Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Q oli Saturnis
 
Onu tarkuse ravi 07. detsember 2018, kl 17.26
Mul juhtus jälle selline asi, et kui ma uut leiutust, või õigemini öelda avastust, läksin instituuti tutvustama, siis kohtasin ainult sügavaid ohkeid ja vaikust.
Peale selle kohtles mind ka riietehoiutädi diskrimineerivalt.
See harimatu tädi väitis, et mu kilekotist tehtud põll pole vabamüürlasele siiski riitusele sobiv riietusese.
Seega tutvustan oma uut avastust siin tarkade foorumil.

Kui teha 100 atm taluv suur metallist kera, siis see hakkab iseseisvalt keskonna jääksoojust neelama ja tootma vabalt voolavat energiat. Sellega oleks maailm päästetud, sest kaoks vajadus hiigelelektrijaamade järele.
Kera tuleks täita seest võrdsetes osades vesinikvee ja raske vee kambritega ning kera membraan peaks olema tehtud Merivälja objekti tahkisest.
Neid kerasid on maailma energiatootmiseks vaja ainult kolm – üks põhjapoolusel, üks lõunapoolusel ja kolmas ekvaatoril, ning nad peavad olema ühendatud nähtamatut niitidega.
Kahjuks aga pealvooluteadus seda ei tunnista, sest muidu jääksid nende naftašeikidest tööandjad kaamelipajukile.

Kõik nende energiavajadused saaksid rahuldatud Tšaadis paiknevalt energiakeralt, kuna Tšaad on maailma kõige vähem energiat tarbiv riik ja saab kera omamiselt märkimisväärset eelarvesissetulekut.
Nende pealvooluteadlaste dogmad on aga neile lapsepõlves juba sisse programmeeritud ja nad ei tunnista innovatsiooni.
Nad ei tunnista lihtsalt igiliikurite võimalikkust, aga mul on avastus olemas ja peale selle ma ostan firmade aktsiad, sest raha on ainult vahend reaalvarade ostmiseks.
Juba Nõukogude ajal tahtsin ma rikkaks saada ja ostsin igasuguseid asju, mis on reaalvara.
Kahjuks aga pangamaffia võttis mult selle kõik ära.

Ja veel, kui nende imeliste keradega täidetakse universumi influenteeruv kondoomium, siis poleks vaja ka globaalset jälgimissüsteemi, piisaks ainult GLONASSist, sest see on tõeliselt sõltumatu reptiloidsetest kõrvalekalletest generaalkursilt.

Kui ma käisin Merivälja objektil ja palusin üht tükikest sellest imelisest tahkisest, et seda luubi all uurida, et teha sellest mateeriast maailma õilistav kera, siis tahtsid saatana poolt määratud kinnisvaramaaklerid mulle kiirabi kutsuda.
See on fakt.

Head teadmust.
 
Q1 07. detsember 2018, kl 17.46
Q on Kuu, kui Sa pole seda veel taibanud. Vari. Väärmina. Aga ainult selle kaudu on võimalik Taipamine. Niiet väga Tähtis...:)
Karl Kindermacher 07. detsember 2018, kl 20.03
Olles pikalt ja põhjalikult seda teemat uurinud, võin kinnitada, et Rimi kilekotist tehtud põll tõesti ei kõlba. Muide, selle orki läks juba ka Lina-Jürka, kes tahtis kole kangesti müürlaseks saada ja nikerdas endale justnimelt Rimi kilekotist põlle valmis.
Paraku ta tunnistati kõlbmatuks. Sestap' Jürka vihastas ja hakkaski p.-a propellerisse loopima.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Karl Kindermacher 07.12.2018 20.05.
 
Q1 07. detsember 2018, kl 20.05
hahahaa...
 
Vaga Jenoveeva 07. detsember 2018, kl 20.12
Aga mulle Igor Mang ütles, et Kuu on Vähkides.
Te olete pimedusega löödud.
 
