Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
ennustaja Kristi night chat saates
 
skeptik 23. veebruar 2010, kl 11.54
Kas te usute, et need kaardid, mida ta seal juba mitmendad korda laob tõesti tõtt räägivad? Eile juhtusin saadet vaatama ja kõige muu kõrval tundus mulle, et Kristile lihtsalt on see televisiooni värk ( kuidas saadet tehakse jms) väikest elevust tekitanud. Muuhulgas ladus kaarte ka. On keegi lasknud tal endale ennustada või teab keegi, mis tegelane ta selline on? Mis mind väga häiris oli see, et kui inimene ei tahtnud otseetris rääkida, siis nad lültasid ikkagi poole vestluse pealt inimese eetrisse...
 
kahtlane lugu 23. veebruar 2010, kl 12.43
Mainitud saadet ei näinud-kuulnud, aga isiklik arvamus on kahjuks samuti üsna skeptiline.
Ma ehk suutnuks teda pist tõsisemalt võtta (sest mingid võimed tal ju natuke ikka on), kui ta ei figureeriks nii palju meediakanalites ega reklaamiks ennast ajalehes. Aga see tema edevus paraku on ta võimalikku positiivset mainet minu silmis ikka vägagi palju alla kiskunud.
Olgem ausad - tõelised anded ja tõelised tegijad ennast ei reklaami sedasi. Ja kui väikesed anded muudetakse äriks, siis kardan, et ka kõrgematele jõududele see meelepärane ei ole. Seega tagasilöögid võivad tulla valusad. Aga see on juba tema elu ja tema probleem.
Kes tahab, see usub.
Valik on kõigil vaba.
 
kõrgem jõud 23. veebruar 2010, kl 13.02
Kust Sina tead kes kellest kõrgem on...irwe
 
eile 23. veebruar 2010, kl 13.43
...nägin seda Kristit "Ärapanijas", kus irvitati tema üle avalikult, ennustas šmigunile hõbedat-pronksi, no mis veel siin rääkida....üsna rumal mulje jäi, ja ega Petsi ja Juure satesse sattumine ja nende hambu jäämine head populaarsust küll ei too.
Ennustas ju mööda, ja veel - selles aastavahetuse saates KANAL2-s, näha on, et noorel inimesel on meeletu "telesesinemisvajadus", see haigus on päris levinud.
 
noo 23. veebruar 2010, kl 13.54
ärge olege nii kadedad!!!kui @!#$ majas siis jooksete kõik ennustajatelt abi paluma.krdi puupead sellised
 
oot-oot 23. veebruar 2010, kl 14.13
............et nagu keegi peaks olema "selgeltnägija" peale kade või? Neiu Kristi peale???
Aga MIS PÕHJUSEL? Kas sellepärast, et ta nii hästi ennustab ja selgelt näeb?

Oledki ise siin vist, eks kuidagi tuleb ju ennast upitada, et päris häbisse ei jääks! :))))
 
marje 23. veebruar 2010, kl 16.50
kadedust kui palju.miks te kadetsete noort ja ilusat inimest.mina olin eile priva helistaja.ei lastud mu juttu eetrisse.ja jåin rahule.
 
kõik on võimalik 23. veebruar 2010, kl 18.11
Füüsika läheb peagi ümbervaatamisele, kuna see pole nii nagu praegu teate.
 
Y 23. veebruar 2010, kl 18.12
Kui inimesel on anded, siis pannakse ta proovile. Kõige lihtsam proov on - RAHA - kas jääb selle küüsi või mitte. Mida suurema egoga, seda madalamad jõud kes annavad infot.
 
no ei 24. veebruar 2010, kl 00.22
Olgu raha ja kõige muuga, mis on, mind ikkagi hakkas huvitama, et kes ja millepärast peaks olema kade selle "noore ja kena tüdruku" peale, kelle nimi siis Kristi ja esines kanal 2 selgeltnägijate saates?
Kas keegi siinsetest nägi, et tal oleksid olnud mingid võimed? mina ja tuttavad ja pereliikmed küll ei näinud! Kogu see saade oli ju puhas rämps, kui kedagi saatest üldse saab mainida, siis ainult Tarmot - võis midagi tabamatut olla küll, leidis isegi oma poja üles! No finaal oli niivõrd häbiväärne, et pole sõnu selle pettumuse väljendamiseks.

