Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kuhu küll kõik Vabamüürlased jäid?
 
Ei mõista 30. detsember 2018, kl 22.03
Kuhu küll kõik Vabamüürlased jäid?

Inimkonnal oli ju justkui lootust, aga nüüd on nad kusagile kadunud.
Mis toimub?
 
Mõistab 31. detsember 2018, kl 00.13
Eks ta otsib endale järjekordselt uue kujuteldava foorumi, kus ravida.
 
Möh 31. detsember 2018, kl 16.16
Mispuhul Sa Onu Pähhi vabamüürluses kahtlustad?
vabamüürlaste tööriistad on küll rööpaseadjatele vast mõistetamatud, aga võibolla ongi tegu siis "raviva võime" saladust teadva vabamüürlasega?

Või mis teie arvate?
 
Öh 01. jaanuar 2019, kl 16.02
Ole nüüd.
Kes sellist vabamüürlaseks võtab.
Klounide looži?
Me peaksime olema ikka tõeliselt seemneid söönud...
 
Rööpaseadja 02. jaanuar 2019, kl 01.59
Ah sa vaata vaid lugu...
Kuis olid alles ajad- mil kõik olid meie vennad ja õed, ning vennaarm ületas ühingupiire.
Kas tõesti näen ma siin oma venda, kes valgust kannab läbi venna klouniks alandamise?

Vot püüa nüüd kinni,
et kas ajad on muutunud,
või ma olen millestki valesti
aru saanud....
 
Öh 02. jaanuar 2019, kl 18.30
Niisiis oleme jõudnud verstapostini, kus Onu Pähh kujutab end vabamüürlasena ette.
Mõttes juba sätib põlle ette ja valmistub puurimipühal väikesi lapsi sööma.
 
Rööpaseadja 02. jaanuar 2019, kl 18.40
Eks see nii vist on jah, et igaüks võib olla Onu Pähh.
Olen ma Onu Pähh või mitte- aga ma olen küllalt veendunud, et mina igatahes vabamüürlane ei ole.
Ning mul ei ole ka asja teie juurde. Te saate suurepäraselt ilma minuta hakkama.

See ülaltoodu oli lihtsalt minu siiras küsimus, mis on ju oma selguses ja lihtsuses- ometigi igale vennale mõistetav...
Või äkitsi on saanud vabamüürlaste teemast miskine naljanumber?
Kummastav, mis muud.
 
Rööpaseadja 03. jaanuar 2019, kl 12.18
Muidugi võib olla küsimus ka pädevuse puudumises. Kas siin on pädevamat venda?
Karl Kindermacher 04. jaanuar 2019, kl 19.27
Mida sa tegelikult teada tahad kui küsid: "Kuhu küll kõik Vabamüürlased jäid?"
Või mida ootad? Et vabamüürlased su ümber kükatantsu vihuks?
 
Rööpaseadja 05. jaanuar 2019, kl 01.01
Sest kui's on nii, et
vennarmastus me kodumaal
on löönud kõikuma?

Kas pole see mitte teie töö sest hea seista?
Või olen ma millestki valesti aru saanud...
 
Rööpaseadja 05. jaanuar 2019, kl 01.32
st. vennaarmastus. Vabandan.
Ikkagi inimene...
 
Tambovi hunt 05. jaanuar 2019, kl 22.59
On su vend.
 
Rööpaseadja 05. jaanuar 2019, kl 23.32
Oled ikka bratan, oled küll. Või on vendlus vabamüürlaste omaks kuulutatud? Pff...
 
bratan 05. jaanuar 2019, kl 23.51
On vene vangilaagrite püsikülastajate termin
 
Rööpaseadja 06. jaanuar 2019, kl 00.04
Eks vääriline väljend vajas väärilist vastust.
Karl Kindermacher 10. jaanuar 2019, kl 19.13
OK, vendlus on kogu müürluse üks olulisemaid alustalasid. Aga edasi? Mis peaks Su arvates olema see võluvits, mis kogu ühiskonna vennaarmu tundma paneb?
Igal inimesel on ju vaba tahe, internet ja suurepärased võimalused oma pisikest aju loputada just sellega, mille ta ise valib. Ja ükski vabamüürlane ega ükski loož ei suuda muuta kogu ühiskonda. Parimal juhul võib püüda seda vaid mõjutada.
 
