Müstika nurgake
psühhedeelsed trüflid, seened, DMT jms seonduv
 
Teisisõnu 17. jaanuar 2019, kl 18.44
soovitad teha nagu alaarenenud Venemaal, et riigivõim tapab ajakirjanikud?


Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > Patsient on ühi
> skonnale ohtlik ja siin peaks riigivõim sekkuma.
 
2 lapse ema 17. jaanuar 2019, kl 18.47
Kuule, kas oled joobes, et alaealistele siin seeni reklaamid? Kontrolli ennast, värdjas! Kas keegi on adminnile teatanud?
 
Dr. Aibalit 17. jaanuar 2019, kl 18.49
Ahhaa! Nüüd kujutab patsient ennast ette ajakirjanikuna. Skisofreenia tunnised.
 
Pann 76a. 17. jaanuar 2019, kl 18.56
2 lapse ema Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule, kas oled joobes, et alaealistele siin seeni
> reklaamid? Kontrolli ennast, värdjas! Kas keegi o
> n adminnile teatanud?


Siin ei ole alaealisi ja seda saab konstaabel kinnitada.
Ega see kui sa trükid omale nimetuseks "alaealine 11a pärakas", ei tähenda, et sa oled alaealine ega tähenda, et siin oleks alaealisi. Mine küsi konstaablilt kinnitust kui ei usu.

Teiseks, kus kohas näed reklaami? Tegu on tavalise teemaga, mis on esoteerika maailmad niivõrd tavaline ja miljardid inimesed maailmas tarbivad nii alkot kui ka muud. Alkot reklaamitakse igas teises filmis, samuti sigarette, ja igapäev on haiglas seleltõttu surijad. Kuid seente reklaami pole ja kui olekski, siis surijaid poleks, sest nad ei tapa.

Teatage adminnidele ja vaigistage. Kui teatate konstaablile, siis tasun 20 usd teile, kuna see on päris pull vaatepilt.

Kuna nimetad teisi värdjateks, siis oled tüüpiline parawebi kasutaja, labiilne ja ajupestud, kahjulik ühiskonnale. Meie siin ei nimeta amm uenam teisi värdjateks, ei hooli õüigekirjast ega jonni. Kui arened samale tasemele meiega, siis võid liituda meiega siin.
 
tegelikult ju 17. jaanuar 2019, kl 19.02
Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ahhaa! Nüüd kujutab patsient ennast ette ajakirjan
> ikuna. Skisofreenia tunnised.

skisod ei kujuta selliseid asju ette.
 
Oh issand 17. jaanuar 2019, kl 19.03
See on ju avalikult loetav foorum. Miks arvad, et siin alaealisi pole?
Mis päraveebist sa jahud? Arusaamatu.
Kas keegi ei kontrolli siin toimuvat?
 
Oioi 17. jaanuar 2019, kl 19.06
Teatasin veebikonstaablile. Siin on muidu mõistlik foorum mida ei saa lasta ühe narkomaani unenäoks muutuda.
Aja küsimus mil see idioot siit kaob.
Siis saab mõistlike teemasid edasi arutada.
 
ahhetaja 17. jaanuar 2019, kl 19.08
Oh issand Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See on ju avalikult loetav foorum. Miks arvad, et
> siin alaealisi pole?
> Mis päraveebist sa jahud?
> Arusaamatu.
> Kas keegi ei kontrolli siin toimu
> vat?

Tõsi, siin ei kontrollita kasutajate vanust, sugu, ega arvestata postitajate nimetusi.
Siin saad saata moderaatorile kirja, et kustutage see ja too postitus. Mode kustutabki ilma postitusse süübimata. Konstaabel aga ei aita siin millegagi.

Internetis ei ole võimalik ega mõistlik vanuse järgi infot peita.

Kui alaealine tunneb, et esoteerika ja sinna alla kuuluvad seente teema ei ole talle kohased, siis ta lahkub.