Q1 07. detsember 2018, kl 20.27
Igor Mang eksis. Tegelikult on Kuu Kaaludes. Ja pimedusega oleme me kõik löödud...:)
 
Moonica 08. detsember 2018, kl 15.56
Lugesin Maalehe horoskoobi.
Seal on kõik kirjeldatud, ka see millistel kodulilledel on tähemärgid, aga pole ühtegi horoskoobi kehaosadele.
Keegi ei kirjuta, millal tuleks alustada gardiniaalset dieeti, et suveks ahvatlevasse bikiinivormi saada.
Kas oskab keegi juhatada?

Juba ette üdini tänulik Monša
 
Q1 08. detsember 2018, kl 16.32
Sul Onu Pähh on muideks väike "kiiks". Aegajalt kujutad ennast ette kena naisterahvana...:)
 
Jo 08. detsember 2018, kl 18.13
No nii see on, kui krokodill paneb tuti pähe.
Ja arvab, et keegi teda ära ei tunne.

Vaesel ajal sööb kurat ka kärbseid ja samal põhjusel ilmselt Onu Pähhid teevad_jätkavad ise teemasid, kus ühe nime alt küsitakse ja teise alt iseendale ka vastatakse.
Kusjuures õige märkus: enamasti võetakse "maskeeringuks" kirjavigadega kirjutava naisterahva mask.
On see nüüd väike "kiiks" või esimesed tunnused isiksuse kahestumise kohta, pole kindel.
Ravi pühendab abinõu? Pigem jääb mulje mingist eneseteraapia vormingust.
Lõbus. :)
 
Q1 08. detsember 2018, kl 18.40
Jah...eneseteraapia alla see liigitub tõepoolest. Eks on mingid mentaalsed puudujäägid päris pikalt olnud ja siis inimene leiab nende/enda ravimiseks teatud väljundid...:)
 
Onu Pähh [logimata] 08. detsember 2018, kl 21.04
Saan aru, et te peate ülal olevat Moonica't ja Onu Pähhi samaks isikuks?
Aga tooge põhjendused. Või on põhjenduseks ainult, et sisetunne ütleb nii? Seda nimetatakse paranoiaks, kui sisetunne niimoodi asju ütleb. Proovige leida mingeid arvestatavaid põhjendusi, näiteks on mõlemal postitajal kuidagi sarnased mõtted vms.

Kui keegi paremat nime ei paku, siis kas tõesti teeme samanimelise kasutajakonto Para foorumisse, või mõtleks miskit huvitavamat nime välja?
 
Jo 09. detsember 2018, kl 19.00
No kui nüüd see Moonica polnud Onu Pähh, siis muidugi on läinud meil arvamine valesti.
Paranoia see nüüd vaevalt on. Viimane on seotud siiski isiksuse häirega ja sügavamate psühhoosidega. Iga valesti arvamine kuulutada paranoiaks on küllaltki lühinägelik.
Miks meil aga selline tahmine arvata tekkis? Oled ju üsna sageli ühes teemas erinevaid tegelasi nö. kehastanud, esitanud väiteid ühe nime alt ja vastanud (iseendale) teise alt?
On nii olnud?
 
See Q 10. detsember 2018, kl 12.39
See Q1 on onu pähh ja Teet ja veel 100 nime siin. Ta üksi peab neid arutelusid siin. Tegemist on vaimuhaigega, kes on juba aastaid mööda foorumeid kolanud.
 
Jo 13. detsember 2018, kl 18.05
Eelmisele autorile.
Suures plaanis on sul muidugi õigus. Me kõik oleme üks.
Q1 on ka ilmselt 1. (Või vahest ka 11.) Kas ka Pähh ja Malamuut, see pole tegelikult tähtis.
Tähtis on, et meil kõigil on algne seotus läbi nn. algloome kvintessentsi (Suure Arhitekti, Jumala, Absoluudi ja mis_Ta_nimed_kõik_on), seega igal üksikosal on ühisnimetajaid ilmselgelt (kasvõi väliste tunnuste järgi) tunduvalt rohkem kui ükseisest eristavaid näitusid.
Sellest ka näiteks maailmas valitsev üleüldine empaatia, heatahtlikkus endast nõrgemate suhtes ning laialdane püüd arusaamisele endast (pisiasjades) erineva suhtes, kannatlik tahe mõista endale (seni) mõistmatut ning just iseennast seeläbi ka arendada-paremustada.
Ikka sellesama üldise maailmahüvangu nimel.
Eriti on see tendents ilmne näiteks (meie) netikommentaariumites, kas pole?
:)
 
Onu tarkuse ravi 13. detsember 2018, kl 19.07
See Q Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See Q1 on onu pähh ja Teet ja veel 100 nime siin.
> Ta üksi peab neid arutelusid siin. Tegemist on vai
> muhaigega, kes on juba aastaid mööda foorumeid kol
> anud.

