Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
Kaksikleegi leidmine
 
AA 27. juuni 2017, kl 11.12
Kuidas Teie kohtasite oma kaksikleeki või kuidas Te ta ära tundsite? Milliseid vihjeid Te märkasite?

Tahtsin jagada oma lugu enda kaksikleegi leidmisest. Alles Tema leidmisel ma hakkasin märkama mingeid vihjeid Tema olemasolust, mis minu jaoks olid nii uskumatud. Tavaliselt ma ei uskunud ega lugenud mingeid märke, kuid nüüd mitme erineva asja kokkulangevusel olen hakanud uskuma, et mingisugune kõrgemvõim soosis meie kohtumist. Näiteks elasime me erinevatel eluperioodidel Temaga väga lähestikku ilma, et me üksteist oleksime tundnud. Kui mina kolisin, kolis ka mingi aja möödudes tema sellest kohast ära, kuid jällegi hästi ligidale mulle. Minu korteri -ja majanumber oli Tema sünnikuupäev. Elasin viis aastat seal ja kui olin Ta üles leidnud, pidin üsna peagi sealt ära kolima. Tema isa oli minu vanaisaga aastaid tagasi kohtunud, mis on üsna uskumatu, kuna mina elan ühes Eesti otsas ja Tema teises. Neid märke on veel, mis tundusid mulle üsna uskumatud. Arvestades, mida ma olen oma elus läbielanud, siis temaga kohtumine oli just kui koju jõudmine. Valitseb täielik harmoonia ja juba pikemat aega.
Ma tahaks teada, kas kellelegi on veel nii olnud, et esinesid mingisuguse uskumatud märgid. Tahtsin seda lugu jagada, kuna ma ei tea, kuidas neid kokkulangevusi seletada ja äkki on kellelgi veel nii olnud.
 
OOOO 27. juuni 2017, kl 17.14
Miks sa arvad, et kaksikleek? Äkki hingesugulane või saatusekaaslane.
Kaksikleek see on midagi kõrgemat ei pruugi üldse kohtuda.
 
UUUU 27. juuni 2017, kl 17.18
Kus sa tead, et pole? Võib-olla nad just kohtusid. Juhtub haruharva aga konkreetne juhtum võib olla ka kaksikleek.
 
... 27. juuni 2017, kl 18.40
Ühtegi tõestust siin pole.
 
AA-le 27. juuni 2017, kl 19.19
http://latene.ee/index.php?route=module/kbm/category&kbm_path=23_28 Siin on kirjeldatud erinevaid hingetüüpe
 
Aeg 29. juuni 2017, kl 22.50
on edasi arenenud ja tuleb asuda kolmikleegi otsingutele, ikkagi koos olles ühtsuses peitub jõud.
isemaag 30. juuni 2017, kl 01.28
Aeg Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> on edasi arenenud ja tuleb asuda kolmikleegi otsin
> gutele, ikkagi koos olles ühtsuses peitub jõud.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Püha Kolmainsuse aeg on oma loogilise lõpuni sõudmas, pagulaste delegaadid toovad sõnumeid oma monoteistlikult Vaimult. Uskmatud, värisege! Leidlikumad otsivad tuge nelja ilmakaare tuultest ja kasutavad lendavat vaipa teleporteerumiseks, lohutuseotsijad heidavad pühasse liitu uue vägeva jumalaga.
 
Patsient 30. juuni 2017, kl 01.41
Kontakteerusin telepaatia teel Needuse-Endliga ja tema vastas, et kaksikleegi v6ib leida Imede 6uelt. Kolmikleegiga on seevastu v2he keerulisem, tuleb t2iskuu66sel otsida risttee ja seal kuni p2ikeset6usuni p22sukeseasendis seista, peale k6ige muu pidavat see ka needuse puhul aitama, kui praemuna hommikul pannil k6rbema ei l2he, siis oled needusest prii, seda muna tuleb muide praadida t2pselt tund aega j2rjest. Aga see selleks, ega ma siin k6ike ka v2lja r22kima ei hakka, osta raamat - saad teada.
Tervitan k6iki vaeseid!
 