Teiseks, meil siin ei ole midagi kahjulikku alaealiste jaoks.
 
beebikonstaable. 17. jaanuar 2019, kl 19.10
Oioi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teatasin veebikonstaablile. Siin on muidu mõistlik
> foorum mida ei saa lasta ühe narkomaani unenäoks
> muutuda.
> Aja küsimus mil see idioot siit kaob.
>
> Siis saab mõistlike teemasid edasi arutada.

Aga näita, ja tõesta, et oled suuteline mõistlikel teemadel arutlema? Tänaseni pole sa suutnud seda teha.
Konstaabel ei saa siin midagi teha ja selletõestuseks pakuti ju ka 20 usd, et suunake see raha kuhu soovite, kasvõi lastekodusse, tooge nende aadress kui hoolite neist. Või võtke endale see raha.
 
Jah 17. jaanuar 2019, kl 19.14
Aga oma narkoläbu võid ju oma para webis ajada.
Egas veebikonstaabel siin teemasid kustuta. Tema asi on uurida, et mis seeni sa kasvatad ja kuidas sa narkootikume avalikus ruumis propageerid.
Seente kasvatamine on ebaseaduslik. Kui politsei selle uurimata jätab, on see ebaseaduslik.

Siin kogunevad korralikud inimesed, mitte mingid narkoõpetlased. Raske õpetaja ja ravitseja tuli välja. Küla narkar, muud ei midagi....
 
jajah 17. jaanuar 2019, kl 19.33
Jah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga oma narkoläbu võid ju oma para webis ajada.

Mis eesmärgil soovitad mul Para webi minna, kui olen põhjendanud, et nad on kahjulikud ühiskonnale jne. Teiseks, olen seal seente teemat minuteada käsitlenud, mul oli seal isegi seente pilt kasutajaprofiilis. Seega mis eesmärk on sul soovitada midagi, mida olen juba niigi teinud?
Kolmandaks, tegu ei ole narkoga, ja tegu ei ole läbuga, vaid tegu on kasuliku informeerimisega. Ja kogu maailm kasutab kanepit ja seeni ja muud, eriti esoteerika valdkond. Seega on tegu teemakohase asjaga. Arvan, et oled korduvalt tõestanud, et sa pole siinse rahva tasemel, siin ei ole tabuteemasid ega grammatika ülistamist, siin on sisuline vaba arutlus ja informeerimine.


> > Egas veebikonstaabel siin teemasid kustuta. Tema
> asi on uurida, et mis seeni sa kasvatad ja kuidas
> sa narkootikume avalikus ruumis propageerid.
>

Ma ei propageeri narkootikume, vaid arutlen neist. See on tavaline teema ja arengumaa postsovetlik rahvas on võhik nii sellel teemal, kui ka rääkimise ja käitumise vallas, ja muudel teemadel.

Konstaabli asi ei ole uurida, mis seeni keegi kasvatab. See ei ole tema töö. Seega eksid nii selles kui ka muus.

> Seente kasvatamine on ebaseaduslik. Kui politsei
> selle uurimata jätab, on see ebaseaduslik.
>

Politsei jätab uurimata enamuse asjadest, kuna pole aega ega mõistlik tegelda tähtsusetute asjadega. Teiseks, elan arenenud riigis, kus politsei jalutab elamisse ja kui näeb mõistlikus koguses kanepitaimi, näiteks 3 taime, siis ei tee mitte kui midagi. On ilmne, et kogu maailm kasvatab enda jaoks mitmeid asju, nii tomateid kui seeni, see on fakt. Eks anna meile teada, kuidas su arengumaa politsei toimetab, mine raporteeri ja me maksame kino eest kui kajastad.



>
> Siin kogunevad korralikud inimesed, mitte mingid n
> arkoõpetlased. Raske õpetaja ja ravitseja tuli väl
> ja. Küla narkar, muud ei midagi....


