Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
psühhedeelsed trüflid, seened, DMT jms seonduv
 
Onu Pähh 08. november 2018, kl 21.41
Kuna nn vaimsed inimesed söövad seeni ja mürgikonni ja eiteamida veel, arvates, et saavad veel viamsemaks või kohtavad oma väelooma või ufosid või eiteamida, siis võiks arutleda sellel psühhedeelsel teemal.

Võime ka rääkida kuidas neid kasvatada ja süüa jne.

Siin on näide 2 seente potist tänase seisuga:

https://imgur.com/a/MPgiFlg

Neid siis kasvatatakse ja võime kajastada, kuidas nad siis kasvavad.

Peamine aga on arutleda, kuna tegu on aktuaalse teemaga.

Head arutlust.
 
Q1 09. november 2018, kl 15.01
Nagu olen ka kommenteerinud, ükski müstik ei soovitaks psühhedeelseid aineid. Isegi kui mõnel õnnestub ego surm esile kutsuda on see nii järsk muutus tajus, et inimene võib aastaid "kapsas" olla..:) aga...selle nö "vaimumaailma või "astraali" keerab lahti . Et Onu Pähh jälle kõike sõna sõnalt ei võtaks siis rõhutan eraldi Talle-nüüd kasutan ilukirjandusliku väljendit...Vana Hirmu endaga saadakse siis "sealmaailmas" tõenäoliselt kokku küll...:)
 
Onu Pähh 10. november 2018, kl 00.50
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nagu olen ka kommenteerinud, ükski müstik ei soovi
> taks psühhedeelseid aineid. Isegi kui mõnel õnnest
> ub ego surm esile kutsuda on see nii järsk muutus
> tajus, et inimene võib aastaid "kapsas" olla..:)
> aga...selle nö "vaimumaailma või "astraali" keera
> b lahti . Et Onu Pähh jälle kõike sõna sõnalt ei
> võtaks siis rõhutan eraldi Talle-nüüd kasutan iluk
> irjandusliku väljendit...Vana Hirmu endaga saadaks
> e siis "sealmaailmas" tõenäoliselt kokku küll...:)

Teen kokkuvõtte su (postituse) mõtetest:

1. Arvad, et psühhedeelikumid, nagu seened jms, ei ole esoteerika hobiliste seas popid. Selle arvamuse/väite vastu esmalt sellsied punktid:
1.1 igasugu indiaani telkides ja aafrika lõkete ümber on alati ja alati justnimelt need müstikud, shamaanid jms esoteerika huvilised psühhedeelikume söönd, söötnud ja propageerinud. See on fakt ja tõenäoselt nõustud selel faktiga. See fakt aga on riski vastu sinu arvamuse/mõttele, mis ütleb, et müstikud ei soovita seeni.
1.1 Lisaks ajaloolisele tõestusele, on seened hakkanud popiks saama ka eestis, süüakse isegi mürgikonni eesti müstikute soovitusel. Ja ilmselgelt muid asju, nii laagrites kui mujal. Selle kohta on tõendina hiljutised uudised, ja ka loogiline mõtlemine toetab seda fakti. See fakt tõestab, et nn müstikud tegelevad ehk promovad seenesööki küll. See punkt siin on taas tõestus, et eksid, üheskoos eelmise punktiga.

2. Kui punkt 1 juures arvad, et ükski vaimselt arenenud isik ei soovita seeni ega midagi, siis siin punktis 2 järgmise mõttena jätkad teemat ja väidad, et "seente" söömsiega läheb aju rikki. Olgu siis seened või DMT või mis iganes hallukad, lihtsuse huvides ütleme "seened". Et siis arvad, et läheb aju katki nagu Britnil, kelle kohta ilmekaid videosid siin vaatasime. Või arvad, et aju läheb nii katki, et lausa muutub idioodi IQ tasemele? Igatahes arvad, et rikki see aju läheb. Noh, mida teised sisi arvavad sellise arvamuse kohta? Arvan, et eksid järgmistel asjaoludel.
2.1 Sul on vähe teadmisi antud teemal ja seetõttu on vildakad eelarvamused. Selleks tregimegi su rahvusele sellise teema siia, et harida su rahvust. Eks toome siia videosid, kus siis on DMT-ga tugev doos ja 3 mahvi järjest ja vaatame siis videost mida patsient 10 minuti pärast rääkis. Olen selliseid videosid palju vaadanud ja teemaga tuttav, ei ole küll näha, et aju kapsaks läheb. Eks tutvustame üheskoos kõik siin seda teemat ja siis saame aimu, kas läheb ikka kapsaks. Esiteks aga tundub, et sul pole teadmisi, ja ega su rahvusel üldse pole teadmisi, näita ette kus on arutletud ilusti seentest või muduest asjadest, ma ei ole su rahvuse kandjate seas näinud ühtegi arutlust üldse. Ainult monotoonsed hõiked ja jonn. See on fakt. Seega, arvan, et kapsaväide on väär võhiklikkuse tõttu.
2.2 Kui arvad, et seened teevad kapsaks, siis peaks su arvamusele oleme avalik tuntud toetus. Näiteks peaks olema kõigile teada, et kanepi suitsetamine on nii nii ohtlik ja pähh. Paraku ei ole sellist arvamust avalikkusel, teadusel, seega ei saa keegi jonnivalt arvata, et kanep on nii paha, ta peaks ikka tooma väga tugevad ja uudsed tõestused oma väitele. Kanepi kõrval on seentega sama jutt, ei ole teada, et need aju kapsaks teeks, vaid on teada, et nad on peamiselt kasulikud nn vaimsetele inimestele. Näiteks Eestis on ju tuntud Navitrolla joonistused, need on ilmselgelt saanud inspiratsiooni justnimelt seenelaksu all olles. Seega on talle ja teistele "vaimsetele" ju kasuks seenesöömine ja nad pole ju hullumajas. Seega üldtunnustatud arvamuse järgi sa eksid oma vastupidise arvamusega.