O.P. 10. jaanuar 2019, kl 19.26
Vaatan, et Pähhil on niipalju väge, et ta ei pea isegi kohal olema, teda mainitakse ja ravi toimib.

Eks see vendluse sõna vast arenes kunagi prantsusmaal kui orjade teadlikkus kasvas ja hakkasid aduma, et midagi on valet selles orjapidamises ja ebaõiglases ühiskonnas. Siis soovitigi muuta eetikat, et oldaks sõbralikumad ja abivalmid jne, ja siis arvamusliidrid mõtlesidki välja moodsa sõna "vendlus", ja see vendluse sõna sai populaarseks. Isegi eestis on vendluse nimeline tudengi korporatsioon, nimeks Fra-terrni-tas vms, paraku on tegu õllejoomisega, mitte vendlusega. Aga kororatsioonid ja muud rääkimise ühingud on siiski head, kuna seal saab haige rahvus õppida rääkimist.

Kokkuvõttes on vendluse sõna hea, kuna teenib rääkimis-teraapia eesmärki.

Aga mida see sõna täpselt tähendab, ega see enamikule selge pole, ja eks ta vast ole ka solgitud mõiste, et üks avaldab arvamust, et see tähendab seda ja teine toda. Üldiselt on tegu siis ideega, et tuleks olla rohkem pai. Aga elu on mitmetahuline, ja sageli paituse metoodika pole tõhus. Arvan, et palju olulisemaid asju on kui see nn vendlus.
 
O.P. 10. jaanuar 2019, kl 19.42
Unustasin veel lisamata, et ma tunnen endas sädet olla 33 kraadi suurmeister.
See teadmine saadeti mulle otse Andromeeda tähtkujust.
Näiteks olen tegelenud viimasel nädalal pidevalt enesearendamisega ja avastanud, et muusika, mida harimatud inimesed kuulavad on pähh.
Sellele sionistide vandenõule vastuastumiseks olen hakanud kirjutama klassikalisi muusikalisi suurvorme. Nädalavahetusel kirjutasin uue purgatooriumi tsellole ja fanfaarile, mis kuulajate poolt väga hästi vastu võeti.
Samuti olen vihjanud oma majandusalaseid teoseid erinevatele ülikoolidele tutvustades, et soovin saada vabamüürlaseks ja astuda rahva valgustamise teele. Kahjuks on erinevad parteiklannid ja end arstideks nimetavad isikud need tagasi lükanud, sest nad kardavad, et maailm saab läbi minu paremaks kohaks.
Aga maailm vajab mu valgust.

Aga mis teised arvavad?
Karl Kindermacher 10. jaanuar 2019, kl 20.26
O.P., ma arvan, et see on Sul üks väärt säde ja kui mul peaks kunagi juhtuma, et tikud otsa saavad, aga suitsule on tuld vaja, siis otsin Su kindlasti üles :)

P.S. Usalda arste, nad teavad rohkem kui välja paista lasevad.
 
O.P. 10. jaanuar 2019, kl 20.33
Karl Kindermacher Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> O.P., ma arvan, et see on Sul üks väärt säde ja ku
> i mul peaks kunagi juhtuma, et tikud otsa saavad,
> aga suitsule on tuld vaja, siis otsin Su kindlasti
> üles :)
>
> P.S. Usalda arste, nad teavad rohk
> em kui välja paista lasevad.