Ütled, et siia kogunevad korralikud inimesed. Aga esoteerikud ongi kõik seentetarbijad, jne, see on teadatuntud tõde. Kogu maailma miljardid kanepisuitsetajad on kõik korralikud ja soovitavad kanepit. Kas miljardid pole siis korralikud?

Väidad, et olen narkar, ja värdjas ja käitud vaenulikult, kuid meie eesmärk on tervemõistuslikult ja stabiilselt arutleda, mitte jonnida ega räusata, me arutleme kõigest mis on mõistlik ja teemakohane.

Miks peaks piirama mõistlikke asju, mida teevad miljardid ja meie siin?
 
Hahahahaaaa 17. jaanuar 2019, kl 19.37
Narkarõpetlane on paljastatud!
M.O.T.T.
 
aaah aah ahhh 17. jaanuar 2019, kl 19.40
iags koolis on ja peaks olema narko õpetaja.
samuti raadios arutledas narkost jpm-st.
kiidad taas, et olen hea õpetaja, aga mind kiidetakse igalpool niipalju, et parem tee midagi sisulist, näiteks räägi esoteerikast.

Hahahahaaaa Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Narkarõpetlane on paljastatud!
> M.O.T.T.
 
küsimus parawebnikule 17. jaanuar 2019, kl 19.50
Kas oled nõus võtma 100 usd kui sul õnnestub keegi ära kaotada siit?


Oioi Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Aja küsimus mil see idioot siit kaob.
 
Dr. Aibalit 17. jaanuar 2019, kl 19.51
Nii. Enesekiituse faas on jälle käes! See aitab mõista su haiguse tõsidust.
Nüüd on näha kuidas su haigus kontrollib su elu. Oled mitme isiksuse vahel lõhki kistud. Valetad, varastad, tarvitad narkootikume. Pead ennast teistest paremaks.
Aga näed ju ise kuidas ravi käigus oled hakanud järkjärgult oma probleeme tunnistama ja räägid neist avalikult. Peab kiitma sinu soovi ja tahet paraneda.
Sinu ravimine on lausa lust ja lillepidu, ravi edeneb suurte sammudega.

Tubli. Kiidan. Sinu rahvuse kohta on meie ravi väga edukas!
Jätkame ravi.
 
nii ja naa. 17. jaanuar 2019, kl 19.54
enamus maailmast tarvitab narkootikume, alkoholi jpm. Kas siis kõik inimesed on pähhid?
enamus ka valetab, ja teeb muud mida taunid.
Venemaa ja põhja korea on eetilised ja nemad ei tee pahasid asju, kuna nii on nende ajakirjades kirjas. teised aga on kõik ebaeetilsied ja pahad.
mida siis teha, kas mõista kõik hukka, ja hukata, või kolid ise venemaale, kus on eetiline ja õnnis?
 
Dr. Aibalit 17. jaanuar 2019, kl 20.01
Sina oled patsient. Sul ei ole õigust siin midagi küsida.
Sul on väärastunud maailmapilt.
Kõik ei ole sellised nagu tahad neid enda rahvuse järgi näha. Kohe mõista, et sa pole eestlane. Meie rahvus ei ole selline. Äkki lähed oma rahva hulka? Miks sa meie inimestele oma haiget varga ja valetaja maailma peale surud?
 
korduvalt vastatud. 17. jaanuar 2019, kl 20.11
Sinu eesti rahvus on osa euroopa kultuuri ruumist ja see on igati mõistlik kultuur, mis allub mõistlikkusele, argumentidele, mitte jumalale ega autoriteetsele poliitikule/presidendile. See on mõistlik, et elu hinnatakse teaduslikult, ratsionaalselt, nagu demokraatlikele riikidele kohane.

