Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
armastuses ei vea- kuidas eneriat puhastada?
 
abi 04. veebruar 2022, kl 14.19
Tere, tahtsin küsida nõu. Kas on mingeid rituaale, kive või mis iganes soovitusi, mis aitaks armastust ellu tõmmata? Kardan, et mul on mingi energia paigast ära, kuna pimemat aega lähevad kõik suhted nihu..

Olen ise 28, üle keskmise välimusega (olen modellitööd teinud, mitte et see loeks- aga et aimdust anda, et see ei tohiks probleem olla) ja hea iseloomuga, sõbralik ja paljude hobidega. Iga kord kui kellegagi tutvun, läheb see aga metsa :( Enda arust ei anna ma välja mingit imelikku energit, samuti pole pealetükkiv ega meeleheitel.

Kas on mingit puhastust või protseduuri, äkki keegi on läinud või teinud, või mingeid näpunäiteid kuidas seda eemaldada? Arvasin vahepeal et keegi on isegi loitsu peale pannud :D ei saa sells kindel olla, aga ühesõnaga- tahaks rohkem armastust oma ellu.

Ärge palun süüdistama hakake, igal asjalon mitu tahku- aga tahakski lihtsalt midagi, mis soosiks leida õigeid inimesi, kelle tunded oleks vastastikused. Ei taha enam pettuda ega haiget saada.

Mida olete teie selleks teinud?
 
Vaata, nii on 04. veebruar 2022, kl 18.01
Enne peaks mõni teadja, kasvõi foto järgi vaatama, kas on vaja ja mida on vaja teha ja milles asi.
Sellest juba siis ka edasi minema. Ehk on keegi kadedusest kaetanud, see ka võib olla, või ära sõnunud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!