Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Onu Pähh on pähh
 
Dr. Aibalit 12. jaanuar 2019, kl 11.19
Onu Pähhil soovitan ühe teema teha, mille all ta saab oma inimesi "ravida". See näitab täpselt, kas tal on õpilasi või patsiente. Tihti ta ise vastab omaenda küsimustele. Siin saab seda teha. Para Webis ta seda teha ei saa, kuna seal paljastuks ta haigus iseendale.
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 14.22
Täiesti jäledad need paraweebnikud.
Minu ajutise äraoleku ajal on keegi nendest sodinud mu toa seinale rasvakriidiga:
HAIGUSTE RAVI KONTROLLITUD
Nad on isegi selle kaustiku ära varastanud, kus ma kirjutasin Uue Piibli.
Ma kirjutan sellest jämedast rikkumisest Jüri Linale.
 
Q1 12. jaanuar 2019, kl 15.00
No näed Onu Pähh, kui tugev on Q1 sisendusvõime. See mis Sulle seinale rasvakriidiga kirjutati on üks minu soovitustest raamatu pealkirjaks mida varsti kirjutama hakkad. Kaustik "Uue Piibliga" polnudki tegelikult suurem asi...:)
 
Onu Pähh 12. jaanuar 2019, kl 20.49
Seekord siis esoteerikud väidavad, et kirjutasid midagi muu seinale.
Küsiks esmalt, et kuidas seda teksti seina pealt näha?
Kas selliste esoteeriliste prillidega või:



Või peab midagi muinasjutulisemat tegema, et näha teksti?

Mulle tundub, et kohvipausi jutud on räägitud, rahvas kogunenud peale puhkeperioodi tagasi, ja nüüd on siin rohkem kui küll, et alustada taas. Isegi Jo naases eile, ja Q1, Isemaag, ja mõni junsu veel- see on rohkem kui küll. Osad võivad isegi pärasse (või kuidas te hääldate sõna "Para web"?) , pole niipaljusi vaja, minge parakusse.

Vaikuse ehk puhkeperiood oli vajalik, kohvilauas saime kõik küsimused ja muljed räägitud ja vastatud, ajus aktiveerus tahe areneda, paraneda.

Panen peagi kirja, kuidas siis esimesel kvartalil, ehk Q1 perioodil siin toimetame.

Seniks head arutlust.
 
Q1 12. jaanuar 2019, kl 20.55
Pane jah...kõik ju ootavad...:)
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 21.07
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pane jah...kõik ju ootavad...:)

aga kiirustada pole vast mõtet, eks õigepea paneme.

Kiikasin ka parakusse ja seal on teemaks, et peaks ikka olema õigekirjaliselt korrektne, grammatika on jumalik. Meie siin arutlesime selgeks, et teksti laius, pikkus, jm mittesisulised aspektid ei oma olulisust. Peale pikka ravitööd sai kõigile siinsetele selgeks, et tõüesti pole oluline, kui lai on tekst, või millise õigekirjaga. Kiitust väärib siinjuures Q1, kes paneb üldse oma äriprojekti grammatikat, kus kõik on suurtähtedes ja peamisel lalin minatamisest ja astaalist. Lasku käia, meie siin ei õigekirjast ei hooli. See on fakt, sest keegi ei virse siin gramamtikast.

Proovime esimesel kvartalil tõsta natuke taset, olgugi, et grammatikast ei jahu enam, mis on niigi kõrge areng, kuid proovime sammukese veelgi edasi areneda ja rääkida selgemalt. Näiteks kui väidate miskit, siis põhjendage. Kui küsite miskit, näiteks pangakontot, siis põhjendage, et miks te seda küsite. St, et alati kui avate oma suuprao, siis enne tehke ära eeltöö, et mismoodi vastaja vastama peaks, millsieid vastuseid ta anda saaks jne. Meie eesmärk on õppida rääkimist, mitte õigekirja/tähestikku ega hääldust. Kui te ei suuda rääkida, siis järelikult teie aju ei suuda mõelda, ja järelikult olete elanud tühja seisva ajuga, mis pole ei arenenud ega mõelnud ega miskit tiksunud. Kui saame mahti, siis paneme õppejuhendi kirja, kuidas rääkida.

Okidok?
 