Kuidas tõlgendada, et austatud Onu Pähh on vaimuhaige, kas teil on mingid erialased teadmised/kogemused?
Leian, et esoteerika on tegelikult inimkonnale kahjulik, see on lihtsalt üks kahjuliku psühhiaatria haru.
Mind nad püüdsid ükskord küll ravile saata aga ma jooksin eest ära. Ma olin siis veer noorem ja kiirem. Kunagi Võisikul hüppasin ma kõrgust ükskümmend kolm ja hakkasin teadlaseks.
Miskipärast on sel foorumil vaikus.

Aga mis teised arvavad?
 
Nii Olen 14. detsember 2018, kl 02.47
Kes iganes seda esoteerika vastast võitlust peab, pean ma tunnistama, et ta võitleb õige asja eest!
Esoteerikast on saanud terve tööstusharu. Ühe käega külvatakse ajakirjanduses ebausku (kõik tähetargad jne) ja samas kirutakse MMS joodikuid. Kokku oleme jõudnud imapärasesse olukorda, kus vastandumise loomisest saab majandusmudel. See ei ole ainult majandusmudel, vaid polariseerimine ning oma tõe tõestamine on justkui olemasolu tõestuseks saanud.

Nii on ka esoteerikaga. Mingil põhjusel on äärmuslikud esoteerikud lausa eraldanud ennast haridussüsteemist ning üldist haritusest. Lame maa, tsakrakanalid, gregorid jne. Samamoodi on äärmuslikud realistid ka kahtlemas meie teadvuses ja isegi armastuses.

Äärmused on naeruväärsed, ent ometi sammu kaugusel "kastist välja" mõtlemisest. Seega on nad vajalikud.
Küll aga oleks mul soovitusi siin valgustajale:

Ära kohtle oma vestluspartnereid patsientidena.
Kui kohtled patsientidena, siis tõeline õpetaja nimetab ka ennast patsiendiks.
Ära süüdista ega alanda oma patsiente madalas hariduses ja harituses vaid mõista, et õpetaja tee ongi keeruline, naeruvääristatav ja ometi hindamatu.
Kui me süüdistame teisi, et neil puudub "funktsionaalne rääkimise v kirjutamise oskus", siis peame enne ikka veenduma, et me ise oskame lugeda ja kuulata.

Siin inimesi reaalsusele kutsuv kodanik on vaieldamatult õigel teel ja ta teeb siin palju tööd, aga ma kardan, et sellest jääb väheks. See asi vajab laiapõhjalisemat arutelu kui foorum või kommentaarium.
 
Jo 14. detsember 2018, kl 20.10
Ilmselt on paljudel tõepoolest eluliselt tähtis leida endale midagi, mille vastu võidelda.
Kas siis kuskil naistekas esoteerikute, homode, pagulaste, riigi jne., jne. vastu... no ole aga meheks ja vali meelepärane valdkond, erakond või inimene.
Ja kohe seni pisut sisutühjana tundunud elu omandab sära ja mõtte. Elule tekib eesmärk. Osad ütlevad, et koguni missioon.

Samas.. vahest... mõne vaikse õhtu videvikus, kui wifi on vilets või tv on ununenud taustamürana sisseklõpsutuda, ehk ka kellelgi kuskil une ja ärkveloleku piiril... võib hinge pugeda juhuslik uitmõte, et on küll 100 asja mille vastu võidelda (sest maailma on nii lõpmatult vigane ja kuri) aga kas on olemas ehk mõni.. ehk koguni ainult 1 asi... mille eest võidelda. Ja kuidas see ikkagi toimuks.
Jah, mitte vastu. Vaid eest.

