Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Täht otsa ees
 
Optimistlik orav 13. november 2018, kl 09.22
Mulle hiljuti ütles üks tervendaja(või ei teagi kuidas neid kutsuda), et mul on täht laubal. Oli esimene kogemus ning kas keegi oskab öelda, et mis see võiks tähendada?
 
Onu Pähh 14. november 2018, kl 03.01
Optimistlik orav Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mulle hiljuti ütles üks tervendaja(või ei teagi ku
> idas neid kutsuda), et mul on täht laubal. Oli esi
> mene kogemus ning kas keegi oskab öelda, et mis se
> e võiks tähendada?

Inimese nahale tekivad sünnimärgid, jms-sed pigmendid ja asjad, nii näkku kui ka mujale.
Muinasjuttudele ja filmidele on need märgid muidugi hea materjal, näiteks tehakse filme, kus nahal on saatana märk ja muud muinasjutulist.

Näiteks seal kirjeldatakse erinevaid sünnimärke:
https://writinginmargins.weebly.com/home...

Taevas on tähed ja inimeste fantaasia on loonud nendest tähtkujud, kindlasti ka inimeste sünnimärkidest loovad esoteerikud mitmeid tõlgendusi. Kaine mõistus ütleb koheselt, et pole mingit tähtsust millised sünnimärgid inimestel on. Tõestuseks võime võtta näiteks sinu enda elu- kas see on siis olnud kuidagi eriline või? Ei ole ju olnud eriline, ning ajaloos pole ju üldse erilisi inimesi olnud, olgu neil siis sünnimärgid või mitte. Kokkuvõttes pole mingit tähtsust, milline on su nahk. Pole ka oluline milline on su tussu, ninnu, ja muud asjad. Sinu erilisus seisneb sinu ajukeses, see, mis seal sees on, see on natuke teistmoodi kui teistel. Näiteks siis on sul mälestusi, mida teistel pole. Näiteks, võimalik et suudad häirelistes situatsioonides jääda rahulikumaks kui enamus inimesi. Sedalaadi pisikesed erinevused on sul teistega, aga ikkagi ka sinusuguseid on maailmas küllalt, näiteks on mitmeid inimesi, kes on rahulikud, kellel on sarnased mälestused nagu sul, jne. Üldiselt inimesed ei erine üksteises eriti, noh ja siis on ka meelevaldne pidada mõnda inimest kuidagi erilisemaks teistest. Kõik suht sarnased üldjoontes.

Seega ma ei usu, et sa nüüd eriline oled. Aga noh, kui pakub rahuldust tunda end erilisena, noh siis pea end pealegi eriliseks. Kasvõi sünnimärgi tõttu eriliseks.

Kas keegi võiks tuua näite erilisest inimesest, kellesarnaseid teisi pole ajaloos olnud?

Ja kas keegi on näinud, et sünnimärgid, hamba augud ja muud asjad mõjutaks elusid jne?

Head arutlust.
 
Optimistlik orav 14. november 2018, kl 06.08
Kallis Onu Pähh! Sul on absoluutselt õigus,et pole meist keegi mägedejagu kuidagi teistest erilisem. Kõigis meis on peidus häid, halbu asju, kogemusi,emotsioone. Mul polnud tegemist sünnimärgiga, lihtsalt siis tema "nägi", et otsa ees täht, mis siis tõesti tähendabki rahulikku,positiivset, hea närvikavaga inimest. Kohe kindlasti ma pole ainuke selline maamunal:))) imestan isegi kuidas suudan nelja väikese lapse kõrval särada aga asja võti seisneb selles,et minu eesmärk on kasvatada õnnelikud inimesed kes pööravad tähelepanu elus olulistele asjadele. Kodurahu tuleb säilitada ja palju armastust jagada. Olge rõõmsad ja vaadake kasvõi kui kaunis on veetilk mis langeb vihmasest taevast!
isemaag 14. november 2018, kl 20.39
Normaalsetel riigijuhtidel on Neptuni märk otsaees ja elavad nagu Miškad.