3. Arvad, et inimese aju(süsteem) on küllalt aldis muutuma. Et kui näiteks "ego surma" esile kutsuda kangemate psühhedeelikumidega, et ju siis aju süsteem saab niivõrd suure uue info/kogemuse endale, et kogu senine ajusüsteem kukub lausa kokku või muutub väga segaseks süsteemiks. See ei vasta tõele, kuna aju on väga tugeva enesekaitse võimega. Sa nõustusid enne kusagil selle enesekaitse mõttega, et isegi hüpnoosi ajal on inimesele väga raske midagi sisestada, kuna ajusüsteem kaitseb olemasolevat süsteemi. Seega pole ju loogiline, et nüüd üks psühhedeelne kogemus suudab inimest niivõrd muuta. Eks toome edaspidi siia näitevideosid ja arutelu, kuid peamiselt saadakse lihtsalt mõtlemisainet, või esoteerilises keeles äelduna "saadakse natuke valgustust". Näiteks siis mainitud Navitrolla, et näeb korra kõndivat seent, või näeb/kogeb täielikku tühjust, mis oleks siis väga suure doosi tulemus, siis ega selline kogemuseke teda nüüd uueks inimeseks ei tee ega kapskas ei tee. Ta ei pruugi isegi mäletada, mis tal tripi ajal toimus, aga mäletab lihtsalt, et oli miskit suurt ja valgustavat- selline mälestus ei tapa ega tee kapsaks. Kordan selle punkti väidet, et aju ei saa seentega tuksi keerata. Suured/valgustavad kogemused ei muuda ajusüsteemi, tulgu need kogemused autoavariist, või seentest. Aju on intelligentne ja kaitseb end, et ei lase päris kapsaks minna. Britni on küllalt kapsas, kuid tema puhul on rakendatud hoopis muid meetodeid kui seened ja ikka päris pikka aega, seetõttu ta on kapsas.

--

Hetkel siis näen sellsieid punkte sinu postituses. Mida teised arvavad nende punktide üle ehk Q1 postituse kohta?

Minul ei ole hetkel muud öelda kui kiita, et oelte aktiivsed.

Head arutlust.
 
Q1 10. november 2018, kl 10.16
Mulle tundub, et Sinu "teadmised" tulenevad peaasjalikult sellest mida oled lugenud või näinud:) Need kes lõkete ümber seeni söövad või konni lakuvad tahavad tunda mingisugust teistsugust reaalsust. No nagu kõiksusega ühtne olemine või vabanemine tavaelu piirangutest. Oht seisneb selles, et pärast seda "trippi" ego võtab kogemuse endale ehk "mina olin vaba" või koguni "mina kirgastusin". Tekkib nö vaimne ego. Sellega rinda pista on juba keerukam, sest tema kindlus iseenda reaalsuses on palju tugevam...:)...
 
Onu Pähh 10. november 2018, kl 11.36
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle tundub, et Sinu "teadmised" tulenevad peaasj
> alikult sellest mida oled lugenud või näinud:) Nee
> d kes lõkete ümber seeni söövad või konni lakuvad
> tahavad tunda mingisugust teistsugust reaalsust. N
> o nagu kõiksusega ühtne olemine või vabanemine tav
> aelu piirangutest. Oht seisneb selles, et pärast s
> eda "trippi" ego võtab kogemuse endale ehk "mina o
> lin vaba" või koguni "mina kirgastusin". Tekkib nö
> vaimne ego. Sellega rinda pista on juba keerukam
> , sest tema kindlus iseenda reaalsuses on palju tu
> gevam...:)...


