Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Eesti rahva lähitulevik
 
meier 04. aprill 2019, kl 19.09
Mida selgeltnägijad ja nõiad pakuvad välja Eestimaale lähitulevikuks? Millegipärast ollakse nagu eriti vaiksed. Minu süda igatahes aimab halba. Üha tugevamalt ja tugevamalt. Mis ja kunas juhtuma hakkab ei tea aga kardan, et eestlased pannakse peagi uuesti vagunitesse ja hajutatakse Venemaa peale laiali. Kõik ja ilma tagasisaamise lootusta. Olen juba näinud halvaendelist und kuidas elan Venemaa kolkas. Mul pole Venemaaga mingit sidet ega plaani sinna minna igatahes...Millest selline rõhuv eelaimdus ja unenägu?
 
, 05. aprill 2019, kl 03.19
Ennustan et need inessad kes viimased 10 aastat mulle tapmisähvardusi teevad oma varastatud autode ja koeradega hakkavad üsna varsti ise nuga saama.
 
aiman et 06. aprill 2019, kl 00.34
helbekesed hakkavad kanadasse emigreeruma. seal saab ka vabalt kanepit kimuda... :DDD
 
Poliitiline Põhulõug 12. märts 2022, kl 15.44
Venemaaga on asi selge, Ukraina lõpetab Venemaa eksistentsi ja aasta lõpuks on meil kaks head asja Kiievi Demokraatlik Vabariik Pihkvast Vladivastokini ja Putini topis Lenini kõrval mauseleumis ja mausoleumil kiri MÕRTSUKATE ÜHISHAUD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!