Ühe paravõimete alal tegija enda poolt avaldatud foto tabasin kinni püüda, tolle otsaesises võib leida terve jumalate kogukonna, kõik ilusti nähtavad ilma müstikata. Ehtne tšudoovištše. Oma õpetaja nime ta lobises välja mind ähvardamisehoos. Moded ärge erutuge, toda pilti ja tolle pildi linki ma ei lisa siia. Ainult vastan et selline värk on võimalik, see foto on mul savetud netist ja arvutist kaugemale, ajahammas ei pure. Mingi rahvaravijate pundi guru. Tõeliselt huvitavad märgid on ainult ta foto pealt nähtavad ilma müstikata.
 
Onu Pähh 14. november 2018, kl 21.40
Sa oled pilte varemgi postitanud, näiteks seal:

http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?79,144...

Seal postitasid sellise nõdrameelse pildi:

https://www.upload.ee/image/8904536/__...

Seekord proovid taas nõdrameelseid pilte postitada. Saan aru, et pildil peaks olema isik, kellel on laubal jumalate kujud jms muinasjutuline. Paraku pole olemas jumalaid, ja on meelevaldne näha kujundeid tähistaevas, sünnimärkidest või hamba aukudest. Võid ju oma fotol kinni katta osad piirkonnad, kui soovid, et foto jääks anonüümseks. Teiseks, vaevalt, et moded su pilte kustutavad. Võin soojenduseks lsiada sulle julgustuseks siia pildi mõnest riigipeast, nimeta ise kelle pilti soovid, saad julgust. See ei ole haige venemaa, kus riigipeadest rääkida ei tohi.

Lisaks räägid taas haiget ähvardamise juttu nagu 7 aastat oled rääkinud. Teosta ära oma ähvardused, kaua sa tühjalt ähvardad?

Ütled, et ainult foto peal oli inimese laubal foto efektid, jumala kujud ja muu hägu, aga päris elus pole midagi isikul ei luabal ega mujal. Oled varemgi postitanud häguseid videosid vilkuvatest tähtedest, mis ainult vana katkise mobiiliga filmitult vilguvad, muidu aga mitte. Maailmas on rohkelt igasugu foto efekte, seda ammendunud teemat on miljon kkorda uuritud ja leitud, et tegu pole paranähtuste ega muuga, vaid haigete esoteerikutega.

Võime tuua siia teemasse rohkelt fotosid inimestest, kel on naljakad sünnimärgid jms-ne.
Internett ja maailm on täis neid fotosid ja muid asju.
Paraku aga pole maailmas ealeski midagi üleloomulikku toimunud, pole paranähtusi ega muud sellist. On tervemõistuslik elanikkond ja vaimuhaigetest esoteerika huvilised.