Mulle tundub, et sulle on võõras dialoog, arutlus. Pigem on omane monoloogine välja hõisata midagi, ja kui seepeale tuuakse sellele vastusena välja vastuargumendid/vastus, siis sa ei reageeri nendele vastuargumentidele, ega alusta diasloogi, vaid hõikad välja järgmise monoloogilise väite. Sedasama teeb kogu sinu rahvus. Ültunnustatud seisukoht on selline, et kui ei vastata küsimustele, siis loetakse, et vastajal pole midagi vastu öelda ja nõustub toodud argumentidega. Näiteks et kui skisoidselt vargalt küsida, et kas külastasid eile ohvri kodu, siis ta ignoreerib vastust ja tuleb välja järgmise väitega, et "see ohver oligi üks väga kahjulik inimene". Sellist vastust loetakse, et varas jaatab küsimusele, et kas ta külastas ohvrit. Sama on sinuga, tõin punktid 1-3 välja, sa ignoreerid neid ja tuled järgmise väitega välja, ehk nõustud punktides 1-3 toodud väidetega.

Nüüd siis tood rahvale arutluseks väite nr 4 jne:

4. Väidad, et minu seisukohad on valed, kuna ma loen asju? Kuidagi väga naaiivne väide, sest sa ise loed ju ka ja peetakse nn harituse näitajaks, et loetakse asju. Näiteks sa lugesid, et teadvusel on mingi viivitus- kas see lugemine andis siis valet infot või?

3.2. Väidad, et seentesööjatel võib tekkida peale trippi mingi püsiv tajuhäire. See on põhimõtteliselt eelmine punkt 3, eelmises postituses. Võid lugeda punkti 3 selles osas.
Toome siis lisamõtlemist punkti 3 juurde. Võtame need miljonid, kes operatsioonilaual korraks ära surevad ja siis üles äratatakse nende elektri pannidega. Kas nendel tekib kuidagi püsiv teistsugune reaalsustaju? Ei teki, neil ei teki mitte kui midagi. Nad lähevad Mäkki ja tellivad tavapäraselt eine ja tajuvad seda maitsvana nagu ka varem. Seega näide tõestab taas, et aju ei ole aldis muutuma, eriti veel mingi tripi tõttu mitte.

Küsiks vahepeal, et kas teistel on ka mingeid mõtteid?

Soovitaksin end harida, kuna see on teie esoteerika hobi aktuaalne teema, ja te seal sööte end mürgikonnadega surnuks nagu hiljuti lugeda võis.

Head arutlust.
 
Q1 10. november 2018, kl 12.39
hehe...
4. Väär. Pole seda lugenud vaid tõin asja toimimise lihtsalt Sulle välja.
3.2. Jah tõepoolest võib tekkida, ja ei nad ei "sure ära" vastasel juhul ei läheks nad pärast "mäkki":)
ja Sa aiasid segamini "surmalähedase kogemuse" "konnade lakkumisega"...:)
Loetu on alati sekundaarne teadmine. Sa võid lõputult palju lugeda....targemaks ikka ei saa...:)
ja oot mida veel silmasin...kirjutad et teadvusel on mingi viivitus. Kuidas Hetk saab viivitada? Kui see nii oleks siis poleks ju Olemist ka ...:)
 
Onu Pähh 10. november 2018, kl 22.47
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hehe...
> 4. Väär. Pole seda lugenud vaid tõin as
> ja toimimise lihtsalt Sulle välja.
> 3.2. Jah tõe
> poolest võib tekkida, ja ei nad ei "sure ära" vast
> asel juhul ei läheks nad pärast "mäkki":)
> ja Sa
> aiasid segamini "surmalähedase kogemuse" "konnade
> lakkumisega"...:)
> Loetu on alati sekundaarne t
> eadmine. Sa võid lõputult palju lugeda....targemak
> s ikka ei saa...:)
> ja oot mida veel silmasin...
> kirjutad et teadvusel on mingi viivitus. Kuidas H
> etk saab viivitada? Kui see nii oleks siis poleks
> ju Olemist ka ...:)

Paistab, et hüpled aina uutele teemadele, no olgu peale, teised aga võite liituda aruteluga mistahes eelneva temaatika kohta, neid temaatikaid on siin sadakond vähemalt tekkinud ja kui teil on huvi selel valdkonna vastu, siis ehk mõni neist sadadest teemadest paneb teidki midagi ütlema?

Võtan siis seekord välja uue põhiväite, et loetu on sekundaarne. Teistele selgituseks, et tegu on laialdaselt levinud ja ootuspärase seisukohafa ja see seisukoht ütleb lühidalt seda, et mõistus/teadvus on rumalad ja nende muud teadvused, olgu need sisi alateadvused või kosmosega ühenduses olev mingi teadvus või eiteamis muu esoteerika, see muu teadvus, see o nsee põhiline ja kindlasti parem. Seega, teadus on rumal ja loll, eriti seetõttu, et esoteerikuid ei usu. Raamatut lugedes olete ka teadvusel ja mõtted liiguvad ringi lugedes ja teete loogilisi järeldusi ja muid teadvuse asju. Seisukoht siis on selline, et see teadvus on mingi teisejärguline ja pähh. See on levinud seisukoht, ja see on ootuspärane enesekaitse esoteerika hobiliste ego poolt. Neid ei usuta ja neil ei jää muud öelda, kui et mitteuskujad on pähh, teadus on pähh, ja ka teadvus on pähh ja sekundaarne. Sekundaarne on teadvus kuna me siin hiljuti arutlesime, et teadvustamine toimub peale viivituslikult. Võime selle teema juurde tagasi naasta, aga seda võiks sealsamas viivituse teemas teha, mitte siin. Seal igatahes oldi päri, et teadvus on viivituslik ja seega ka sekundaarne.

