Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kuu peal on veel keegi
 
O.Pähh 21. detsember 2018, kl 19.22
Loen siin teie madalaid arvamusi ja olen väga pettunud, et te ainult teesklete et olete mu õpetuse omaks võtnud.
See on nagu tühjus, ehk teisisõnu Q vaikus.
Erinevalt näiteks kosmonaut Kagaarinist olen ma tegelikult Q peal käinud.
Jah, teile kõlab see nagu Hendrik Relve muinasjutud sarjast "Kuula rändajat" aga see on tõsi.
Ma käisin nimelt Q tagaküljel ülisalajase GRU kosmosemissiooni käigus.
Pealvoolumeedia räägib küll, et Kuu peal on vaikus nagu siin foorumis aga tegelikult see nii ei ole, sest Kuu peal kohtasin ma arvukaid arukaid olendeid, kellele ma oma õpetust jagasin.
Isegi planetaarudu nimetas end minu raviõpetust kohates alamsekvoiaks.
Inimesed ei julge sellest isegi rääkida. Mina küll julgesin aga siis tegevusjuhendaja kutsus teised sanitarid appi ja mulle tehti konvulsiooni.
See on arutlust väärt, et me seda siin arutleksime.
Või mis on teie arvamus?
 
Q1 21. detsember 2018, kl 19.32
No tegelikult jah Q- l pole kedagi, inimesed lihtsalt ei julge sellest rääkida. See, et Sulle sanitarid appi kutsuti on hea, saad ka aru, et tõepoolest seal pole kedagi. Et Sa natuke vastu puikled ja rabeled käib asja juurde. Lihtsalt hakkad liikuma ühest madalamast dimensioonist järgmisesse....ega siis iga arusaamine või õppimine nõuab veidi pingutust ja ebamugavust. Aga no kannatad ära...:)
 
Koonukramp 22. detsember 2018, kl 02.08
See onu pähh on ikka päris lukus.
Ilmselt, kui talle tupepeeglit näidata ja väita, et need on moodsad roostevabad piilupart Donaldi pardinokad...
Siis ta neelab selle konksu ka kõhklemata alla ja vadistab oma seosetut iba edasi.
 
Klapu 27. detsember 2018, kl 08.33
Kuu peal avati ekre harukontor eelmisel esmaspäeval, loomulikult on seal keegi, veider teema.
 
õhtune matemaatikahuviline 28. detsember 2018, kl 22.42
olen kuupeale saatnud oma elu jooksul mitmeid tegelasi, ju nendega sa seal kohtusid, Pähh.
 
Kuutõbi 02. jaanuar 2023, kl 16.39
NASA kardab et Hiina võib osa Kuu territooriumist enda omaks kuulutada Tühja sest kuust peaasi, et päikest ei omastaks külm hakkab kuigi nii palju kuuvarasid ja nii vähe demokraatiat
usa peab kindlasti lunaatikutele abi saatma võitluseks hiina annktsiooni vastu või siis hiina võtab siis selle pimeda poole koos seal siiani pesitsevate natsidega
 
stjuu-jarr-tess 18. jaanuar 2023, kl 14.24
väkse iQ-ga ei tasu oma pead nii keerukate küsimustega vaevata
 
Kuutõbine. 11. august 2023, kl 16.50
Venemaa käivitas oma esimese Kuu-missiooni pärast 1976. aastat Pole midagi imestada. Venemaa mõistes on see samamoodi sõjaline eesmärk vaja on okupeerida Kuu ja kindlasti leiab kulguri tehiskäsi 30 cm sügavuselt balalaika ja kogu Kuu territoorium kuulutatakse põlisteks vene aladeks. Vot milleni viib lääne kehtestatud sanktsioonide ema ja viiski selleni et näete Kuud ainult oma välipeldiku ukseavast Taganrogis Kui Maal asjad ei edene tuleb üritada töövõitusid mujal saada. Ka 1970ndad oli majanduslanguse periood Jaapanlased lubavad minna kuule viie aasta pärast,kuukulgur juba valmis ja siis on vaestel japsidel jama: vandid juba tolknevad ees ja nõuavad inimõigusi Russia piir kuuga sulgeda kuid peale seda kui nad Ukrainas lõplikult peksa saavad ei jäägi muud üle kui kuskile hästi kaugele kolida Loodetavasti läheb kogu riik Tõenäoliselt lendavad üle ameeriklaste maandumiskoha Kuul ja pildistavad seda kui siis selgub et seal polegi astronautide jalajälgi kuutolmus oi, oi mis siis sündima hakkab kuigi nad käivad selle koha kõigepealt luudadega üle ja siis pildistavad.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!