Kas kade võiks olla näiteks sellepärast, et Kristil on söögi jaoks raha rohkem, kui mul, olen liiga kõhna võrreldes auväärse selgeltnägijaga!
Või siis seetõttu, et ta väline ILU LAUSA TAPAB, ta võiks minna modelliks, mina olen selleks liiga vana, 27 juba, ei võeta enam, aga ta vist alla 20-ne alles :)))))
 
di 24. veebruar 2010, kl 08.21
eelmisele

Mina jälle ei mõista, miks on vaja pahandada mingi arutelu pärast, võõra inimese pärast ja ikkagi natuke solvata ka. Mina Kristit ei tunne ega tea ja mind jätab täiesti emotsioonituks tema tegemised. Aga mind häirib see, miks ikkagi on vaja teist inimest kas või natukene solvata. Inimest, keda sa ei tunnegi. Hetkel pean silmas sinu suhtumist Kristi väljanägemisse. Las ta olla selline nagu on, temale meeldib tema ise, tema on iseendaga rahul.
 
siki 24. veebruar 2010, kl 08.47
di

Sul oma arusaam ja olen isegi nöus sinuga. Kuid kriitika on täiesti möistetav: ta ise läks ennast näitama. Andeid ei mingeid, mida uskuda selgeltnägemiseks.
Loodan, et öpib elus ka päris tööd tegema, sest kiusatus kuulsusele ja rahale on juba eesmärgiks.
Isiklikult ei ole tal küll mingeid erilisi vöimeid, veidi isegi vöibolla tundetum ja külmem tükk, kui eestlane üldiselt.
 
ekslimasin 24. veebruar 2010, kl 09.27
Ekseldage nüüd aluspesuni läbi.
Muidugi, igal inimesel on õigus oma arvamusele, aga imelik on see, et kõik käib rasvasisalduse, väljanägemise ja ma ei tea mille ümber.Ja peaks juba olema nii vanaks inimesed elanud, et kõik ei saagi 100% paika pidada ja veel kõigi jaoks. Ise on ka vaja midagi selleks teha, et normaalset elu nautida. Eelkõige on vaja selleks mõistust, et tunnetada. Üle mõtlemine ja ahnus viib ikka upakile ja kadedusele, teise püksis ja rahakotis on ikka kergem songida.
Samas, kui ise mutta satute, siis kohe kaardipanija juurde, neid , kes seal ei käi on üsna vähe. Kas pole raha või on lihtsalt skeptiline või ei taha ette teada.
Kui te kõik nii tublid olete ja endasse usute, mis siis siin delfis istuda ja teisi kritiseerida, peaks oma elugagi tegemist olema.
 
Juku 24. veebruar 2010, kl 09.40
See on jura. Näiteks kui see tatoveeritud selgeltnägija peaks PUNASELE toolile istuma siis ta saab vast 100000 aga 200000 tuhande ahnuses põleb juba teisel kolmandal küsimusel ja lahkub saatest tühjade kätega.
 
videvik 24. veebruar 2010, kl 20.20
mõned siin võiks enne mõelda, enne kui suu avavad..
 