Sellisele seisukohale vastaks, et nn teadvus ehk mõistuse hääl teeb enamike olukordade suhtes paremaid otsuseid, kui nn alateadvus, instinktid. Näiteks arvatakse, et kui valite elukaaslast, siis pigem tasub usaldada seda kandidaati mitmete seast, kes esimesena kohe automaatselt teile sümpaatne tundub. Ütleme siis, et see valik tuleb nn alateadvusest ja kui hiljem hakkate siiski seda kandidaati võrdlema teistega ja osutub, et üks teine on siiski parem kandidaat, siis see teine on valitud teadlikult mõistuse hääle poolt ja arvatakse, et see teine valik on siis halb kuna selliste valikute puhul toimib alateadvus enamasti osavamalt. Seda nn alateadlikku valikut nimetab Q1 primaarseks ehk esmaseks, ja teist mõistuse häälega vaagitud valikud sekundaarseks, ehk teisejärguliseks. Teisejärguliseks võib nimetada kahel põhjusel: esiteks, on teada, et inimese teadvustamine on teisejärguline protsess, teiseks, eeldatakse, et osad teadmised on olemas ilma koolis käimata, näiteks siis vee joomise instinkt ja kaasa valiku oskus.

Enamike elu asjade puhul toimib paremini ja edukalt justnimelt see nn sekundaarne teadmine, ehk mõistuse hääl. Seda on väga lihtne tõestada juba nii, võtke näiteks abielud, et kas need suure armumisega alanud abielud on maailmas edukad - ei ole, kas mõistuslikud india abielud on edukad, jah on. Kui õpite enesekaitse võitluskunste, siis alguses on tõesti reaalses võitlus situatsioonis kõik õpitu ununenud ja kaasutate ikka oma vanu ebatõhusaid võtteid ja kaotate, kuid mõne aja pärast õpitu kinnistub rohkem ja olete edukam kui õppimata/harimata tänavakakleja. See on fakt.

Mis siis öelda kokkuvõttes? Ütleks, et sel pole mingit tähtsust, kas teie teadmised on sekundaarsed või mitte, või millised iganes. Ning, ei ole mingit alust alahinnata nn sekundaarseid teadmisi ehk raamatust loetut.

Sa ütlesid, et "Sa võid lõputult palju lugeda....targemaks ikka ei saa".
Eelnevaga tõestasime, et eksid.

Sinu väite võib üldistades öelda pohhuistlikult ka nii: õppimine on pähh.

Kas keegi nõustub, et õppimine on pähh ja ülejäänud mõtetega Q1 postituses?

Igatahes kidian aktiivsust.

Küsiks teistelt, et kas neil on ka mingeid mõtteid ja kas esoteerika ja seonduv pakub huvi teile?

Head arutlust.
 
Onu Pähh 10. november 2018, kl 23.41
Võib-olla saame teisi kaasata kaasamõtlema järgmisel viisil.
Siin siis on video, mis peaks olema see, millest Q1 räägib:



Kas teile tundub, et selles videos on midagi õigesti või valesti?

Head arutlust.
 
Q1 11. november 2018, kl 12.36
Oh jumal, Sul on ju isegi mõisted sassis...:)
Teadvus ei ole mõistuse hääl. Mõistuse hääleks nimetatakse mõtte- või ka tundeprotsessi.
Teadvus on puhas Vaatleja, ei räägi ega mõtle. Ja ei ole võimalik Vaatlejat „näha“ kuna Ta ei ole objekt.
Mõtte ,mitte teadvuse, viivitus tähendab seda, et see järgneb alati teole. Ei ole olemas alateadvuse valikut ja sellest eraldiseisvat mõtte valikut. Ehk, kuula nüüd Onu Pähh:) ma ütlen Sulle ühe Suure Saladuse...aga vaata, et Sa jumalapärast sellest kellelegi ei kõssa (muidu tulen öösel Su unenäkku kummitama:))...Valiku tegemist polegi tegelikult üldse olemas. Toon illustreeriva näite (võibolla olen seda juba teinud aga no Onule peab ju kõike mitu korda seletama):)
Kujutame ette, et Onu Pähh on kivi mis visati õhku. Kui ta nüüd ülessepoole lendab on tal vaba tahe? Onu Pähh arvab, et on, mõte tema peas seletab, et just nii ta otsustas. Nüüd, kui hakkab allapoole kukkuma mõte räägib, et ma otsustasin jällegi selliselt. Ennem toimub sündmus ja alles siis „kaagutab“ sellele mõte takka. Võibolla Onu Pähh sügab kukalt ja ikkagi tahab vasu vaielda „heaküll olen nõus, et paratamatult kukun alla...aga kuhu ma kukun ju ometi saan muuta?“. Mina vastan, see oleks jällegi paratamatu sündmuse nagu tuul tagajärg, millele järgneb mõtte usk, et just ise muutsin oma trajektoori ja natuke ikkagi oman kontrolli...
Ära pane pahaks kui natuke tögavalt kirjutasin...:)
 
