Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
surin peas
 
Andra 21. november 2016, kl 17.43
Mul on viimasel ajal hakanud pea sees surisema.
See on nii nagu mitu cc kärbest lendaks pea sees ringi.
Ma lugesin teaduslikke raamatuid ja see võib tõsi olla.
Dr Kumir soovitab selle vastu trepanatsiooni.
Kas kellelgi on kogemusi koduse trepanatsiooniga, ma tahaks ennast eestpoolt trepaneerida, sest siis avaneb ka kolmas silm. Aga samas tekkis küsimus, kas päikesepõimik niimoodi ära ei aurustu?
Aga võibolla on keegi mulle woodood teinud? Kuidas seda ära tunda?
 
Tahaks teada 21. november 2016, kl 17.51
Andra sinu vanust, ja kas olete kaua seda surinat tundnud .
 
dr. 21. november 2016, kl 18.16
insuldioht ees
 
Andra 21. november 2016, kl 21.35
See surin tekkis siis kui toimus 2012 aasta pretsentsioon ja maa poolused oma kohad ära vahetasid.
Reptiloidid käisid ükskord mul öösel külas ja tahtsid endaga läänepoolusele kaasa võtta, aga mul õnnestus voodi alla pugeda ja sisiseda.
Üks oli eriti aktiivne, aga ma sain teda küüneviiliga varbaküüne alla susata.
See ei läinud neil läbi, kuid kogu progressiivne inimkond teab, et reptiloididel on baas Meriväljal ja nad on seal ehitanud vähemalt ühe töökõlbuliku ikosoaeedri.
Väiksematest asjadest nagu kümned pulpulaatorid tänavanurkadel inimesi mindcontroli käigus mõjutamas, ma ei räägikski.
 
appi 22. november 2016, kl 18.18
Mida Andrat!?!
 
to Andra 23. november 2016, kl 10.19
Ütle nüüd ausalt, kas nad sulle sondi ka peppu surasid?
 
Andra 23. november 2016, kl 18.45
Mitte mingit sondi nad ei pannud, ma hakkasin kõvasti karjuma.
Kui meditsiiniline personal juba palati ukse taga toimetas, siis viskasid läbi seinakontakti varvast.
Palatikaaslased on ka humanoidid vist, sest nad raputasid sanitaridele nõutult kõrvu ja tegid näo, nagu poleks midagi näinud.
Nende külaskäiku jäi meenutama ainult akuutne krooniline tselluliit.
Kogu mu alakeha on nüüd tselluvilla täis.

See nn arst on vis ka reptiil, sest ta käskis mulle ühe špritsi teha; mind väänati kummuli ja isegi hammustamine ei aidanud.
Ainult siin foorumis vibreeriv kasutaja panomees võib mu sõnu kinnitada, sest ta on saatusekaaslane.
Talle tehti rektumi piirkonda koguni kaks špritsi ja seda tegid meesarstid.
Niimoodi käitub siis peavoolumeditsiin inimestega kes püüavad reptiilide vandenõult saladuseloori kergitada.
Üldse ei imestaks kui nad isegi prof. David Icke ka kui ebaterve indiviidi aastateks palatisse mölliksid.
Vastik, vastik, vastik...
isemaag 28. november 2016, kl 05.18
Ehk hoopis kilgid peas saevad? Tuleb neile lauluõli anda, hakkavad paremini viisi pidama. Ikka mahekeemiat ja kodumaist.
 
Andra 28. november 2016, kl 17.55
Võeh, kilgid ja lauluõli veel puudusid...
Vaat Needuse-Endlil oli ükskord kilk peas kui ta rohu seest üle aia sisseloobitud rohupudeli leidis.
Keelati küll, et ära kõike sisse võta; pool liitrit on hobuseannus.
Aga kus ta siis kuulas, ronis puu otsa ja loopis hurjutajaid käbidega.
Pärast kujutas veel ette, et on kuulus korsaar ja hakkas daamidele oma püknilist kehaehitust demonstreerima.
Mul on praegugi treemor kätes, kui seda vaadendit meenutan...
Ainult Meeta oli kuidagi äraseletatud näoga ja väitis, et Needuse-Endel oli talle isegi oma mõõka näidanud.
 
kolmas silm 11. veebruar 2017, kl 23.24
kolmanda silma avab nii kui proovi tunda läbi mälu, mis tunne on mingit eset katsuda ja proovid reaalselt näiteks mingit objekti enda käes tunda, ilma et see Sul tegelikult käes oleks.
 
hmm 15. veebruar 2017, kl 21.21
väga huvitav!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!