Ma ei ole midagi ebademokraatlikku teinud. Näiteks õpetan teid rääkima, kas see on siis ebademokraatlik ja halb või? Arutlen kanepist ja muust, mida miljardid tarbivad ja mille kohta on kogu internet infot täis. Too näiteid, et mis moodi ma olen kahjulik? Arvan, et sul on lihtsalt tüüpiline nõukaaegne/parawebilik käitumine, et soovid hukata ajakirjanikke, sõnavabadust. See aga pole ratsionaalne tegu, see on ebademokraatlik, see pole ei venemaad ega teisi selliseid kuidagi arendanud. Pigem ollakse harimatud ja ei teata midagi religioonidest ega elust üldse, ei omata seisukohti ei osata arutleda, tehakse võhiklikke üledoose ja süüakse võhiklikult konnadest surnuks. Seetõttu tuleb ka ravida sellsit rahvust.

Varguse kohta ju rääkisime, et enamus on vargad, näiteks enamus omab arvutis varastatud asju, näiteks filme ja raamatuid, samuti on vargust igapäev mujal. Mille poolest see varastamine kuidagi eriline või halb nähtus on? Valetatakse samuti rohkelt, näiteks kapitalismis ongi isegi toodete etiketil valetus kirjas.

Arvan, et kokkuvõtvalt ütled, et olen pähh, kuid sul pole tuua ühtegi argumenti, et miks ma olen pähh, seega otsid igasuguseid põhjendusi juurde, et oma soovmõtlemist toita.




Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sina oled patsient. Sul ei ole õigust siin midagi
> küsida.
> Sul on väärastunud maailmapilt.
> Kõi
> k ei ole sellised nagu tahad neid enda rahvuse jär
> gi näha. Kohe mõista, et sa pole eestlane. Meie ra
> hvus ei ole selline. Äkki lähed oma rahva hulka? M
> iks sa meie inimestele oma haiget varga ja valetaj
> a maailma peale surud?
 
Vahi aga... 17. jaanuar 2019, kl 20.17
Varastamine ja valetamine ei ole halvad väärtused?
Ahnus ja rahahimu on su meeled vallutanud.
Sõimas eesto rahvust rahaahnuses aga ise ei raatsi raamatuid osta vaid varastad neid? Isegi venelased jätsid pronksiöõl raamatupoe aknad terveks...
Jälk inimene. Mis muud sinu kohta kosta. Varjad ennast õpetaja nime taha aga milline õpilane peaks usaldama oma "õpetajat" kes talle valetab ja üristab teda paljaks varastada?
 
Head vastamist 17. jaanuar 2019, kl 20.26
Küsid, et kas valetamine on eetilsielt hea või halb.
Aga see on esimene sisukas ja valdkonnateemaline küsimus sinu poolt, kuna filosoofia ja eetika küsimused on asjakohased. Kas oled võimeline sellel teemal teistega arutlema? Näita, kuidas sa suudad rääkida.
Kui sa arvad, et sinu eetika ja arvamus on kuidagi õigem või ilsam kui teistel, siis eksid. Filosoofias on nii, et võime konstrueerida sellsie eetika, kus valetamine on ülihea asi. Lausa saellise teoreetilsie maailma konstrueerime, kus siis peetakse valetamist kõige paremaks asjaks. Selletulemsuena ei saa kuidagi öelda, et valetamine oleks hea või halb, kuna saab mitmesuguseid eetikaid ja teooriaid luua.

Nagu mainisime, siis valetamine on niivõrd levinud, et isegi poes näete iga toote peal valeinfot ja mujal ka. Võib teha kokkuvõtte, et kõik valetavad jne. Seega, esimene soojendusküsimus olekski sulle ja su vestluspartneritele, et arutlege läbi, et kuidas saab olla midagi halb, mida teevad kõik, mis on kõikjal? Näiteks vesi on kõik ja valetramine ka, et kas on siis vesi halb või? See oleks siis soojenduseks.

Head arutlust.


Vahi aga... Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Varastamine ja valetamine ei ole halvad väärtused?
 