Onu Pähh 11. november 2018, kl 13.29
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Oh ...

Loen ja vastan hiljem su postitusele, aga oletan ette, et hüppad taas uutele teemadele?

Küsiks taas teistelt, et mida nad arvavad, ja lisaks küsiks teiste käest, et kas neile pakub esoteerika huvi ja sh siis käesolev seente temaatika?
 
Q1 11. november 2018, kl 13.45
Ega siin peale meie kahe polegi kedagi:) Mõnikord lihtsalt Onu Pähh teeb salaja suuga teist häält et Q1-te ära petta ja tekitada talle illusiooni, et siin on veel keegi kes sellest meievahelisest jutust huvitub....:)
 
Onu Pähh 11. november 2018, kl 13.49
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ega siin peale meie kahe polegi kedagi:) Mõnikord
> lihtsalt Onu Pähh teeb salaja suuga teist häält et
> Q1-te ära petta ja tekitada talle illusiooni, et
> siin on veel keegi kes sellest meievahelisest jutu
> st huvitub....:)

Tegu on sinu korduvate paranoiadega.
Teiseks, on fakt et siin on ka teisi, ja ma olen igati abivalmi eesmärgiga, mis hõlmab mitte ainult teisi vaid kogu rahvust. Kolmandaks, minul ei ole kuhugi kiiret ja peale 7 aastat vaikust ei saagi kohe diskoks minna.

Kui inimesed surevad konni jms süües, siis tähendab, et nad on võhikud ja ka faktid tõestavad, et nad tõesti pole arutlenud ei nendest teemadest, ega ka üldiselt muudest.

Arvan, et järgmise sammuna võiks ette võtta videod, kus siis tripitakse ja analüüsime neid.
 
Q1 11. november 2018, kl 13.57
No aga palun...lae mingi video konnade lakkumisest üles ja teema jälle püstitatud...:) Muidugi otsi neid ikka internetist...ära ise sellise rumalusega tegele...:)
 
Onu Pähh [logimata] 16. november 2018, kl 00.16
Kuulaks vahepeal teiste esoteerika hobiliste mõtteid sellel populaarsel temaatikal.

Head arutlust.
isemaag 16. november 2018, kl 05.29
Onu Pähh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Q1 Kirjutas:
> ----------------------------------
> ---------------------
> > Ega siin peale meie kah
> e polegi kedagi:) Mõnikord
> > lihtsalt Onu Pähh
> teeb salaja suuga teist häält et
> > Q1-te ära p
> etta ja tekitada talle illusiooni, et
> > siin o
> n veel keegi kes sellest meievahelisest jutu
> >
> st huvitub....:)
>
> Tegu on sinu korduvate par
> anoiadega.
> Teiseks, on fakt et siin on ka teisi
> , ja ma olen igati abivalmi eesmärgiga, mis hõlmab
> mitte ainult teisi vaid kogu rahvust. Kolmandaks,
> minul ei ole kuhugi kiiret ja peale 7 aastat vaik
> ust ei saagi kohe diskoks minna.
>
> Kui inimes
> ed surevad konni jms süües, siis tähendab, et nad
> on võhikud ja ka faktid tõestavad, et nad tõesti p
> ole arutlenud ei nendest teemadest, ega ka üldisel
> t muudest.
>
> Arvan, et järgmise sammuna võiks
> ette võtta videod, kus siis tripitakse ja analüüs
> ime neid.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Prantslased küll söövad konni ja kiidavad. Aga tripparite jaoks mul on üks täiesti vaimne mantra pakkuda, ainulaadne. Avaldan esimest korda maailmas! See koosneb mahamantrast ja shamaanite trummikõminast. Kuid enne pean selle ära patenteerima, muidu reptiloidid panevad pihta ja salastavad. Keeruline aeg praegu.
 
Onu Pähh [logimata] 16. november 2018, kl 13.34
isemaag Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuid enne pean sel
> le ära patenteerima, muidu reptiloidid panevad pi
> hta ja salastavad. Keeruline aeg praegu.


