Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
psühhedeelsed trüflid, seened, DMT jms seonduv
 
Q1 06. jaanuar 2020, kl 18.47
"Võib-olla kellelgi on nippe, kuidas vana kadunud unenägu tagasi saada?"
Ma nagu hästi ei usu, et täpselt sama unenägu on võimalik korrata...sarnane stsenaarium ja nii....seda küll. Et rong Sinust pidevalt ülesõitis ei tähenda, et üks ja sama unefilm oli...:)
 
Kim Yong Brahmaputra 07. jaanuar 2020, kl 19.39
Seente tarvitamine seeneteena on ammu unustatud praktika.
Meie Velloga oleme juba mitu aastat tarvitanud seeni palju innovatiivsemalt.
Nimelt, kui me oleme jälle buda pannud, siis tekib tihti tahtmine seenerännaku järgi.
Teeme siis teineteisele seeneklistiiri, mis vabastab peaaegu ilma ootamiseta tšakrad.
Eriti pühalik hetk saabub tavaliselt siis, kui Vello kogeb vabastavat ja õnnelikku laksatsiooni.
Reeglina on see hetkel kui me ümber stuupa ringi kõnnime ja käepärastest vahenditest meisterdatud palveveskit kolistame.

Head katsetamist.
 
Q1 11. jaanuar 2020, kl 16.57
Polegi Op-d pikalt olnud...loodan, et ta seene-tee joomise tsüklisse pole kukkunud jälle...:)
isemaag 11. jaanuar 2020, kl 20.53
Kim Yong Brahmaputra Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seente tarvitamine seeneteena on ammu unustatud pr
> aktika.
> Meie Velloga oleme juba mitu aastat tar
> vitanud seeni palju innovatiivsemalt.
> Nimelt, k
> ui me oleme jälle buda pannud, siis tekib tihti ta
> htmine seenerännaku järgi.
> Teeme siis teineteis
> ele seeneklistiiri, mis vabastab peaaegu ilma oota
> miseta tšakrad.
> Eriti pühalik hetk saabub taval
> iselt siis, kui Vello kogeb vabastavat ja õnnelikk
> u laksatsiooni.
> Reeglina on see hetkel kui me ü
> mber stuupa ringi kõnnime ja käepärastest vahendit
> est meisterdatud palveveskit kolistame.
>
> Hea
> d katsetamist.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Hetke vaid mõni mälestus kestab
Kuid on neid mida minna ei lasta
Küllap siis te väga vajate Neid
Sest Nad tulevad taas kas sa ootad või ei.
Mädaprits 11. jaanuar 2020, kl 23.51
Kuna teile millegipärast tundub (joogi)tee huvipakkuv, siis selline see välja näeb:

https://imgur.com/a/eOO0TIW

Nagu pildilt näete, siis on pildil järgmised komponendid:

1. grammikaal - ilma selleta on isegi vilunutel raske. Sest inimaju jaoks on raske aduda äärmuslikult väikseid ühikuid nagu grammid ja äärmuslikult suuri numbreid nagu miljard. On suur toime erinevus, kas doseerite 1 grammi, 2 grammi, või 3 grammi, see on grammide maailm, mitte kilode. Samuti on kaal vajalik, kui vakaum-pakendate klientidele 2 grammiseid doose- seal on üldreegliks, et panete pisut rohkem kui 2.0 gr, näiteks siis 2.07 grammi. Standard/turu doos 2 grammi tähendab kõpsise-kuivasid seeni, mida murdes siis nad natuke praksuvad ja selel saavutab puuvilja kuivatiga 7 tunniga @ 65 kraadi. Antud juhul on pildil küpsisest pisut kuivemad produktid, vahvel-kuivad, küpsetatud +72C@7h. Seejuures on antud juhul pildil ainult kübarad, ilma varteta, need sisaldavad pisut rohkem toimeainet kui varred. Teaduslikult väidetavalt pidi ka valge vegetatiivne mütseel/seeneniidistik ise ka sisaldama kaduv-väikest kogust toimeainet, aga selle teoreetilise faktiga pole midagi peale hakata, kuna enamus inimesi ei söö tomati taimi, kanepi taimi, ega mütseeli, küll aga nende vilju (tomateid, kanepi-õisi, seeni). Olgugi, et üldlevinud doos on 2 grammi, siis pildil olev 1.27 gr doos ülivärsketest kübaratest on samaväärne kui 2 grammine ülddoos jalgadega seentest. Kaalusingi siis põhimõttel, et tuleks kuskil 1.2-1.5 grammi kübaraid. Ilma kaaluta pole nii lihtne soovitud vahemikku tabada, ja lisaks võib tekkida para-noiasid, et kas äkki doseerisin üle või alla seekord. Paranoiad tekivad millegipärast hõlpsalt isegi tühjast-tähjast, seetõttu parem olla hoolikas ettevalmistuses. Näiteks meenub, et eelmisel aastal ühe korra tundsin end nii ülemuslikult, et ei kaalunud seeni ja võtsin peotäie sisse, ja seejärel poole tunni pärast veelühe peotäie viimastest järgijäänud seentest, et saaks platsi puhtaks, ja võtsin veel seetõttu, et tundus, et poole tunniga mõju polnud veel tulnud järelikult oli lisa vaja. Lisaks sellisele üleolevale suhtumisele looduse üle, oli veel selline üleolev enesekindlus, et seejärel võtsin ratta ja väntasin supermarketisse 15 minutiga. Seal korv käes jalutades siis näitas loodus kenasti, et ei maksa loodust alahinnata. Noh ja siis oli raskusi koju vändata, kuna jalgadest kadus jõud, selline kõrval-efekt tekib sageli, jalutasin siis ratta kõrval, kuid lisaks ka asfalt ei püsinud enam paigal, vaid tegi tüüpilist "hingamist", liikus, ja siis tekkis ka paranoia, et ei julgenud teed ületada. Selline paranoia on üsna ebameeldiv, kuna seda ei saa mõtte jõuga nii lihtsalt peatada. Selline pranoia seisneb selles, et kardate teed ületades autoalla jääda või üldse kokku kokkuda, mis oleks ohtlik kui ka inetu, ja paranoia tekitab kahtlused pähe, et kas võtsin liiga suure doosi või ei ole aega õigesti arvestanud või mis. Igasuguseid kahtluseid tekib ja nendega kaasneb tugev ärevuse tunne. Seetõttu teen siinkohal kokkuvõtte eelnevalt öeldust, et grammikaal ja eelnev hoolikas ettevalmistus on olulised, sest paranoiad on sellised loomad, et nad on väga väekad ja idanevad üpris kergesti. Muidugi vilumusega paranoiad vähenevad, ja ka ettevalmistuse kvaliteet paraneb, mul pole viimasel aastal küll nimetamistväärseid paranoiasid enam olnud. Ja praegu on vilumus ka kõrge, seetõttu peale doosi küll poodi ei jaluta, kuid rõdule jalutan küll ja mujale lähedale ja üldse teen toimetusi arvuti taga rahulikult kuni adun, et aeg oleks pikali visata ja lennuga alustada. Kokkuvõte igatahes selline, et grammikaal on väga oluline komponent.

