenust? Jah/Ei? Kui tuleb jonniv Ei, siis arutame läbi, et miks siis jonn ja Ei, kui on ilmselge, et ta osales juhtumis ja põrus.

Võime kam uid metoodikaid kasutada. Eks andke teada, mis moodi soovite. Kui pole soove, vaid on ainult jonn, siis paraku ei saa jonni eest õigust jagada. Lihtsalt pole nii tavaks.
 
Head vastamist 05. detsember 2018, kl 21.00
Seekord hüppad üldistamise temaatika peale. Võime arutleda sellest ja muust, kuid teeme 1 asja korraga. Ma olen vastanud kõigele, sina mitte.
Võid ka teha eraldi teema, kus paned kirja, mis sulle minu osas siis pähh tundub. Ja seal siis võtame ühekaupa kõik punktid läbi. Siin teemas aga on 1 põhiväide ammendavalt läbi käidud, mille tulemusena võib lugeda, et eksisid.


Jo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei, ma ei väida, et kõik esoteerikud on head.
> S
> a väänad taas sõnu.
> Kuid ma väida ka seda, et k
> õik esoteerikud on halvad.
>
> Mitu korda peab
> ometi ütlema: üldistamine on demagoogiline lapsus
> .
> Õpi lugema ja kasva lasteaia tasemest välja
> juba.
> Ajupesus kahtlustan sind ennast.
> Sell
> ine vihkav fanatism ja nonstop vaenupropaganda pol
> e kaugeltki adekvaatne ometi.
 
Jo 05. detsember 2018, kl 21.05
Ei, eksid hoopis sina.
Kuna õhutad viha ja see on ekslik ja lausa kahjulik. Nii sulle endale kui normaalsele ühiskonnale.

Ma ei jonni, olen õiglane. Sa näed asju ajupestult.
 
Head vastamist 05. detsember 2018, kl 21.21
Tegin ettepanekuid, et läbime Jah/Ei dialoogi, või konstrueerime lisanäiteid, ja sa ignoreerid kõiki ettepanekuid, vaid hüppad teemavälistele uutele väidetele. Seekord siis haarasid kinni vihaõhutamise ideest ja kommenteerin taas, et võiks ühte teemat korraga käsitleda, mitte hüpata aina uutele. Vastan viha õhutamise mõttele kui oleme põhiteema põhiküsimuse selgeks rääkinud.

Kuna sa ei ole nõus põhiteemas püsima, siis paraku ei saa sind õigeks lugeda sel teemal.

Sel juhul olen nõus minema järgmiste lisateemade juurde, kuid neid on nii palju, et eks andke märku, milline neist tundub parim ja miks mitte teha seda eraldi teemas, kus kõik tuletegi minu vastu nö?

Siin võiks aga jätkata selgeltnägemise juhtumiga.


Jo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei, eksid hoopis sina.
> Kuna õhutad viha ja see
> on ekslik ja lausa kahjulik. Nii sulle endale kui
> normaalsele ühiskonnale.
>
> Ma ei jonni, olen
> õiglane. Sa näed asju ajupestult.
 
Jo 09. detsember 2018, kl 19.42
Armas Onu Pähh, ei mina ega keegi teine tegelikult ei pea sinu provokatsioonidega kaasa minema.
Usu, see on su enda huvides, Onu Pähh.
Antud juhul on ülesanne siiski teine.
Kiusatus on küll lüüa käega, et mitte tuult tühja tallata ja aega kulutada, kuid samas on missioon siiski õilis ja ehk tasub kulutatud vaev end lõpuks ka ära.
Vaata, Onu Pähh, antud juhul tuleb püüda ravida sinu viha esoteerika ja esoteerikute suhtes ning selleks on mõnevõrra teised meetodid, kui iga su demogooilise sisuga, teemavälise küsimuse või erinevate hüplevate alateemade kohta kohe tõtata loogilist vastust andma.
Loogika sinuga suhtlemise puhul paraku ei sobi. Sinu teemade produktiivsus on aga tohutu. Et kõigele vastata, peaks siin täiskohaga tööl olema.
Pealegi misiganes loogikapõhine vastamine pole tulemuslik. Sest nagu võib seniste jälgimiste puhul täheldada, siis kõik, mis ei vasta sinu enda kujutluspildile, armas Onu Pähh, tembeldatakse automaatselt teise poole jonniks, oskamatuseks rääkida, rahvuse madaluseks, ajupesuks jne jne.
Vaatluste põhjal on erandeid väga vähe.
Hullematel juhtudel oled valmis tooma sisse koguni psühhopaatia, paranoiad, haiguslikkuse. Ehk siis tüüpilise netikommentaatori tüüpilise vihaarsenali.
Sinu vajadus end pidevalt ise kiita ja upitada, teisi samal ajal alavääristades, on kusjuurus tõsine sümptom omaette, kuid alustame tasapisi.
Hetkel siiski esikohal sinu viharavi.
Sellega tuleb tegeleda tasa ja targu, läbimõeldult ning metoodiliselt.

Samas suureks heameeleks on antud ravil siiski ka juba tulemus:
ehk nagu juba mainisin, on su vaated muutunud ja pead esoteerikat juba lausa kasulikuks.
Antud teema sai algselt puudutatud ka siin:
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?79,12582431,14517984,page=7#msg-14517984

Heade asjade kordamine on siiski kosutav, seega kiidan Onu Pähhi ka siin.
Eelkõige edu puhul tema viharavis ja arusaamas, et esoteerika võib olla kasulik.
 
Onu Pähh [logimata] 20. detsember 2018, kl 19.35
Jo,
Kas oled suuteline lahti rääkima, mida mõtled selle all, et minuga rääkimisel loogika ei toimi?
Vaatleme su näited läbi ja mõtleme läbi.
Esmavastusena väidaks, et eksid (taas), mina aga pole kordagi eksinud.
Näita, kus kohas ma olen loogika vigu teinud vms?

Teiseks väidad, et minu arvates on esoteerika halb. Jah, tõene, kuid ega halvad asjad on alati elu lahutamatu osa. Ega mina kül lei tunne mingit suurt viha esoteerika vastu, lihtsalt leian, et see on nagu soolatüügas, mida tuleb ravida. Soolatüüka osas te ei tunne ju mingit pimestavat viha? Teisalt, kui te isegi olete viha täis oma tüüka peale, siis olge pealegi, see on teie valik. Aga kõigile on selge, et soolatüügas ei ole kasulik ega hea. Nagu ka esoteerika mitte. Jah võime tuua erandeid, näiteks nõelravi aeg-ajalt harva võib kasu tuua, enamasti aga kahju tühiste torkimiste näol. Mõni uneliik võib tõesti aeg-ajalt olla kirkam kui teine, kuid see on ka kõik kogu sellest esoteerika tõesusest. Tegu on väga kahjuliku nähtusega ja minu reaktsioon sellele on ühiskonna ravi ja olen ju täiesti edukas, kõik kiidavad, märgid näitavad et rahvas aktiveerub ja kirjutab, et esoteerika on jama. Seega ei ole ju viha, vaid on ravi.

Head paranemist.
 
küsiks 14. jaanuar 2019, kl 14.55
kuidas teile jaanuar tundub? esoteerikud ennustasid ränka kuud.
tulemus aga nagu tavaliselt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!