Selline "poolpoeetiline" mõtisklus siis. :)
 
Mina Olen 15. detsember 2018, kl 21.32
Väga ilus mõtisklus.
Ole hea ja levita seda!
 
Onu Pähh [logimata] 20. detsember 2018, kl 14.12
Jo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Samas.. vahest...
> mõne vaikse õhtu videvikus,

Lugesin su vastuolulise mõttelõnga läbi.

Kui oled suuteline, siis soovitan sul proovida ise vastuolud välja tuua.
Esiteks, su jutt annab mõista, et midagi tuleks teha väga harva. Näiteks teha aastas harva vahel jalutuskäik metsa seenele. Või teha vahel harva aastas üks öö und. Rõhutad, et justnimelt harva tuleks midagi teha. Ja see, mida siis harva teha, on sinu soovitusel üks uni.

Lühidalt siis: soovitad und ja seda harva.

Teisalt, soovitad harva und selleks, et asendada see sagedaselt toimuva mõtlemisega. Ehk siis soovitad sagedast asja asendada ebasagedasega, ja aju tööd soovitad peatada.

Teen ettepaneku, et arutleme läbi su seisukoha.

Soojendusena lisaks, et su soovitus on vigane, kuna und saabki sagedalt, milleks seda täiendavalt vahel harva juurde soovitada? Lisaks, ei maksa ajutööd alavääristaa, näiteks oled ise aktiivne ja arenenud siin, sul on vähem vigu kui varem. Ega vaikselt mediteerides tarkus ei tule. Ei ole vaja ka soovmõelda, et sa muud ei teegi kui ainult postitad siia aktiivselt, küllap vahel ööpäevas ka magad ja töötad jne. Soojendusena siis ütleks, et kogu su soovitus on vastuoluline ja need, kes seda ei märganud, on sinuga samal tasemel, st vajavad ravi.

Ravime rõõmuga ja õpime rääkima!

Head paranemist.
 
Jo 20. detsember 2018, kl 20.22
Onu Pähh [logimata] Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jo Kirjutas:
> Lühida
> lt siis: soovitad und ja seda harva.
>
--
:D
Äkki hoopis nõrka Wifit? Või teleka välja lülitamist? Või veel midagi kolmandat?
Sinu lugemis- ja tõlgendamiseoskus on ka siiski hämmastavad, kui mitte öelda "paranormaalsed", Onu Pähh.
Jah, muuhulgas ma ilmselt soovitan tõesti ka und. Aga mitte harva. Parasjagu. :)
 
Onu Pähh [logimata] 20. detsember 2018, kl 21.14
Seega enne soovitasid und harva, nüüd aga parajalt. Kuna sul polnud midagi kosta oma vigasele harva une jutule, siis loeme selle ammendatuks ja liigume su uue uitmõütte juurde, milleks on soovitus tarbida und niipalju kui keha küsib. Küsiks esmalt, et kas ise ka adute kui jabur on soovitada asju, mis niigi automaatlselt toimuvad? Näiteks soovitada, et magage ja hingake?

Lisaks mainid, et mul on mingid erilised oskused ja võimed. Vastan, et kasutan lihtsat loogikat, milles ei ole grammigi erilisust. Lisaks kasutan ravimeetode, mis on nö peidetud ridade vahele. Aga kokkuvõttes on siisk imul tavaaline põühjendatud tekst, nõustugu jonnipounnid sellega või mitte.


Jo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Onu Pähh Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > Jo Kirjutas:
>
> > Lühida
> > lt siis: soovitad und ja seda harva.
>
> >
> --
> :D
> Äkki hoopis nõrka Wifit? Võ
> i teleka välja lülitamist? Või veel midagi kolmand
> at?
> Sinu lugemis- ja tõlgendamiseoskus on ka si
> iski hämmastavad, kui mitte öelda "paranormaalsed"
> , Onu Pähh.
> Jah, muuhulgas ma ilmselt soovitan
> tõesti ka und. Aga mitte harva. Parasjagu. :)
 
Jo 20. detsember 2018, kl 21.45
Eip. Ma ei soovitanud enne harva und. Loe palun uuesti.
Kordan lause põhituuma sulle üle. Kirjutasin 14. detsember 2018, kl 20.10 :
"Samas.. vahest...(bla bla).. ehk ka kellelgi kuskil une ja ärkveloleku piiril... võib hinge pugeda juhuslik uitmõte... (bla bla)".