Hämmastavalt arenemata rahvus, kelle jumalaks on raha.
Esimene spontaanne / automaatne mõte, mis sinu ja teiste siinsete ja kogu su rahva seas tekib, on patendeerida midagi (raha saamise eesmärgil), kirjutada müügiks raamat, rama saamise eesmärgil, teha koolitusi raha eest jne. Raha ja ainult raha, see on rahvustunnus. Irooniline on seejuures see, et mõned üksikud esoteerika hobilised armastavad vahel rääkida endale vastu juttu, et küll raha on ikka pähh ja nemad raha ei kiida. See teeb haige rahvuse lisaks ka silmakirjalikuks.

Arvan, et religioon on väga oluline ravuste jaoks ja määrab rahvuse. Kui ikka uskuda ainult raha nagu sina ja su rahvus, siis on ka teil raha nägu. Kas te sooviks läbi käia isikugas/rahvaga, kellel on pea asemel kuldmünt? Vaevalt :D

Head arenemist.
 
Onu Pähh [logimata] 30. november 2018, kl 12.44
Sädeme viinalaagris oli valdav viin nagu kogu Vene rahvuste tunnus üldse. Küsiks, et kas ka miskit esoteerilsiemat tarbisite? Keegi ehk külastas ja jagaks muljeid. Tänaseni on ainult teada, et süüte mürgikonni, ja joote viina, aga äkki miskit vaimsemat ka vahel? Rääkige üldse muljeid Nõialaagri kohta, sealseid temaatikaid jne.

Ja ka muidugi põhiteema osas lisage arutlust, see teema on esoteerika valdkonna nurgakivi. Näiteks juba indiaanlased sõid oma mürgikaktuseid ja lõid juurde trummi- see ju on esoteerika, teie hobi.

Head arutlust.
 
O.P. 10. jaanuar 2019, kl 23.14
Olen ise vahepeal niipalju seeni söönd, et esoteerikud kutsuks mind lausa shamaaniks.
Siit foorumist olen saanud 2-3 mõtet/objekti. Neist üks on see, et keegi vihjas, et olen preester.
Seda mõtet/objekti küsitlesin* ja vaatlesin ja aatlesin või looge muu sõna juurde mis tähistaks sedalaadi menetlust. Nii kainelt kui ebakainelt on vastus siiski selline, et tegu pole preestri rolliga, vaid õpetaja rolliga. Nimetatud 2 rolli/nimisõna, on siiski erinevad oma nüansilt, kuid sageli kattuvad oma sisult. Eks oli ju ka ajaloos ametinimetus "koolimeister", mis teie emakeeles tähendabki religiooni õpetamist ehk preestri rolli, ning, samas ka matemaatika õpetamist- seega seos on rollidel juba vanast ajaloolisest ajast. Eso-füüsikud ütleks, et su roll on (preester+kooliõpetaja)/2. Too sümmol "2" siis tähistab pooleks tegemist, kui midagi ühendada sümmoliga "+", tulemus siis on vahepealne/sarnane preestrile ja ka koolitöötajale. Nii igatahes on olnud viimased nägemused ja doosiks on 2 grammi ülikuivi seeni.

Hetkel on järgi ainult 1.8 gr ja seda kasutan mikrodoosidena igapäevaselt enne tööd, kuid jõulude ajal läks kasvama uus kuuajapikkune kasvutsükkel, mis peaks tootma kuskil 18 gr kuiva saaki. Seega, kas 8-9 tavadoosi, või võtta lõpuks julgus nn "heroic dose" ehk suurema 5 grammise doosi jaoks, mis siis nn ego surmi tekitab, mis on minu eesmärk.

Siin võiks alustada arutlust, et mis on hirm. Miks te tunnete hirmu kui peate juuma pitsi viina? Jah, te tunnete hirmu, ärge valetage ega egoupitage end, see pits viina on raske katsumus ja vajab hirmust üle saamist. See on fakt, kullakesed. Sama on suurte mürgiseente doosiga, et on hirm, nagu ka viinapitsiga. Bioloog ütleb, et hirm on eluinstinkt, et teid ohtudest eemal hoida. India rahvad ei karda ämblikek ja söövad neid, sest nälg tapab mitte pirtsutav ämbliku kartus.

Teen ettepaneku rääkida, nagu ikka esmalt mõistetest, jam õisteks on hirm. Mis ta siis on ja kas ta on halb ja mis teemad sellest arutlusest tulevad?

Mis te arvate?
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 22.05
Mis te arvate, kui teeme sellise praktikumi, et toon teile eBay lingi, kus saab osta mingit toodet.
Kes nõustub ostma, see fikseerib end siin ära, et tema on meie katseisik, osaleb meie toiduainete praktikumis, seejärel ta ostab toiduaine ja tarbib, seejärel annab aru, mis juhtus. Juhendan kõiki osalisi ja teeme järeldused, ja lõpuks annan ka kokkuvõtvalt selgituse, et mida vastav toiduaine enamusele tekitab. Näiteks esmalt ma tooksin terakesed, mida siis keedate ja sööte, maksavad vähe. Võimalik, et muudavad teie menstruaalvere värvi näiteks, nagu legendaarse Sädeme viinalaagri osalised väitsid tekkivat, kui Sädeme poolt eBayst ostetud ja promotud tooteid tarbisid.