Dr. Aibalit 17. jaanuar 2019, kl 20.32
Ära ürita siin mingit arutlust tekitada ning taaskord oma haigust õigustada.

Oled juba tunnistanud ennast petiseks, nüüd on seda raske ümber lükata.
Mingit arutelu antud teemal ei tule. Faktid on faktid.
Kiidan, et iga sammuga saame tõele lähemale.

Kas varastamine ja valetamine on juba vanematelt saadud perekondlikud vàärtused?
 
Dr Vene kodanik paraveebist 17. jaanuar 2019, kl 20.45
Ütled, et arutlus on pähh.
Paraku ütlevad nii ainult vene orjariigid ja tulemus on ajupesu, võhiklikkus, arenematus, inimvääritu vaesus, sõnavaduse puudumine jms koledused.
Arutlus on igati mõistlik ja arendav, see on inimaju omadus nagu ka hingamine on tavaline asi, mida ei peaks peatama.
Sõnavabadus on suurem aade kui grammatika, kuna sõnavabadus toodab niivõrd palju uusi ideid ja informeeritust ja kasu, seevastu grammatika ainult lammutab ja on kasutu.
Kui sa ei adu arutluse normaalsust, siis pole sa piisaval tasemel ,et siin foorumis figureerida.

Küsid, et kas valetamine ja varastamine on peredes õpetatav. Vastus on, et jah, levitataksegi suhtumist, et maailm on valet ja vargust täis ja ujuge vooluga kaasa ehk valetage ise kaa.

Lible nentis Arnole: „Ja ühte ma sulle ütlen – ei kannata siin ilmas ükski sunnik, kui temale tõtt öeldakse. Aga valeta! Vaata, valeta! Mjah. Siis oled sa õige mees.“



Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ära ürita siin mingit arutlust tekitada
> ...
> Kas varastamine ja valetamine
> on juba vanematelt saadud perekondlikud vàärtused
> ?
 
Dr. Aibalit 17. jaanuar 2019, kl 20.46
Onu Pähh on:

1. Teadlik valetaja kes peab valetamist õigeks ja kohaseks väärtuseks.
2. Varas kes varastab isegi raamatuid.
3. Petis kes nimetab ennast guruks, ometigi ei kuulu ühegi guru väärtuatesse p1 ja p2
4. Seksuaalpervert kes näeb elututes objektides seksuaalobjekte
5. Narkomaan
6. Alaealiste kuritegevusele suunaja.

Mis veel?
Seda selgitab raviprotsess.
Samm sammult liigume tõele ligemale.

Räägi oma lapsepõlvest.
 
Dr. Aibalit 17. jaanuar 2019, kl 20.49
Lisan veel "imbetsill", kuna sa ei saa isegi Lible lause mõttest aru tänu oma rahvuse madalale EQle
 
Dr ai bälääd 17. jaanuar 2019, kl 21.05
Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Onu Pähh on:
>
> 1. Teadlik valetaja kes peab v
> aletamist õigeks ja kohaseks väärtuseks.

Üldiselt jah ja tõin ka ammendavad põhjendused. Mitte keegi ei toonud vastuargumente, seega ongi mul õigus. Ja tõestasin muuhulgas, et mitte ainult mul pole õigus, vaid kogu inimkonnal, sest kogu inimkond on punktiga 1 päri.


> 2. Var
> as kes varastab isegi raamatuid.

Mitte ainult raamatuid vaid ka palju muud, filme ja programme. See kõik on hoidnud hundid/äri söönuna ja lambad/inimkonna tervena. Näiteks lambad on saanud selletulemusena oskused argumenteerida ja mõelda ja esoteerikat tudeerida ja muud. Sina aga pole midagi saand, ei teadmisi, ei meelelahtust, ei ärikasumit, ja seleltulemusena jonnid siin ja eksid igas väites.

