Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Transpolaarse kataklüsmi ajakava
 
Eerika 23. aprill 2016, kl 15.29
Mul olid meeleoluhäired, käisin tavameditsiini koolitusel aga ei midagi . Aga siis avastasin enda jaoks Dr Ain Rammu kes teeb tsakrad lahti . Kas keegi on kursis , kas ta tantrafestivalile ka tuleb?
Veet Mano on juba vana .
Tahaks , et keegi kaarte paneks . Soovitavalt taro kaarte armastuse teemal .
Näiteks rahvusvahelise kategooria Doktor Aivar Pai ei taha sinna minna , sest seal liiguvad profaanid.
Tahaks ennustust !
 
Võlur. 23. aprill 2016, kl 15.36
Kas arvad, et kaartide panemine ja ennustamine aitab Sul elada oma elu õigesgi ? Julge teha otsuseid, ise. Siis on Su elu enda oma. Mis elu see oleks, kui elad ühest ennustusest teiseni.
 
Eerika 23. aprill 2016, kl 15.38
Võlur, sa oled loll.
Käi kassi saba alla!
 
Mis tüübid siin küll elutsevad? 23. aprill 2016, kl 15.47
Mis ajast need sinu nimetatud DOKTORID on? Nagu alatu petis doktor-diskor Ervin või???
 
Võlur. 23. aprill 2016, kl 16.49
Sinu lahmiv sildistamine, eerika, mind lolliks küll ei tee. Võlur olen ma tõesti, nii et Sinu asemel oleks ma ettevaatlikum oma väljendustes, muidu ei aita Sind diktori nime kandvad sharlatanid ka enam.

Ilusat kevadpäeva Sulle.
 
nojah, 23. aprill 2016, kl 18.37
võlureid nett lausa täis)) kelme ja sharlatane ka))
 
Võlur. 23. aprill 2016, kl 19.14
On või ? Ma küll kedagi peale alberti ei leidnud. Kelmid ja sharlatanid ei nimeta end võluriteks, see nimi ei müü.

Ps! Tee endale asjad enne selgeks, kui siia laiama tuled, ma ei hakka seda olematut teemat enam kommenteerima ka.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Võlur. 23.04.2016 19.21.
 
nojah, 23. aprill 2016, kl 20.14
ole siis võlur))) võlu siis foorum puhtaks)
aga tegelikult, oled lihtne petis ja hirmutada võid lolle. aferist..
 
O 23. aprill 2016, kl 20.17
14 päeva tagasi, otsustas inimene, et tööd pole ja registreeris ennast siin võluriks. Nüüd hakkab papp jooksma. Lolle naisi siin küllaga! Sa võiks aru saada, et ükski reaalne tegija, ei hakka ennast võluri nime all siin reklaamima. Oled tõesti mingi aferist.
 
Keerika 24. aprill 2016, kl 10.38
Uriinia viskab teile siin kondi ette, näh närige.
Ise irvitab.
Libatervendajad ja võlurid.
Aga muidu, kas kaarte ka keegi paneb?
 
Sapiens 24. aprill 2016, kl 12.43
Ma alles eile panin ühe maakaardi ja önnitluskaardi vajajale
posti. Küll saaja oli rõõmus.
 
Keerika 24. aprill 2016, kl 16.46
Mis mastaabis see kaart oli.
Ehk Omniva ei osanud õigesti voltida ja läks valele aadressile Pikale tänavale?
 
Sapiens 24. aprill 2016, kl 17.03
See oli 1:80000000-le. See oli maailma kaart, sest ootaja ei teadnud, kus ta asub ja siis joonistasin väikese risti tema asukohale. See läks eile hommikul tuvipostiga. Õnnitluskaardi
saab ta siis, kui on õnnelikult ületanud Vahamere.
 
Sapiens 24. aprill 2016, kl 17.03
See oli 1:80000000-le. See oli maailma kaart, sest ootaja ei teadnud, kus ta asub ja siis joonistasin väikese risti tema asukohale. See läks eile hommikul tuvipostiga. Õnnitluskaardi
saab ta siis, kui on õnnelikult ületanud Vahemere.
 
Keerika 24. aprill 2016, kl 19.36
See 1:80000000 on väga imelik kaardimõõt.
Naaberpalati Needuse-Endel kasutab siiani verstakaarti ja pole kunagi eksinud, kui vaja esivanemate varandust katuseräästast leida.
Noh, ja kui maailmakaardi saab kaardikilele tõmmata, siis peaks ju selge olema, et maakera pole ümmargune. Simpel?
 