K 30. juuni 2017, kl 12.51
Kaksikleegi kohta ei oska öelda, aga oma mehega esimest korda kohtudes tundsime mõlemad, et asi on õige. Selline rahu ja kindel tunne valdas mind. Tema siiski armus, aga mulle näib praeguseni, et armastasin teda algusest peale. Armumist olen muidugi varem palju kogenud, sellist tunnet veel polnud.
Huvitav oli see, et kuni temaga kohtumiseni oli mu õde mulle kõige lähedasem inimene ja kui mees ütles oma sünnikuu, siis küsisin ise kohe, kas see kuupäev ja selgus, et oligi :)
 
AA 30. juuni 2017, kl 13.59
to K väga lahe, sellised kokkusattumused on huvitavad ja panevad arvama, et nii pidigi minema. Minul eelnevalt pole isegi kindlaid armumisi olnud, kuigi vanust juba piisavalt. Ootasin seda õiget tunnet vist. Arvasin, et ei tulegi aga tuli nii ootamatult, et siiani ei suuda uskuda.
 
mul 26. juuli 2017, kl 17.59
saan öelda, et kahjuks kohtusin tõesti oma kaksikleegiga. miks ütlen kahjuks? kuigi ma olen palju arenenud ning kasvanud selleks hingeks kes ma tegelikult olen, oli ja siiani ehk on see kõige valusam kogemus mu elus. On päevi, kus ütlen ka õnneks.

ma pole mitte kunagi tundnud sellist sidet kellegagi. aga see kokku-lahku asi lihtsalt tegi nii palju paha (aga sellest ma ju tänaseks olengi kasvanud selliseks nagu olen aga siiski....).

kaksikleegi kohtumine ei toimu ilma spirituaalse kasvamiseta. me võime kohtuda mitmeid hingesugulasi ning nendega ongi asjad kõik lihtsalt paigas - aga kakskikleek, oh kaksikleek...

see on kõige tugevam side kahe hinge vahel, sest sina oled tema ja tema oled sina.

eks alguses ikka mõtled, et see on SEE õige, jääte kokku sest armastus on nii suur, Sa oled nii armunud, kuid siis tulevad erinevaid probleemid välja. Probleemid, mis alguses tunduvad nii närvesöövad, on tegelikult "päeva lõpuks ehk suhte lõpuks", need mis sind kasvatavad. Tean täpselt, mis mu vead tänaseks on, mille peale täpselt Ta mind suunas ja mida üritan arendada.

Olen tänulik sellele kogemusele, jällegist ei sooviks seda kogemust oma vaenlaselegi. Liiga valus ja liiga palju armastust. Naljakas eks? Eluaeg ootasin (olen küll noor alla 30), aga enne Teda ootasin ja tundsin enda hinges, et just see üks ja ainus on puudu. Kui temaga kohtusin, see "auk" täitus. Aga minul oli vale arusaam - seda "auku" ma ei täida Temaga, vaid sellega, et Tema tutvustab mulle MIND, ehk siis see "auk", mida otsisin olin MINA, tõeline mina.

Kõlab uuhuuna, aga kes seda kogemust on TÕELISELT kogenud, teavad millest ma räägin. Kedagi armastada ilma igasuguse tingimuseta (ehk selle alla lähevad ka lapsed, aga lapsega ju ei ole romantilist suhet ehk siis veelgi tugevam side kui ema tingimusteta armastus Tema laste vastu). Alguses punnitad ja teed, et suhe ometigi tööle hakkaks aga kunagi ei hakka õige suhe tööle, kui kaks inimest pole endaga rahul. Kui ei ole leitud end, ei saa nii tugevad suhted iialgi tööle.

Oi, kuidas ma unistasin, et saame kokku ja meist saab pere. Oleme hinges seda, aga siin maailmas seda enam juhtuda ei saa. Õppetund missugune. Aga sellest "suhtest sündis" välja tõeline mina ja loodetavasti ka tema tõeline Tema. Pole temaga suhelnud aga hing on alati temaga. Kuigi elan edasi ning olen leidnud hingekaaslase, jääb ta südamesse ikka. Aga, see pole romantiline side, vaid õpetlik ja spirituaalne suhe, et kasvada. Selleks me kohtusime. Proovi seda sisendada inimesele, kes on jäägitult armunud ning proovib suhet toimima saada, samal ajal kui teine kibekiirelt teisele poole proovib joosta..

Ehk kunagi.. kunagi.. aga kohtume ikkagi paradiisis kus me oleme pärit niikuinii :)

Hingesugulase leidmine on suurim õnnistus siin maailmas, peale enda leidmise. Kui leiad enda, ning peale seda hingesugulase.. seda tunnet teavad vähesed.
 
me 26. juuli 2017, kl 18.02
rahulik ja kaunis, lausa imeline suhe on alati hingesugulane. kaksikleek on tore ja hea, aga uskuge mind, pigem kohtuda hingesugulase kui kaksikhingega.

ärge arvake, et hingesugulane on halvem või madalam kui kaksikleek. mingil määral on, aga siiski tõeline rahulolu ja taevalik tunne tuleb töötavast hingesugulase suhtest. ükskõik kui tugev kaksikleegi armastus pole, nii tugev et pead panema käe südamele ja sa tunned kogu see armastuse kiirgus tuleb pealaest jalatallani, oleksin eelistanud hingesugulast sellele kogemusele.

proovi kaksikleeki mõttest eemale saada, ükskõik kui õnnelik sa ka ei ole, proovi elada nii et sa tead, et sinu teinepool on samal Maal, kuid koos olla ei saa.

all praise to soulmates!
 
