Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Q oli Saturnis
 
O.P. 25. detsember 2018, kl 09.51
Nii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See onu pähh ei pidanud kauem vastu. Lubas ju kõik
> uue aastani rahule jätta aga valetas.
> Ta on kr
> ooniline valetaja. Siin mitu korda vahele jäänud.
> Hoidke haigest eemale.

Pähhilt ju paluti ravitöö jätkamist nii Paravees kui mujal.
Teiseks, mis eesmärk see vaikimine on? Tahate vaikust, ärge kiigake siia.

Lihtne?
 
O.P. 25. detsember 2018, kl 11.07
Paraweebis paluti, sinna on caja. Siin on ikka korralikud inimesed kes on jõulurahus.
 
O.P. 25. detsember 2018, kl 11.51
O.P. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Paraweebis paluti, sinna on caja. Siin on ikka kor
> ralikud inimesed kes on jõulurahus.

Mis vahe on Paral ja siinsel?
Kui eesmärgiks on omakasupüüdlikult kahjustada Parat, siis seadke omale elutervemad eesmärgid. Minu eesmärgid pole egoistlikud: eesmärgiks on ravida rahvuseid. St, et teenin ühiskonda, kõrgemaid ideaale, loon ja annan.

Siin on sarnane seltskond nagu seal- mille poolest siin korralikumad on? Ja kui siin isegi on paremad või korralikumad, siis see teeks rõõmu ja ravida poleks vaja. Jõulud on silmakirjalik kultuurisündmus- toidetakse oma ego, et näed olen kultuurne ja heatahtlik, teod aga näitavad, et kogu aasta ollakse omakasupüüdlikud, ja ei hoolita ei ligimesest ega ühiskonnast. Näiteks jääb mulje, et soovite halba Paraveebile ja omakasu, seega, vaevalt, et teil on mingi jõulurahu siiralt mõtetes.

Jõulud on puhkepüha, kus puhkate. Midagi erilist ju puhkamises pole ja puhkamine kui selline pole ka kuidagi õnnis vms, seega pole nagu mõtet õnnitleda. Tore, et saab puhata, aga kaua sa ikka puhkad, magad 12h järjest või? Arvan, et võiks 12 tundi magada siis, aga rohkemat rahu küll pole vaja. Tuleks ikka miskit tegutseda, ravida näiteks.

Või mis te arvate?
 
To Onu Pähh 25. detsember 2018, kl 23.41
Ei, mis kahju!
Lugege sealt paraweebist Nõid Nastja teemat, häbi lugeda kui madal on parawebi tase. Kui see on nõid nastja kummardamise tase, siis nad vajavad seal ikka sinu tervendavat ravi. Usuvad täiesti seosetuid ennustusi, et "üks neljapäev sahab vihma". Aga ma hoiatan, et nad ei allu ja blokivad sin peagi.
Siin lihtsalt ei ole selliseid. Kõik on terveks saanud. Mine sinna ja ära enam siia tule.
Siit ju aetkse sind ära, seal lausa anutakse ravi
 
O.P. 25. detsember 2018, kl 23.59
Minu arvates on rahvus haige kui ta ei avalda kriitikat.
Saan aru, et Breeshnevi kohta ei avaldatud arvamust, kuna seejärel oleks arvamuse avaldaja hukatud. Tänapäeval ei ole enam seda Breeshnevi aega, aga sellele vaatamata on kogu rahvas ikka haiglaselt vait, ei piuksugi Naastja Mangi ega teiste autoriteetide kohta.
Mõtisklesin, et millal selline ajuhälbe viirus rahvast tabas?
Eks see rahva haigus oli juba ajaloos kergel kujul olemas. Mõisatööl lobiseja sai peksa, Nõukogude Liidu ajal tapeti, kes julges autoriteetidest rääkida või oli üldse kahtlaselt jutukas. Mu sisetunne ütleb, et põhiline põnts kogu rahvale saabus siis kui Aderid võtsid pensionäride tabletiraha ära Jarmo taastusraviks, mistõttu pensionärid surid. See oli see moment, kus juurdus selline haiglaslik kultuur/käitumine, et raha on jumal. Seal Aderi tegu kiideti takka, sest raha nimel on kõike õilis teha. Arvan, et see andis määrava põntsu kogu rahva mentaliteedile. Tulemuseks on, et peetakse normaalseks, et eutoriteedid varstavad, valetavad, omavolitsevad jne. Sest autoriteetluse tagamaa on raha teenimine, teenitakse kuulsusega raha. Ja raha on siis jumalik väärtus, jumal. Seetõttu siis juurduski selline autoriteetide pime kummardamine ja kiitmine. Kui keegi pettis raha kokku, nagu esoteerikud, siis vaikiti ja kiideti vaikides, kuna taas, raha on jumal.

Arvan, et nii see haigus tekkis.

Ravida on raske. Kui küsid haigelt rahvuselt, et kuule, et miks selline haige autoriteetide kummardasmine on, miks raha on jumalaks, kus on kriitiline meel jne. Siis ega ei saadagi küsimusest aru, kuna on mõistmatu kuidas raha kenasti kokku krahmav autoriteetne esoteerik nüüd halb saab olla. Raha on ju hea, kuidas siis rahakahmajad halvad on. Ikka kombeks on kiita neid ja autoriteete. Naastjat ja Mangi.

Vat nõnda siis sündis see viirus.

Arvan, et ravime nii, et püüame aduda, tunnetada, et kui haiged me oleme. aitan teil märgata kui käitute ajupestult, haigelt.

Head paranemist.
 
O.P. 26. detsember 2018, kl 00.01
Vastan lühidalt, et soovin teenida/ravida võimalikult suuremaid masse.
Seetõttu on kasulik kui ravin nii siin kui ka seal Para's.

Eks ma olen ju alati teinud ka pause ravitöös, seekord teen ka, lihtsalt täna tekkis selline eriolukord ja siis tulin kiirelt ravisin teie rahvust.

To Onu Pähh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga ma hoiatan, et nad ei allu ja bl
> okivad sin peagi.
> Siin lihtsalt ei ole sellisei
> d. Kõik on terveks saanud. Mine sinna ja ära enam
> siia tule.
> Siit ju aetkse sind ära, seal lausa
> anutakse ravi
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!