Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Halb energia, needus vms(paluks abi)
 
Geisha 22. september 2016, kl 16.55
Mõtlesin, et teen hoopis uue teema. Nähakse kiiremini ja ehk mõni teadjam oskab aidata. Nimelt leidsin teisest needuse teemast munaga katse tegemise, et kas on halbu energiaid. Tegin selle siis ära ja oskab keegi mind äkki aidata tulemuse tõlgendamises, munakollasele tekkisid siis täpid, et kollasele pinnale tekkis selline heledam valgem kiht ja selle valge kihi sisse oli pealmisele poolele tekkinud umbes neli või viis erineva suurusega ringi. Kaks olid päris pisikesed ja paar suuremat ka. Siis aga keerasin ettevaatlikult kollase ümber, et vaadata mis teisel pool on. Teisel pool oli kaks suurema ringi, üks oli nagu tumedam kollane ja teine heledam. Musti täppe polnud. Kas mõni teadjam võiks öelda mida ja kas see muna siis näitas? Kas väga hea energeetigaga ei tohiks üldse munakollasel midagi olla, et täiesti veatu?

Põhjus miks ma seda üldse tegin on see, et täna hakkasin ma kartma ja mõtlema sellele, et kas on äkki minu eksi kaudu mulle midagi energeetiliselt tehtud. Pandud mingi needus peale:( Ma olen tegelikult üliskeptiline inimene ja pole elusees needusesse uskunud, kogu aeg naeranud selle jutuga inimesed välja. Kuid mu ekskallim oli selline väga suur sellesse uskuja ja üldse suur esoteerika ning selgeltnägijate fänn. Hakkasin mõtlema, et peale lahkuminekut millest on möödas aasta, on meessuhted ikka suhteliselt rappa läinud ja nüüd hiljuti alles ka sain ühepoolse armumise läbi haiget. Mul pole kunagi olnud selliseid asju nagu on nüüd. Ja ütleks et lausa sariebaõnnestumised on selles kategoorias :( Hakkasin lausa kartma, et äkki ongi eks mu ära sajatanud. Kas on sellest munast siis midagi välja lugeda ja mõtet edasi sellega tegeleda ja enda energeetika lasta ära puhastada või saaks seda ehk ise teha mingil viisil? Ootan väga vastust.
 
Z faktuur 22. september 2016, kl 17.00
Lase mustal mehel omale pêrsse panna ja needus kaob.
Tead küll..woodoo värk.
 
Khm-khm 22. september 2016, kl 17.03
kas muna oli linnuvabriku oma või koduõrrelt?
kas muna oli värske või ladudes juba seisnud?
kas see muna oli külmkapis keeratud iga 24 tunni järel?
ja veel kümneid küsimusi, sest nagu ma aru saan pole sina selle munenud.
 
nonohh 22. september 2016, kl 17.04
Mingeid needusi ei ole olemas, vaid sa ise põhjustad endale needusse ja "ärategemisse" uskumisega sellise halva enesetunde. Vähem pimedat ebausku!
 
Geisha 22. september 2016, kl 17.13
Siis pean vist tõesti endale tunnistama, et lähevadki viimasel ajal need asjad ebaõnne tõttu rappa. Kuigi ei ütleks, et ma olen endale need kuidagi külge mõelnud, ma pigem olen alati suhtunud positiivselt ja uskunud nagu kõige paremat. Ei ole enesehinnang ka halb, vastupidi, pigem ehk liiga hea isegi. Nüüd hakkan endas juba kahtlema, et mis toimub.
 
Ei noh 22. september 2016, kl 18.36
palju sul neid suhteid siis aasta jooksul on olnud, et sellisele järeldusele oled jõudnud?
 
Geisha 22. september 2016, kl 20.02
Suhteid kui selliseid pole otseselt nüüd olnud palju. Viimane millest kirjutasin oligi nagu selline mis ma arvasin, et läheb tõsisemaks ja selline suurem armumine. Muidugi niisama meeldimisi on ka olnud(aga hästi pinnapealsed), aga selline tunne, et meestel puudub minu vastu kuidagi sügavam huvi, just nendel meestel kes mulle nagu meeldivad(ei väljenda ka seda meeldimist omalt poolt meeleheitlikult kui keegi seda kipub arvama). Ja kuidas ma seda nüüd väljendan...seda natukene justkui raske seletada, et selle sügavama huvi tekitamisega polnud mul ennem seda probleeme. Aga peale seda tundub, et nagu oleks...Või siis ka asi lihtsalt selles, et pean olema kannatlikum ja vabamalt võtma, pole lihtsalt seda õiget tulnud.
 
Ei noh 23. september 2016, kl 14.54
Aga miks sul on vaja kiirustada suhtesse. Loomulikult võta vabamalt. See, et aasta jooksul pole endale leidnud uut suhet ei tähenda absoluutselt mitte midagi. Ja sellepärast, et üks mees huvi üles ei näidanud,pole vaja kohe totruste peale mõtlema hakata.

Meeleheitlike naiste eest põgenevad mehed kiiremini kui silmi suudad pilgutada.
 
Geisha 27. september 2016, kl 06.53
Meeleheitlik ei ole ma kohe kindlasti. Ma olen pigem vastupidine, et tihti tõmbun natukene tagasi. Ja see viimane asi oli naukene selline teistmoodi ka, et juba piken jutt. Lihtsalt sain haiget, et vastuarmumist ei tulnud :( aga eks see needuse värk vist üks paras jama ole. Ma ikka ise ka seda ei usu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!