õhtune 24. veebruar 2010, kl 21.18
Ise tuli avalikkuse ette, tahtis populaarsust,ronis telesse, midagi teha pole - tuleb vastu võtta kõik, mis tuleb, kõigil on siin õigus oma arvamust avaldada eesti "selgeltnägijate" suhtes.
Vaevalt siin keegi kadedusest preili seltnägijat kritiseerib, pole ju mille pärast teda kadestada, naeruväärne, me ju kõik ikka teame, milline on ilus naine, eks! :)
Kaarte oskavad ka väga paljud panna, tundub isegi imelik, kui keegi ei oska...seda kunsti on ka väga lihtne õppida, nii et teema põhimõtteliselt ammendatud!
Eile tehti kohutavat ja räiget kriitikat ansipile, ka temal tuleb see välja kannatada, kui ei kannata või ei meeldi, tuleb prakku pugeda ja vait olla, kogu moos!

Ei tasu kunagi ronida avalikkuse ette, kui närvid nõrgad!
 
nele 24. veebruar 2010, kl 22.29
mina ka sättisin ennst vaatama, aga vaadata polnud midagi, lihtsalt istu ja neil seal lõbus-. Mõttetu värk
 
sulake 25. veebruar 2010, kl 00.18
Kristist jääb tõesti mulje,et sa vaata,vaata mind.reklaamib ennast Pärnu Postimehes ja taks olevat 500.eek-Olen arvamusel,et tegijad ja võimekad ei ole esiteks nii edevad ja rahanumber on ka väiksem.
 
teadja 25. veebruar 2010, kl 17.03
no vot kadeduse ussid.te ei tea isegi seda,et tal 2 hinda.ja miks ta peakski tasuta teile ennustama.tegijatel ongi suured hinnad.siis ei satu nende juurde niisama nuhkijaid.kui inimesel mure ja abi saab ei vingu ta selles rubriigis.minu arvamus on see,et vaevalt ta ise ennast sinna saadetesse pakub.ja veel minge pakkuge ise, kes te siin vingute,sinna saadetesse ehk võetakse.mina ise kasutan ka senside abi.veliks on veel tegija.ja ka muuseas maksan talle.tublid olge selgeltnägijad.ehk saate kadedusest üle.siis näete elu nats paremini.ja NO EI le kes olid finaalis olid kõik tublid.ja kui tahad tarmot promoda,siis jäid temagi mõned sooritused vajaka.
 
sillerdis 25. veebruar 2010, kl 17.59
Kuule Sina, teadja, miks esined mitme nime all ja väidad end olevat ka kristi sõps (teises teemas). Vaheta siis vähemalt kirjastiiligi, kui tahad endast jätta mitme erineva inimese muljet...
Ja kui Kristi on suur tegija, miks Sa siis Veeliksi juures käid???
Muuseas, ka mina olen Veeliksi juures käinud kunagi ammu ja ka abi saanud ja samuti maksnud. Aga tema on siiski palju tõsiseltvõetavam kui seda on nooruke algaja Kristi, kes paraku on astunud meediareklaami libedale teele. Minus pole mitte kübetki kadedust vaid pigem on mul temast hoopis kahju. Rahanumbrid varjutavad tema maailmanägemust ja ilmselt ka võimete arenemise võimalust. Ma ei väida, et inimesi peaks aitama tasuta...ei, kindasti mitte, sest inimene ei oska tavaliselt tasuta abi hinnata ega sellest ise õppida. Küll aga ei peaks oma võimetest tegema justkui äriprojekti. Paraku on nii, et kui rahanumbrid on suuremad kui võimed ja pakutav abi, siis tegu ei ole siira abiga vaid lihtsalt kerge tulusaamisega naiivsevõitu ja hädas inimeste arvelt. Tegijat peaks reklaamima tema tegevus. Tõelised tegijad ei kuuluta endast vaid nende juurde satutakse läbi suust-suhu käiva "reklaami". Ma küll pole päris täpselt kursis sellega, kas neist saatesolnuist (Tarmo, Sergei, Tiiu jt.) keegi veel kuskil lehes oma vastuvõtust kuulutab. Aga miskipärast on meediast siiski silma jäänud vaid Kristi.
Te võite minu pihtsa avada kahuritule, kui soovite, aga selline on minu isiklik arvamus. Kindlasti ei suru ma seda kellegile peale ja igaüks otsustab ise, keda ja mida usub.
 