2. sidrun - pildil on siis tassis ka sidrun, see parandab muidugi mingil määrab maitset, aga üldiselt on kogu lõplikku tee maitse halb, ma aga ei viitsi maitset taga ajada, sama nagu viinaga- ega pole ju mõtet vanilje viina osta maitse eesmärgil. Ja teaduslikult väidetavalt siis väidetavalt sidruni mahl aitab toimeainet paremini lahustada, ma olen joonud ka ilma sidrunita, minu arvates vahet pole, võimalik, et sidruniga on äkki 10% parem lahustumus, kuid inimtajudele on raske tunnetada niiväikseid protsente, väikseid gramme, või miljardisuuruseid numbreid.

3. seened - loomulikult siis kuivatatud seened, mitte toored. Pildil on nende värvus küllalt tume, seetähendab, et nad on nopitud oma maksimaalse küpsuse ajal kui neilt lendles musta spooritolmu laiali. See on samaväärne küpsus-aste nagu äsja mustaks läinud banaanil. Helepruun seene värvus on kaubanduslikult ilusam, nagu ka rohelise koorega banaanil. Aga alati ei jõua noppida õigel hetkel ja üleööga võivad seened hakata spoore heitma ja muutuvad mustaks, kuid ega nad seetõttu toimeainet ei vähenda ega mädane veel. Aga üldreegel on selline, et seen tuleks noppida helepruunina, või kui tal on esimene tume väike laik tekkinud- siis on kaubanduslikult ilusam. Seekord siis sellised maksimaalselt küpsed seened ja vahvel-kuivad, kuivatatud 3h@72C juures õhtul, ja lisaks hommikul uuesti jätkatud kuivatusega +4 tundi, tulemuseks vahvel-kuivus, saab sõrmede vahel puruks teha. Mida kuivem/krõbedam, seda tihedam, kaalult väiksem aga toimeainelt suurem. Kui balleeriini puhul kasutatakse sõna "andekas" siis kui kael on geneetiliselt pikk, siis seente/kanepi puhul kasutatakse sõna "kõrge kvaliteet" samas tähenduses nagu sõna "kangus", et mida rohkem toimeainet grammiühiku kota tuleb, seda kõrgem kvaliteet. Kanepi-õie puhul siis õies olevate kristallide hulk/kaal ja seente puhul siis silmaga nähtavaid kristalle pole vaid on peidus olev milligrammide hulk toimeainet. Mida tugevama joobe seene ühikuga saadakse, seda kvaliteetsem. Üldiselt määrab seente kvaliteedi/kanguse nende kuivuse aste, kui on küpsise-kuiv (ing k "crack-dry"), et saab murda nagu küpsist ja krõbiseb ja on ikka värske seen, mitte 6 kuud vana, siis saab seda kutsuda sõnaga "kõrge kvaliteediga". Siin siis mõtleme tüüpilisi maagilisi seeni, olgu siis alaliik milline tahes, mitte aga kangeid seeni, mis on välimuselt need pika peenikese jalaga ja väiksema kübaraga seened, mida kooliõpikus joonistati keelatud seente peatükis. Seekord siis ca 1.3 grammi kuivatatud kübaraid, esmalt kaalule, seejärel tassi koos poole sidruniga ja siis keev vesi peale ja lasta 10 minutit seista ja siis hakata lonksutama vaiskelt iga 5 minuti tagant näiteks, või valada kohe kõik sisse, seenepuru võib lusikaga ära süüa.