--

isemaag Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Normaalsetel riigijuhtidel on Neptuni märk otsaees
> ja elavad nagu Miškad.
>
> Ühe paravõimete a
> lal tegija enda poolt avaldatud foto tabasin ki
> nni püüda, tolle otsaesises võib leida terve j
> umalate kogukonna, kõik ilusti nähtavad ilma müsti
> kata. Ehtne tšudoovištše. Oma õpetaja nime ta lob
> ises välja mind ähvardamisehoos. Moded ärge erut
> uge, toda pilti ja tolle pildi linki ma ei lisa si
> ia. Ainult vastan et selline värk on võimalik, s
> ee foto on mul savetud netist ja arvutist kaugemal
> e, ajahammas ei pure. Mingi rahvaravijate pundi gu
> ru. Tõeliselt huvitavad märgid on ainult ta foto
> pealt nähtavad ilma müstikata.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Onu Pähh 14.11.2018 21.42.
isemaag 15. november 2018, kl 00.29
Onu Pähh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa oled pilte varemgi postitanud, näiteks seal:
>
>
> http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?79,
> 14434328,14501706#msg-14501706
>
> Seal postita
> sid sellise nõdrameelse pildi:
>
> https://www.
> upload.ee/image/8904536/__________________________
> ____.jpg
>
> Seekord proovid taas nõdrameelseid
> pilte postitada. Saan aru, et pildil peaks olema
> isik, kellel on laubal jumalate kujud jms muinasju
> tuline. Paraku pole olemas jumalaid, ja on meeleva
> ldne näha kujundeid tähistaevas, sünnimärkidest võ
> i hamba aukudest. Võid ju oma fotol kinni katta os
> ad piirkonnad, kui soovid, et foto jääks anonüümse
> ks. Teiseks, vaevalt, et moded su pilte kustutavad
> . Võin soojenduseks lsiada sulle julgustuseks siia
> pildi mõnest riigipeast, nimeta ise kelle pilti s
> oovid, saad julgust. See ei ole haige venemaa, kus
> riigipeadest rääkida ei tohi.
>
> Lisaks räägi
> d taas haiget ähvardamise juttu nagu 7 aastat oled
> rääkinud. Teosta ära oma ähvardused, kaua sa tühj
> alt ähvardad?
>
> Ütled, et ainult foto peal ol
> i inimese laubal foto efektid, jumala kujud ja muu
> hägu, aga päris elus pole midagi isikul ei luabal
> ega mujal. Oled varemgi postitanud häguseid video
> sid vilkuvatest tähtedest, mis ainult vana katkise
> mobiiliga filmitult vilguvad, muidu aga mitte. Ma
> ailmas on rohkelt igasugu foto efekte, seda ammend
> unud teemat on miljon kkorda uuritud ja leitud, et
> tegu pole paranähtuste ega muuga, vaid haigete es
> oteerikutega.
>
> Võime tuua siia teemasse rohk
> elt fotosid inimestest, kel on naljakad sünnimärgi
> d jms-ne.
> Internett ja maailm on täis neid foto
> sid ja muid asju.
> Paraku aga pole maailmas eale
> ski midagi üleloomulikku toimunud, pole paranähtus
> i ega muud sellist. On tervemõistuslik elanikkond
> ja vaimuhaigetest esoteerika huvilised.
>
> --
>
>
> isemaag Kirjutas:
> ----------------------
> ---------------------------------
> > Normaalsete
> l riigijuhtidel on Neptuni märk otsaees
> > ja el
> avad nagu Miškad.
> >
> > Ühe paravõimete a
>
> > lal tegija enda poolt avaldatud foto tabasin ki
>
> > nni püüda, tolle otsaesises võib leida terve
> j
> > umalate kogukonna, kõik ilusti nähtavad il
> ma müsti
> > kata. Ehtne tšudoovištše. Oma õpetaj
> a nime ta lob
> > ises välja mind ähvardamisehoos
> . Moded ärge erut
> > uge, toda pilti ja tolle pi
> ldi linki ma ei lisa si
> > ia. Ainult vastan et
> selline värk on võimalik, s
> > ee foto on mul sa
> vetud netist ja arvutist kaugemal
> > e, ajahamma
> s ei pure. Mingi rahvaravijate pundi gu
> > ru. T
> õeliselt huvitavad märgid on ainult ta foto
> > p
> ealt nähtavad ilma müstikata.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Küll saad oma Kõrgema Mina korda. Siin müstikanurgas on alati kõik terveks saanud. Ravi on valus, kuid kestab. Kui ei usu, truki otsingusse huntloom kuri loom.
 
Onu Pähh 15. november 2018, kl 00.53
isemaag Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
> Küll saad om
> a Kõrgema Mina korda. Siin müstikanurgas on ala
> ti kõik terveks saanud. Ravi on valus, kuid kestab
> . Kui ei usu, truki otsingusse huntloom kuri loom.


Seekord hüppad siis uuele teemale, räägid nn Kõrgemast Minast. Meil on siin teisigi, kes armastavad kasutada muinasjutulisi "Mina"-mõisteid nagu Kõrgem Mina ja Mina Olen ja mina Bla bla jne. Pange kirja, mida see teie mõiste Mina tähendab.

Ma ei otsi mingiseid asju siit foorumist, peale siinsete haigete arvamusliidrite postituste ajalugu, see on ainus mis teen, ja see viib tervenemiseni, kuna ravi on mõtekas alustada mädanenud kala peast.