nele 25. veebruar 2010, kl 18.34
Tule taevas appi, mis temas kadedust väärt on?
 
pisar 25. veebruar 2010, kl 19.26
las reklaamib aga nele, mis sind häirib..et ta näeb parem välja kui sina?
 
stopp 25. veebruar 2010, kl 21.58
Kuulge, eided, tulge mõistusele! Olen kindel, et nele näeb kordades parem välja, kui selgeltnägija kristi! :D
Jamis puutub veeliksisse, siis see on täpselt sama, mis kristigi, täiesti võimeteta, oskab ainult pendlit keerutada ja seda ka valesti. Lugege temast tervisenurgast ka!
 
njaa rahvas 26. veebruar 2010, kl 00.31
milleks tõmmata siia väljanägemist, mis see võimetesse puutub..täitsa soojad peast;)
 
ansip 26. veebruar 2010, kl 13.11
tervitus külamooridele.miks olete tüüpilised eestlased.kas teil on tõesti kahju,et keegi oskab äri teha.ega kristi pole süüdi,et teil pole mõistust äri teha.lugesin siin,et siin üks kõva kaarditundja on võimeline ka kaarte laduma vmi aga palun ,kes keelab.proovi kahh siis kaardimaja üles ehitada nii,et toimib kahh.Jälle tüüpiline eestlane nagu keegi midagi teeb ja tal hästi läheb,siis vaja ju kohe matertada.Minge võtke parem MSN laen ja siis saate jälle kiruda,kuidas raha tehakse teiste helduste pealt.Ja miks kiruda kui ei ole raha nii palju jälle MSN aitab välja.
 
mehis 26. veebruar 2010, kl 13.27
kuule stopp,kas nele on pandav.anna number.
 
to ansip 26. veebruar 2010, kl 13.36
jälle sina ja nüüd vaese peaministeri nime all, juba!?
Muuda vähemalt oma kirjapilti, ons see nii raske sulle?

Paljud oskavad kaarte panna, isegi mina olen töötanud ametlikult kaardiliinil ja makse maksnud, aga enam küll seda ei teeks....äriideest on asi kahjuks kaugel, see on ohtlik mäng ja võib kurjasti tagasi tulla, panijale endale ja ka sellele, kellele pannakse!
 
sillerdis 26. veebruar 2010, kl 13.40
Ütle mulle, kes on su sõbrad ja ma ütlen, kes oled sa ise....
Hmm.
Nüüd peaks vist hindama Kristit tema sõbranna kaudu, kes siin ja ka ühes teises, Kristit puudutavas, teemas nii mitme erineva nime alt sapiseid-õelutsevaid kirju kirjutab ja sõimleb ning teisitiarvajaid kadedaks tembeldab jne....
Rohkem polegi vist midagi vaja öelda.
Igaüks otsustab ise.
Kes tahab oma vaimse tervise usaldada äritseja meelevalda, seda ei saa keegi ka ümber mõtlema panna. Ikka omad kogemused on need kõige magusamad ja ka kõige valusamad.
 
arva ära või pane kaarti))))) 26. veebruar 2010, kl 15.02
nii ja kes siis mina nyyd olen? kas ma olen kah ansip või olen kristi sõber või olen hoopis kristi või siis kõike korraga!?noh nohikud vale vastus!! hei sina endine ennustaja,ema tereesa ja maailma kauneim daam tee omale uus teema kus sa saad oma kadumaläinud selgeltnägemise oskusi arendada ära arvamise alal.hetkel aga sulle yks suur miinus punkt!kahju et nii läks ma nii lootsin.I LOVE YOY BxxxS
 
Uriinia 26. veebruar 2010, kl 16.46
savisaar 14. palatist arvas, et ansip peaks tagasi astuma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!