Olenevalt kui kaua lonksutate, kuidas joote, võib ka pool tundi järjest lonksutada ja ajalehti lugeda.

Joobeastmeid on pool-ametlikult 5, tase 1, tase 2, .., tase 5. Sarnaselt nagu ka võõrkeele oskuses on loodud pädevuse astmed: Algtase A, kesktase B, ja kõrgtase C. Lugemiseks üldine joobeastmete kirjeldus:

https://www.magic-mushrooms-shop.com/en...

Sealne joobeastmete kirjeldus on üldistav, aga see valdkond on subjektiivne ehk iga inimese puhul mõneti erinev, seetõttu mina näiteks olen jaganud enda jaoks teinud joobeskaalad pisut ringi, et on tase/aste 1.a, 1.b, 1.c, 2.a, 2.b, 2.c, 3.a, 3.b, 4, 5. Mainitud üldine enamlevinud standard-doseering 2-grammi tekitab joobe astme 1.c või 2.a või 2.b. Joobeaste 1a on seente ja kanepi puhul väga sarnased. Edasised kõrgemad pilves oleku ehk joobeastmed lähevad aga seente ja kanepi puhul erinevaks, sest seente puhul lisanduvad visuaalide nägemine, kuid kanepi puhul mitte.

Räägime pilves olekute joobetasemed kunagi täpsemalt lahti. Aga eks igal ühel on siiski küllalt erinevad toimed ja kogemused ja lisaks seejuures erinevatel kordadel erinevad toimed/kogemused. Seetõttu ega siin ei saa kirja panna üldist stsenaariumit.

Seekord oli minu jaoks uudsemaks asjaks uus huvitav füüsiline reaktsioon. Nimelt siis joobetaseme 1.c ajal oli kõik rahulik kuni ühtäkki siis toimus järsk ootamatu tõmblus üle keha, see tundus justnagu keegi tõmbaks kiirelt lamajat jalgadest 5 cm, et tekib selline väga ootamatu vappumine, mingi kiire impulss pea-lae piirkonnast kiirelt alla jalgadeni välja, võimalik et kui selgroo ajule anda mingi teatud signaal, siis inimene tekitabki sellise ülekeha tõmbluse. Et tegu oli siis ootamatu uudse ja pisut ehmatava impulsiga. Tavaliselt on ikka sujuvalt suurenevad surinad, ja lainetused jms-ne, siis seekord kuidagi huvitav vaputus. Ei oska oletada, mis aju sees siis juhtus, et äkitselt sellise impulssi välja saatis. Eks peab Tarot-kaartide hobilistelt nõu küsima, et mida see tähendada võiks.

Muidu kokkuvõttes oli taas hea, ei olnud paranoiasid, ei olnud kolle. Mingit valgustuse tunnet ei saabunud, eufooria emotsioon oli päris kõrge, see on selline hea-tundeline emotsioon, väga nautimisväärne on muidugi teistsugusem tähelepanu, et vaatate rõdult loodust ja märkate äsju mida muidu ei märkaks. Seansijärgselt lõi seekord ajus aktiivseks päris tugevalt naeru emotsiooni, muidu üsna vähenaljakad asjad tekitasid palju nalja. Muidugi nauditav äraolev tunne on muidugi nautimisväärne, mis siis veel, huvitav peamiselt loodust jälgida lahtisilmi, et kuulda siis selektiivselt vaiksemaid helisid intensiivsemalt, samas ka nauditav tähelepanu kontsentreerumine, jms asjad. Eks ma olen joobeolekutes looduses vähem liikunud, seetõttu vast ongi nauditav looduses olek. Ja mis siis veel, joobeastme ajal esilekerkinud eufooria sisi kestab paar päeva ja sellega seoses siis saab tõhusamalt oma projekte sepistada.
Hetkel nagu muud ei meenugi, mida siis lisada hiljutise joogitee kohta, ma ka ei protokollinud, seetõttu ei meenu palju.

OLen viimasel ajal mõtisklenud küsimuse üle "Kellele ma soovitaks esoteeriliste seente kogemust?" ja ei ole veel vastust küsimusele leidnud, aga tunne on tugev, et vastus tuleb kohe-kohe lähiajal. Selline adumine on, et peagi siis saab intuitiivsel meetodil läbimõelda ja kirja panna vastuse. Näiteks võtame kasvõi astraalitseja hobilise, kas talle soovitaks ja mis sõnadega ma talle siis soovitaks? Et tunnen, et väga lähedal asub see intuitiivne vastus, ja ku isaabub, eks siis tulen jagan teiega.