Räägid, et siin foorumis on kõik terveks saanud, kuid faktid näitavad, et valetad. Valetad esiteks ise endale, sa oled siiani haiguse märkidega, ajad siiani haiget iba. Su haige iba on selgete faktidega tõestatud, mitte kellegi pähhi põhjendamatu arvamus. Siin ajavad aastakümneid haiget sõnavahtu ka teised arvamusliidrid, lisaks on selge, et kogu su rahvus on haige.

Seega, millest me räägime siin- paranemisest?

Head paranemist, kulla patsiendid.
 
Oled Pähh 15. november 2018, kl 18.51
See teie tavaline täht otsaees on jama.
Õigetel teadmameestel, nagu mina paistab kummardades kõigile tagaliiklejatele pruun meritäht. See on tõe sümbol.
Valdan ka kividega ravimise kunsti.
Ravimiseks sobivad ainult neeruhaigla prügikastist toodud kivid. Neid käin toomas kaks korda aastas. Kivid peavad olema kellegi neerudes olnud. Kõige paremini sobivad kivid, mis sisaldavad palju räni ja kvartsi, aga kõlbavad ka maa- või lubjakivid, ent mitte paekivi. Kivide tehniline ettevalmistus on pikk protsess.
Kiviravi fenomen seisneb selles, et kivid tuleb ajada kuumaks teatud temperatuurini, kindlasti ainult puudega, ja sedagi teatud tingimustes ja anumates. Seejärel tuleb kivi laadida kõige olulisemaga – bioenergiaga – ja alles seejärel alustada protseduuri. Jätan esialgu ametisaladused enese teada, kuid selline meetod ravib imehästi igasuguseid liigesevaevusi. Kuid ka allergilisi nähte, närvipõletikke, peavalusid, vaimuhaigusi, seedetrakti ja põiehädasid, selja- ja kaelavalusid, ületöötamisest tingitud stressi, tsüste, meeste eesnäärmevaevusi, potentsi, vererõhuhädadest ja kõhuvaludest rääkimata. Kuid ka siinjuhul on tegu teraapiaga, millesse patsient peab väga uskuma.
Naised pöörduvad minu poole kõige rohkem kõhukinnisuse, stressi, ja vanaduspõlvega.

Head arutlust
isemaag 16. november 2018, kl 05.50
Kavatsesin siia ühe omaloodud mantra lisada, kuid see pole küllalt haige eelnevalt siin loetuga võrreldes. Või ehk siiski? Tehke mantrate teema, vahel vaatan mis toimub.
 
mine 16. november 2018, kl 12.39
P.R.Z, skizoid... :DDD
 
Onu Pähh [logimata] 16. november 2018, kl 13.38
isemaag Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kavatsesin siia ühe omaloodud mantra lisada, kuid
> see pole küllalt haige eelnevalt siin loetuga võ
> rreldes. Või ehk siiski? Tehke mantrate teema, v
> ahel vaatan mis toimub.


Milleks kasutada sellist sõna nagu mantra? Kas samal eesmärgil nagu kasutatakse haiglast sõna "intelligents"?

Tore, et oled aktiivne ja lood teemasid, kiidan. Kuid juhendan ka koheselt omapoolselt, et katsuge teha sinnajuurde sellist arendavat psühhotehnikat, et enne suuprao avamist sisendage, et te ei ütle midagi, vaid alustate vastuse ootamist, dialoogi, mõtlete juba ette, mis vastused tulla võiks. Seejärel avage pragu. Nii tekib rääkimine.

Avan peagi uksed legendaarselt tsiteeritud Sädeme fantaasiate teemale, et te seal rääkimist saaks harjutada.

Ja mis plaanid teistel on?

Head rääkimist.
 
Onu Pähh [logimata] 16. november 2018, kl 20.10
Järgneva ilmutuse sain kohe peale seda, kui mind sandivabrikus Onu Pähhiks ümber lõigati.
Alguses lubati küll suureliselt, et eemaldatakse ainult üks ajupoolkera, aga ärgates avastasin, et need reptiilid olid jätnud mulle alles ainult väikeaju.

