Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
kuidas vältida vananemist
 
Meedik 10. juuni 2016, kl 17.46
Kas te tunnete, end kurnatuna, väsinuna või ületöötanuna?
Selles kõiges on süüdi põie puhastamatus.
Käes on aeg kevadiseks põiepuhastuseks!

Tänapäeval on juhtivad euroopa teadlased leidnud uue vahendi põiepuhastuseks. See on Colon hydrotherapy for bladder™. Kuulus Dr. Afterfak, kes kon kroonitud mitmel korral diplomitega, avastas oma uuringutes et alates 20 eluaastast koguneb inimese põide jääkprodukte, mis võivad põhjustada põiekive ja isegi kiilaspäisust. See uus ja imeline tehnoloogia aitab eelnimetatud hädadest igaveseks vabaneda. Juba sajad miljonid inimesed tunnevad sellest uuest teaduslikult tõestatud tehnoloogiast kergendust, nende enesetunne on parem ja isegi suhted kodus ja tööl laabuvad paremini.
Tähelepanu. Nurgaterapeutide poole pole mõtet pöörduda, sest see tehnoloogia on patenteeritud ja seda tohib teha ainult vastava litsentsiga biomeedik, kellel on vastavad Colon Hydrotherapy for bladder™ patenteeritud homoöpaatilised lahused kahjulike jääkainete ja sette eemaldamiseks põiest.
 
jama 10. juuni 2016, kl 17.56
jama, täielik jama!!!
 
kk 10. juuni 2016, kl 19.41
no kui sajad miljonid on kasutanud,siis peaks teenistus päris hea olema,mis sa enam rabeled.
 
faktid 10. juuni 2016, kl 19.51
paluks patendi numbrit ja uurimistulemuste nimekirja koos autorite ja uurnisasutustega.

muidu soovitaks sul selle kusega, mis järgi jääb, sul endal ajusid loputada.
 
viimasele 10. juuni 2016, kl 20.13
Huumorist on palju rohkem kasu ja sinu teksti lugedes sain jõudsalt 10 aastat juurde, suure naerulaginaga tänan sind hea tuju loomise eest!
 
peatame aja 10. juuni 2016, kl 22.08
Lepime kokku, et kalendrilehti ei rebi, kellad seisma ... ja ongi.
 
Olen Vari 11. juuni 2016, kl 00.02
peatame aja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Lepime kokku, et kalendrilehti ei rebi, kellad sei
> sma ... ja ongi.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kõik jehoovatunnistajaiks! Aeg tiksub. Taevasse paradiisi pääsevad vähesed väljavalitud. Sajandivahetuse paiku olevat nimekirja ülempiir olnud ainult sadatuhat õige vaimu omajat.
Jumala juures on üks päev nagu tuhat aastat.

Kuid vanaks ja viletsaks jääte ikkagi, sest nii on kuulutatud. Amiin.
 
izemääg 11. juuni 2016, kl 00.40
arhhitekt, sina vä?
 
Lips 11. juuni 2016, kl 18.57
Palun kus tehakse seda teraapiat.Ma olen juba 40 ja siis tunnen vahest näiteks bussis pakitsust.Ma arvan et mul võivad olla need süntoomid.Ühteki kontakti pole,mul sai internet täis.Palun abi.
 
Vilge 13. juuni 2016, kl 17.31
Palun infot, kus seda tehnoloogjat tehakse?
Ma tunnen ennast väga kurnatuna viimasel ajal.
Käisin ka ravitseja juures, aga ei aidanud.
 
hunt tallenahas 13. juuni 2016, kl 19.09
vananemist saab edukalt vältida (või vähemalt kümneteks aastateks edasi lükata) kui - sa ei päevita, sa ei suitseta, sa ei õgi enda paksuks, sa ei joo end paiste.
kui elad mõistlikult, pole vaja end süstida, lihvida, õmmelda ega opereerida. kõik on trimmis ja kena. kõik toimib. ka põis.
 
Similar 14. juuni 2016, kl 17.15
Mina vabanesin selle revolutsioonilise tehnoloogia abil ülekilodest, nahk on nagu 30 aastat tagasi ja hooldust ei vaja.
Colon hydrotherapy for bladder™ on tõeliselt sensatsiooniline avastus teadlastelt.
Eestis on juba tuhanded inimesed avastanud enda jaoks imelise tehnoloogia Colon hydrotherapy for bladder™.
Seda soovitavad juhtivad arstiteadlased paljudest teadusasutustest. Näiteks dr. Grossmann on andnud sellele tehnoloogiale Colon hydrotherapy for bladder™
väga positiivse hinnangu.
 
Leiburi tötaja 22. juuli 2016, kl 16.28
ma kuugeldasin dr Afterfaki nime, aga midagi ei tulnud.kas on võimalik et doktori nimes on eksitud.kus saab eestis seda tehnoloogiat kasutada?
 
Jeerum 22. august 2016, kl 23.49
Eks igaüks kasutagu mida tahab, mina sain abi ühelt venelannalt ja reaalset abi. Mitte vaid välimusele, vaid ka tervisele. Tuli välja üks tervisemure, millest ma polnud teadlik, see aga soodustas vananemist, sai selle likvideeritud ja lisaks veel ka ilusamaks. Superrahul!! On ikka küll nõidasid, pole vaid soolapuhujad!
 
panomees 23. august 2016, kl 08.36
Ma käin ka ühe venelannast võluri juures, kes maagia abil vanaduse välja imeb. Tänu sellele olen pidevalt rõõsa ja rõõmus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!