Jäi arusaamatuks, et miks soovitad arste usaldada, enamus ju usaldavad niigi? Ja miks annad mõista, et arstid on ebapädevad?

Kiidan aktiivsuse eest.
Karl Kindermacher 10. jaanuar 2019, kl 22.36
>
> Jäi arusaamatuks, et miks soovitad arste usaldada, enamus ju usaldavad niigi? Ja miks annadsta, et arstid on ebapädevad?

Kas Sulle ei tundu, et räägid endale vastu?
 
O.P. 10. jaanuar 2019, kl 22.44
Karl Kindermacher Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> >
> > Jäi arusaamatuks, et miks soovitad arste u
> saldada, enamus ju usaldavad niigi? Ja miks annads
> ta, et arstid on ebapädevad?
>
> Kas Sulle ei t
> undu, et räägid endale vastu?

Küsid tundmuste kohta, kuid räägime esmalt faktidest.
On fakt, et sa ei vasta küsimusele.
Kui kurjategija ei vasta küsimusele, et "kus sa eile kell 10 olid", siis tuleb lugeda mittevastamine/vaikimine selleks, et kurjategija oli kuriteopaigas kuritegu sooritamas, eksis seaduste ja muu vastu. See siis on mõtlemapanev näide, et see ei vastanud küsimustele, mida sulle esitasin. See on fakt, et sa ei vasta, ehk eksid.

Sinu eksimust teevad paljud ja oled seega hea eeskuju teistele järelemõtlemiseks. Lisateemana küsid, et kas olen vastuoluline või liialt teemas vms. Vastan uut teemaarendust alustavale küsimusele, et mis on küsimuse eesmärk ja mida täpsemalt küsid? Mis osas näed vastuolusid, too need välja. Sinu rahvus ei oska arutleda, kuid oskab monoloogi stiilis hõisata, näiteks, et keegi on halb neeger või vastuoluline. Maailm peab sellist rahvust haigeks, samuti terve mõistus peab sedalaadi rahvast haigeks. Näiteks võiksin ju sulle vastu laliseda samal viisil, et küsida, et "kas sulle ei tundu, et oled pähh?". Kuidas hindaksid sellist minu küsimust ja seejärel enda küsimust minu vastuolu kohta? See küsimus polnud sulle, vaid su rahvusele, aga vastata võite kõik.

Head vastamist ja kiidan.
Karl Kindermacher 11. jaanuar 2019, kl 06.26
Õnneks pole ma kurjategijate mõttemaailmaga tuttav - vaid vähestega olen oma elus kokku puutunud. Hea on kohata tõelist spetsialisti.

Vastuolu Su jutus on väga ilmne. Kui ma soovitan arste usaldada, siis ikka seepärast, et nad teavad ja on pädevad. Ma pole poole sõnagagi väitnud ega vihjanud arstide ebapädevusele. Selle on vaid Sinu tõlgendus (tont teab mille põhjal). Ei saagi ju vastata küsimusele, mis sisaldab valeväidet ja vasturääkivust, sest küsija seisukoht on pehmelt öeldes arusaamatu. Just sellele juhtisin tähelepanu.
Aga demagoogias oled Sa tugev, kuigi meetodid on üsna robustsed.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Karl Kindermacher 11.01.2019 06.28.
 
O.P. 11. jaanuar 2019, kl 13.18
Karl Kindermacher Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Õnneks pole ma kurjategijate mõttemaailmaga tuttav
> - vaid vähestega olen oma elus kokku puutunud. He
> a on kohata tõelist spetsialisti.


