Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Taro kaartide ennustus
 
valge 05. november 2009, kl 21.53
Siin oli vahepeal mingi link, kus sai tasuta kohe netis taro kaartidega ennustuse. Enam ei leidnud millegipärast. Keegi teab, kus see oli vms?
 
hmhmhm 05. november 2009, kl 22.17
http://www.armastusesaal.org/taro
 
aili 06. november 2009, kl 13.40
http://www.armastusesaal.org/taro
 
... 06. november 2009, kl 22.10
usute ka sellesse?
 
Kata 06. november 2009, kl 22.26
Minu meelest on see jama. Tegin prooviks kaks korda järjest ühe ja sama küsimusega. Täiesti erinevad vastused.
 
to kata 07. november 2009, kl 02.33
käisin kunagi kaardiladuja juures ning tema ütles, et sama ennustust ei saa korrata kaks korda järjest, kuna kaardid hakkavad eri vastuseid andma, kuna sa ei suuda keskenduda sellele küsimusele nii pingsalt, vaid ootad ise alateadvuses midagi muud. Kaardid hakkavad sulle näitama hoopis sellele küsimusele vastust, mida sa tegelikult ei oota.(küsi ükskõik, mis kaardiladuja käest. Sama inimese käest küsitud küsimus annab alati erineva vastuse. Loeb alati algne)
Muideks lugesin, et seal lehe alguses on ka sellest kirjutatud, et kaardid hakkavad valetama. Loe teinekord jutt tähelepanelikumalt läbi KATA.
Ja mis veel, kaardid ei tule kunagi suvaliselt, kui nad tulevad siis nad tulevadki nii nagu pidid tulema, ükskõik, kes sulle need kaardid paneb. Kas sisi sõber, ema, isa , laps, või arvuti. Sellel ei ole vahet. kaart räägib oma keelt ning see on kõigel ja kõigil sama. Kaartide tähendused suures plaanis on nagunii samad. Lihtsalt hea ennustaja on see, kes oskab siis antud kaardist lugeda selle tera. Seda tera loevad kõik ennustajad ja selles seiseb iva. Vaatasin ka seda lehte ning kaardi põhitõed on seal välja toodud ning kõik on õige. Tänuväärne koht, mis on vähemalt tasuta aga räägib algset tõtt, tuleb vaid ise lahti mõtestada suuremalt.
 
see on nali 07. november 2009, kl 07.17
Lõpetage ära, et arvutil lasete endale kaarte panna. See on nali. Esiteks iga inimene ei sobi üleüldse kaartidega ennustama, inimesel peab natuke ikka annet antud olema, et sellisele informatsioonile ligi pääseda. Siis veel ei tööta näiteks kõik kaardipakid, kaartide panija ei saa sidet.

Ja nüüd siis lasete arvutil endale kaarte panna? :) Kui isegi iga inimine ei kõlba varjus olevale informatsioonile ligi pääsemiseks? Lõpetage ära. Nalja teete või? Kuna infotehnoloogiast (programmeerimisest) midagi ikka tean, siis ütlen, et ärge võtke seda tõsiselt. See on nali, mäng. Seda ei saa lihtsalt tõsiselt võtta. 100% kindel, see on jama ja ei tööta! Võib olla juhuslik kokkulangemine või inimene näeb seda, mida tahab.

Kui arvuti poole pöörduda, siis näiteks astroloogias.

Ehk leiate inimese, kes neti kaudu kaarte paneks teile, kui ikka soov nii suur on. Aga selle neti kaudu panemisega on nii, et peaks kaartide panija ja küsija vahel side olema, siis on selline asi raskem tekkima lihtsalt mingit ühte lauset kuvaril nähes. Näiteks küsija pilt + eesnimi aitaks kaartide panijal paremini inimesele keskenduda ja seetõttu tuleks tulemus ka parem.

Kordan veel - ELUILMASKI EI SAA VÕTTA TÕSISELT ARVUTI PROGRAMMIKOODIST TULENEVAT SUVALIST VALIKUT.
 
Kata 07. november 2009, kl 10.49
To Kata: Aga kui sama küsimust korrata erinevate kaardipanijate juures? Samuti vale?
 
ah mis jama sa ajad 07. november 2009, kl 11.30
panen ise kaarte ja ühed samad kaardid tulevad teatud inimese ja küsimuse suhtes, koguaeg.
näiteks ühe meesterahvaga koguaeg mõõga 2 ja karika poiss. ükskõik millal ma panen ikka on sama seis. nii,et ära aja jama.
 
to ah mis jama sa ajad 07. november 2009, kl 11.40
Teid kaardipanijaid ma tean küll:) kindlasti panete jah koguaeg sama ise kah usute? Äkki saate pokkeris kah mastirea pidevalt?
Meie kuulus selgeltnägija andrei isegi paneb kaartidega nii huupi vahepeal, et anna minna ja teie mingid suvalised olete ju ägedad ennustajad:)
 
to kata 07. november 2009, kl 11.46
Autor: Kata
Aeg: 11-07-09 10:49

To Kata: Aga kui sama küsimust korrata erinevate kaardipanijate juures? Samuti vale?