Minu eesmärk pole promo ega kasum, vaid teie harimine nn esoteeriliste toiduainete osas. Selle kõrvalefektina kaasan teid põhieesmärki, milleks on rääkima õppimine.

Kui sedalaadi projektid pakuvad huvi, siis andke signaali, ja alustame.

Võiksite ka küsida, et kas olen hakanud esoteerikat uskuma? Või muid küsimus iesitada. Esitage kõike, mis teie peakolu tekitab, olen alati kõigele pädevalt vastanud ja vastan.

Head arutelu.
 
O.P. 17. jaanuar 2019, kl 12.51
Kas olete siis huvitatud, et teeme toidupraktikumi nagu kirjeldati?
Hiljem on plaanis ka pakkuda, et teeme muid koos psühhotehnikaid.

Nii palju asju on pakutud, kas tõesti ei ole siis huvi millegi vastu ?
 
Oioi 17. jaanuar 2019, kl 17.12
See on nüüd küll kurjasti, et siin keelatud aineid propageerid. Lisaks väidad, et kasvatad ka kodus narkootikume. Siin käivad ka alaealised seda lugemas. Pean veebikonstaablile teada andma. Vabandan.
 
O.P. 17. jaanuar 2019, kl 17.16
kogu arenenud maailm suitsetab keelatud kanepit ja teeb muud mõistlikku, mis on keelatud.
võin sulle maksta 20 USD, et annaksid veebikonstaablile teada ja kajastaksid mida ta sulle vastab.
selleks siis too konstaabli vastus meile siia, ja seejärel oma Paypali aadress ja tasun nagu lubatud.
Samuti tasun kui tõestate esoteerikat, seda olen varemhi pakkunud.


Oioi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See on nüüd küll kurjasti, et siin keelatud aineid
> propageerid. Lisaks väidad, et kasvatad ka kodus
> narkootikume. Siin käivad ka alaealised seda lugem
> as. Pean veebikonstaablile teada andma. Vabandan.
 
Oioi 17. jaanuar 2019, kl 17.32
Andsin teada. 20 eurot võid narko.ee keskkonnale annetada.
 
O.P. 17. jaanuar 2019, kl 17.37
teen ülekande paypaliga, kui annad nende paypali aadressi siis teen ja tõestan et tegin ekraanipildiga.
too hiljem nende vastus koos oma emailiga ja siis seejärel maksan rõõmuga.

Oioi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Andsin teada. 20 eurot võid narko.ee keskkonnale a
> nnetada.
 
Liisu 11 aastane 17. jaanuar 2019, kl 17.58
Tere.

Kas need seened teevad targemaks?
Soovitate neid netist osta. Kas ma saan seda ema krediitkaardiga teha?
 
Andrus Keilast 17. jaanuar 2019, kl 18.04
Meil koolis räägiti, et kui mingid võõrad pakuvad seeni või kanepot, siis tuleb keelduda. Nüüd tean, et koolis valetati kuna kõik maailm kasutab. Kas neid seeni tuleb süstida? See mulle ei meeldiks. Aga küll ma süstla leian. Bussika taga vedeleb. Äkki on mõnes veel seenevett sees...
Aitäh kasuliku info eest!

Andrus
 
Q1 17. jaanuar 2019, kl 18.05
Liisu, seeni osta ikka turult koos emaga. Siis pärast sööd seenesousti kartulitega. Targemaks sa küll ei saa aga uni tuleb hea...:)
 
O.P. 17. jaanuar 2019, kl 18.22
Teil koolis räägiti palju sju, ka seda, et tuleb Leeninit kummardada.
Kas kummardad siis või?
Mõned isikud võtavad reegleid haiglase tõsidusega. Et nagu reegel on püha asi ja olulisem on reegel kui see, mida see reegel teenib. See on ju väär käitumine, sest ega reegel pole eesmärk omaette. Näiteks kõik rikuvad liiklusreegleid, kõik suitsetavad keelatud kanepit, kõikide arvutites on varastatud filmid ja programmid, jne. Nende kõikide all mõtlen miljardeid. Kas te siis ei tõmba tasuta filme alla ja raamatuid jne? Kui nii, siis olete ka väga harimatu, sest internet on raamatuid ja teadmisi täis.