Annad mõista, et oled võhik ja eluvõõras, ei tea, et eksisteerib kuritegevus jne. Lisaks õigustad oma ebapädevust, oled õnnelik selle üle. Psühhiatrias on sedalaadi asja nimetus "Olen jah paks, ja tahangi olla!", lugemist selle kohta:

"https://et.wikipedia.org/wiki/Ps%C3%BChhoanal%C3%BC%C3%BCs#Primitiivsed_kaitsed"

Võhiklikkus ei anna kellelegi haritud seisukohti ega muuda neid kuidagi õilsateks.
Kui lugeda igapäeva uudiseid, siis saab elulähedasemaks. Kui elada mungakoopas, siis jääb eluvõõraks, arenematuks. Seega, eks tuleb valida, kuhu oma aega suunata, valikutulemusena kõike ei jõua teada saada.

Tõin näite jurii-dikast, kurjategijaga, ja see näide illustreeris pädevalt üldmõtet. Kui mõte jäi segaseks seetõttu, et oled eluvõõras juriidika ja muu osas, eks siis võib konstrueerida lisanäite.

> Kui ma soovitan arste usal
> dada, siis ikka seepärast, et nad teavad ja on päd
> evad.

Eelnevalt eksisid, kuna sul pole kommet põhjendada. Seekord tõid põhjenduse oma eelmisele jutule. Seda soovitakski kõigile, et proovige ikka põhjendada end. Minul on ükskõik, mis on teie arvamus arstide ja muu kohta, minu eesmärgiks on muu.


> Aga dem
> agoogias oled Sa tugev, kuigi meetodid on üsna rob
> ustsed.

Olen levinud haige ajupesuline suhtumine, et demagoogia on halb ja ka Savisaar on halb, jpm. Paraku on sellised ajupesulised hõiked haiged, põhjenduseta.
Kui arvad, et olen milleski tugev, siis see pole uudis, enamik nimetavad mind tugevaks.
Ma ei leia, et olen demagoogias tugev, vaid üldse tugeva mõistusega.
Ja ma usun, et suudan ka teistel seda arendada.

See käesolev vabamüürluse teema ei kuulu ju esoteerika alla, ja seetõttu loodi ta mingil eripõhjusel. Arvan, et põhjus on see, et siin on vaikus, ja siis soooviti olukorda ravida, kutsuda juhendaja.
 
O.P. 11. jaanuar 2019, kl 16.26
Kuna ravialuseid on tekkinud rohkesti ja minu ravikõnesid loevad miljonid inimesed, siis olen mõelnud võtta omale uue ekraaninime Doktor Pähh.
See onu Pähh oligi selline juhuslikult tulnud nimi.
See tekkis siis, kui ma hakkasin lapsi ravima. Jõudsin vaevalt lasteaia juures püksid maha ajada kui üks tüütu jõnglane ütles et ma pidavat Onu Pähh olema ja viskas mind käbiga väga valusasti.
Selline on see kasvatamatu noorus ja mina keeldun neid edaspidi ravimast.

Aga mis teie arvate oma foorumi vaikuses?
Head õppimist.
 
O.P. 11. jaanuar 2019, kl 23.29
Sügishooaja ravi tulemusena leidsime osadele patsientidele Para foorumi. Seega ravi oli tõhus ja kasulik.

Soovitasite ka mul sinna kiigata, kiikasin, seejärerl toimus selline senaarjum:

1. Ravisin Parasid, ja kõik olid rahul. Keegi ei öelnud, et ära ravi, või et oled pähh, või mine minema, või ära tee kihutustööd, ega midagi.
2. Seejärel küsisin bänni. Ma ei küsinud 3'ks nädalaks bänni, vaid lihtsalt bänni, ehk siis lõplikku bänni. Mingit eksimust polnud ma teinud nagu eelmises punktis kirjeldasin, lihtsalt nö naljaviluks küsisin lõplikku bänni.
3. Sain momentaalselt, 5 minutiga. Seejuures ei lisatud bännisaajate leheküljele põhjendust, et miks bänni sain. Nagu eelmises punktis kirjeldasin, siis bännil polnud mingit alust, lihtsalt nö naljaviluks küsisin lõplikku bänni.
4. Seejärel mõne päeva pärast lisati bännisaajate lehele kirjeldus, et sain bänni 3ks nädalaks kuna palusin ja agiteerisin. Minule polnud küll keegi ette heitnud ei agiteerimisi ega muud, kui oleks, siis oleksin sellel teemal arutlust alustanud, arupärinud, et millises osas minu ravitöö siis agiteerib. Samuti pole ma palunud 3ks nädalaks bänni, vaid alatiseks.