........................
Ei oska öelda, aga tee proovi ning anna teada siin.
 
ma arvan 07. november 2009, kl 12.04
ma arvan et kogu see kaartide panemine on üldse nali, inimesed tahavad lihtsalt uskuda midagi ja tõepoolest selgeltnägija saateski näha et huupi läheb see kaardipanemine täiesti. ja mis juttu sa seal ajad et arvutil ei saa kaarte panna. Mitte keegi ei saa kaarte panna sest see on kõik täielik jama. Ja ku isa ise usud seda SEE ON NALI siis sa oled ikka kõva programmerija küll, loll oled ju. kordan MITTE KEEGI EI SAA KAARTE PANNA, KAARDIPANEK ON JAMA JA TULEVIKKU EI SAA ETTE NÄHA. ja mitte keegi ei saa vastupidist tõestada.
 
Facade 07. november 2009, kl 12.52
www.facade.com on väga hea sait
 
see on nali 07. november 2009, kl 13.06
Kaardipanekut iseenesest jamaks ei pea. Selline ennustamissüsteem töötab küll. On alati töötanud (ruunid varasemal ajal jne).

Taolistel teemadel vaidlema ei soovi hakata. Iga inimese oma asi on, mida ta usub.
 
ei noh, mine või lolliks 10. november 2009, kl 03.21
kurat ma kah ei usu sellese jamase aga mul läksid kõik küsimused täppi peaaegu, mida kuradit, nalja teete või?
 
mis 27. november 2009, kl 00.24
 
666 27. november 2009, kl 15.34
tegelt ise kasutan üht taroprogrammi ja asi täitsa toimib! seal on siis erinevad ladumismeetodid ja kaardid valid ise välja tagurpidi seisvatest kaartidest - nii kaob arvuti juhuosa kaartide väljatulekul. positiivne on see, et saab kasutada erinevaid tarotkaarte (üle 20 erineva tarosüsteemi)
 
Jansake 27. november 2009, kl 15.38
Aga 666, äkki avalikustad mis programm see on mida Sa kasutad?
 
666 27. november 2009, kl 15.49
visual tarot

http://www.visualtarot.com/

registreerimata versioon on suuremas osas täiesti toimiv!
ja kui on huvi erinevate tarokaartide lisamiseks sinna (mul on 30 erinevat süsteemi), siis küsida e-mailitsi
 
Jansake 27. november 2009, kl 16.00
Aitäh, 666
 
pirka 27. november 2009, kl 20.32
ei vat kaarte naljaga ei panda kaardid näitavad midagi ja kui kordub üks ja sama kaart tuleks sellele tähelepanu pöörata.ning et kaardid ei valetaks tuleks nad aeg ajalt sorteerida ja ja mäekristall kivi kuul kaartidele peal hoida see puhastab kaardid ära.ning isegi kuuli abil on vöimalik ennustada .
 
Külle Sahkai 22. oktoober 2015, kl 00.15
...lugesin teie kõigi kirju,mis oskan öelda...mina olin 13-aastane,kui üks noor tüdruk õpetas mind ennustama...pärit oli ta vist Gruusiast või Ukrainast,täpselt ei mäletagi...sellest on möödas 40-aastat,aga kõik on ikkagi veel meeles...esimesed ennustuskaardid olid mul tavalised uued mängukaardid,aga kaardidetähendused sain selle tüdruku käest...need on mul ikka veel alles ja ennustan vahel nende järgi,kui miski on meelest läinud...kuigi mul on ka veel 2-paari Taro kaardisi,ühed uued ja teisi kasutan juba mitu aastat...sain need Apollo raamatu kataloogist,pakis oli kaasas kaartide tähenduste raamat...suured ja väga head kaardid,kui aus olla,nendega ennustused lähevad täide...kui soovite ostke ja uurige ise oma saatust,pole ju vaja kohe kaardimoori juurde minna ja raha selle eest maksta...käisin kord ise ka Rakveres ennustaja juures,pooled asjad läksid täide,aga pooled veel mitte...ehk pole veel aeg nende täitumiseks...soovin teile kõigile kõike head,kes ei proovi katsetada,see vastuseid oma küsimustele ka iial ei saa...
 
Asd 23. oktoober 2015, kl 15.38
Ostke omale kaardid ja hakake ise laduma. Igaüks võib asja selgeks õppida.
Tasuta lõunaid ei ole olemas. 20 eurot ei ole palju kaardipaki eest. Ennusta või aastaid.
 
tüsijutt 25. oktoober 2015, kl 23.32
20€ eest kaardid on odavam kui uus aju
 
Surli 26. oktoober 2015, kl 22.40
Kust leida tänapäeval mängukaartidega ennustamise tähendusi?
 
Pirx 07. detsember 2016, kl 00.47
On olemas ka raamat "Ennustamine mängukaartidega". Autorit enam ei mäleta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!