Bender 26. juuli 2017, kl 18.05
All hail to hypnofrog!
 
kahtlen 26. juuli 2017, kl 21.33
kas on ikka tegemist kaksikleegiga kui üks pool eest ära jookseb?
 
Me 27. juuli 2017, kl 00.42
Kaksikleegil on alati üks Chaser ehk eestikeeli tagaajaja ning teine on Runner ehk jooksja. Soovitab lugeda selle kohta. Kaks vastandit kes reageeeivad sellele kogemusele - yks laheb hirmudele vastu ja ajab taga (yldjuhyl naised) ning teine kabuhirnus suurte tunnete ja peegel effekti tottu jookseb eest

Twin flames chaser and runner pange otsingusse
 
Aga 27. juuli 2017, kl 00.53
kuidas siis see eemalejooksja panna julgema tugevatele tunnetele otsa vaatama ja samuti lähenema?
 
pro 27. juuli 2017, kl 06.41
Aegade alguses inimene jagunes kaheks. Kogu hilisem inkarnatsiooniahel on täidetud oma teise poole otsimisega. Loodus aga hoiab spetsiaalselt neid pooli lahus sest poolik hing ei suudaks taasühinemist taluda. Kahe poole taaskohtumine oleks nagu tiksuv tuumapomm mis antud lapse kätte. Mõlema poole ülesandkes on teadlikuks saamine endast ja oma teisest poolest. Teise poole leidmine endas. Kui mõlemad pooled elades erinevatel aegadel ja maades täidavad selle ülesande siis toimub ühinemine mis lõpeb lahkumisega inimese tasandilt. Enne täielikku ühinemist inimarengu faasi lõpus hakkavad need kaks poolt kokkupõrkuma. Alguses vaid hetkeks siis kauemaks ja siis veel kauemaks. Iga kohtumine mõjub shokina ning mõju kestab kogu ülejäänud elu. Mida rohkem arendavad end poolikud hinged, seda kergemini nad taluvad oma teise poolega kohtumist. Kui kohtumine toimuks enne õiget aega, saaks need pooled kohtumisest nii suure kahju, et parandamine ei oleks võimalik. Nii me kõik inimesed otsime ja ootame midagi kogu elu, teadmata isegi mida. Parem kui see jääks saladuseks sest nii suudame paremini valmistuda viimaseks kohtumiseks.
 
to aga 27. juuli 2017, kl 12.29
seda ei saa sundida ega armastatu kuidagi teda panna vastu vaatama tunnetele, vaid selleks ongi see, et eemalejooksja peab saama endaga sõbraks, vaatame hirmudele otsa. see võib võtta aastaid, võibolla ei saa seda korda isegi see eluaeg.

see, et runner saab oma hirmudest 100% üle, ma ei tea... see on vist väga väike %.

see võtab aega... ja peab olema kannatlik, elama oma elu ja töötama enda kallal. ehk ükspäev siis see jooksja suudab end kokku võtta. Aga kuna see side ja armastus nende kahe inimese vahel on nii suur, siis mõju neile inimestele on väga väga suur. sellepärast ongi kõige tugevam side pandud, et oleks motivatsiooni end muuta ja kasvada
 
sorry 27. juuli 2017, kl 12.55
aga tobe muinasjutt. keegi, kes armastab ei jookse ära. ta pole lihtsalt huvitatud. mul on mõned sellised suhted olnud.
 
jajah 27. juuli 2017, kl 14.02
Eks katsu seletada pimedale värvide ilu, samamoodi ei saa ka kaksikleegi fenomeni kõikidele lahti seletada. Tavalise armastusega pole sel vähimatki pistmist.
 
Kogemus 27. juuli 2017, kl 15.55
Võin ka lisada, et oman sellist kaksikleegi kogemust juba pea 10 aastat.
Algul ei saanud üldse aru, et midagi tavapäratut või teisiti, aga kui hakkas juhtuma ikka väga imelikke asju ja kõik väljus kontrolli alt, hakkasin otsima vastuseid ja jõudsin kaksikleegini. Ei tea, kas usun ma seda kõike või mitte, aga kõike muud kui tavapärane suhe on see igaljuhul.
Läbitud nende aastate jooksul igasugu etappe ja elatud läbi nii võimsaid tundeid, et poleks arvanud, et sellised olemaski on, lisaks juurde maailma suurimad hirmud ja kõik võimalikud emaotsioonid ülivõrdes.
Meie teed on käinud paralleelselt lapsepõlvest saadik enne kui siis kohtusime.
Et elu ilusaim ja valusaim kogemus ühel ajal.
 