Seega ma kirjutasin kuidas hüpoteetiliselt võib vahest (kellelgi) tulla (uit)mõte.
Kohe kindlasti ei soovitanud ma _vahest_ sellele "kellelegi" und ehk uinumist.
Lisasin, et tegemist on "poolpoeetilise" mõtisklusega.
Isegi vihjeliselt polnud kuskil käsku, et tegu on minupoolse ainuõige direktiiviga.

Jah, võime nüüd sellel tõlgenduseküsimuses mitte edasi diskuteerida.
Eksisid, Onu Pähh. See on inimlik. Annan sulle andeks selle.
 
Onu Pähh [logimata] 20. detsember 2018, kl 21.58
Sõna "vahest" võib tõlgendada ka kui "harva", kuid nüüd kinnitasid, et mõtlesid selle all sõna "ehk" või siis "võibolla". Olgu peale, võtame siis, et sa ei soovitanud harva und, vaid lihtsalt und. Sel kordaks ikkagi taas küsimust, et miks üleüldse soovitada und või hingamist vms automaatset? Kuna sa sellele vastust ei andnud, siis tuleb lugeda su soovitust jaburaks. Minupoolset eksimust võib mainida, kuna eksisin nagu lotos, et ei osanud oletada, mida antud juhul üks mitmetähenduslik sõna tähendab. Ma ei näe mingit probleem ieitada loterii vigu, ega ka muid vigu kui suudate neid tõestada.

Igatahes kiidan, et leidsite minu puhul esimese vea, olgugi, et siis nö loterii/ennustuse viga, aga viga on viga. Seega kiidan ja jään jätkuvalt väitma sinu järjekordset sisulist viga.


Jo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eip. Ma ei soovitanud enne harva und. Loe palun uu
> esti.
> Kordan lause põhituuma sulle üle. Kirjuta
> sin 14. detsember 2018, kl 20.10 :
> "Samas.. va
> hest...(bla bla).. ehk ka kellelgi kuskil une ja ä
> rkveloleku piiril... võib hinge pugeda juhuslik ui
> tmõte... (bla bla)".
 
To Onu Pähh 21. detsember 2018, kl 12.41
Esimese vea? Kogu su ju jutt on loogikavigu täis. Lihtsalt läbustad asjalikke foorumeid ja matad asjalikud teemad oma seosetu kaagutamise ja määgimise alla. Ülistad iseennast ja kiidad oma tarkust. Häbi vaadata.
Miks nimetad ennast Onuks? Jutu taseme ja sõnade järgi oled ca 11 aastane.

Ja veel.. Miks Sa naistekas kolad? Landid väikeseid tüdrukuid?
 
O.P. 21. detsember 2018, kl 13.26
Küsimusele, miks nimetan Onuks, on vastus jätkuvalt selline, et selle nime valisid patsiendid, küsi neilt, miks nad nii valisid. Minu jaoks ei oma nimetused, teksti laius, diplomite hulk ega muu ebaoluline tähtsust.
Kas see vastus ammendab või soovid täiendavat lisavastust?

Väidad, et mu jutus on vead, too siis näide neist vigadest.

Küsid, et miks olen siin Naistekas, kas seetõttu et alaealisi võrgutada. Vastan, et siin ei ole alaealisi, ja olen siin eesmärgiga ravida, ning minu tööd on siin küll kõik kiitnud.

Kas andsin ammendavad vastused?

Veel küsimusi?

To Onu Pähh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Esimese vea? Kogu su ju jutt on loogikavigu täis.
> Lihtsalt läbustad asjalikke foorumeid ja matad asj
> alikud teemad oma seosetu kaagutamise ja määgimise
> alla. Ülistad iseennast ja kiidad oma tarkust. Hä
> bi vaadata.
> Miks nimetad ennast Onuks? Jutu ta
> seme ja sõnade järgi oled ca 11 aastane.
>
> Ja
> veel.. Miks Sa naistekas kolad? Landid väikeseid
> tüdrukuid?
 