Seniks turvalist tarbimist.
 
Q1 12. jaanuar 2020, kl 00.20
"OLen viimasel ajal mõtisklenud küsimuse üle "Kellele ma soovitaks esoteeriliste seente kogemust?"
Eks Sa minule seda ju soovitaksid...jah...võibolla tõepoolest lürbiksin seene-teed ja õhinal ,Sinu imestuseks, räägiksin Jumalast täpselt samamoodi...:)
 
OP 12. jaanuar 2020, kl 00.55
Jah, et kui isik tegeleb näiteks astraal unedega ja küsib, et mis moodi seente kogemus oleks, siis ei ole päris kindel kuidas talle vastata. Või kui isik on näiteks hoopis ruunimärginduse hobiline, siis mida talle vastata sellise küsimuse peale. Ja teistele inimtüüpidele. Tunnen aeg-ajalt, et vastus kohe kohe saabub ja on üli lähedal, aga siis see vastus ikkagi veel ei saabu, ei teki intuitiivset mõttevastust, eks tuleb veel siis natuke oodata vastusega.
isemaag 12. jaanuar 2020, kl 05.26
Siinteemas sädelejaile tuleks maksta ministri palk igakuiselt. MULLE KAA midagi. Sellesinatse delfi kõige helgemad pead on oma pääd kokku pannud ja loovad uut reaalsust. Nii nagu oli ühes filmis kus ,,, kirillitsa kaudu otsida: Diikij Zapad.
 
Aviiso 12. jaanuar 2020, kl 11.08
Keegi siin rääkis, et seene mõju on oivalisem just klistiiri kaudu.
Kas tegelikult on ka kogemusi, kuidas on?
Ma proovisin endale teha, kuid see ei lõppenud ilusti. Ei tea, kas põhjuseks olid valed võtted või Maardust korjatud seened.
Tulemus oli eriti välispidiselt inetu ja seda pidevat roojamist ei tahaks väga meenutada, kuid mentaalselt muutis see mind mitmeks tunniks munajoodikuks.
Väljastasin nende tundide jooksul labiilset patroneerivat teksti, nagu oleksin ma mingi teadlane.
Veiko arvas koguni, et ma olen heteroks hakanud.
 
Q1 12. jaanuar 2020, kl 17.47
„Mingit valgustuse tunnet ei saabunud“
Oehh....kui palju ma olen püüdnud Sulle seletada...Valgustumine ei ole mingi emotsionaalne kaif ega sündmus.
No räägin sulle anekdoodi...järsku saad aru ja hakkad naerma. Naermine iseenesest on sekundaarne. Nali oli seal koguaeg olemas, Sinu ja Nalja vahel pole vahet...:)
 
Q1 12. jaanuar 2020, kl 20.40
Aga muidugi Su seene-tee kirjeldused on ikka päris head...isegi minul on tekkinud sellist tee joomist soov proovida....:)
 
OP 12. jaanuar 2020, kl 23.00
Valgustumise täpne mõiste pole selge. Kuid pole ka piisav kui selgitada seda mõistet stiilis "valgustumine pole sündmus, pole A ja pole B", vaid selgus tekiks kui öeldaks stiilis "valgustumine on C".

Arvan, et selle valgustumise mõiste teeb ebaselgeks asjaolu, millal see valgustumine aset leiab. Näiteks kui laps kasvab pikemaks, siis tal on endal raske märgata, et muutub pikemaks. Aga ajapikku ta suudab märgata, et riided enam ei lähe selga jms-st. Keerukam näide on nn täiskasvanuks saamise protsess. Tänapäeval pole enam mingit eksamit, mille sooritamisel kogukond tituleerib isiku täiskasvanuks. Ega pelgalt vanus 18 eluaastat ei muuda kedagi kuidagi, ega tema vaimset arengutaset, vaid lihtsalt muudab numbrit. Mõiste täiskasvanuks saamine on ligilähedane mõistele valgustumine, aga viimane on siis vast sammuke edasi täiskasvanu mõistest ja järgmist sammu/mõistet minu arvates rohkem ei eksisteeri.

Mis muutub esoteeriliste droogide seanssidesse, siis nende vältel kogetakse harva nn valgustumist, või nimetagem seda kuidas tahes. Aga sagedamini toimuvad seansside järgsetel päevadel teatud arengud ja muutused, kui on soovi nimetada neid muutusi valgustumiseks, siis miks mitte seda sõna kasutada- milline muu sõna oleks parem?

Kuna minu kodu lähedal asub euroopa üks suurim psühhedeelikumide kommuun, siis eks ma olen jalutan sinna mõned korrad ja siis püüdnud aduda neid inimesi, et kas neil on mingeid ühiseid tunnuseid ja nagu ikka üritate inimesi vaadelda ja aduda. Aga, ega seal on inimtüüpide spekter päris lai. Üks väiksem kontingent on jah nn esoteerika hobilised. Kui võtta suvanäitena näiteks inimtüübid Q1 ja Isemaag, kes on küll nn esoteerika hobilised, siis ma siiski ei tunne küll, kas neile oleks mingit kasu esoteerilistest droogidest. Ei oska ennustada, kas neile see asi meeldiks või mitte ega miskit.

