Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Otsin väga tugevat nõida, satanisti või needuse pealepanijat. Tasu korralik!
 
xxx 01. mai 2020, kl 11.27
Asi väga tõsine, siin teemat ei arenda.
Tulemusliku töö korral tasu korralik!

infot@mail.ee
(kõik soovitused ja nõuanded samuti oodatud)
 
xxx 02. mai 2020, kl 11.15
Lisan siia juurde veel, et ma ei ole ammu seepi kasutanud. Ehk keegi teab, kus viiakse läbi vastavaid kursuseid.
Mu puudulik hügieen ja alkosõltuvus ei anna mingile mehenärakale mind poesabas kanaks sõimata. Ja veel, tahan needuse peale panna ka oma lastele, kes minuga enam ei suhtle ja nimetasid minu uut kallimat Taunot joobariks.
Vot nii!
 
xxx 02. mai 2020, kl 16.41
Praeguseks on selgunud, et reptiilid on asunud tegevusse.
Juba tunde lendab Tallina kohal ilma kirjadetta reisilennuk ja puistab keemiasabas nanokristalle, mis peaksid inimkonna mälu ära kaotama ja asendama selle karoonaviirusega.
Reptiilid on haisu ninna saanud,et ma tahan teha loitsu ühele riigi kõrgele ametnikkule ja püüavad minu asukohta välja peilida lennuki abil.
Aga see ei lähe neil korda, sest praegu on kuu vähis.
isemaag 10. mai 2020, kl 13.24
xxx Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Asi väga tõsine, siin teemat ei arenda.
> Tulemus
> liku töö korral tasu korralik!
>
> infot@mail.e
> e
> (kõik soovitused ja nõuanded samuti oodatud)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Pane Ise. Otsingusse kirillitsa kaudu truki bojevoi znak, primenenenije bojegogo znaka.. Hoiatus videos antakse kaasa et ainult erakordseil põhjusil, kogda prosto ljeezut i ljeezut. On leitavad 1 vjazj ja 1 kahemärgiline. Vjazji soovitan, kui on aru saadud kuidas see toimib, siis see toimib. Ainult kaitseks.
 
Q1 10. mai 2020, kl 14.11
"Needuse pealepanek" on rünnak. Rünnata saab ainult Deemon. Kas Sa ikka tahad endale Deemoni nähtust?...:)
isemaag 11. mai 2020, kl 08.50
Q1 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "Needuse pealepanek" on rünnak. Rünnata saab ainul
> t Deemon. Kas Sa ikka tahad endale Deemoni nähtust
> ?...:)
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Sul on vale vaim, kristlased tulevad ja ajavad kurja peltsebuliga välja, kogu lugu.
 
Q1 12. mai 2020, kl 16.06
Väga hea ütlus...tule Voorumisse ka mõnikord lobisema ehk...:)
 
Chärolyn 16. mai 2020, kl 08.31
Mina olen väga tugev satanist. Saan aidata.
Ükskord, kui me Keviniga tammsaare pargis hängisime, siis üks soome turist ütles et ma olen saatan. Ma lasin endale viisnurgaga tätuka ka teha.
#satanchärolyn
 
Nõid 16. mai 2020, kl 09.01
Vaatasin, see teema on petuvärk. Sina, kes siin ilgud. varsti saad oma matsud kätte.
 
Nõid 16. mai 2020, kl 19.27
Ma ju ütlesin, et varsti saate oma matsud kätte!
Ma olin eelmises elus Klara Zetkin ja ma sain omale väe.
Te ise nägite millise tunnismärgi ma teile taevasse tegin täna oma võimetest.
Isegi Kroonika kirjutab imepärasest august taevas, mille mina võlusin paljalt kohvepaksu pealt.
 
White Pride Worldwide 22. mai 2020, kl 10.05
Miks maksta kellelegi nõiduse panemise eest raha kui sa saad seda ise teha.

satanisgod.org
isemaag 22. mai 2020, kl 20.12
White Pride Worldwide Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks maksta kellelegi nõiduse panemise eest raha k
> ui sa saad seda ise teha.
>
> satanisgod.org
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Latseke, sa oled eksiteel. Satanaa on kristlaste poolt säetud püünis, et lihtsameelseid oma võrgus hoida ja solgutada, üks roojane kristlus kõik kogu täiega, mida mitte kuidagi ei julgeks väita mõne iidse jumala kohta. Lehe algusest edasi ei hakanud vaatama, kindlasti on pakutud mingid rituaalid ja ohvritoomised ja zagovorid ja ogovorid ja prigovorid ja nagovorid ja võgovorid ja zakljinaanijed. Kuid igaühele oma.
isemaag 23. mai 2020, kl 09.00
xxx
01. mai 2020, kl 11.27
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ela sisse ja ela üle ja lase sisse. Sa sattusid müstikanurgasse kus jeesuse kaudu põletamine on olnud nagu käkitegu. Kuid verikäkki süüa paljudele on meeldinud, see on suisa püha sööma-aeg. Kõik saab olema hästi, sel põhimõttel toimib kogu maailm. Kas tunnitasu arvestus sobib?
isemaag 23. mai 2020, kl 09.09
Oi, kuidas see idee varem ei tulnud.
TUNNITASU ALUSEL NEEDJA.

Küll see müstikanurk on 1 veider nurk.
 
Vana olija 18. september 2020, kl 08.16
Jätke kõik need jamad ja jutud. Enne oli hea veebileht Para.ee, nüüd on see kõiks seal selle
satanisgod.org poolt ära rüüstatud ja valet infot täis.
Aga proovi sealt üles leida nik1000 postitused. Saada palju selgemaks need asjad needusest ja nõidusest, vajadusel, kirjutad talle ja saad konsultatsiooni. Kontaktid seal veebilehel olid.
Mina sain igatahes 10 aastat tagasi väga suurt abi.
 
isemaag. 19. september 2020, kl 01.03
Kas te üldse pilaateses olete käinud ja ripplinajoogat teinud, et tarkusi jagate?
 
Pühakoda 15. oktoober 2020, kl 00.28
Issand, ma mõistan, et vaenlane on püüdnud minu eneseväärtust ja minapilti kontrollida valede kaudu, mis on minu peas ja emotsioonides tegutsenud väga pikka aega. Kuna ma võimaldasin kuradile minevikus juurdepääsu oma mõtteelule, olen olnud nagu vang, keda vangistati sisevanglas. Ma näen nüüd, kuidas teised on mind üritanud aidata, kuid nad pole suutnud läbi murda nende mõtlemist ümbritsevate vaimsete valede tugevatest seintest. Nii et täna pöördun teie poole, Püha Vaim. Ma palun Teilt abi, kui õpin kasutama minu pakutavaid sõjarelvi. Palun aidake mul elu lõpuni välja juurida, maha murda ja kõndida püsivalt vaenlase igast vaimsest valest! Ma palvetan seda Jeesuse vägeva nime all! Aamen.
 
Pühakoda 18. oktoober 2020, kl 12.24
Ma pidin veel lisama, et kõigeväeline Issand on mulle tunnismärgi saatnud.
Täna leidsin ma oma hommikuse hirsipudru seest elusa kärbse, kellega ma viisin läbi hariva vestluse.
Tunnismärk oli see, et teistel mu palatikaaslastel ei olnud kärbest.
Algul arvasin, et see on mõni peaarsti trikk, et tavalistest ajuhaigetest välja sorteerida simulandid ja salajane kosmonaut.
Aga see ei läinud tal läbi.
Nii lihtsalt see ei käi, mul on siiski 60 aastat parteistaaži ja ma olen elusat Vainot näinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!