Minu hinnangul on need toodud 4 punkti vastuolulised. Esiteks ei saadud mida küsiti, teiseks, tehti tagantjärge ajaloo kirjutamist, et mõeldi bännitud isikule välja tehispõhjus bännimiseks, seda siis agiteerimise näol. Mina sooviks küll alatist bänni, mitte 3ks nädalaks, ja mine pole küll eales kuulnud, et keegi ütleks, et agiteerin vms. Vaid kuulen ainult kiidusõnu jne.

Mis te arvate, kui tulete sealt Parast siia ja jätkame siin ilusti ravitööga?

Mina sinna ei kiika ja terveneme ilusti siin?
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 00.08
Oleme ausad, leidub veel ignorante, kes ei taha mu ravile alluda.
Selliseid on eriti end arstideks nimetavate isikute seas.
Nagu see bänni saamise lugu näiteks.
Ma lootsin, et sellest tuleb pahameeletorm, mis tõuseb taevani aga ka minu ravialused otsustasid vaikusega liituda ja keegi ei piiksunudki, et pai Onu Pähh, ära mine.
Ma tundsin rahva lohutamatut leina ja sõin selle tähistamiseks paar lisaseent.
Eeldasin, et seal paras on palju indulgentsemad inimesed.
Tulge palun kõik mu inimesed siia, et ma saaks teid ravida, sest minu päralt on riik au ja vägi.
Las need pimedusega löödud elavad oma foorumites, kus nad on mind bänninud. Ainult mina saan teile vagust jagada, sest mina olen valgusetooja. Ja mida kiiremini seda parem, sest muidu viiakse mind jälle sinna end arstideks nimetavate inimeste juurde ja mulle tehakse valusaid süste.
 
Rööpaseadja 12. jaanuar 2019, kl 00.11
To Karl

Eks ta nii ole, et heietada pole vast mõtet.
Kuid ma kipun tundma, et vendluse mõte on kadumas alustaladest ning vennaks astumist on jäänud veel kannustama salapära ja ahnuse sädelus...
Ja ma siiralt loodan, et ülalkirjutanud kodanikud ei esinda vabamüürlasi, sest selline üleolev suhtumine viib meid ainult sügavamale sohu.

Ka kardan ma nii, et need kes seismas kõige ausa ja hea eest- on vaid omakasul väljas...

Sest kuis on nii, et mehed kes end märkidega on tõestanud, ei suuda kõrgväljakul kakelnuid avalikult omavahel vabandama panna?

Kas pole mitte müürimeeste aeg varjudest tulla ja oma vennavalguses kodumaad päästa?
Nüüd, kuis vennaarmu meil just kõige rohkem vaja?

Teaduse saladuse jõud meid siin ei päästa.
Sest lõpp on nüüd käes.

Ma loodan, et ma ei ole õigesti aru saanud...
 
O.P. 12. jaanuar 2019, kl 00.19
Eelmisele vastan, et mind ei ole bännitud, vaid ma ise lõpetasin seal ravimise.
Kui keegi Nõukogude Liidu ametnik kirjutab hiljem tagantjärele talle meelepärasema põhjenduse, siis see põhjendus Nõukogude Liitu kuidagi ei abista.
Aga tunnistan, et selline ajaloo kirjutamine suutis mind häirida. Seega kiitus teostajatele :)
 
Kentuc 12. jaanuar 2019, kl 00.55
Miks loobusid para veebis ravimast? Miks andsid alla?
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!