Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Müstika nurgake
tervendamine ja ettenägemine!
 
Evika 28. detsember 2017, kl 19.38
Tervendame kõigist haigustest ja näeme tulevikku ette.
Teeme sünnikaardid ja amuletid halva silma vastu.
Meil on riiklikult tunnustatud tunnistus, mis kehtib kõigis maailma suurriikides nagu näiteks Venemaa.
Tähelepanu, arveldame bitcoinides, sest see on tulevikuvaluuta ning sellele ei saa oma räpaseid imperialistlikke küüsi taha vabamüürlased.
Iga teie poolt investeeritud summa karanteerime bitcoinides rahvusvahelisel alternatiivbörsil.
Aeg on loobuda illuminaatlikust valerahast ja arveldada bitcoinides.
 
haista 28. detsember 2017, kl 20.18
kas karanteerimine on kuidagi karaga seotud?
 
Valdur Rindkere 28. detsember 2017, kl 20.29
Põlva sõltumatu uurimisinstituut väljastab ka taolisi riiklikult tunnustatud tunnistusi, mis kehtivad kõigis maailma suurriikides.
 
küsimus-küsimus 28. detsember 2017, kl 21.02
Kui mul on halb silm, kas siis amulett muudab mu silma heaks?
 
Evika 28. detsember 2017, kl 21.25
Meie amuletid muudavad teie silma heaks ja lisaks avavad ka kolmanda silma.
Kolmanda silma avanemise arvelt saate tasuda järgmisel aastal vähem makse sest te näete nende tegevusi läbi nagu X-kiirtega
Meil on tegemist heategeva MTÜ-ga kus saate oma kasutu rahanimelise pahna ära vahetada tõeliselt uuendusliku bitcoini vastu.
Maakera õõnsuses arveldatakse juba ammu telegrammi teel bitcoinidega ja tänu sellele kasvavad Agarthas saja meetri kõrgused hõberemmelgad.
Nii kõrged, et isegi Suusu ei julge nende otsa ronida.
 
Evika 28. detsember 2017, kl 21.29
PS.
Põlvast ei tea ma midagi, sellist kohta meil Antarktika jääkilbi all pole.
Ehk on ta Odüsseuse tähtkujus näiteks?
Siis on kindel, et seal elunevad härjapõlvlased.
 
aga kas 28. detsember 2017, kl 21.38
iga paha asja jaoks on omaette amuletti tarvis või on teil ka selliseid amulette, mis aitavad kõikide halbade asjade vastu? No näiteks, et kas piisab ühest ja samast amuletist, et avaneks nii kolmas silm kui ka samal ajal hakkaks kolmas jalg kepsu lööma?
 
Evika 28. detsember 2017, kl 22.05
Vstus on "jah". Iga halva asja jaoks on oma amuletti vaja - peaasi et väärtusetutes naljarahades maksate ja me saame teile inimkonna hüvanguks bitcoine anda.
Saame ka universaalse amuleti meisterda ja sisse õnnistada.
Aga nagu teate juba TV-st tuttavast teleturust; et kui üks asi kõlbab kõigeks, siis ei kõlba ta millekski.
Seega siis igale halvale asjale ikkagi oma amulett ja bitcoin.
Selline on paraku tõe diskursus...
Kolmanda jala õitselepuhketeenust meie MTÜ kahjuks veel kõrgkvalifitseeritud spetsialistide puudusel ei paku.
Prof. Sandi ei julge veel siia ka loenguid tulla pidama, ning odavate Lähis-Ida ajukirurgide abiga sellist komplitseeritud teemat pole võimalik fokusseerida.
 
aga kas 28. detsember 2017, kl 22.10
Kui ma selle amuleti omale öökapi peale panen, kas siis on ka selline oht, et kolmas silm avaneb lisaks mulle ka naabrinaisel, kelle magamistuba asub kohe minu seina taga. Seda pahandust küll tarvis ei oleks.
Kui palju mul tuleb coinida, et sellise amuleti omanikuks saada?
 
Evika 28. detsember 2017, kl 22.25
Kodanik!
Häbi teil olgu!
Meel tõrgub mõtlemast, kus see kolmas silm Teie naabrinaisel avaneb.
Paradigmad on ikka täiesti nihkunud selle kapitalistliku hullusega ja inimesed käituvad nagu orangutanid apelsinipoes.
Aga hää küll, te tundute veel noor investor olema; meie MTÜ annab Teile nõu.
Kõige lihtsam on, kui te jätate selle selle bitcoini naabrinaisele hommikul öökapi peale.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!