Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
SURNUD ISA SILMAD
 
ISA SILMAD 11. august 2017, kl 13.38
Kirjutan oma nägemusest mis on seotud mu isaga kes lahkus meie seast
Ära saadmis kabelis läksime isa juurde mina ema ja vend , veidi hiljem olime veidi eemal ja vaatasin üle oma vasaku õla ( kui nüüd õigesti mäletan) isa poole ja nägin nagu oleks olnud isal parem poolne silm lahti silma värvus oli hallikas sinine kuid selline tuhm ( see nägemus ei hirmutanud mind) keerasin ära pea ja kui hiljem uuesti vaatasin siis olid silmad kinni. Õhtul rääkis mu 11.a tütar kes paar korda kabelis käis ja ainult ukselt vaatas ,et oli uksele läinud ja nägi nagu oleks vanaisal silmad lahti oli ise veel mõelnud ,et mis teema on ,et kas tõesti maetakse silmad lahti. Siis rääkisin ka tütrele ,et mina nägin sama silmadest.
Peale matuseid võtsin kodus isa pildi ning võrdlesin nähtud silmade värvi pildiga kuid pildil olid palju tumedamad.

Läks paar nädalat mööda ja tulin vanemate koju emale toeks ning vaatasin isa pilti uuesti ja siis olid isa silmad pildil täpselt sellised nagu ma ära saatmisel nägin. Emale ma sellest ei rääkinud. Paar päeva hiljem rääkis ema oma õele ,et tee mis tahad aga teine poolus on olemas ,et isa pildil on silma värv muutunud et nüüd on pildil sama tooni silmad mis olid enne isa haiglasse viimist hallikas sinised ja tuhmid.

Pean mainima ,et see vaatepilt ei hirmutanud mind kuid painab hinge kas isa tahtis midagi sellega öelda.
Isal oli luu vähk kuid kuna ta väga terav pliiats ei olnud siis ta ei teadnud lõpuni välja ,et tal selline haigus oli.
Neljapäeval käis keemia ravil , reedel käis veel salaja poes ja laupäeval läks tervis väga hulluks ning teisipäeval lahkus ta meie juures olles hooldus haiglas. Teisipäeval helistasin hooldus haiglasse ja hooldusõde oli hääles kuidagi ükskõikne ,et ala nii on olukord ja no mis teha. Läks siis paar tundi mööda ja mõtlesin ,et ma pean uurima kas saan midagi teha. Helistasin hooldushaigla õdede juhile ja siis sain sealt isa kohta infot ,et asi ikka väga hull kuid minu peale käimisele ja isa ravi arstiga suheldes saime nii kaugele ,et isale saadeti sinna kiirabi järgi kuid isa ei jõudnud seda ära oodata.

Vast on sellest kirja selgitusest veidi abi ,et mind mõista. Kuna tegu on veel väga ,väga värske haavaga siis võivad olla mõned laused segased.

Sooviksin just saada oma nägemusele mingit selgitust . Tänan juba ette vastajaid
 
Tähelaps 11. august 2017, kl 16.18
Kogu su jura tähendab haigust nimega skisofreenia. Õndsal keskajal kutsuti skisofreenikuid nõidadeks ja põletati tuleriitadel. Naistel aitab skisofreenia tekkele kaasa eeskätt melatoniini, serotoniini ja oksütotsiini vaegus. Neid aineid sisaldab piisavas koguses sperma. Seega soovitan sul tegeleda regulaaselt seksiga, et sellest rõvedast tõvest lahti saada.
 
arvan 11. august 2017, kl 22.27
keegi vahepeal proovis silmi kinni panna, nähes , et need on poikvel.
 
Mööduja to Tähelaps 13. august 2017, kl 08.29
Täiesti hämmastav empaatiavõime puudumine... Kas sina ei tea, mis on lein?
 
Mööduja 13. august 2017, kl 09.49
Ma arvaksin ka pigem ilma müstikata, et keegi märkas ja sulges tal silmad. Miskipärast usun, et lahkunud ei suhtle oma elutu keha kaudu, vaid tulevad meie juurde teisel viisil.
 
... 16. august 2017, kl 16.13
Lahkunud tulevad teie juurde millegipärast ainult pärast pudeli viina joomist.
 
to ... 17. august 2017, kl 09.59
Aastatuhandeid tagasi anti inimkonnale programm mille järgi saada päriselt Maa-kõlbulikuks Inimeseks. Piiblis on see jagatud näiteks 10 käsu ja Mäejutluse vahel ära ning seda on ajaloo jooksul tirazheeritud miljoneid kordi. See on kättesaadav ka meil siin ja praegu.
Üks soovitustest on: ära valeta! Inimene kes valetab, ei ole homo sapiensi esindaja vaid teel sinna või degenereerumise teel.
Sul ei ole mitte ühtegi tõendit ega saagi olla selle kohta, et ainult viina (vodkat) tarbinud inimesed kogevad lahkunuid. Sa arvad, et võid avalikus ruumis lahmida ja välja mõelda ning seda tõe pähe pakkuda mida iganes. See tähendab sinu puhul pattu mis on looduse harmooniast eemaldumine. Eemaldumine loodusseadustest aga tähendab sinu jaoks haigusi ja ebaõnne eluteel. Sellise asjade käigu ignoreerimine tähendab sinu ebaõnne kasvu vaid, mitte olukorra paranemist.
 
eelmisele popkornile 20. august 2017, kl 22.59
Okei, sina jõid 2 pudelit ära.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!