Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Palun nõu
 
Kalvi 10. september 2016, kl 22.56
Elu on sassis. Saan aru küll, et pean ise lahenduse leidma,
Aga äkki on keegi, kes oskab öelda- näha , kaartidelt vaadata, kas mu pingutused olukorda lahendada kannavad vilja?
 
soovitus 10. september 2016, kl 23.04
võta kaine aru pähe

kaardid ei ennusta midagi, see on petiste raha teenimise jaoks

mõtle ise järele mis sul elus valesti on ja hakka tegutsema sinna suunda kuhu tahad jõuda
did_276662 10. september 2016, kl 23.14
Sama siin - unusta kaardid ja muud posijad, need vaid hullutavad pressivad raha välja ja juhatavad sügavamale sohu.
Kui on mingid jamad vaja lahendada, siis esimene asi on maha rahuneda, püüda emotsioonid võmaluse korral kõrvale jätta ja kuulata mõistuse häält. Kaaluda erinevaid variante. Mõelda, et mis juhtub minuga siis kui... ja mis juhtub minuga siis kui on mingi teine variant.
Ja lõpuks langetada otsus. Ka halb otsus on parem kui üldse mitte otsustamine.
 
TSAU RAINER ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ 10. september 2016, kl 23.50
Ladusin siin kaarte ja tuleb välja et kretiin rainer saab täna k e p p i. Seda küll 50 aastaselt mahvaldalt, kes talle vanuse poolest emaks sobiks, aga noh mis parata. Selline jobu lihtsalt paremat ei saa.
 
:) 11. september 2016, kl 00.23
Kulla Kalvi! Ma tunnen üht naist, kes TÖÖTAB "kaardipanijana". Tõesti, töötab firmas, kust saab ka palka:)
Ta number on üsna populaarne, helistatakse 10-30 korda päevas. Sarnaste probleemidega. Sõltub ilmselt kuufaasist. Ja ta siis vastab.
"Oot, ma kohe laon ja vaatan, mis teie kohta tuleb. Oi - teil on praegu väga raske aeg! Aga see hakkab lahenema 25. septembrist. Leiate oma tasakaalu, korrastate mõtted. Nüüd tuli küll niisugune halb kaart, see toob raske aja tagasi, aga olge mureta, vaid paariks päevaks! Oktoobris, paistab. Põhiline - te mõtlete kõik ise läbi ja leiate jõu! Ja mis ma siin näen - selline kaart! See tähendab väga head ja sooja suhet! Ja pikka suhet! Näen rahulikke silmi. Uskuge, väga tundlik inimene tuleb teie ellu juba enne talve! Või muudab teie praegune kaaslane oma suhtumist, ka see on siit väljaloetav. Ikka väga hästi paistab teie suhe kulgevat!"
Ja nii ta seda juttu veeretab, et ikka inimest hea tujuga telefoni otsas hoida võimalikult pikalt. Oktoober, november, detsember, järgmine juuli, kõik hekseldatakse läbi.
Ja samal ajal kõnnib ise seenemetsas või teeb mõnusat jalutuskäiku lapselapsega. Mitte mingeid kaarte. Tegelikult teab ta kaartidest vaid niipalju, et oskab kümmetkond levinud kujutist nimetada ja usutava tõlgendusega siduda.
On väga emotsionaalne inimene, empaatiavõimeline, võiks vabalt mõnel hädaabiliinil vastata. Ja tegelikult tundubki inimesi abistavat, sõbrana. Ainult mitte kaartide abil.
 
Kalvi 11. september 2016, kl 13.37
Ma mõtlen, et järsku eksisteerib ka keegi, kes oskab vaadata tulevikku, kes oskab näha.
Ma tahaks loota, et selliseid inimesi on!
Iseasi, kas ma siin neid leian.
Hetkel ma ei tea ka seda, kas tasub loota õnnelikku lahendust. Kas peaks panustama või vaatama, mis saab. Mõnikord ju on keegi, kes oskab kaartide pealt seda lugeda või vaadata.
Lootus sureb viimasena
 
Kalvile 11. september 2016, kl 22.21
Siin selliseid inimesi pole. Pead ise vaeva nägema, siis leiad ta ja siiski pole kindel, et ta sind aidata tahab.
 
:) 12. september 2016, kl 00.12
Tegelikult ei tea sa mitte kunagi, milleks su raha kulub, kui kaardimoorile helistad või teda külastad:)
Ole ise tugev ja mõtle asjad enda jaoks selgeks - mida vajad, mida ootad, mida ise panustada suudad. Ja miks just tingimata see kaaslane?
 
Kalvi 12. september 2016, kl 11.55
To Kalvile : Miks sa arvad, et kui ma kellegi leian, siis see ei taha mind aidata?
to :) Asjad ongi üritatud selgeks mõelda kõikides valdkondades, aga kahjuks ei ole asjad ainult minu tahtele alluvad.
On ju nägijaid, kes suudavad mõne soovituse anda, mis aitab edasi.
Jah, vastutus jääb ju nagunii endale.
 
nägija 12. september 2016, kl 13.59
Aga ütle üks hea põhjus miks ma peaksin sind "aitama". Ma võin ju sulle öelda, mis ja kuidas, aga mis sa peale hakkad selle teadmisega? Ükski inimene pole nii tugev, et talle määratut muuta. Kui ütlen sulle, et su pingutused kannavad pingutades vilja, kas siis pingutad rohkem? Ja kui ütlen, et ei kanna vilja, kas siis lööd käega? Ja kui käega lööd, kas siis suudad elada teadmisega, et võib olla oleks sul pingutades siiski võimalus olnud?
 
Kalvi 12. september 2016, kl 15.24
Kui ütled, et kannavad vilja, pingutan
ja kui ütled, et ei kanna vilja, siis ilmselt pingutan ka, aga olen ka rohkem valmis tagasilöögiks.
Mõlemal juhul ilmselt pingutan, ühel juhul olen sisemalt ennast kaotuseks ettevalmistanud, harjutanud end ka teise mõttega.
Tegelikult on nii, et vahel võib selline teadmine olla suureks kasuks, mõnel juhul ka motivaatoriks, mõnel juhul ka ebaõbbe talumisele kaasaaitajaks.
 
Kaardid87 12. september 2016, kl 17.33
Kaarte tuleb osata seletada/tõlgendada. Vale tõlgendus võib teha kurja. Kaardid abistavad kuid inimese saatus on inimese enda teha ikkagi. On neid kes panevad hinnaklassi ette ja maksad. On ka neid kes ütlevad, et tasu oma südametunnistuse järgi.
 
Kaalikas 13. september 2016, kl 18.19
Kuulge, kui peab kõvasti pingutama, siis on midagi mäda. Head asjad tulevad lihtsalt ja loomulikult.
 
aaaa 14. september 2016, kl 10.43
Kalvi- küsimusele, kas mu pingutused olukorda lahendada kannavad vilja näitab pendel eitavat vastust ja kaardid ütlevad, et praeguse olukorraga pead leppima ja tänulik olema. häälestuma pead veel kehvematele aegadele. selles olukorras kus oled pead otsima mõtte ja usaldama seda. mitte klammerduma vana külge, riskimata midagi muuta. olukorra lahendamise võti on kellegagi vastuolude ületamine ja rahu sõlmimine.
 
Ei oota ennam 14. september 2016, kl 15.21
Kas minu mees tuleb tagasi või lahutame
 
teadja 15. september 2016, kl 10.14
Su mees tuleb tagasi, aga miks sa ta tagasi võtad? Nõrk oled lihtsalt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!