Tundub, et seente puhul läheb visualiseerimise võime kindlasti tugevamakas, kuid ega ei tea ju rääkida teiste eest. Tundub ka, et mälestused aktiveeruvad- hakkab sagedamini meenuma asju, mida justnagu enam ei mäletanudki ja siis mõtisklete need läbi ja saate neist aru ehk õppetunni. Samas pole päris kindel, et just seened on põhjuseks unustatud mälestuste tagasitoomisel, võimalik, et põhjuseks on muud asjad. Aga üldiselt tundub küll, et saab aktiveerida mälestusi/ajalugu ja mulle see küll meeldib, samas mõnele võibolla tekitaks stressi ja tema tahaks elada muretult tänases ilma ajaloole mõtlemata.
Mitmesuguseid müstilisi visuaale ja asju näeb seansside ajal, näiteks kasvõi ruunimärke. Võimalik, et mõnele oleks see huvipakkuv, minu jaoks üldiselt mitte.
Võimalik, et kui esoteerika hobiline näeb ka kainelt oma esoteerilisi olendeid ja deemoneid, siis äkki tõesti ka seansi ajal tal aktiveeruksid nad ja äkki saaks parema arusaama neist. Aga see on lihtsalt oletus.
Looduse vaatlemine seansi ajal on muidugi rikastav kogemus. Kui ikkagi näete oma silmaga, kuidas näiteks puud liigutavad end vms, siis see on ikkagi hämmastav elamus. Võib kogeda mitmesuguseid uudseid nn emotsioone, näiteks tunnetada, et kogu universum on kuidagi üks terviks, selline üheagne taipamine ja hämmastus sinnajuurde ja muu kompott emotsioone korraga, või siis mõned näiteks väljendavad, et kõik on armastus, ja muud sedalaadi terviku adumise emotsioonid. Neid emotsioone ikkagi igapäevase elurutiini juures ei tunne nii kergelt. Samas taas, et ega garantiid pole, et miskit sellist emotsiooni tekib.

Üks haruldasemaid kogemusi, mida olen ise kogenud, on näiteks selline kuulmine, et te ei kuule nagu inimesed igapäeva elus helisid, et lähemal olevad helid on tugevamad ja kaugemalt tulevad helid vaiksemad, vaid te tunnete siis dsunglilooma kuulmist, et saate lähedal asuva müra/heli summutada ja võimendate kaugemal olevad väikest heli ja kuulete siis seda valejamlt.
Näiteks siis seansi ajal kõrvalistujate jutt sumbub aga kaugemalt tulev heli veekeetjast kõlab väga valjult, kaines tavaolekus te seda vaikset veekeetjam ulinat aga ei kuulekski.
Siis saate kogemuse, mõistmise, et mis moodi dsungliloomad metsas kuulavad, kuulevad, kui nad oma saaki jahivad jne. Et selline näide siis, et tekib mingeid kogemusi, mõistmisi, mida muidu niisama ei saaks elus.

Tundub ka, et mõningad uudsemad ideed hakakvad sagedamini tekkima. Seetõttu need Navitrollad ja muud loomingulised inimesed ka näivadki loomingulised.

Suured doosid vajavad suuremat ettevalmistust ja kogemust, aga nendega siis saab ka sügavamaid kogemusi. Seente pioneer Terence McKenna tegi suuri doose ja tema rääkis, et oli ufode planeedil oma seansside ajal ja kontaktis nendega. Mitmed väidavad, et on suurdoosidega ka tunnetanud nn ego surma. Siinjuures pole vajadust hakata ego mõiste üle arutlema ja ego kui sellise suretamise võimalikkuse üle rääkima, vaid lihtsalt on näide, et tegu on suure kogemusega, mingi mõistmisega.

Aga kui üritan end mõelda astraali hobilise rolli, siis ei teki küll kindlat tunnet, et kas oleks mingit kasu kui saada kirjeldatud lisakogemusi. Kahju vast ei teki, aga kas miskit kasu ka tekib, ei oska nagu seisukohta võtta. Seetõttu eks püüdke ise mõtiskleda ja tunnetada.
Kui minu juurde tuleb klient, siis ma vaatan talle peale ja küsin paar küsimust ja siis oman tunnetust, et mis inimtüübiga on tegu ja oskan küllalt täpselt temaga ümber käia, ja seejuures talle doosisuurust määrata ja muud. Aga internetis mõtteid lugedes päris selget pilti siisk iinimestest ei saa. Seetõttu näiteks Q1 ja Isemaagi näidete puhul ma ei oska neile miskit suurt kosta seente teemal. Ei tea, mis inimestega on tegu.
isemaag 13. jaanuar 2020, kl 05.30
Ehh, mis te siin jahute, seeneteadlased. Tavaline hernepuder ja poslamaslat peale segada ja potitäis putru pintsli pista, ongi astraal.
 