Sapiens 24. aprill 2016, kl 21.02
Kust sa üldse võtsid, et maakera ümmargune on? Ma kuulen esimest korda sihukest jama!
 
Keerika 24. aprill 2016, kl 21.57
Ega ei olegi.
Mingid Kopernikused siin seletavad, et on ümmargune. Jaama-Jaana.
Pesulao-Leida algul ka oli reptiilide mõju all ja püüdis musta valgeks rääkida, et ikka ümmargune ja ümmargune.

Puhtalt meditsiiniline probleem.
Proovis ka kaarti ümber geoidi rutjuda, aga ei läinud õnneks. Läks kortsu, nagu vanakurat.
Tulevad siin maailmameistrid seletama, et ümmargune...
 
Sapiens 24. aprill 2016, kl 22.30
Oh, seda lihtsameelsust. Mingu küsigu ükstapuha millise teadlikuma inimese käest.
Miks kõik teadlikud ja veelgi teadlikumad inimesed tihtipeale oma tarkust ammutavad klaas- või paganteabmiskuulist? Võiks ju maakera keerutada, siis pole tarvis kallite abivahendite peale väljaminekuid.
Loomulikult on maailm lapik. Löö kaart lauale lahti, kui vaja triigi ära kah veel ja näita neile Jaanadele ja Leidadele, milline üks korralik maailm välja näeb.
 
Keerika 24. aprill 2016, kl 22.58
Nendega on keeruline vaielda. Nad jäävad oma tõe juurde.
Naaberpalati Meeta läks väga radikaalseks juba.
Ta lubas tõestada, et papjee-mashee abil saab ka kesknädala ümmarguseks voltida koos Heinar Linguga.
Reeglina aitab sellistel juhtumitel aminasiin ja magamiskott.
Mingit maakera pole olemaski; puhas fiktsioon.
 
Vedrumees 25. aprill 2016, kl 22.21
Eerika sa ära mine tantra festile. Tule minu juurde ja ma lükkan sulle kotid viilu vahele nii et sul peer jookseb
 
Eerika 26. aprill 2016, kl 00.05
Vedrumees, sa oled debiilik või paremal juhul kahekuulise haridusega Järva-Jaani kutsekooli traktoristikursused edukalt läbinud idioot.
 
Vedrumees 26. aprill 2016, kl 12.09
ise pole veel normaalset vänta näinudgi ja juba möliseb DDDDDD
 
Eerika 26. aprill 2016, kl 16.59
vedrumees käib siin oma suveniiri kiitmas, lootuses lolle leida.
Muidu oleks reierõugutajaid küllaga.
Vänt? Sõrmepikkune lõtv tulp.
 
Vedrumees 29. aprill 2016, kl 13.45
sa tra fakin libu mine puttsi nahh
 
Võlur. 29. aprill 2016, kl 18.50
Näen, et olete leidnud endas vaimse tasakaalu :)
 
Endel ja Meeta kooris 30. aprill 2016, kl 15.59
See maakera polegi õieti maakera moodi. Selle praeguse sees on veel suurem maakera, punane ja puha. Ausõna, Uriinia ise ütles. Ja kui tema juba midagi ütleb, siis on asjal tõsi taga.
 
tartes 04. mai 2016, kl 20.20
mingi skeptikute ühine jura,et inimesi lollitada.tegelikult on maa kera ümmargune ja selle pärast on tal poolused.lõunapoolus idapoolus põhjapoolus ja läänepoolus.juhtivad teadusasutused näiteks sveitsariast on väga tundlike aparaatidega avastanud et poolused vahetavad kohti ja see alles algab.kui tuleb aeg vahetavad need poolused oma kohad ja hukkub 98% inimkonnast aga seda ennustab ette üks täht aga seda rahale ei räägita muidu tuleb baanika.maa kera pooluse kohal on auk kust pääseb maa kera sisemusse ja seal on oma päikene aga see päikene on must ja seal on kogu aeg öö
 
Jevdokija Kulakova 24. juuli 2016, kl 00.05
Ma just lugesin, et Kihnu saarel said kokku eesti nõidade liidu kõik neli liiget.
Kus neid saab veel nähä?
Sügisel pidi tulema konferenz lillepaviljongis, sest nad olevat tahtnud tähetarga rahva silmade ees alla neelata, nii et ainult habe ja maalehe toimetaja sussid nähä jäävad.
Kurjad keeled räägivad, et luuluväljakul nad ka ei saa esineda, sest see on lasnamä kirikule liiga ligidal ja sedamoodi võivad nad kahjustada ka uut Presidentti, kes Kadrioru lossist hakkab maad valitsema ja õnne tooma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!