Eesti koolides on teadatuntud niivõrd kehv haridus, et peale õpetamist ei on 3 kuu pärast kõik õpitu ununenud. Lihtsalt tuubitakse pähe mingeid mõttetuid fakte ja need muidugi ununevad, sest aju teab, et need on kasutud faktid. Ja ei osata ka rääkida, ei tunta religioone, ega seksuaalsust, mitte kui midagi ei osata peale kooli. See on fakt. Võrrelge suvalist eesti inimest arenenud ühiskonna inimesega, siis on eestlane nagu imbetsill- ei oma seisukohti ega muud. Selle aitab muidugi kaasa lisaks koolile ka muu meedia, raadio jne.
Arutlust kül lteie rahval veel pole, pole seda oskust ega kommet.

Päris haige on eesti kool kui ta ütleb, et kui keegi pakub õlu või kanepit, siis tuleb loobuda.

Seeni kasutab kogu maailm juba ammust ajast, võta varasta internetist raamatuid ja loe kuidas seeni kasutatakse.

Võime hiljem tuua õpetuse, et kuidas. Enne aga ootame kuni pärakad oma jonniga siit lahkuvad.

Süstlaid müüakse alati apteekides kõigile, olenemata soost, seksuaalsest sättumusest ja religioonist. Mine ja ütle, et vajad ja kui mõni arengumaa müüja küsibki eesmärki, siis öeldakse sageli põhjuseks, et ostetakse suhkruhaigele emale. Mina tellin seente spoorid koos süstaldega internetist, kasutan süstla ära ja viskan minema. Süstal tuleb ise kaasa paljudest spoori poodidest kui ostad spoore.

Kas miskeid sisukamaid küsimus ja mõtteid ka on seente ja muu teemal?



Andrus Keilast Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Meil koolis räägiti, et kui mingid võõrad pakuvad
> seeni või kanepot, siis tuleb keelduda. Nüüd tean,
> et koolis valetati kuna kõik maailm kasutab. Kas
> neid seeni tuleb süstida? See mulle ei meeldiks. A
> ga küll ma süstla leian. Bussika taga vedeleb. Äkk
> i on mõnes veel seenevett sees...
> Aitäh kasulik
> u info eest!
>
> Andrus
 
Dr. Aibalit 17. jaanuar 2019, kl 18.33
Tubli oled! Väga tubli patsient! Eelnevalt ütlesin, et sinu rahvusele on omane varastamine. Mina ei tõmba raamatuid alla vaid ostan ja filme vaatan Netflixist.
See, et tunnistad vargaks olemist on hea. Lisaks ka narkomaaniat.
See kinnitab, et mul on sinu rahvuse suhtes õigus.

Valetaja
Varas
Üleolev


Lisaks õhutad alaealisi vargusele ja narkomaaniale. Kutsud kooliharidust põlastusvàärseks...

Patsient on ühiskonnale ohtlik ja siin peaks riigivõim sekkuma.
 
O.P. 17. jaanuar 2019, kl 18.42
Sinu küsimusele ja kõikidele maailma küsimsutele on vastused ja info internetis olemas, ei ole võimalik infot ja internetti varjata.

Vastus sinu küsimusele on "ei". Seened ei tee kedagi akadeemiliselt targemaks. Nad on enesearendajate jaoks, kes nende abil saavad enda isiksuse kohta lisainfot, seega atrgemaks saadakse enda kui isiksuse kohta. See on üldine vastus tarkuse küsimuse kohta.
Aga kogu info on alati olemas internetis, seda ei ole võimalik ega mõistlik varjata ega kustutada. Informeeritus on tervislik, võhiklikkus on kahjulik.
Võhikud on endale ja teistele ohtlikud.

Kui oled noor nagu sina, siis on keha ja sh aju liiga arenemata ja haavatavad. Seetõttu on alaealiste puhul oht kui teha miskit traumeerivat, või tarbida miskit potensiaalselt traumeerivat. Näiteks kui laps vaatab õudusfilmi või sööb seeni ja näeb kolli, siis võib ta trauma saada ja on vaimselt haige kogu elu. Seetõttu lastele õudusfilme ei soovitata, ja ka seeni mitte.

Kui soovid algteadmisi seente kohta, siis esimene algteadmine on see, et tuleb aduda, et tegu pole traditsioonilise narkoga. St, et ei teki ei füüsilist ega psühholoogilist sõltuvust, ei teki ajukeemia muutusi. Seetõttu pole neid mõtet muu narkoga ühte patta panna. Aga ise olen ka armastanud vahel üldistada ja nimetanud kõike mingi lihtsa ühise sõnaga, aga ma teen seda kasulikel eesmärkidel. Seetõttu kui algaja paneb ka seened narko nimetuse alla ja teeb seda lihtsalt lihtsuse huvides, et aidata arutlust, et tekiks lihtne lühike lause, jne, siis miks mitte nii klassifitseerida. Aga üldine esmapõhimõte on siiski esmalt mõista, et tegu ei ole narkoga.



Liisu 11 aastane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere.
>
> Kas need seened teevad targemaks?
>
> Soovitate neid netist osta. Kas ma saan seda ema
> krediitkaardiga teha?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!