OP 14. jaanuar 2020, kl 01.29
Toon näite, mida kosta teie kultuuri ruumi inimesele, kes räägib sageli ego'st ja mina'st ja jumalast.

Esmalt ütleks, et nimetatud huvimõistete või nendega võrdväärsete mõistete kogemiseks on siiski ainult seente suurdoosid, mitte väiksed.

Kas kasvatada ise, osta esoteerika laagri korraldajalt, see on eraldi teema, kindlasti mitte korjata metsast, sest selle jaoks pole kindlasti pädevust.
Eks see ole eraldi teema, kuidas hankida või kasvatada teie kultuuriruumis.

Võtame seekord eelduse, et egosurma huviline suudab hankida esoteerilised seened.

Sel juhul soovitaks talle kui esmatarbijale järgmist tegevuskava:

Doos nr 1.
2.0 grammi.

Doos nr 2.
Kordame 2.0 grammi.

Doos nr 3.
Kordame 2.5 grammi.

Doos nr 4.
3.0 grammi.

Doos nr 5.
4 grammi.
See doos on esimene suurdoos. Saab kogemuse, mida see endast kujutab.
Selel jaoks on vaja "lapsehoidjat" kõrvale, igaks juhuks, ja kasvõi nn moraalseks toeks.
See tutvustab juba sügavamaid kogemusi, kuid päris ego surma see ei tekita.
Sellega saab ka proovikivi, kas üldse on julgust, et edasi minna.
Näiteks füüsilise poole pealt võib siin esineda päris tugevaid lihas-krampe sõrmedes, näiteks.
Või näiteks, on väga tugevad vibratsiooni tunded kehas, peamiselt siis selgroo sihis.
Füüsilise poolt pealt muid proovikive pole mianida, sest võimalik oskerefleks ja kuuma-külma tundmine on siiski väiksed asjad äsja mainitute kõrval.
Emotsionaalse poole pealt, võib aga olla üpris raskeid katsumusi, näiteks võib mingi engatiivne ärritaja tekitada tugevat negatiivset emotsiooni näiteks 5 minutit järjest.
Võtame näitena siis, et tekib 5'ks minutiks visuaalne pilt, mis tekitab eriti tugeva vastikuse emotsiooni.
Sedalaadi emotsionaalsed proovikivid ei peaks olema midagi väga keerukat inimesele, kes kusagil unes niikuinii deemoneid ja muid asju harjunud nägema, aga siiski, eks ta vastava emotsiooni ikkagi käima tõmbab.
Ja kolmas proovikivi on siis mitte paanikasse sattuda, kui teadvus aeg-ajalt täiesti kaob peast.
Et siis ütleks, et kolm proovikivi/õppetundi: füüsiline, emotsionaalne.
Ja kui need proovikivid alla andma ei pane, siis saab lisaks muidugi väga sügavaid kogemusi, ja ka väga hämmastavalt kenasid vaatepilte ja muud.
Kui sellise doosiga toime tulla, siis võiks proovida nn ego-surma doosi.

Doos nr 6.
6 grammi.
Sellega saab soovitud sügavaid kogemusi. Kuid tõenäoselt seda oleks vaja korrata.

Doos nr 7.
6 grammi.
Siin võiks siis olla soovitud eesmärk, et kogetakse väga sügavat kogemust. Näiteks siis nn ego-surma.

Kokkuvõtteks siis rahaliselt küllalt kulukas teekond:
6+6+4+3+2.5+2+2 = ca 25 grammi.
Ja kuskil 7 doseerimist, neist igaüks 1-2 nädala tagant.

1 gr maksab teil turul oletatavasti 10 eurot, seega 250 eurone hobi.

Seejuures kui ise kasvatada, ega siis odavam ei tule, sest väga mitmesuguseid asju tuleb osta.
Oletame,et survekeetur on kodus juba olemas, aga ikkagi, vaja osta nn mulda ja süstlaid ja asju, ja koolirahana lähevad esimesed kasvatus kuud aiataha.
Samas muidugi ostes ei saa olla kindel kui kvaliteetne kaup on, äkki on näiteks 6 kuud vanad seened, sel juhul on neis vähe toimeainet ja tuleb doosid teha veel suuremaks.
Aga arvan, et küllap teie kultuuri-ruumi esoteerika laagrite korraldajad omavad küllalt värskeid jak orralikke seeni siiski.

Seega kogu selline lõbu läheb vähemalt 250 eurot maksma, mis on teie elatustaseme juures suur raha.
Ja pole ka garantiid, et mis sellise projektiga lõpuks siiski saadakse.
Pole kindel, et isik saab oma ego-mõiste või jumala mõiste selgemaks.
Aga ise pakun küll, et kui juba sellised huvid inimesel on, küllap ta siis ka tõenäoselt omale vastused saab.
Ja mis päris kindel on, et mingid sügavad tõed ta niikuinii saab, seega siin on küsimuseks lihtsalt, et kas täpselt eesmärgiks soovitud banaani saab,
vaid võimalik, et saab tomati, kurgi ja kartuli- ja ega need ju pole ka kehvad asjad.