KaksikL 27. juuli 2017, kl 17.09
Üks kaksikleegi tunnus on väga suur vanusevahe ja reeglina on naine vanem.
 
Naiivik 27. juuli 2017, kl 23.24
sorry Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> aga tobe muinasjutt. keegi, kes armastab ei jooks
> e ära. ta pole lihtsalt huvitatud. mul on mõned se
> llised suhted olnud.

Las lollid usuvad oma pläma edasi ja elavad pilvedes :D ette võib ju ikka kujutada igasuguseid asju. Jooksikul aga jumala pohhui ja pole tunnetest ega huvist haisugi.
 
sorry 28. juuli 2017, kl 00.25
Kahjuks nii on jah.
 
me 28. juuli 2017, kl 01.03
kui koged seda, siis tead millest me siin räägime

mis sa arvad, et me ei ole mõelnud seda, kui kogu see trall hakkas? muidugi. mis see suurim asi mis masendusse ja deprekasse viis? oligi see fakt, et ei ole loogiline, et keegi armastab sind südamest aga samas ei taha/suuda sinuga koos olla. jube tunne. tead, et on tunded, ütled et see mida tunned on miskit taevalikku, aga vabandust, mingi võim hoiab eemale.

raskemaid katsumusi siin elus. muinasjutt.. oleks see vaid nii. kahjuks päriselu ja mis valu, viha ja armastusega. koge ise, siis alles tead mis see on. ilma selleta, k.a mina enne, naersin selle peale. kes viimasena naerab, see..? enam ma ei naera selle üle. kunagi.
 
sorry 28. juuli 2017, kl 01.50
Nagu ma ütlesin olen sellist suhet kogenud. Kahe erineva partneriga. Aga ma ei hakka enda lohutuseks looma ja uskuma illusioone.
 
jajahh 28. juuli 2017, kl 10.14
sorry ei kogenud sel juhul kaksikleeki, vaid koguni kolmikleeki:D
 
sõna sekka 28. juuli 2017, kl 11.06
Kuskilt lugesin, et kaksikleegid kohtuvad üliharva, sest sünnivad tavaliselt erinevatesse sajanditesse. Või kui veab, siis üks sajandi algusesse ja teine sajandi lõppu. Kuskil polnud öeldud, et naine on kindlasti tavaliselt vanem. See, et kohtud ühe elu jooksul mitme kaksikleegiga on küll kahtlaselt muinasjutu sarnane. Sellisel juhul on kaksikleek omakorda pooldunud ehk siis neljaks jagunenud. Selle tõenäosus, et kohtud ühes elus mitme kaskikleegiga, on üks miljardile. Siinsed kipuvad kahjuks suurt armumist ja vahel ka ühepoolseid tugevaid tundeid kaksikleegiks pidama.
 
see 28. juuli 2017, kl 14.13
eks paljud saavad õigustada või mis iganes valu vaigistada sellega, et see oli ju kaksikleek... mind ka jäetud, mind ka ignoreeritud, aga tunded ja kogu see.. see ei ole päris nii

99% kaksikleegi kohtumisest on siiski spirituaalne ja üldjuhul kõik kaksileegid leiavad spritituaalse tee, sest see aitab. mitte jumal, vaid spirituaalsus. hinged jms

karmasuhteid on palju, ise kogenud ning nendest õpitakse ja elatakse edasi.

kusjuures, 2012 hakkasid paljud kaksikleegid kohtuma - justnimelt sellel eesmärgil et tuua maailma tagasi armastus ja spirituaalsus. kui mina olen, nakatan seda edasi, kui Sina, nakatad Sina sellega oma tuttavaid jne. Varem oli see tõesti imeharv, aga kuna maailm vajab muutust, siis 2012 kohtusid paljud leegid. nüüd aina nooremad kohtuvad

mis on suurim motivatsiooniallikas, miks inimene suudab muutuda jne - armastus, eksole?
 
nunuhh 28. juuli 2017, kl 15.39
Kuskil pole öeldud, et naine on KINDLASTI vanem, vaid sageli on just kaksikleekidel väga suur vanusevahe. Muidugi siin saavad nüüd paljud indu ja vanad mehed peavad noorte tüdrukute himu
ja noorte naiste himu vanade meeste rahakottide järele kaksikleegiks Samuti ei ole ühepoolne armastus kaksikleek, kus teinepool lausa põgeneb sellise ahistaja käest. Peale kaksikleegi on palju lihtsamaid tundevorme olemas ja see on vastastikune armastus ja lihtsalt hingesugulased, keda võib elus kohata mitmeid. Kaksikleek on hoopis midagi muud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!