Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kuidas on see võimalik?
 
Paul 07. august 2019, kl 13.33
Leidsin youtubist sellise video.
https://www.youtube.com/watch?v=54YqKMd5tVw
Kuidas selline asi on võimalik?
 
Kassi Hopieia 07. august 2019, kl 19.35
See on lihtne.
Tuleb lihtsalt teada, mitu ploomi on vaja korrutada õuna ruutjuurega ja saadud tulemusest lahutada teadaolev pirnide arv.
isemaag 09. august 2019, kl 03.47
See on saatanawärk. Rohkem ära vaata, muidu kollid tulevad öösel pimedas ja teevad uhtiuhti, siis elu pole enam mesi. Paljundan ehtsa lingi Angry Birds | Amazing Fire Domino
https://www.youtube.com/watch?v=54YqKMd5tVw



Toimetatud 1 kord(a). Viimati isemaag 10.08.2019 03.50.
 
wiisk läks 10. august 2019, kl 03.47
tartust wiljandi... :D
 
isemaag` 11. august 2019, kl 12.24
Mida sa sellega öelda tahad?
See, et mind Tartust Jämejalale toodi ei anna veel õigustust.
Looduse reostamise asemel tuleb ehitada HHO keneraatorid ja kallata vett paaki.
Samuti olen ma leiutanud võimaluse elektri jõul tsepeliinidega inimeste transporteerimiseks. Need tsepeliinid ei vaja mootorit sest nad liguvad päikese jõul.
isemaag 12. august 2019, kl 05.24
isemaag` Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mida sa sellega öelda tahad?
> See, et mind Tartu
> st Jämejalale toodi ei anna veel õigustust.
> Loo
> duse reostamise asemel tuleb ehitada HHO keneraato
> rid ja kallata vett paaki.
> Samuti olen ma leiut
> anud võimaluse elektri jõul tsepeliinidega inimest
> e transporteerimiseks. Need tsepeliinid ei vaja mo
> otorit sest nad liguvad päikese jõul.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sa oled nii andeka suuvärgiga et avaldan tunnustust. Kirjalikult. Ehk Jumal viib kokku sind ja mind uuesti päriselus.
 
Uriinja ise 02. oktoober 2019, kl 19.13
isemaag Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> > See, et mind Tartu
> > st Jämeja
> lale toodi ei anna veel õigustust.
> ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
> Sa oled nii andeka su
> uvärgiga et avaldan tunnustust. Kirjalikult. Ehk
> Jumal viib kokku sind ja mind uuesti päriselus.


Eksid, kui ütled, et Jämejalale "naljad" on andekad. Jämenaljad on siin igas kolmandas postituses. Niisagedalt korduvad asjad pole andekad. Arutleme, mida tähendab "andekas"?
 
Arutleme 02. oktoober 2019, kl 19.32
Onu pähhil on depressiivne faas asendunud maniakaalsega:)))
Keemiatööstus teeb imesid.
Ilmselt ordineeriti liiga lõdva randmega ja tulemuseks on tõsiasi, et vanamees ei saa aru isegi, kui tema mõttetuid tiraade lihtlabaselt mõnitatakse ja end arvamusliidri ning guruna ette kujutab.
Aga see läheb üle.

Head "mõtlemist"
 
Mõnni Mannu 02. oktoober 2019, kl 19.59
Arutleme Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Onu pähhil on depressiivne faas asendunud maniakaa
> lsega:)))
> Keemiatööstus teeb imesid.
> Ilmselt
> ordineeriti liiga lõdva randmega ja tulemuseks on
> tõsiasi, et vanamees ei saa aru isegi, kui tema m
> õttetuid tiraade lihtlabaselt mõnitatakse ja end a
> rvamusliidri ning guruna ette kujutab.
> Aga see
> läheb üle.
>
> Head "mõtlemist"

Sinu väljaheidet on korduvalt siin olnud, võin suule otsida mitmeid duplikaate hiljem.
Seega, ei ole midagi uut korduvates hõisetes, neile olen alati andnud ammendava vastuse, kuid ikkagi püüan ise alati uutmoodi vastust anda, olgugi, et väljaheide on alati ja alati korduvalt sama.

Seekord vastan vastuküsimusena, et miks sa arvad, et ma ei saa aru? Lihtne selge küsimus? Milline saab olla sinu vastus? Eks ikka tüüpiline nagu alati: aga siis ongi hea edasi naerda, tee aga tsirkust edasi. Sellise tüüpilise reaktsiooni puhul on lihtne öelda: otsustage siis ära, kas noomida tsirkuse eest või heaks kiita, miks te mõlemat korraga teete? Noh ja võib muud vastuolud välja tuua.