O.P. 17. jaanuar 2019, kl 02.14
Küsin lisaküsimuse, et kas teil on veel mingiseid küsimusi pahale pähhile?

kas on jäänud mingi küsimus vastamata äkki, siis tooge see siia uuesti ja kindlasti vastatakse.

aga vastuküsimus oleks, et mida rvate rahvusest, kes ei vasta küsimsutele, see on ju teie rahvuse põhi tunnus. Kui võrrelda teie rahvuse riigikogu liikmeid arenenud rahvuste riigikogudega, siis on näha, et teil on sportlased ja aborigeenid riiki/aborigeene (ehk teid) juhtimas. Et kuidas te seda kommenteeriks, oma aborigeeniajuga.

Tänan vastamast.
 
Dr. Aibalit 17. jaanuar 2019, kl 04.52
Väga tubli! Kiidan taaskord eneseanalüüsi eest! Ravi on toimiv. Usun, et oled juba paranemas.
 
O.P. 17. jaanuar 2019, kl 11.58
Eelmises postituses pole ju eneseanalüüsi ?
Miks siis kiidad, et enese analüüsin, kui ma seda ei tee?


Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Väga tubli! Kiidan taaskord eneseanalüüsi eest! Ra
> vi on toimiv. Usun, et oled juba paranemas.
Mädaprits 19. jaanuar 2019, kl 11.50
Mainiti eneseanalüüsi. Kas enda analüüs enamasti toimib või mitte? Mida arvate?
 
Dr. Aibalit 19. jaanuar 2019, kl 12.21
Eks see on isikuomadustes vast kinni. Kas tunnistada endale oma vigu, eksimusi. Kas osata ennast tunnustada või tänada. Kunagi nt märkasin, et auto raadiost tuli hea lugu, aga ikka vahetasin kanalit. Hakkasin analüüsima ning jõudsin järelduseni, et kanalit ei vahetanud ma loo pärast, vaid ma ei tahtnud oma halba mõtet edasi mõelda. Siis kui kanalit muutsin, andis see ka võimaluse oma halb mõte katkestada ning uue ja toredama mõttega edasi minna. See analüüs aitas mul õppida oma mõtteid lõpuni mõtlema. Isegi kõige ebameeldivamaid ja häirivamaid. Minule oli sellest kasu. Sain aru oma vigadest ja õppisin ennast- kui ebatäiuslikku olevust paremini mõistma.

Olen märganud, et lapsed kes on väga aktiivsed ja käituvad ootamatult, peidavad oma muremõtteid, sest laps ei tahagi veel muresid tunda ja ta ei peagi. Märgamine peale vanemate lahutust jne. Mõned inimesed elavad nii ka täisealiseni. Mõned surmani. Märgamine asendub alkoholismiga jne.
Aga nagu ütlesin, minu arust on see isikuomadustes kinni.
Mädaprits 19. jaanuar 2019, kl 21.28
Arvan, et eneseanalüüs on enamasti valelik, kuna inimene ei soovi kriitikaga oma ego haavata.
Aga kui paluda analüüsi teistelt, siis on samamoodi raske saada ausat/tegelikku vastust.

Dr. Aibalit avaldas oma arvamuse, kuulame nüüd, mida teised arvavad?
 
Dr. Aibalit 19. jaanuar 2019, kl 21.31
Ma arvan, et see ongi eneseanalüüsi mõte- osata ennast õiglaselt kritiseerida ning midagi selle tulemusena muuta.
Mis Sinu arvamus on?
 
Siin 19. jaanuar 2019, kl 22.38
Kas Mädapritsil tõmbas lukku ära? Enam pole mäda mida pritsida? Või läkid paariks päevaks hullarisse "komandeeringusse"
Irrrwwww
 
noh aga 19. jaanuar 2019, kl 22.44
Siin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas Mädapritsil tõmbas lukku ära? Enam pole mäda m
> ida pritsida? Või läkid paariks päevaks hullarisse
> "komandeeringusse"
> Irrrwwww

proovi paar päeva ise miskit vastata ja teha?
kui sul õnnestub, siis on Pähh oma töö üle kindlasti rõõmus.
kui ei õnnestu, siis kurvastab, et ussid ei saa ilma peremeheta hakkama.
 
Kui 19. jaanuar 2019, kl 22.52
Kui sind siin paar päeva ei ole, siis oled järelikult hullaris. Kui midagi siia kirjutad, on vaimne tervis jälle halvem.
 
lihtne ju, 19. jaanuar 2019, kl 22.57
kui sinu tase on öelda, et paar päeva foorumist eemal olev isik on kindlasti hullaris, siis sama oleks öelda sulle sedasama: näita, et oled igapäevaselt aktiivne, et oskad kaasata inimesi, suhelda, arutleda, mõtteid vahetada, iga päev, nagu euroopas kombeks. Kui see ei õnnestu, siis ütleme sinustiilis, et oled hullaris? Lisaks paeluss. :D


Kui Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui sind siin paar päeva ei ole, siis oled järelik
> ult hullaris. Kui midagi siia kirjutad, on vaimne
> tervis jälle halvem.
 