Igatahes arvan, et andsin parema selguse, milline oleks see retsept ja väljaminek kui on soov mingeid sügavamaid kogemusi/teadmisi hankida.

Esmapilgul ega lihtne pole ei rahalises mõttes, ega ka psühholoogilises mõttes.
Võtame kasvõi minu, kellel on kasvatamiseks kõik vajalik olemas ja pidev kasvatamine aastaläbi, mul seisab igapäev vähemalt 20 valmis grammi mida ka kohe kasutada.
Siis isegi minul pole kerge korraldada sellist asja. Sest, see vajab ikkagi vaba aega ja palju muud, eelkõige aga ka piisavat julgust ja tunnet, et nüüd oleks õige aeg.
Et niisama lihtne see pole ka mulle, rääkimata siis esmatarbijatele.

Aga jah, võib nii mõelda, et elu on lühike, ja 250 eurot viina ja kino peale kulutades ju ei pruugi ka suurt palju saada.
Seetõttu on siiski inimesi, kellele minu kirjeldatud retsept tundub mõistlik teostada.

Aga andsin siis seekord lihtsalt ülevaate, et kui keerukas siis oleks saada sellist nn ego-surma kogemust.
Et päris niilihtne see pole, et leian peotäie seeni ja söön ära ja ongi ego surnd ja hirmus valgustatud tunne.
Et vaja ikkagi lapsesammudega esmalt väiksemaid doose teha ja üldse esmalt raha leida, et need seened osta.

Usun, et restepti mõtisklusest oli kasu.

Head mõtisklust.
 
Q1 14. jaanuar 2020, kl 14.00
Kallis hobi jah siis. Mul aias ka kasvab sarnaseid seeni, mis Sa tee sisse paned. Kui väike olin siis vanaema ütles, et need on sitaseened ja neid inimesed ei söö...:)
 
Jelizaveta M´bdungu 14. jaanuar 2020, kl 19.34
Mis te arvate, hobilised, kas neegrid söövad ka seeni?
Ma nimelt nägin oktoobris Mustamäel hulka neegreid.
Neegrid istusid mändide vilus ja koputasid mingit vana kastrulit.
Arvan, et kaine peaga seda ei teeks.
Aga mine sa neegreid tea.
 
WEEBI KONSTAABEL 14. jaanuar 2020, kl 19.49
IGASUGUNE PSÜHHOTROOPSETE AINETE REKLAAM ON KEELATUD. KASUTAJA OP IP-AADRESS ON TÄPSUSTATUD JA ASUKOHT EDASTATUD !!!
Mädaprits 14. jaanuar 2020, kl 20.50
Lisan inglise keelseid välismaa kursuseid, kus õpitakse mitmesugust esoteerikat, sh ka loomulikult seente kasvatamist:

https://psychedelicsociety.org.uk/events

Miks mitte näiteks planeerige omale suvereis välismaale, kus ei külasta muuseume ega kirikuid, vaid esoteerilisi loenguid ja koosviibimisi.
 
OP 14. jaanuar 2020, kl 20.58
Kui teil on huvi mingi loengu/südmuse kohta toodud nimekirjast, siis avaldage huvi ja räägime lahti. Võin ka tuua huvilistele reportaashi ja anda soovitusi, kuidas teie kultuuri ruumis ise selliseid kultuuriüritusi ja loenguid korraldada.

Muidu kui võrdlete näiteks seeni ja muid asju, siis seened on kõige looduslähedasemad. St, et te tarbite kogu frukti, kas siis kasvataate ise või kasvatab loodus/mets. Aga teised esoteerilised droogid on inimkäe abil valmistatud. Näiteks siis võetakse taim ja siis pannakse ta potti ja pliidile, lisatakse veel eiteamis kemikaale, et eraldada toimeaine ja siis saadakse lõpp-produkt, näiteks siis suitsetamiseks kõlbulik DMT tükike. Ses suhtes on seened väga naturaalsed, looduslikud.
Lihtsalt mõtiskluseks selline tähelepanek.
 
Q1 14. jaanuar 2020, kl 21.14
Inimene ei saa Valgustuda, ükskõik kui palju "seenesousti" sööb või konni lakub...:)
 
OP 14. jaanuar 2020, kl 21.31
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Inimene ei saa Valgustuda, ükskõik kui palju "seen
> esousti" sööb või konni lakub...:)

aga kas inimene saab areneda? kui jah, siis kas on mõistlik nimetada teatud arengustaadiumit põhihariduseks ja teatud staadiumit valgustumiseks?
 
Q1 14. jaanuar 2020, kl 21.38
"aga kas inimene saab areneda? kui jah, siis kas on mõistlik nimetada teatud arengustaadiumit põhihariduseks ja teatud staadiumit valgustumiseks?"
Inimese areng on bioloogiline evolutsioon. Valgustumine on Mina olen...:)
 
Q1 14. jaanuar 2020, kl 23.12
Midagi tahtsin veel tarka öelda...aga läks meelest....eks siis homme jälle....:)
 
OP 14. jaanuar 2020, kl 23.40
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Inimese areng on bioloogiline evolutsioon. Valgust
> umine on Mina olen...:)

Aga otsustage siis ära, kumba soovite arutlusteemaks:

a) valgustumist pole olemas
b) valgustumine on Mina Olen

Lisage siis veel variante ja seejärel andke teada kui olete valmis arutluseks.
Kui rohkem variante pole, siis valige A ja B vahel ja alustame.
 