Naer on terviseks, naerga kullakesed palju jaksate. Mina küll ei kavatse nutta ega naerda, vaid ravin huviga. Seega win-win nagu teie rahvuse seas popp öelda. Või te ihaldaks et oleks ikka win-loss eksole? Ma olen tavaliselt ju juba eos võitnud, näiteks kasvõi sellega, et sa üldse prao hetkel mulle lahti tekid. See on ju win. Kui suudan su rahvust ravida, kasvõi natuke, siis taas võit ju- kuidas ma üldse saan kaotada? Selline on siis minu aru ja ma ei näe, et saaks öelda, et ma ei saa aru.

Ma olen selgelt tõestanud, et teie rahvus on parasiidid ja mina peremees- see on fakt, sellele on väga ilus tõestus olemas. Seega, jah, ma olengi guru ehk peremees ehk liider. Kuidas saab sooleuss olla liider ja peremeesloom mitte? Sõltuvus on ju nii, et peremeesloom määrab, kas parasiit saab edasi toimetada või mitte.

Tõusiklikkus ehk arvamusliidri positsioon o mitmetahuline nagu kogu elu- mõneti on see kindlasti halb egohaige nähtus, teisalt aga on see paratamattus. Sest parasiit vajab peremeest- selline on elu, kullakesed.

Head mõnitamist.
 
isemaag´ 16. november 2019, kl 10.15
Kliimakatastroofi ärahoidmiseks piisab kui umbes 200 meetrise varre otsa teha tuulegeneraator ja see öhendada HHO genekaga.
HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
HHO genekas paigaldatakse sisepolemismootorile, see asendab bensiini ja diisli vesinikuga. Ka hooneid saab kütta tasuta vesiniku hho geneka abil.

Oluliseim oskus on veest lahutada vesinikku. See on lihtne.
Omavahel ühendatud anumates olevale
veele paned anoodi ja katoodi,veele lisad toidu soodat,katoodi ja anoodi ühendad 9V akuga. Toimub elektrolüüs mis jagab vee vesinikuks ja hapnikuks. Vesinikku kasutatakse hoonete kütmiseks ja vesiniku autodes. Vesiniku autod erinevad elektriautodest akude poolest. Vesiniku autol on akude asemel vesiniku element.
Elektri ja vesiniku autode tootmise omahind on madalam bensiini-diisli autode omast. Paraku jaehind on kallim sest poliitika on vale.
Vesinik ei ole ohtlikum kui bensiin,ohutusnõuetest tuleb kinni pidada.
Kui teete elektrolüüsi siis vesinik ise ei plahvata aga kui süütad siis toimub tugev plahvatus mis teeb kurdiks,kaotad kuulmise terveks eluks. Tuleb kasutada kõrvaklappe ja süüdatava
vesiniku kogus ei tohi olla suur sest muidu tapab,purustab maja seinad. Muideks,bensiiniga on peaagu sama lugu kui tuba kattub bensiini aurudega ja toimub pisike elektrisäde,keegi lülitab lambitule
põlema,lülitis toimub elektrisäde siis toimub plahvatus ja maja lendab vastu taevast. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Raketid lendavad kosmosesse vesiniku abil.
Filmis "Kiired ja vihased" NOX gaas on vesinik.
Veest vesiniku eraldamiseks on parim variant see kui kasutada kuiva
elektrolüüsi aparaati. Internetis nimetatakse seda hho generator.
Vaata instructables seal kirjeldavad kuidas ehitada hho genekat. HHO genekas toodab vesiniku koguses
mis kohe tarvitatakse,siis ei saa tekkida õnnetust.
Elektri tootmiseks ehita enda maja katusele tuulik ja päikesepaneel
sest siis saad elektrit tasuta ja selle abil elektrolüüsi tehes saad ka vesiniku tasuta-nii saad maja kütet tasuta. Vesinikuga kütmiseks on vaja katelt jne. Vesinik annab kuumust mitu tuhat celsiust,sulatab metalli. Bensiin annab kuumust 700 celsiust.
Vesiniku oktaanarv on 110.
 
.......... 19. november 2019, kl 14.43
...

.... .

Te kõik olete idioodid. 3301
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!