Irww 19. jaanuar 2019, kl 23.02
Sul on ju samasugune loogika. Et kui arutleda omavahel, siis vajame sinu õpetust ja kui ei arutle, siis vajame kah. Irrrw. Mädaprits oled ju sina e. Paeluss.

Ma võiks sind edasi mõnitada aga kahjuks olame erinevates ajavöõndites.
Sina vist iisraeli omas. Irrrwwww
Eriline ülemrahvus tuli välja.
 
sinu 19. jaanuar 2019, kl 23.04
Rahvust nimetati vanasti ikka prussakateks ja rottideks, mitte paelussideks. Miks sa siis ennast paelussiks tituleerid?
 
O.P. 19. jaanuar 2019, kl 23.06
Jäi arusaamatuks, mida tahtsid öelda.
Arvan, et oled öelnud kõike, mida soovisid.
minu poolt on kõigele vastatud nagu alati ja kõik selgitatud.

soovisid teemasid teha jms, tee ja kiitus. Selle kõige käigus selgub, kas oled oma rahvuskaaslastega ravi vajav paeluss peremehele või mitte. Lihtne ju, milleks miskit juurde lalaiseda? :) Parem arutle rohketel teemadel aktiivses foorumis?

Irww Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sul on ju samasugune loogika. Et kui arutleda omav
> ahel, siis vajame sinu õpetust ja kui ei arutle, s
> iis vajame kah. Irrrw. Mädaprits oled ju sina e. P
> aeluss.
>
> Ma võiks sind edasi mõnitada aga k
> ahjuks olame erinevates ajavöõndites.
> Sina vist
> iisraeli omas. Irrrwwww
> Eriline ülemrahvus tul
> i välja.
 
Dr. Aibalit 19. jaanuar 2019, kl 23.15
Patsiendil ei ole oskust ise uudseid teemasid arendada ja siis vabandab oma suhtlemissoovi trollides ja läbustades. Kuna patsiendi IQ on rahvusele omaselt väga madal, siis ta ei oska ka teiste teemade all arutleda vaid kordab ühte ja sama teemat mille on kunagi suutnud mingis helgushetkea välja mõelda. Kuna antud foorumis ei saa teda bannida, siis tunneb ta siin ennast kindlalt.
Vastuväitena kiidab ennast põhjendamatult, ei esita tõestuseid vaid provotseerib uut vesrlust läbi veatluspartnerite alandamiskatsete.
Mädaprits on tavaline troll.
 
O.P. 19. jaanuar 2019, kl 23.20
Kokkuvõtvalt ütled, et patsient on pähh, aga ole ise parem?
Näita, et oled parem, sellekäigus näeme ka, kes sa tegelikult oled, võib osutada, et oled paeluss. Aeg näitab.
Patsient on sulle loonud ideaalse keskkonna ,abistanud arutlusteemadega, kaasanud iinmesed. Nüüd saad patsiendi abi kasutada ja ideaalselt näidata oma meetodeid ja asju.
Näita, et sa pole peremehe uss. Lihtne ju. Kui näitad, siis too patsient ka kiidab sind, kuna tema üks eesmärkidest on sauvutunud- ravitulemusena on rahvus õppinud rääkima.

Dr. Aibalit Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Patsiendil ei ole oskust
 
Miks 19. jaanuar 2019, kl 23.23
Miks ma pean sulle midagi tõestama? See toidaks ainult sinu haigust. Raviarstina ma ravin sind mitte ei süvenda.
 
lihtne ju 19. jaanuar 2019, kl 23.34
Miks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks ma pean sulle midagi tõestama? See toidaks ai
> nult sinu haigust. Raviarstina ma ravin sind mitte
> ei süvenda.

Olukord näitab sinu soovidele olenemata, mis sa oled.
Näeme, kes sa tegelikult oled, võib osutada, et oled paeluss. Aeg näitab.
Soovid olla rohkem kui paeluss? Aga Pähh on sind igati aidanud selles, lkaasanud sulle auditooriumi ja idandanud teemad. Tee ja ole, sellega ka paistab, mis oled.

Miks kahtled vms? Tegu tavalise euroopaliku sõnavabaduse põhimõttega, keegi ei takista sind.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!