Q1 14. jaanuar 2020, kl 23.55
Kiirelt veel unisena...a) on vale nendest kahest....:)
Mädaprits 15. jaanuar 2020, kl 00.36
Lisan variandi C:

C. Valgustunud inimese Ingvar Villido kirjeldus mõistest valgustumine, raadiosaade:

https://arhiiv.err.ee/vaata/hallo-kosmos-hallo-k...

Proovime siis lisada rohkem variante kui kolm ja seejärel vaatame variandid üle üheskoos ja lisame oma mõtteid. Kuidas tundub?
isemaag 17. jaanuar 2020, kl 04.26
WEEBI KONSTAABEL Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> IGASUGUNE PSÜHHOTROOPSETE AINETE REKLAAM ON KEELAT
> UD. KASUTAJA OP IP-AADRESS ON TÄPSUSTATUD JA ASUKO
> HT EDASTATUD !!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Staabel nagu kelgunöör! Ei saa midagi teha enne kui pole midagi juhtunud ja pinda käiakse.
Politsei ei saa midagi tehaaa! Politsei ei saa midagi tehaaa! Üks möku konstaabel ühes alevis lasi narkomaanide jõugul lõhkuda ja röövida, vallamaja välisustel iga kuu vahetati klaasisid, vahel ka sagemini. Roolijoodikust konstaabel oli.
Sa kuradi konstaablist möku! Sa ei saanud midagi teha, kui minu meilisse saadeti mõrvaähvardusi 5 aastat jutti iga päev. Uuri välja, kes seda tegi! https://www.upload.ee/gallery/15813/Erki... . https://www.upload.ee/gallery/15813/Erki... Tee oma tööd ausalt, sulle palka makstakse ja igakuiselt mõne sendi saad sa minu pensist.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Toimetan-täiendan: Avastasin oma masinas faili, mida polnud märganud: Pealkiri: ANDEKAS SONIMINE. https://www.upload.ee/image/10994376/Andekas...

Konstaabel, palun uuri välja, kes seda tegi! Kadri23, uuri välja! Sinuga oli kirjavahetus, sa kaitsesid kristlasestväärakat, kes 5 aastat mulle saatis surnukslöömise lubadusi.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Toimetan , täiendan veelkord: Siia delfisse registreerusin ainult ühel kindlal eesmärgil. Seejärel andsin selle teema lingi mu fännile kes fännas ja ta läkski õnge. Ma kutsusin ta siia delfisse selleks, et ta kohtuks temast kõvema jõuga ja et ta täiesti ise hävitaks oma tervise. Niimoodi tehakse kõige ehtsamat maagiat ilma maagiat tegemata ja ise jäädakse puhtaks, ilma märkisid joonistamata. Meeldiv ei olnud, kuid vähemalt nalja sai. see oli midagi, mida ei tohtinud jätta tegemata. Ametlikult normaalne kristlane, kes saatis rõvedat sõimu ja ähvardusi kümnetele, oma vene kiriku kaudu korraldas needmisi, politseid ja veebikonstaablid ei saanud midagi teha. Niimoodi ikka vast ei tasu, vahel kristus oma usufännid jätab maha ja pole enam uhkustada kellegi nimel. Nüüdisajal vahel harva kaen, mõnikord mitu nädalat pole huvi olnud, elate üle. Täiendus lisatud: 22.01.2020



Toimetatud 3 kord(a). Viimati isemaag 22.01.2020 10.30.
isemaag 18. jaanuar 2020, kl 04.32
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga muidugi Su seene-tee kirjeldused on ikka päris
> head...isegi minul on tekkinud sellist tee joomis
> t soov proovida....:)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Need kirjeldused on suisa joovastavad. Narkootiline text. Europarlament varsti keelab ära narkootilise toimega kirjad mistahes infokandjal.
 
Q1 21. jaanuar 2020, kl 18.57
Vabandust isemaag ma tegin lihtsalt OP-le nalja...ma ei tea sellistest Sinu nendest ähvarduse asjadest midagi.
Veelkord vabandust...
isemaag 22. jaanuar 2020, kl 02.03
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vabandust isemaag ma tegin lihtsalt OP-le nalja...
> ma ei tea sellistest Sinu nendest ähvarduse asjade
> st midagi.
> Veelkord vabandust...
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Aga OP on ju jumalast täiega läbi viinud hiiglasliku uurimistöö, on saanud valgustumise ja ta on nüüd valgus kõikide ta texti lugejate peades. Kas ta on nüüd pühak? Pühakute arvel ei tasu nalja teha. Aga kui märtriks teha, sooritab veel enam imetegusid.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!