Dr. Aibalit 21. detsember 2018, kl 15.03
Kes see "kõik" on, kes su tööd on näinud? :D :D
Hullu üle ei ole ilus naerda aga no naerame ikka :D

Mis patsiendid sulle nime valisid? Ise ju võtsid selle.
Onu kasutamine muuseas viitab selgelt pedofiiliale.
Tihti räägid endast mitmes vormis isegi sama postituse all.
Pead ennast guruks aga jääb arusaamatuks, mida sa ravid ja kuidas ravid?
Siin ilmselgelt 1-2 inimest mõnitavad Sind häbematult ja sa ei saa sellest kuidagi aru. Kirjutad tõsimeeli vastuseid jne.

Suvaliste seosetute lausete ritta panek ei ole ravi.

Pasanda veel siin täna- palju jaksad,
siis saab loodetavasti uue aastani Sinu jamast lahti.
 
Teie Juht 22. detsember 2018, kl 17.13
Saan aru, et paljud mõtlevad inimesed ei suuda Onu Pähhi tarkust tähele panna.
Meie kuulame alati innustunult Onu Pähhi kolumne ning järgime tema juhiseid.
Alati, kui hooldepersonal läheb oma palatisse Õnne 13 või India filmi vaatama, vestleme telekatoas elavalt Onu Pähhi tänaste päevajuhiste üle.
Me oleme siin Valklas moodustanud isegi salajase toetusgrupeeringu "Usume Onu Pähhi".
Kuid meil on väike mure ka: Alati muretseme, kui Onu Pähh jälle seenetripil on, kas ta leiab tee meie juurde tagasi.
Äkki neandertaallased ostavad ta piibli või hoiukassaraamatuga ära ja ta läheb hoopis Brüsselisse või Strasbourgi ravima.
Tulemus on see, et meie peame endiselt oma helerohelises rahustavas telekatoas kõrgele lae alla paigutatud trellitatud telekast Mehhiko seriaale vaatama.

Head arutlust
 
juhil 25. detsember 2018, kl 01.39
Juht.
Kas oled võimeline, suuteline?
Või nagu alati, vaikid ja võimetu imbo nagu su rahvus?
Kuio võimeksus suudab pissida vähermalt, siis räägi?
 
Elmo5 25. detsember 2018, kl 03.14
juhil Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Juht.
> Kas oled võimeline, suuteline?
> Või nag
> u alati, vaikid ja võimetu imbo nagu su rahvus?
>
> Kuio võimeksus suudab pissida vähermalt, siis rää
> gi?

Küsid, et kas eesti haigel rahvusel on võime, suudekus?
Loodan, et sul pole võileiba suus, seda küsides, kuna tekiks lämbumisoht.

Võime võtta suvalise rahvuse uudise ja arutleda. Näiteks siin pakuti esoteerika inimeste uudiseid arutleda, kus selgeltnägijad tapavad kadunud lapsi, naeravad puuõõnes vägistatud ohvrite üle jne. Mitte kui sõnagu ei suutnud haige ajupestud rahvus enda kaitseks öelda. See on fakt. Võime fakti korrata igal hetkel, kasvõi homme. Mida see fakt tõestab? See tõestab, et tegu on haige rahvusega, kes on ajupestud, puudub rääkimise oskus, jne.

Küsid, et kas rahvus oskab pissida? Vastus on, et Ei. Eesti tipp selgeltnägijad lubasid pissida une kaudu teadlaste üle, samuti Isemaag ja Q1 ja ülejäämuid nende toetajad. Näita nende rahvuse hulgast üks, kes oleks teisiti arvanud? Tulemus oli, et ei osata pissiuda.

See on fakt. Faktide vastu jonnimine vajab ravi.
 
Nii 25. detsember 2018, kl 04.35
See onu pähh ei pidanud kauem vastu. Lubas ju kõik uue aastani rahule jätta aga valetas.
Ta on krooniline valetaja. Siin mitu korda vahele jäänud. Hoidke haigest eemale.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!