Mis toimub maailmas? Mida „elu” tegelikult tähendab? Paljudes inimestes süveneb rahutus, mis suunas liigub inimühiskond, sest ei teata selle põhjust. Midagi on juhtumas, aga mis nimelt? Ma olen kulutanud üle veerandsajandi, et mõista seda „mis nimelt” ja selgust tuua küsimustesse, kes, miks ja millal. Ma tegin seda juba ammu, enne kui kujunes alternatiivmeedia, nagu me seda tänapäeval näeme, ning ma olen järjepidevalt avardanud piire, mõistmaks nagu ei keegi teine maailmas toimuvat ja reaalsust.
Sedatunnete alles siiskui te olete guru juhatusel läbinud ayahuasca 12 tooli.
Mul on just algamas esimese astme arendav koolitus.

Head arenemist
 
Onu Pähh 17. november 2018, kl 01.17
Onu Pähh [logimata] Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sedatunnete alles siiskui te olete guru j
> uhatusel läbinud ayahuasca 12 tooli.


Aga kuidas te hääldate seda sõna "Ayahuasca"?

Siin on mõned näite hääldused:



Arvan, et eesti keelde võiks pakkuda sõna "aivaska" ja hääldadagi teda nii nagu eestlane loeb seda: "ai vaska".

Või mis te arvate?

Kiidan huvitava teema eest ja aktiivsuse eest.

Head arutlust.
 
Onu Pähh 22. november 2018, kl 14.31
isemaag Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Normaalsetel riigijuhtidel on Neptuni märk otsaees
> ja elavad nagu Miškad.
>
> Ühe paravõimete a
> lal tegija enda poolt avaldatud foto tabasin ki
> nni püüda, tolle otsaesises võib leida terve j
> umalate kogukonna, kõik ilusti nähtavad ilma müsti
> kata. Ehtne tšudoovištše. Oma õpetaja nime ta lob
> ises välja mind ähvardamisehoos. Moded ärge erut
> uge, toda pilti ja tolle pildi linki ma ei lisa si
> ia. Ainult vastan et selline värk on võimalik, s
> ee foto on mul savetud netist ja arvutist kaugemal
> e, ajahammas ei pure. Mingi rahvaravijate pundi gu
> ru. Tõeliselt huvitavad märgid on ainult ta foto
> pealt nähtavad ilma müstikata.


Sinu haiguse nimetus on "Pareidolia":

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Pareidolia

Head paranemist.
 
Onu Pähh [logimata] 30. november 2018, kl 12.52
isemaag Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kavatsesin siia ühe omaloodud mantra lisada, kuid
> see pole küllalt haige eelnevalt siin loetuga võ
> rreldes. Või ehk siiski? Tehke mantrate teema, v
> ahel vaatan mis toimub.

Kavatsed mantrate teemad luua? Lase käia.

Võid ka suvalisse teemasse oma mantrad ja mõtted psotitada. Siinses foorumiformaadis pole eraldi mantrate teemat vaja, postita suvalisse teemasse.

Võime koostada juhised, kuidas siin foorumis käia ja olla.

Arvan, et reeglid on maailmas möödapääsmatud. Näiteks ühiskond oma riigisüsteemiga on reeglite kogum ja ilma selle reegliteta asi ei toimiks. Tooge näide, kuidas elu võiks olla ilma demokraatiata, ilma reegliteta? Kas elu võiks olla, et lamate kodus kristall otsa ees ja pole muret millegi üle, pole vajadust reeglitele? Nii naiivselt asi ei toimiks, kuna varem või hiljem hiiliks teile tuppa varas ja napsaks otsmikult klaaskuuli ära ja jookseks minema. Tal poleks selle tegevuse takistuseks ühtegi tõkestavat reeglit. Seega naiivne oleks loota, et maailm toimiks reegliteta. Aga filosofeerida saaks ikka, et võtaks aluseks mingid eeldused, näiteks, et eeldame, et ahnust pole enam ja siis ehitame uue ühiskonna. See oleks muinasjutuline teooria ja mõni esoteerik hakkaks seda kindlasti ka uskuma ja oma klientidele müüma.

Head arutlust.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!