Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
mineviku tehinkad
 
End. 03. jaanuar 2023, kl 18.53
Olen juhendanud ainult kolme eestlast, kellest 1 sai eduka tulemuse. Samuti üle 40ne välismaalase, kellest 3 sai eduka tulemuse. Sellise tõenäosusega teostan uuringuid juhul kui te tõestate, et pädete.
Minu enda füüsiline taust on moslem+krisltane ja ma ei armasta sealiha kuna vaatasin minevikku.
Teie spirituaalsed vaated minu juhendusel võivad parandada teie elukogemust.
Ma olen kõik argumentatsioonid elus võitnud kõikide valdkondadega, kristlusest kuni iraani islamini. Seetõttu, te ei saa kahelda, kuid saate uskuda ja riskida.
Leidke viisid minuga kontakteerumiseks ja sh maksmiseks kui teid resoneerib selline teema.
Igasugused vastuarvamused või kõik teie riigi esoteerikud ei pea katsetama jõudu üle minu kuna see pole eales õnnestunud ega õnnestu.
Leidke viis ja saate küllalt tõenäoselt vastuse, kui ei leia- siis küsige "miks"?
See teema on aktiivne järgmised 6 aastat.
 
Q1111 03. jaanuar 2023, kl 23.57
See Kolme Eestlase jutt loomulikult ei päde. Õiglus saab olla Alati ja Mõnikord...aga mitte kunagi Samalajal. Niiet selles suunas on Sul tehnika valdamine veel puudulik.
See, et Sul OP tekkib "Miks" küsimus on juba hea ja näitab progressi ja mingilmääral ka arengut. Siin ma hindaksin esovõimet hindega 3.
Kontakteerumise vajadus on loomulikult seotud Sinu madala enesehinnanguga mis vaheldub...veel madalama enesehinnanguga. Muidugi saaksime midagi ette võtta ja selles suunas ka väike tegevusmõjutus käib. Kõigetähtsam on mitte kaotada usku ja ikka püüda edasi liikuda tagurpidiselt vanadesse käitumismudelitesse.
 
End 04. jaanuar 2023, kl 11.18
Unustasin lisada, et võite ka jätta oma kontakt emailid siia.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!