> 3. Petis kes n
> imetab ennast guruks, ometigi ei kuulu ühegi guru
> väärtuatesse p1 ja p2

Väidad, et ükski guru ei toeta minu toodud mõttekäike. Aga vastan, et kas oled ikka nii kindel, kuna su väide eeldab, et oled paljude gurude ja teooriatega kursis. Teiseks, ega mina kui guru ei peagi teiste järgi malli võtma. Seetõttu ma ei näe selles punktis nr 3 mingit loogikat.


> 4. Seksuaalpervert kes nä
> eb elututes objektides seksuaalobjekte

Aga isegi seksnukud ja lelud ja muu elutu on ka osa seksuaalsusest ja miljardid neid ka kasutavad, see on fakt. Seega hari end seksuaalkasvatuse vallas ja ava silmad. Too näiteid, et kuidas eluta objektid siis pole seksobjektid?

> 5. Narko
> maan

Enamus maailmast on narkomaanid, sõltuvad kohvist, alkost, suitsust ja mõni üksik isegi kanepist, kuid need on harvad juhtumid. Seega narkomaania pole kuidagi midagi võõrast, vaid tavaline aju omadus ja kõigis meis esindatud.

> 6. Alaealiste kuritegevusele suunaja.
>
>

Kõik mis on mõistlik, on kasulik. Näiteks kui lõõgastav või arendav film kuritegelikult omale arvutisse tõmmata, siis ma arvan, et minu suunamist sellele pole vaja, kuna seda teevad niigi kõik alaealised ja täisealised.


Mulle tundub, et sul on väga piiratud nõuka aegne maailmavaade. Sellisega ei saa kuidagi kuhugile areneda. Tõesta, et Nõuka aegne autoriteetlik maailmavaade on kuidagi mõistlik?
 
Dr. Aibalit 18. jaanuar 2019, kl 09.40
Ravi on edukas.
Haige on isoleeritud ja nakkuse levik peatatud.
 
Foorumirahvas 18. jaanuar 2019, kl 10.03
Täname!

Selle Onu Pähhi õudus on siin pikalt kestnud. Nüüd jääb loota, et see tereorist siia enam kunagi tagasi ei pöördu.
 
hahahaa 18. jaanuar 2019, kl 12.24
Näidake kes on isoleeritud ja selgitage, kuidas on isoleerimine kasulik?

head selgitamist.

Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ravi on edukas.
> Haige on isoleeritud ja nakkuse
> levik peatatud.
Mädaprits 19. jaanuar 2019, kl 11.37
Kuidas kanepipoliitika on maailmas hetkel? Mitu % inimkonnast tarbib ja kui paljudes riikides on tegu legaalse asjaga?
 
Dr. Aibalit 19. jaanuar 2019, kl 11.52
Mõistlik küsimus.

Minu isiklik arvamus on, et kanepit võiks legaliseerida alkoholi arvelt. Lisaks peaks see olema ID kaardiga ost. Med uuringute järgi ei tohiks kanepit enne 21 eluaastat tarvitada. Sama ka alkoholiga. Nt kõik kes saavad 2021 aastal 18, peaks ennast registreerima ostes. See ei oleks karistus, küll aga annaks võimaluse näha tarbimise kasvu ning ennetavalt inimestele nende muredes abi pakkuda (pere, tóó jne) Narkomaania on sama ohtlik kui alkoholism ja ühiskond peab selleks valmis olema. Hetkeline legaliseerimispuhang on minuarust liiga kiire (kuigi ma pooldan). Peaks olema selge kava nii kasvatuse, ennetuse kui maksurahade investeerimise kohta. Eestil on hea võimalus õppida teiste kogemustest. Lisaks on muidugi narkoturism, mida saaks kontrollida täiendava ravikindlustuskaardi müümisega vms.

Maailm liigub legaliseerimise teed. Meie asi on vaadata, et me sellel libedal teel jalaluid ei murra.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!